XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 50 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | » | Poslední

 

feainne Muž feainne ... 20.05.2007 15:57:57 ... (99/499)
Další soupis ...
Poslední dobou se weby hemží různými soupisy "úchylek", tak sem hodím jeden z mnoha článků, které se na toto téma objevily.

http://www.maxim.cz/divkymaxima/prave.../628/50_perverz.html
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 18.05.2007 01:52:01 ... (98/499)
Re: Holiny
Odpověď na příspěvek od jenicek36512 ( mailto:jenicek36512@centrum.cz ) z 16.05.2007 16:49:37:

Ahoj,
já osobně bych řekl, že se jedná o jistý druh úchylky, ale rozhodně ne něják nebezpečné, nebo takové, za kterou by ses musel stydět. Někomu prostě imponují a vzrušují vysoké boty na podpatku, jinému můžou vysoké holinky, proč ne. Ano, asi je to určitý druh fetiše, ale to je můj odhad, odborník nejsem. Mě tyhle věci sice moc neříkají, ale být na tvém místě klidně bych to přítelkyni řekl. Konceckonců není nad to umět si říct co člověka láká a co by rád, to pak ten vztah dostává zcela jiný rozměr, pokud jsou lidé k sobě otevření.
guest Muž jenicek36512 (jenicek36512@centrum.cz) ... 16.05.2007 16:49:37 ... (97/499)
Holiny
Já vím, že je to dost praštěný, ale která úchylka ne, že ano, tak to sem napíšu. Nevím jestli je to přimo úchylka, je to určitý fetiš, ale mě dost vzrušují holky, když nosí gumáky. Mrzí mě, že sem pořád nepronikla ze západu móda těch barevných holínek. Mám rád jakýkoliv typ, ale čím vyšší tím lepší. A hlavně když jsou v akci, když se v nich dívka brodí vodu, nebo blátem, nebo třeba si hraje v loužích. Vždycky jsem se ale partnerce tohle strašně styděl říct, a proto by mě strašně zajímal názor třeba některé z holek jak by se k něčemu takovému stavěla, kdyby jí to přítel navrhl.
guest Muž mats69 ... 14.05.2007 23:03:27 ... (96/499)
Re (3): vygooglováno...
Odpověď na příspěvek od Ivushaa ( mailto:lecebna@post.cz ) z 10.05.2007 18:05:35:

...když to vezmu hodně obecně, tak relativně leckde, kde se pěstují disciplíny typu sociální patologie, psychologie apod. :-)
guest Muž Ivushaa (lecebna@post.cz) ... 10.05.2007 18:05:35 ... (95/499)
Re (2): vygooglováno...
Odpověď na příspěvek od mats69 z 02.05.2007 18:44:40:

Kde se to přednáší? :)

Ivuš *66*
guest Muž Lil_Dogg (vojda1@seznam.cz) ... 06.05.2007 15:47:09 ... (94/499)
Diky za radu Lidi
Diky za radu. Dlouho jsem tu nebyl, protože se věnuji hodně škole a na tu svou úchylku jsem si někdy vůbec ani nevzpomenul (asi nebyla tak intenzivní, proto na ní zapomínám), takže při pročtení posledních cca 20 zpráv jsem se příjemně zasmál a jsem rád že mě nepostihly takové úchylky jako Symforofilie.Zdravím všechny Úchyláky s velkým ,,Ú''.:-)
guest Muž mats69 ... 02.05.2007 18:44:40 ... (93/499)
Re: vygooglováno...
Odpověď na příspěvek od YumY z 26.04.2007 11:32:03:
...to jsi tam ještě nezařadila takový "pikantnosti" jako třeba statuofilie - socha vyvolává sexuální vzrušení, popř. slouží jako objekt sexuálního ukájení nebo třeba keraunofilie - sexuální vzrušení z hromu a blesku.

jj, při těchto přednáškách býval v posluchárnách vždycky největší klid i účast... :-))
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 01.05.2007 14:06:09 ... (92/499)
Re: vygooglováno...
Odpověď na příspěvek od YumY z 26.04.2007 11:32:03:

Tak zvlášť ty poslední dvě jsou fakt luxusní..to výše jmenované je celkem známé, ale ty poslední už jsou síla:)))
guest Muž YumY ... 26.04.2007 11:32:03 ... (91/499)
vygooglováno...
bylo tu zmiňováno o težkých a lehkých úchylkách...pro lepší představu o tom že sexuální úchylky jsou nejrůznějšího druhu jsem namátkou něco vygooglovala...

Pyrofilie - Úchylka, při níž se sexuální vzrušení vyvolává ohněm.

Deflorační mánie - Sexuální úchylka, kdy dotyčný má touhu zbavit panenství co největší počet žen.

Retifismus - Podskupina fetišismu, kdy jsou erotickým stimulem ženské boty.

Frotérismus - Sexuální úchylka týkající převážně mužů. Jedná se o takzvané tření, kdy se takto postižený otírá nebo dotýká ženy v přeplněném dopravním prostředku a do to do té doby, než dosáhne ejakulace. Při přistižení předstírají, že se ženy dotkli náhodou.

Graeofilie - Úchylka, kdy postiženého vzrušují pouze staré ženy.

Tušérství - Tušér dosahuje vzrušení doteky intimních míst anonymních ženských objektů. Obvykle jakoby náhodou sáhne v dopravním prostředku nebo v parku na ňadro, zadek či genitál kolemjdoucí ženy. Jde o mírnější formu přímé sexuální agrese.

Skatofilie - Je sexuální úchylka, u které skatofil dosahuje vzrušení anonymními telefonáty s erotickým obsahem.

Zdá se vám to neuvěřitelné? A to ještě není všechno. Uklidňující však je, že těmito úchylkami je postiženo jen mizivé procento populace. Zde jsou další a pro mě dokonce ještě neuvěřitelnější úchylky.

Symforofilie - Sexuální úchylka, vyznačující se sexuálním ukájením při automobilových nehodách.

Injektomanie - Sexuální úchylka spočívající v rozkoši ze vstřikovaní kapalin do těla.

Formikofilie - Původ této úchylky je v latinském formica = mravenec. Jedná se o jednu z variant zoofilie, kdy veškerý sexuální zájem takto postižených lidí se soustřeďuje na malé živočichy, jako například šneky, žáby a nejrůznější druhy hmyzu včetně mravenců, které si dotyčný přikládá na tělo, nejčastěji kolem pohlavních orgánů.


*66* I´m not a bitch...I´m THE bitch.*66*
guest Muž YumY ... 17.04.2007 12:53:31 ... (90/499)
Re (3): ...a co třeba
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 17.04.2007 12:37:34:

Já přece nic nenamítám...jen jsem řekla, že mě to nevzrušuje. Ani být olizovaná, ani olizovat jakoukoli potravinu...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 50 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: