XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Inforoboti

 

Inforoboti

Inforoboti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Schopnosti a možnosti inforobotů a zážitky a zkušenosti s nimi...
Toto Forum

... je určeno pro všechny, kteří se zajímají o infoboty do místností nebo se o nich chtějí dozvědět něco nového.

Pochlubte se, co váš robot umí Bude to super   *88*

Cílem tohoto fora je ...
► Přiblížit lidem, co to vlastně infobot je
► a jaké má schopnosti a možnosti co se týče funkcí k dispozici i způsobů jak ho ovládat...
► .. přilákat nové uživatele k využívání bota ..
► prodiskutovat možnosti, kterých by mohl dosáhnout v obecné úrovni .. tedy co by tak ještě mohl umět ...
► zaznamenat i nějaké zábavné historky s botem :-)

A přitom ...

► ... nezatěžovat lidi, kteří sami o botovi moc nevědí technickými a vývojovými komentáři
► .. ani zde diskutovat konkrétní bugy a návrhy s konkrétními boty
► .. nebo zde vypisovat problémy s botem

Na to slouží tzv. VývojovéForum

Co je to infobot

Infobot je interaktivní skript sledující sklo v místnosti, házející hlášky, provádějící příkazy, počíítající statistiky mluvení apod.

Infobot umožňuje rozproudit nudu v místnosti a dát místnosti novou osobitost Koukám na tebe   *18*

Co vše boti umí si můžeš přečíst na tomto foru v posledních příspěvcích Koukám na tebe   *18*

Jak infobota získat ?

Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*
Nejdříve se podívej do nápovědy - sekce Roboti, abys zjistil zda místnost a tz jako odpovědná osoba splňujete všechny předpoklady.
https://www.xchat.cz/~guest~/help/index.php?root=87
Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*

Založ pro nick bota vhodný nick a nastav na něm vše co pravidla vyžadují (vypnuté počítání hodin a správce) Pozor   *90*

Po té kontaktuj administrátora Giggo s žádostí o povolení infobota.

Bojíš se že bys nezvládl bota konfigurovat ?

Neboj se, boti obsahují administrační rozhraní a jejich konfigurace je téměř hračka. Navíc se vždy máš na koho obrátit Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 z 52 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | » | Poslední

 

guest Muž Draczeq ... 24.04.2006 14:30:21 ... (79/519)
Re (2): Mno tez bych se mohl vyjadrit
EDIT: 4 moderators ... nits ... smazte oba moje prispevky ... este abych si nicil nervy nejakejma mamlasama na forech co nevedi o cem pisou .. thx (-;
Mates Muž Mates (mates@mattysek.com) ... 24.04.2006 12:36:26 ... (78/519)
Re: Mno tez bych se mohl vyjadrit
Odpověď na příspěvek od Draczeq ( mailto:draczeq@draczeq.cz ) z 24.04.2006 09:39:31:
To je všechno moc prima lae na chatu jako infobot nepoužitelný a jako normální robot člověk nevím. každopáídně bejt v kůži člověka kterej si s někým povídá aby potm zjistil že to je robot bych být nechtěl. Jenom to posílí averzi vůči robotům, kteří se chovájí standartně *52*
Moc vtipný mi to každopádně nepřijde *105*
guest Muž Draczeq (draczeq@draczeq.cz) ... 24.04.2006 09:39:31 ... (77/519)
Mno tez bych se mohl vyjadrit
Kdyz uz se tu propiraj boti tak bych se rad zminil o svem (ted jiz exbotovi) ... pokud si dobre vzpominam mel nick Analfabotka(zde narazila kosa na kamen, autorska prava na nick :D ) mno a co holka umela ... hlavne si umela s lidma "povidat" (jako snazila se) a pak kviz, presmycky, learny, pozdravy, hlasky, googlit, zjistovat stav Lineage 2 serveru, spravcovat (multikick, blacklist, kick podle masky, auto kick and klice, varovat pred floodem a velkym pismem, hlidat tapetaci vstupy a vystupy) pricemz umoznovala spravcovat vsem lidem kteri meli od "admina" toho bota prideleno pravo spravce ze ... proste klasika prekopanej bot kteryho jsem okoukal na IRC s tim kecacim vylepsenim protoze se holka snazila poznat co ji kdo rikal ... nekdy to slo nekdy ne ... nekdy spis hadala ale celkove to byla sranda si pak cist to septani :D .... jop a ten bot bezel u me na widlich udelane ve Visual Basic 6 (fuj jazyk - jeden z duvodu proc jsem ho pak nechal pac VB prestavalo s mym netem stihat + sem tam pouzil nejakej PHP script kdyz bylo potreba)

ted si hraju na jeji reinkarnaci bez spravcovani a tehle blbosti (proti pravidlum - fnuck) ... se zamerenim na pokec s lidma ... proste neni nic krasnejsi kdyz ten clovek si treba pulhodky keca s botem a absolutne to nepozna :D a ten novy bezi na C#.net pod Mono na Slackware s podporou MySQL ze :D s tim ze mu je vcelku jedno do kolika vleze room ... zatim zvladal sechny (asi v 3 najednou jsem ho zkousel) protoze si intuitivne meni dobu nacitani skla podle aktivity kecajicich od 0,5s do 10s ...
guest Muž EviLDoeR (evildoer@centrum.cz) ... 20.04.2006 16:23:59 ... (76/519)
Re (2): ProbZ :-(
Elza: Ne, od začátku do konce je to muj kod, takže jediná nápověda sem já sám *3* smích
..
MedaBeedaa: Ne :-) Přečtu sklo, odstranim z něho různý ty hnusy, tagy atd. a zbyde mi tedy jen holý text. Pak čtu řádku po řádce a dělim jí explode, čili když mam řádku 12:10:03 Uživatel nick vstoupil do místnosti, tak jí rozdelim explode po mezerach, takže čas se mi uloží třeba do $dil_radky[0]; .. a tady je ten problem .. proste to explode to rozdeli nák nepochopitelne jinak .. Zkrátka sklo je furt stejný ne a nezáleží na tom, jakýho nicku je to sklo, ne? .. jestli xBOT_Klatovy a nebo KLATOVY *24* :-(
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 20.04.2006 15:35:33 ... (75/519)
Re: ProbZ :-(
Odpověď na příspěvek od evildoer z 20.04.2006 14:43:50:

Jak "nefunguje"? Co ti to píše?

Pokud jde o nějakého robota od bohdyho nebo Medabeedaa, kontaktuj některou z nápověd:
Lothar http://xchat.cz/Lothar
Elza http://xchat.cz/elza
Jonny_B http://xchat.cz/jonny_b
Tomio.dj http://xchat.cz/tomio.dj
Winexec http://xchat.cz/winexec
netasek http://xchat.cz/netasek
guest Muž evildoer ... 20.04.2006 14:43:50 ... (74/519)
ProbZ :-(
Taakže :-) Jakoby mi z huby vypadla hláška -> Ihr seid meine letzte Rettung *71* *3* O co jde:
..
Mam nick xBOT_KLATOVY ( povolenej BOTík ) a nick KLATOVY ( bejvalej BOTík ) .. Oba dva mají UPLNĚ stejné nastavení, stejný vzhled místnosti, proste VŠECHNO UPLNE STEJNÝ >>> a stejne mi to na xBOT_KLATOVY nefunguje ( špatně to přečte sklo >> špatně to tudíš rozdělí řádku >> tím pádem se mktime(); může jít klouzat >> tím pádem nefunguje nic *8* ) a na KLATOVY všechno ( příkazy, zdravení ) funguje bez jedinýho malilinkatýho problému *21* Nastavení sem zkontroloval MILIONKRAT !!! jak říkam, klidne udelam screen obou nastavení a pošlu je papežovi, sem si proste 100pro jistej, že je to UPLNĚ STEJNÝ .. a přece to na jednom nefachá a na druhým jo .. *21* Neví někdo, kde by mohla být chybka?
..
Jinak teda abych uvedl taky co ten BOTík umí:
1) Zdravení - Zdraví všechny usery, co jsou u nás registrovaný na stránkách a sami si můžou nastránkách nastavit, co jim BOT bude říkat - Ukládá se to do DB a pak to z ní taham ;)
2) Příkazy - Tema sem se zatim nezaobíral, takže je tam jen jeden provizorní "! link nick", co od BOta danému nicku pošle link na stránky
3) Info do roomky - klasika
4) Historie - Ukládá si historii skla a taky logace
..
To je asi tak vše .. *63*
guest Muž NetaseK (netasek@winexec.net) ... 14.04.2006 14:10:29 ... (73/519)
přesun z fora roboti ..
*370* New-name (Homolek@centrum.cz) ... 14.04.2006 07:21:05 ... (821/821)

:)))
23:46:47 "Uživatel Dabelsky-BOT byl vyhozen z místnosti (135 minut nepromluvil )"

Vim že to sem asi nepatří, ale je to sranda *261*


Ňů nejm *845*


--> přesunuto z fora roboti *44*
guest Muž NetaseK (netasek@winexec.net) ... 11.04.2006 12:31:09 ... (72/519)
.. přesun z fora roboti ..
-> záloha celé poslední stránky odkud bylo smazáno 80 příspěvků.

http://www.netasek.winexec.net/bordel/boti-10-4.htm

ta diskuse a něco co tam zbylo ... *40* .. .neveřejné údaje - del *5*

*88*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 04.04.2006 23:04:28 ... (71/519)
Re (12): INFO2roboti & historie
Odpověď na příspěvek od Georgo10 ( mailto:georgo10@centrum.cz ) z 04.04.2006 22:44:33:

Díky za doplnění od zkušenějšího. Přiznám se, že jsem to opsal narychlo odněkud z internetu. Alespoň jsem o něco chytřejší.
guest Muž Georgo10 (georgo10@centrum.cz) ... 04.04.2006 22:44:33 ... (70/519)
Re (11): INFO2roboti & historie
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elzacz@seznam.cz ) z 04.04.2006 14:47:36:
MySQL je databáze, která slouží k ukládání dat. Je k ní zapotřebí PHP 4.1.0 (nebo vyšší).

Pán je zřejmě znalec .. Panebože.
S tím, že MySQL je databáze, máš více méně pravdu.

Ale že je k ní zapotřebí PHP bla bla je holý nesmysl.... MySQL může běžet samo o sobě a pokud k MySQL databázi chceš přistupovat, můžeš využít například jazyk PHP (s modulem mysql.so či .dll - záleží na OS) ... A verze, odkdy je MySQL v PHP použitelné je hluboce pod 4.1 - to se vleče někdy ke 3.0 nebo možná i níže.

žoržo *198*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 z 52 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: