XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Výpadky XChatu

 

Výpadky XChatu

Výpadky XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o nich myslíte? Povězte nám Vaše názory :D
Vítej Hackere, stiskni toto tlačítko pro vypnutí portálu Xchat.cz > Zákaz, křížek   *1073* ... Hroznej smích   *3* :o)

Zapište prosím:
- čas výpadku
- co nefungovalo
- při jaké příležitosti to nefungovalo
- popřípadě Vaší konfiguraci

Jestli k tomu máte připomínky, tak je napište... Bude to super   *88* Screeny také přijdou vhod a k pobavění. Zubatej   *40*

By H-o-L-l-y-w-O-o-D

Moderátoři: H-o-L-l-y-w-O-o-D

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 25 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 08.10.2006 10:06:01 ... (157/247)
Re (4): Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:xchat@carnero.info ) z 08.10.2006 00:53:33:

1 - Omlouvám se za zkomolení nicku GymJWM

2 - Ne nedokážu *41*. Co mě je potom jako koncovému uživately jestly padají servery z důvodu šptného HW *71*

3 - jj lidi dělají chyby. Naprosto souhlas *52*

4 - " znám " - bylo míněno nick + práce pro netcentrum

5 - Ano mě zajímá kdo zatím stojí, ale bohužel z důvodu nekomunikace s " námi " uživately nevím kdo to je *41*
Ne mě fajn není ... I mě jako tobě se nelíbí, že to padá a je to poruchové ..

6 - Souhlas. Je třeba update, nový HW.... Jenže zde je problém, že uživatelé nejsou z Vaší strany o ničem informováni..... V tom vidím klíčový problém.
Ono je zde problém napsat do na fóra Informace pro uživatele - Plánované výpadky, Novinky , Chyby které byly opraveny... atd.

7 - Ne není mi jedno zda doma mi padne net a sem půl dne bez....... A taky řádně za tyto výpadky mého provozovatele netu zpucuju.....

8 - Ne. Já na to koukám z pohledu většiny....

9 - Padá pouze Chat né celý portál ..... Takže chybka sik nebude u providera že.....
Krom toho pádá pouze služba Xchat ... při výpadcích Chatu, ostatní služby na portálu fungují normál ....

10 - Já nikoho hrubě neurážel a nenadával do blbců....


Na okraj: Viděl bych tuto záležitost uzavřenou s tím, že každý si bude myslet svoje *4*


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (xchat@carnero.info) ... 08.10.2006 00:53:33 ... (156/247)
Re (3): Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 07.10.2006 20:10:56:

Za prve je GymJWM ci Gym... ne Gymp *41*

Za druhe ja muzu programovat co se mi zachce (resp. co mi reknou nadrizeni), ale pokud neni v poradku server, tak je mi to h**** platne. A o servery se staraji jini lide a navic servery jsou zavisle na dalsich vecech (vypadky HW, konektivity, probihajici aktualizace OS, HW nebo jen SW). A pokud se treba na serveru aktualizuje system (dejme tomu MySQL), tak program muze byt sebelepsi, ale kdyz nema na cem bezet... tak holt nebezi. A pokud Ty dokazes udelat program, ktery bez hw bezi, tak jsi genius a mel by si byt miliardarem a majitelem vetsiny SW firem. Byl by si totiz jediny.

Navic clovek dela chyby a pokud dejme tomu ja neco naprogramuji, tak to zkontroluji stokrat a presto tam muze byt nejaka drobnost, ktera se projevi az kdyz je server ci program na hranici moznosti (tj. plne zatizeny).

A je krasne, ze nadavas lidem ktere znas... ale mozna by jsi se radeji mel zajimat o to, kdo opravdu za problemem stoji a ne jen z lenosti vynadat prvnimu, koho potkas. Tim nic nevyresis... i kdyz chapu, ze Tvoji dusi to pohladi, potesi a Tobe je fajn. Me ale fajn neni... ja (stejne jako Gym) se s necim cele dny seru aby to bylo dobre a Ty, aniz by si o tom neco vedel, prijdes a bez premysleni to vsechno zkritizujes a posles nekam. Ze to treba vubec nebyla moje (Gyma) chyba Te nezajima.

A az dokazes neco na 100% otestovat na vyvojovem stroji, nahrat to na ostry stroj a zajistit 100% funkcnost, budu se Ti klanet... to uz totiz zajistis, ze nevypadne pevny disk, neshori CPU, nezlomi se nekde opticky kabel, provider Ti poskytne nonstop internet s danymi parametry na veky, aktualizace SW/HW za behu bez omezeni funkcnosti a rychlosti. A to vse pri neustalem zvysovani naroku - uzivatelu je cim dal vic a pocitac neutahne pri stejne konfiguraci nekonecne lidi - i kdyby se XChat nemenil, je treba za behu optimalizovat, upgradovat a dokupovat novy hardware... a obcas to hold nejde hned, bez restartu a omezeni funkcnosti.

Doma je jedno, ze Ti na pul dne vypadne system nebo net... ale tady je videt kazda sekunda nebo jen omezeni strasne moc. Uvedom si na co kua nadavas. Nadavas na fyziku a principy informatiky vic nez na Gyma.

Ty na to koukas nezaujate? Ty na to koukas ze sveho vlastniho zajmu... coz uz je zaujatost.

A ja se svou praci nejsem nikdy spokojen, vzdy je co zlepsovat. Me jen stve, ze nadavas nekomu (ani ne me) a vlastne o tom nic nevis. Gym muze tezko tlacit na vedeni, kdyz vypadky nejsou zpusobene jim ale nekde kolem serveru (tj. techniku, providera pripojeni). Proste nadavas nekomu jinemu, uvedom si to a nemluv tady o zaujatosti *4* Diky.

Ano, nadava na to vic lidi... kazdy, koho se to dotkne. Jen Ty si dost nevychovany aby si tu hrube urazel cloveka a jeste ke vsemu spatneho. Neni umeni vynadat lidem do blbcu, je umeni poskytnout jim neco, co jim pomuze... a to si ukazal, ze vubec neumis. Vic si vazim lidi, kteri za mnou prijdou a reknou "nejde to a vsiml jsem si, ze..."... to vede k reseni, ne Tvoje hloupe kecy *21*

A na okraj: pokud lidem, kteri se staraji o servery poskytnes 20000 uzivatelu pro testovani realne zateze v laboratornich podminkach, budou Ti jiste vdecni.

*44* carnero
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 07.10.2006 20:10:56 ... (155/247)
Re (2): Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:xchat@carnero.info ) z 04.10.2006 19:40:06:

Mno není to ubohé... *41*
Vy to programujete, vy ste dalo by se řící odpovědní za funkčnost.
A jako částěčně platící uživatel si holt zanadávám na službu, která nefunguje tak jak má ..

Dej jména dalších programátorů a já jím taky vynadám - no problemo *3*
Já znám jen Gymp a tebe...

Spíš mi přijde ubohost dávat na server něco co nejde a pak řešit funkčnost ...atd. *71*

Toto se netýká rozumu, ale nasranosti na nefuknční službu..

Holt nemůžu za to, že tobě se výpadky líbí a máš z toho legraci *71*
A si s tím spokojen...
Já osobně bych byl s takou svou odvedenou prací nespokojen ( částěčná nefunkčnost služeb )
A snažil by se tlačit na vedení, aby se příště také věci nekonaly..

Vše je o domluvě a řízení ... ( včasné zadávání úkolů a časová norma na splnění )
Pokud to někdo neumí těm nahoře vysvětlit a zajistit si dělší časový úsek bo pomoc lidí ...

Škoda, že se na to nekoukáš s nezaujatostí ....
Je nás spousty co nadávají na výpadky a nefunkčnost služeb...
Jen já to naspal na fórum ....

A toto je fórum o Výpadcích .....
Takže si myslím, že ta výtka z screenu se sem hodila *4*
...........


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž Vidzew (xchat@vidzew.com) ... 05.10.2006 09:44:26 ... (154/247)
Re: Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 04.10.2006 18:49:29:
S takovymto pristupem se spis divim, ze u te konkurence jeste nejsi :)
*1225*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (xchat@carnero.info) ... 04.10.2006 19:40:06 ... (153/247)
Re: Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 04.10.2006 18:49:29:

Je to dost ubohe, Gym neni ten kdo to tlaci na servery *4* Takze krome toho, ze tu urazis nekoho uplne jineho, tak ho vubec urazis. Myslel jsem, ze jsi na tom lepe, co se tyce rozumu...

Ono tak nejak NetCentrum neni jen Gym. Ono ma NetCentrum i jine zamestnance.

*44* carnero
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 04.10.2006 19:15:12 ... (152/247)
Re (2): Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elzacz@seznam.cz ) z 04.10.2006 18:58:01:

Mno blízko jsi ..... *3*
Jako škoda no ..
Bylo zrovna 10 adminů on-line *47* *161*



Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 04.10.2006 18:58:01 ... (151/247)
Re: Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 04.10.2006 18:49:29:

Řekl bych asi tak 5 minut, než ti to někdo smazal. *3*
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 04.10.2006 18:49:29 ... (150/247)
Hádej jak dlouho to vydrželo na Fóru *47*
http://admiral-1.webz.cz/Fot%20Gymp.JPG - *1*



Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž cybernovi ... 02.10.2006 19:05:07 ... (149/247)
vecere
presne, pac se mi nechce vylejzat z postele abych si šel kuchtit, takze radsi pišu v roomu ze mam hlad *161*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 02.10.2006 18:25:29 ... (148/247)
Re: pada
Odpověď na příspěvek od cybernovi z 02.10.2006 18:08:24:

A když ti funguje XChat, tak máš studenou večeři? *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 25 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: