XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 29 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 10.06.2007 22:35:58 ... (186/286)
Re (2): Mno
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 10.06.2007 18:31:33:

Vis, me fascinuje jak se tu furt ohani tim jaky sou chlapi hajzli a tak a pak proste napise pravej opak. Kdyz sou hajzli, tak at se na ne vykasle a kdyz to holt bez nich podle ni nejde, tak at si trpi ale proboha at tim neotravuje ostatni. Nekdo sem prijde celej optimistickej, rekne tu svuj krasnej nazor jak to na dalku a pres xchat jde atd. a ona hned se vytasi s katastrofickejma scenarema a jak ONA to mela atd...Precti si jeji prispevky a pochopis.

Nikomu neberu ze s nekym chce bejt, ale proste mi prijde naprosot uhozeny po par mesicich zacit s nekym bydlet o kterym dopredu stejne uz vim ze je hajzl (jeji slova). Zbytecny zklamani. Ale pokud si v tom libuje... Clovek poznat (100% to nejde) a pak teprve planovat to bydleni,s vatbu a deti...
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 10.06.2007 18:31:33 ... (185/286)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:

neprijde ti divny nekoho takhle sjet pro nazor??
vzdyt je preci logicky, ze kdyz s nekym jsem, tak s nim chci byt. a pokud nejsou z jednoho mesta, tak se to snazim nejak udelat. vzdyt to je snad normalni,ne? ze proste vztah (kdyz se dari) preroste v neco vic, zacne se planovat svatba (pokud na to oba jsou), pak treba deti (nekdo to ma i naopak). a nezalezi snad tak moc na veku. clovek to ma udelat tehdy, kdy se na to citi!!!
prijde mi tvuj prispevek trochu mimo....


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž YumY ... 10.06.2007 13:34:06 ... (184/286)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:

Otázka je, která holka by jí chtěla*18*
guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 10.06.2007 13:11:51 ... (183/286)
Mno
Jo, roztomilek ze sebe dela stale a porad a zrejme nejradeji chudinku. Ona se preci snazi a ona je nejvic bita. Jo holka, asi mas vysoky naroky. A osobne mi prijde naprosto trhly po par mesicich s klukem zacit bydlet. Coz jak sem koukala delas docela rada. V tvym veku? Proboha, na tohle mas casu dost. A hned myslet na nejaky zasnuby po par mesicich? Dej se na holky, budes to mit lepsi...
guest Muž YumY ... 10.06.2007 12:52:22 ... (182/286)
Re (7): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 09.06.2007 22:09:46:

Vždycky je to chyba obou...a víš proč? protože je Tvoje blbost, že jsi se snažila do roztrhání...jo, ja neříkám, že to nedělám, když nejsem zamilovaná, dělám, ale nemám proč si stěžovat.
Měla bys nadávat sama na sebe, že jsi byla tak pitomá a nechala si srát na hlavu než abys nadávala na to, jakej byl hajzl. Kdybysis totiž uměla dupnout a říct co chceš, možná by to vypadalo uplne jinak. Ne možná, určitě.

Ale sebekritiku bys nezvládla co? Zamět si před vlastním prahem, je jednoduchý hodit všechno na ostatní a udělat ze sebe chudinku.


*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 09.06.2007 22:09:46 ... (181/286)
Re (6): Náhoda
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 06.06.2007 17:54:32:
Taky si ymslím, že je to tím, že jsem jiný vztah nezažila. roto se furt bojím, že to buýde to samé, ale vypadá to, že to bude upe jiné a hezčí a napořád. Vím, že to nebude pořád jak na začátku, ale je to pěkně hnusné, protože ty začátky jsou vždycky nejhezčí.
Vždycky to není chyba obou, nevěř tomu. Když se ve vztahu jeden snaží do roztrhání a druhý si z toho dělá akorát srandu, nemůžou oba za to, že vztah nevyšel. Možná ten, co se snažil, byl hloupý, ale na druhou starnu je to pochopitelné, když toho druhého miluje ( i když si to nezaslouží) že se bude pořád snažit.
Doufám, že tenhle vztah už nevyprchá, jinak už se fakt dám na holky:oDD
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 06.06.2007 17:54:32 ... (180/286)
Re (5): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 06.06.2007 14:10:13:

Ty jsi stále přesvědčená o tom, že vztah je krásný jen na začátku. Nevím, možná v životě pochopíš, že je to nesmysl. Ano, lidi se mění a vztahy se vyvíjí, nikdy to není uplně stejné, jako na začátku. Jenže ty jsi z nějákého nepochopitelného důvodu přesvědčená, že se lidé mění k horšímu a že každá láska je krásná jen na začátku. Asi je to proto, že jsi zatím jiný vztah nezažila.. Až zažiješ, tak pochopíš.. Na začátku je to takové zalíbení, které se po čase mění a mění se bud v silnou lásku a opravdu pevný vztah a nebo se mění v prázdnotu a takový vztah končí.. Ale v co se ten vztah změní je přeci jen na vás.. na nikom jiném. Pokud to nevyjde, tak to byl bud špatný partner, nebo ta chyba mohla být i u tebe.. Konečně já jsem přesvědčený, že pokud se lidé rozejdou vždycky je to chyba obou a ne jen jednoho. A pokud se už takové zalíbení mění v lásku může se později vyvíjet do svatby, do rodiny, do dětí atd.. A ten vztah se pořád trochu mění, ale může být pořád krásnější a krásnější.. Ano, ty to vidíš tak, že se k tobě po čase přítel nechoval pěkně.. Co s takovým vztahem? Asi ukončit, asi to nebyl ten pravý.. ale věř, že až najdeš svojí zpřízněnou duši, někoho, kdo s tebou bude opravdu chtít strávit život a ty s ním, tak vám vztah po pár měsících nevyprchá..
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 06.06.2007 14:12:53 ... (179/286)
Re (4): Náhoda
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 06.06.2007 13:56:36:
Jasně, že mu věřím, nemám důvod mu nevěřit:o) Fšak eště jsem neřekla, že si ho vezmu, to až před oltářem:oD
Jj, je to brzo, ale když už spolu bydlíme, tak víme do čeho lezeme:o)
Doufám, že ty činy ještě chvíli počkají, ale těším se na to všecko, co jednou přijde:o)
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 06.06.2007 14:10:13 ... (178/286)
Re (4): Náhoda
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 06.06.2007 13:40:09:
Chodíme spolu půl roku, měsíc spolu bydlíme. Můj bývalý začal být hajz, až po půl roce a po tom, co jsme spolu začali bydlet. Lidi se mění, jsou jiní na začátku vztahu, jsou lepší. Ale zatím to vypadá, že je fakt hodný, navíc je mu po mě pořád smutn, když je třeba den beze mě.
Takže není hajzl. Ale jak jsem psala, může se to změnit, může mě podvést. může mi lhát, to lidi dělají. Zatím to neudělal a doufám, že neudělá, protože to by byl konec.
NIKDO není dokonalý, takže bych to o něm ani netvrdila, ale můžu říct, že je tisíckrát lepší než můj bývalý a to jsem si myslela, že už nikoho komu na mě bude doopravdy záležet nenajdu:o)
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 06.06.2007 13:56:36 ... (177/286)
Re (3): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 06.06.2007 12:19:15:

tak ale asi mu veris, kdyz si ho chces brat,ne?? kdybys mu neverila, a tak, tak si ho preci nevezmes,ne??
to jo, nikam nespechas, ale vcelku brzy o tom zacinate i mluvit :-) ted uz je jen otazkou, jak daleko bude od slov k cinum :-)


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 29 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: