XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 249 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

AnathematheBest Muž AnathematheBest (anathemathe-best@seznam.cz) ... 20.02.2016 13:42:55 ... (2420/2490)
Re: Zvláštní ss čajovny
Odpověď na příspěvek od tic_tac z 19.02.2016 00:45:58:
jistě..nikdy jsi stálý návštěvník nebyl..to vědí všichni...to že vaše banda prudí po vícero místnostech viz Emo a sSázení, které berete jako tapetační a spamovací a Bůh Tě má rád , kde by místní uživatelé mohli také povídat, jak vás mají rádi. Ještě tu o té Červené Karkulce můžeš též poviprávět, tu máme také moc rádi a když nebudeš chodit, budeme všichni jen skutečně rádi a najdete si jinou místnost. kterou se budete pokoušet rozeštvávat a terorizovat. Ostatně tvou odpověď na poslední větu najdeš na foru Čajovna a volení SS , což moc dobře víš, tudíž je tvá finální poznámka bezpředmětná. Můžeš zkusit psát zajisté další stížnosti s jinými nicky tvé osoby, máš jich víc než dost nově založených po předchozích čistkách ...ale ani jeden z nich není stálý obyčejný a slušný uživatel navštěvující Čajovnu a už vůbec ne dlouhodobě.
first-1. Muž first-1. ... 19.02.2016 09:57:16 ... (2419/2490)
Re (2): Zvláštní ss čajovny
Odpověď na příspěvek od Policajt z 19.02.2016 01:59:46:

Máš prázdniny, tak sis založil divadelní spolek? *3*
guest Muž Policajt ... 19.02.2016 01:59:46 ... (2418/2490)
Re: Zvláštní ss čajovny
Odpověď na příspěvek od tic_tac z 19.02.2016 00:45:58:


Ahoj, s tím se obratte jedině na majitele xchatu, Gymjwm, administrativa na xchatu stále žije v bludné představě že jste prudič i když tomu tak není.

Váš kyberpolda SPX *424* *901*
guest Muž tic_tac ... 19.02.2016 00:45:58 ... (2417/2490)
Zvláštní ss čajovny
Ahoj, měl bych dotaz ohledně jedné místnosti a to Čajovny. Je tam nějáký nový stálý správce a chová se opravdu zvláštně. Pořád tam někoho bezdůvodně vyhazuje, chodí tam ožralý, píše vulgárně a nadává a pak se prý chlubí na jiném chatu (bezva) jak je dobrej. A pak tam s ním operuje ještě jeho nohled, nějáký Kyniume a ten když má správce tak kope náhodné nicky hned po vstupu do mistnosti jak se mu zachce a Anathamathebest si toho samozrejmě nevšímá. Já jako bývalý stálý návštěvnik (s jiným nickem) jsem z toho dost znechucen a už nemám náladu tam chodit ( a nejsem sám). Tak by mě zajímalo, jak je možné aby někdo schválil takového stálého správce
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 09.11.2015 02:35:37 ... (2416/2490)
Re (7): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 09.11.2015 00:19:36:

přesně.

Víťo, že se necháváš natrollit *261* se ti divím. Stačí že se podíváš na co reaguje, na něco z ledna, už je mi hned jasné že to nebude nic přínosného. Samé kecy o hovně.
Ebisek Muž Ebisek ... 09.11.2015 00:19:36 ... (2415/2490)
Re (6): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od first-1. z 08.11.2015 20:21:26:

Pamatuj, že drama vyžaduje vždycky aspoň dva herce. Nebuď jedním z nich...
first-1. Muž first-1. ... 08.11.2015 20:21:26 ... (2414/2490)
Re (5): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od SLAd z 08.11.2015 19:59:49:

Ano i IP adresu někdo pošle, měl by si sem chodit častěji, aby jsi měl trošku přehled a věděl o čem píšeš, když už máš potřebu se tady o tom bavit... To že je debata vedená slušnou formou neznamená, že to nenarušuje chod místnosti, můžeš mi něco napsat, ale když máš nějaké argumenty, a né furt něco nesmyslně plácat, bohužel smysluplnou debatu tady neumí vést téměř žádný prudič. Ano neustále trestám za ty samé maličkosti, protože když to je stále, tak mi to vadí, to že to napíše někdo občas, tak nad tím mávnu rukou, stejně tak, jako když jednou za půl roku napíšu slovo pí*a... A furt tady někdo zmiňujete nějaké moje kamarády a já furt nevím jaké, jelikož sem žádný z mojich kamarádů nechodí *6*. Proč jsem SS? Protože se váma nenechám ovlivnit, budu tady na vás tvrdej, balancovat na hraně, protože pro mě se svět nezhroutí, když nebudu mít SS, narozdíl od vás, když nebudete moc na chat.
guest Muž SLAd ... 08.11.2015 19:59:49 ... (2413/2490)
Re (4): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od first-1. z 08.11.2015 18:25:03:

Takové porušování pravidel je běžné nebreč *3* trocha mě zarazila tá IP adresa myslím si že četnost kdy tohle někdo hodí na sklo zase není tak častá ale to je jedno ... Tá argumentace SS je ojetá páska a spíš je na každém jaký názor si udělá v případě že debata - stížnost je vedená slušnou formou ale protože SSkám se nesmí nic takto říct tak je potrestán za narušování chodu místnosti nebo směšné urážka SS *3* A k těm screenům řeknu jen to že to je zbytečná námaha admini to pokaždé posoudí tak že SS byl v právu. Ale jsem rád že jsi uvedl pravej důvod proč někoho neustále trestat i za maličkosti které u většiny uživatelů v místnosti nejčastějc kamarádů a patriotů SS přehlídne *47* no prostě jsi SS na svém místě užívej si to jezdi na srazy zaplať si modrou star a Bohuj aspoň tady na chatu *3* *3* otázkou zůstává proč vůbec člověk chce funkci SS?
first-1. Muž first-1. ... 08.11.2015 18:25:03 ... (2412/2490)
Re (3): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od SLAd z 08.11.2015 16:51:20:

Denně, někdo pošle telefoní číslo, IP adresu, nadává, a podobně, a to ti, co běžně neprudí, takže asi moc přehled nemají. No a pokud někdo přijde do místnosti a začne nadávat stěžovat si, do kola má ty samé řeči, tak se nemůže divit, že je vykázán z místnosti, pak si stěžuje adminům, že vůbec neví za co to bylo, a nechápe, že to nikoho nezajímá. Nebo uveď nějakej konkrétní příklad, dolož to screenama a můžem to řešit...

A pokud tady vůči němu všichni nespravedliví, a nemají ho rádi, tam sem nemusí chodit, nikdo ho nenutí aby tady byl...
guest Muž SLAd ... 08.11.2015 16:51:20 ... (2411/2490)
Re (2): blokace nicku
Odpověď na příspěvek od venda ( mailto:vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 10.01.2015 14:19:16:

V pravidlech Xchatu se uživatelé celkem dobře orientují a přizpůsobují *4* horší je to s pravidly nepsanými hlavně ohledně SS kdy se to neřeší vůbec a radši se potrestá ten kdo si na SS dovoluje stěžovat. Když SS nemusí vyhazovat podle pravidel ale podle sympatií a osobních komplexů tak proč za stejné chování jsou ostatním dávány klíče popř. blokace nicku? Nejdřív si admini a SS začnou dělat pravidla dle kamarádství a pak se řeší že si někdo stěžuje na zneužívání pravomocí tak ho trestají a mnozí tím pádem začnou prudit a co na to SS s adminy? No začnou písničku jaký hrozný jeten daný uživatel a jak velká to je hrozba pro xchat *3* *3* *3* takže prudiči jak admini tak SS všecko jedna pakáž *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 249 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: