XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Inforoboti

 

Inforoboti

Inforoboti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Schopnosti a možnosti inforobotů a zážitky a zkušenosti s nimi...
Toto Forum

... je určeno pro všechny, kteří se zajímají o infoboty do místností nebo se o nich chtějí dozvědět něco nového.

Pochlubte se, co váš robot umí Bude to super   *88*

Cílem tohoto fora je ...
► Přiblížit lidem, co to vlastně infobot je
► a jaké má schopnosti a možnosti co se týče funkcí k dispozici i způsobů jak ho ovládat...
► .. přilákat nové uživatele k využívání bota ..
► prodiskutovat možnosti, kterých by mohl dosáhnout v obecné úrovni .. tedy co by tak ještě mohl umět ...
► zaznamenat i nějaké zábavné historky s botem :-)

A přitom ...

► ... nezatěžovat lidi, kteří sami o botovi moc nevědí technickými a vývojovými komentáři
► .. ani zde diskutovat konkrétní bugy a návrhy s konkrétními boty
► .. nebo zde vypisovat problémy s botem

Na to slouží tzv. VývojovéForum

Co je to infobot

Infobot je interaktivní skript sledující sklo v místnosti, házející hlášky, provádějící příkazy, počíítající statistiky mluvení apod.

Infobot umožňuje rozproudit nudu v místnosti a dát místnosti novou osobitost Koukám na tebe   *18*

Co vše boti umí si můžeš přečíst na tomto foru v posledních příspěvcích Koukám na tebe   *18*

Jak infobota získat ?

Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*
Nejdříve se podívej do nápovědy - sekce Roboti, abys zjistil zda místnost a tz jako odpovědná osoba splňujete všechny předpoklady.
https://www.xchat.cz/~guest~/help/index.php?root=87
Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*

Založ pro nick bota vhodný nick a nastav na něm vše co pravidla vyžadují (vypnuté počítání hodin a správce) Pozor   *90*

Po té kontaktuj administrátora Giggo s žádostí o povolení infobota.

Bojíš se že bys nezvládl bota konfigurovat ?

Neboj se, boti obsahují administrační rozhraní a jejich konfigurace je téměř hračka. Navíc se vždy máš na koho obrátit Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 52 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 

guest Muž Darth.Akibeel (Darth.akibeel@centrum.cz) ... 16.09.2008 21:29:30 ... (279/519)
Re (4): Top
Odpověď na příspěvek od MedaBeedaa ( mailto:MedaBeedaa*2038*@beedoo.net ) z 16.09.2008 18:07:14:
nektere smaliky jako *1889* mam taky moc rad ale skutecnost je lepsi a tak budu asi osamelej ostravkej bojovnik proti smailikum v topu . Nebo alespon pocitat jen jeden smailik ve vete , to by taky bylo proti tapetacim .


SS báječný flirt *1163*
--------------------------------
uzivatelskáfora / soukromá / hea hea finlandea
guest Muž Darth.Akibeel (Darth.akibeel@centrum.cz) ... 16.09.2008 17:18:35 ... (278/519)
Re (2): Top
Odpověď na příspěvek od Koja. ( mailto:kojaa@seznam.cz ) z 16.09.2008 17:04:18:
taky zacinam rusit jeho zapocet do topu, v jinych mistnosti to taky mnohdy vypada zajimave , prijdes a pro smailiky ani nevidis ale i tak se mi zda top na smailiky vazne zbytecne , navic to diskriminuje mobilni uzivatele . Ale je to jen muj nazor .


SS báječný flirt *1163*
--------------------------------
uzivatelskáfora / soukromá / hea hea finlandea
guest Muž Koja. (kojaa@seznam.cz) ... 16.09.2008 17:04:18 ... (277/519)
Re: Top
Odpověď na příspěvek od Darth.Akibeel ( mailto:Darth.akibeel@centrum.cz ) z 16.09.2008 16:46:07:
Když někoho vidím, že schválně smajlíkuje, jenom kvůli topu /i zpětně na logu, třeba mezi 2 a 3 ráno půl hodiny v kuse smajlíkoval/, tak ho varuju a následně mu smažu všechny statistiky .. věř, že je to za chvíli přejde :)

Když nepřejde, tak mu statistiky zakážu úplně :) .. a děcka se poučí rychle *47*

---------------------------------------- ----------------------------------------
Nobody knows :)
guest Muž Darth.Akibeel (Darth.akibeel@centrum.cz) ... 16.09.2008 16:46:07 ... (276/519)
Top
Osobní poznámka k infobottum :
Podle mne by do topu neměly být zahrnuty smailíky , vybízí to k tapetaci , sam to vidím a né jen v mé místnosti , nekteří lide berou top jako soutěž , proto bych top smailiky zrusil a místo toho dal třeba čas , vim že uz počítaní času je ale i v bottu by nemuselo být špatné .

SS báječný flirt *1163*
--------------------------------
uzivatelskáfora / soukromá / hea hea finlandea
guest Muž w4s (w4s.net@gmail.com) ... 31.08.2008 06:25:19 ... (275/519)
Re (6): PohlazeniBOT
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 19.08.2008 03:30:09:

*4* jestli máš problém s hostingem pro botu, dej mi vědět *47*



*4129* *2604**370* w4s - osobně :)
*901* Uživ. fóra - Soukromá - Panoptikum *367*
*88*xhodiny
guest Muž FRANTACZ1 ... 19.08.2008 07:58:43 ... (274/519)
?
Nějak jsem nepochopil, o čem tady mluvíte. Jsou přece OO bota, a pak SS místnosti (pokud to neni jedna osoba, což taky bejt může klidně). OO bota za bota odpovídá především, měl by s SS komunikovat, ale rozhodně to neznamená (i když i SS za bota zodpovídá aktuálně), že má SS automaticky přístup na hosting. Spíš bych to viděl výjimečně. Do logů a statistik, proč ne (opět ale pouze na domluvě), vyšší práva, proč ne (to už je důležitější, protože SS je v místnosti možná častějc i), ale na hosting, to neměl SS ani u nás.

A hlavně základ je, že OO bota si vede pod patronací (a seznamem) admin pro boty. Tudíž jsem moc nepochopil, co že je tu za hádku ohledně OO. OO bota může být sesazen, ale nemůže mu to být svévolně uzmuto jen tak, jako že přejdu na jinej hosting apod., to je nesmysl. Tudíž změna OO bota musela proběhnout nějakým sledem událostí, na jejímž konci musel bejt medabeedaa, kterej, pochybuju že bezdůvodně nebo neoprávněně OO bota změnil i oficiálně v seznamu, bez komunikace a diskuze s původním OO, jen tak, že mu někdo řekl, že chce bejt/je novej OO.
guest Muž KaminekCz (KaminekCz@centrum.cz) ... 19.08.2008 03:58:09 ... (273/519)
Re (6): PohlazeniBOT
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 19.08.2008 03:30:09:
Tak frajo co sem rekl je pravda david v te dobe byl lama ale plno sem ho naucil a ted on sam, je skorem lepsi nez ja, neoprekrucuj ve svuj prospech.. Zadruhy sem snad milionkrat rekl ze kdyz neco budete na botovi chctit tak napiste vzkaz a vyhovim jak jen to bude mozne A fungovalo to tak nez si mi smazal privni profil bota.naky " okamžitě mi to vytahneš." s tim si bez nekam jinam , nejsi tu jediny komu pomaham.*148*. Samozrejme pokud neco budes chctit z logu tak to vyndam do textaku ten konkretni den a poslu ti to.. Za dalsi pristup do administrace ma i danlop1 muj kolega na boty tedy i on muze pomoci s botem vyndat logy atd. A k tomu hostingu od BigBear11
pokud vim tak stale neni a nebude tak co to sem tahas. Chtel jsem tenkrat pomoci a ted sem spatnej ??? *3* docela me rozesmivas *47*
"Bota sem nesundal tobě, ale sobě... " Oprava sundal jsi ho lidem v mistnosti a tem sem ho ja zas daval zpet takze moje prace navic.
Proste to schrnu vytahujes historii aby si zase ze me udelal hajzla jako vudycky, a to sem ti byl dobrej abych ti vyndal neco z logu z jineho bota ikdyz bych spravne ani nemel. aby si neco mohl nekomu z kantonu dokazat co????
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 19.08.2008 03:30:09 ... (272/519)
Re (5): PohlazeniBOT
Odpověď na příspěvek od KaminekCz ( mailto:KaminekCz@centrum.cz ) z 19.08.2008 02:57:51:

Když máš čas, tak proč si avocado napsal, že ho nemáš,když po tobě něco chtěla? Bota sem nesundal tobě, ale sobě... Pokud vím OO sem byl já a založil sem si ho taky já. Že ty sis ho přivlastnil za svýho po té co sem byl blbej a po výpadku u BigBear11 sem přešel zrovna k tobě. (vlastně ses vnutil, a ještě jsem tě neznal) Myslím danlop1 může potvrdit, že sme ho dělali prvně spolu a že jsem ho poprosil o pomoc já, když už mi bot běžel. Navíc nebyl to on, danlop1 o kom jsi říkal, že tomu debilovi nemám dávat přístupy k botovi? Navíc smazal jsem si jen svůj profil BOTa, vše ostatní si měl, takže se uklidni.
Přístupy mi nedávej, ale jak něco budu potřebovat v logu, jdu za tebou a okamžitě mi to vytahneš. Mluvil jsem s avocado a ta mi řekla, že ohledně bota nemůže sloužit.
A nic tady není rejpání, ale holý fakta... bohužel...



http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony_loukař
*271*SS pro místnost Pohlazení *271*
Uživatelská fóra / Osobní / Louka
guest Muž KaminekCz (KaminekCz@centrum.cz) ... 19.08.2008 02:57:51 ... (271/519)
Re (4): PohlazeniBOT
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 17.08.2008 22:57:27:

Bota stiham, a tve rejpani me nebavi ano sme na to dva. Tobe pristupy nedam proptoze ty osobne si mi bota uz sundal a nadelal tim me zbytecnou praci navic. nebudu riskovat ze te nekdo vytoci tobe zase preskoci v bedne a smazes vse kam se mas sanci dostat. O bota se staram spúolecne s avocado a danlop1 to myslim ze bohate staci. A prosim nereaguj na to nebudu ti odpovidat na tve rypani pro me je to jen ztrata casu
guest Muž EviLDoeR (evildoer@centrum.cz) ... 18.08.2008 22:09:04 ... (270/519)
Re (2): Nuže
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 18.08.2008 19:28:19:

No já jsem halvně nějakou původní nepůvodní verzi nikdy v ruce neměl - tenkrát sem nahlížel do Bohdyho kodu myslim, ale to je nekolik let zpátky, takže jakoby nic.

Ostatně neni to o ničem jiným než o hraní si s textem :-) Zádný složitosti v botovi jako takovým nevidim - brutální mi přijde asi jenom to povídání :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 52 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: