XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 249 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

kLeNoT_mEZi_mUziModrá hvězdička Muž kLeNoT_mEZi_mUzi ... 18.01.2017 23:05:45 ... (2430/2490)
18.1.2017 večer
Hlavní prudič Hondzík dostal za své namáhavé nepřetržité vyrývání od Dona odměnu v podobě neomezeného vstupu:
http://rokle.unas.cz/xchat/170118-hla...zeny-vstup-do-BF.png

Bezdůvidné vyhazování od dalšího SS first-1.
http://rokle.unas.cz/xchat/170118-bez...azovani-firstem.html
kLeNoT_mEZi_mUziModrá hvězdička Muž kLeNoT_mEZi_mUzi ... 18.01.2017 22:47:48 ... (2429/2490)
Re: Mince má ale dvě strany *883*
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 18.01.2017 14:13:52:

Don prezentuje moji reakci na to, jak tu banda psychopatů někoho 5 hodin (!!!) šikanuje. A Doník je mezi nima !

Jo to jsem si dovolil hodně že jsem jim řekl pravdu.
first-1. Muž first-1. ... 18.01.2017 21:54:33 ... (2428/2490)
Re: Všimlo si už vedení zaujatosti SS DonLaFontaine?
Odpověď na příspěvek od kLeNoT_mEZi_mUzi ( mailto:email@neni.dulezity ) z 17.01.2017 07:05:55:

:D :D :D :D
guest Muž Ibalginek.Trash ... 18.01.2017 16:50:36 ... (2427/2490)
Re: Všimlo si už vedení zaujatosti SS DonLaFontaine?
Odpověď na příspěvek od kLeNoT_mEZi_mUzi ( mailto:email@neni.dulezity ) z 17.01.2017 07:05:55:


Klenotku ty umíš tu situaci popsat, tak dramaticky, že by ti mnozí scénáristi mohli závidět, ty schopnosti fantaskního překroucování reality. Nicméně, skutečnosti je o mnoho prostší.

Tento tvůj text plný pobouřenosti vzinkl na základě toho, že jsi jednoduše dostal od Dona kick a to oprávněný pane. Kick to za to, že jsi nazýval uživatele tvým v současné době velice oblíbeným a hojně používaným slovem "Zmrdi". Klenotku kdykoliv já, by jsem použil toto slovo na skle a to na kohokoliv, dostal bych kick od Dona také. Každej by ho dostal, protože prostě za tohle dává Don kick. Já jsem od Dona dostal víc kicků, než do kolika umim počítat. Stejně zhruba tolik nicků mi Don nechal zabanovat, když už má pocit že jich mám nadbytek. Brečim kvůli tomu na fóru? Nebrečim. Nemůžu prostě psát lidem, že jsou zmrdi. Tak to chodí. Ty nemůžeš překousnout, že jsi brán, pouze jako každý jiný, naprosto běžný uživatel místnosti a není ti tolerováno takto VELMI VELMI HRUBĚ urážet jiné lidi v místnosti. Dostal jsi tedy jeden zcela legitimní kick a ve vlastní bezbřehé sebezahleděnosti z toho tady uděláš katastrofu a spiknutí prostě. Tolik k tvé jedné demagogii z mnoha.

Dle mého soudu je ti i přesto tolerováno mnoho jiného z plejády tvých nenávistných výroků, kterých jsme svědky každý den. Každý den nadáváš zemi, která se stala tvým domovem a lidem, kteří tuto zemi vybudovali. Nemáš vůči tomu žádnou úctu. Já tě neskrýnuju. Já si nefotim tvoje projevy, abych to tady dával na fórum s nadpisy "podívejte se jak se to zvířátko chová". Já si s tebou umim poradit sám, ale to co hlásíš je dost často otevřené hanobení národa. To uráží. Tato tvoje neuctivost a nevděčnost, vyvolává v mnohých lidech prosté a očekávatelné pobouření. Z toho pak vznikají osobní spory jak už tomu tak bývá. Ty to snad neočekáváš? Tebe to snad překvapuje? Že lidi si od tebe nenechají lulat na hlavu? Akce vyvolává reakci - jak se do lesa volá... Trocha zamyšlení a sebereflexe by ti vůbec neuškodila, jelikož benevolence vůči tvým projevům je také poměrně značná.

A teď k vyloženým lžím :

"Trash i Hondzík mohou někoho klidně VELMI VELMI HRUBĚ urážet i 5 hodin v kuse (teď nepřeháním!)" Kdy? Nebo tím myslíš to, když si někdo dovolí se ohradit vůči tomu jak nás špiníš? Nenecháme od tebe špinit, sorry tobě to vadí? Ano já do tebe jedu, ale je to reakce na to co jsem již zmínil. Uráží mě tvoje chování. Vrátím se k tomu později ve své slohové práci xD

"V Bezva Flirtíku věčně prudí dva zákeřní psychopati Trash a Honzík" - Dobře povíme si něco konkretně o tom slově "zákeřní" a to na několika příkladech (slovo psychopati ponechám stranou, jelikož ty nejsi žádnej doktor ani psycholog, nikdy nebudeš, máš k tomu velice daleko a nemáš k tomu ani vlohy. Ty konkrétně vůbec teda.) Takže zákeřní... Víš co je zákeřné? Když já přijdu na chat třeba po dvou dnech a od jiných lidí se doslýchám co všechno si tu o mě hlásal, ale přitom nemáš ty koule mi to napsat přímo. Za zády to jo... to máš ramena. Na přímo mlčíš jak uhranutej. A proč nemáš ty koule mi to napsat přímo? Protože bys prostě dostal sazbu a to argumentů. A tady se dostávám k strašně podstatný věci jak je potřeba nahlížet na tvou osobu. Nevím kdy k tomu přesně u tebe došlo, ale trvá to už více než rok a ty prostě nepoužíváš žádné argumenty. Žádné nikdy nemáš. Proto nejsi schopen obstát v diskuzi a proto své postoje vůči jiným nejraději prezentuješ za jejich zády a pak se divíš, že ti lidé, kteří se o tom doslechnou, na to reagují. Možná to, si myslel tím, když jsi formuloval toto: "Trash i Hondzík mohou někoho klidně VELMI VELMI HRUBĚ urážet i 5 hodin v kuse (teď nepřeháním!)" nenene klenotku. To jsou jen odpovědi na tvé zazády rozrývačství. Já ti to vždycky rád napíšu na přímo tak, aby sis to přečetl víš? To je to " jak se do lesa volá... " jestli už mi rozumíš co se tím snažím říct. A dále pokračujeme v rozboru slova "zákeřní" vezměme si toho "hondzíka" ... ty tady o něm šíříš na skle lži a to naprosto doložitelné lži hlavně. Tvrdíš jak přesně víš kým je, kolik mu je let jak jsi to všechno vyšťoural, ale pak, hondzík chytne nervy a začne si se mnou skajpovat. A najednou se ukazuje, že máš v té své detektivní práci minimálně jednu nesrovnalost a to konkrétně v jeho věku. Já to už vim z vlastní zkušenosti. A není mu tolik, kolik ty tady tvrdíš skálopevně. A tedy pokud nesedí tenhle údaj, tak je zde důvodné podezření se domnívat, že nespíše nesedí ani to ostatní co tady hlásíš. A to zcela zásadní je opět to, že se ty se k tomu odmítáš vyjádřit. Odmítáš to vysvětlit a uvést na pravou míru. Několikrát jsem tě o to žádal. Kámo to je prostě pomluva co tady vypisuješ na tom xchatu. Zase ta absence argumentů a zase ta neschopnost diskutovat. Jsi demagog, demagog a demagog. A narcista kterej neni schopnej vést dialog. Takže to by byl můj výklad k tomu slovu "zákeřní", když člověk jako ty šíří o jinejch lidech pomluvy, který ani neni schopnej doložit a říká se tomu "žákeřní". Strašně zajímavé. Tohle děláš i u mojí osoby a prostě tohle je tvůj styl charakteru.

"Nedejbože ale, aby se napadaný (nebo i někdo jiný, kdo je tomy přítomen) ozval a/anebo něco těm zm**ům z jejich urážení vrátil, tak okamžitě je Donem vykopnut a zaklíčován! Děje se to dnes a denně, nejde o nic neobvyklého. " - Ne neděje. xDDD Tohle xDD kámo to se vůbec neděje co lžeš?! xD Ne prostě, no.

Poslední poznámka už mě to nebaví "Dokdy tato arogance Donovi bude procházet?" - Myslim, že když otevřu Ottův slovník naučný a najdu si slovo arogance, tak tam bude tvoje hlava klenote.
guest Muž hank._.moody ... 18.01.2017 15:05:46 ... (2426/2490)
Re: Všimlo si už vedení zaujatosti SS DonLaFontaine?
Odpověď na příspěvek od kLeNoT_mEZi_mUzi ( mailto:email@neni.dulezity ) z 17.01.2017 07:05:55:


ale ale! klenotek byl vyhozeny, protoze urazel, a tak nam z jesitnosti sepsal stiznost. a zase urazi, jen tentokrat nam to vyhvezdickoval... pekny xD

hmmm, ze zrovna ty se ohanis slovy "psychopat, prudic a tamto osklive slovo na 'z'", me neprekvapuje. inu, zlodej krici, chytte zlodeje))
pro lidi, co nevi, na co narazim, at se pobavi nad touto diskusi o klenotkovi, kterou si muze kazdy vygooglit:

http://www.fotografovani.cz/cz/forum/...ova-odpoved/?pos=150

hodne lidi te v teto kauze takto dignostikovalo taky)) a od doby, co jsem ji ukazal, me neustale oslovujes "hondziku"... (protoze si tva paranoidni/narcisni mysl zarputile mysli, ze jsem nejaky tvuj zapomenuty kamarad z one kauzy) ...a snazis se me dlouhodobe spinit a pomlouvat. ze se branim proti takovym utokum ironii, mi snad nemuze mit nikdo za zle xD



a pokud bych se mel vyjadrit k tematu ss v bezva flirtiku, tak sesazen by mel byt nekdo uplne jiny. a ne clovek, co ma smysl pro nadsazku. modri uz vedi.
guest Muž DonLaFontaine ... 18.01.2017 14:13:52 ... (2425/2490)
Mince má ale dvě strany *883*
Ajeje, vzteklý ratlík opět prudí. :-(

VELMI VELMI HRUBĚ urážet, to je spíše klenotkův styl , jak si ukážeme níže. Naopak výše zmíněný "Hondzík", který žije kdesi v klenotkově hlavě (každý příchozí nick je automaticky považován za Hondzíka, protože... proto!), umí urážet inteligentně i bez vulgarit, dobře mířenými podpásovkami.

20:29:35 <kLeNoT_mEZi_mUzi> bóže zmrdi *ach ne*
20:30:02 <kLeNoT_mEZi_mUzi> čecháčci
20:32:56 <kLeNoT_mEZi_mUzi> DonLaFontaine: ty nemel sračky mamrde
20:47:11 <kLeNoT_mEZi_mUzi>Ibalginek.Trash: já se nemusím stěhovat, já jsem slušný. ty si zmrd, ty se odstěhuj.

Trash je případ sám pro sebe a kromě toho, že má stovky či tisíce nicků, má taky dynamickou IP, pokud vím, takže ve výsledku se s tím prostě nedá nic dělat.

Taky rozhodně není pravda, že by oni měli nějakou výjimku, kopance dostávají. To jen klenotek nerozdýchal, že on, ve své vlastní hlavě slušný uživatel XChatu s patentem na rozum, dostal předevčírem kick za své ten den mimořádně hrubé vyjadřování. Ten den v porušování pravidel pokračoval v jiné místnosti (Meditace), odkud vyhazoval uživatele s tím, že "zmrdům vstup zakázán". A pokud se nemýlím, není to tak dávno, co měl za něco podobného zákaz správce na několik měsíců.

Bojovat proti Trashovi, Hondzíkovi, Jonákovi a dalším, to je jako bojovat s větrnými mlýny. Nick pro ně nic neznamená, když dostanou blok, založí si nový. Když dostanou kick, založí si nový. Když dám filtr, za těch 2, 3, 10 hodin jsou zpět. A filtr nevydrží věčně.

Pozn. pod čarou: Přestože tento člověk tak strašně nenávidí "Čecháčky", odstěhoval se ze Slovenska před rozdělením ČS "za lepším" sem k nám.
kLeNoT_mEZi_mUziModrá hvězdička Muž kLeNoT_mEZi_mUzi (email@neni.dulezity) ... 17.01.2017 07:05:55 ... (2424/2490)
Všimlo si už vedení zaujatosti SS DonLaFontaine?
V Bezva Flirtíku věčně prudí dva zákeřní psychopati Trash a Honzík (oba mají odhadem takových 100,000 nicků). Teda, oni se najdou ještě i další, ale tito jsou nejarogantnější a nejzarputilejší. A Don to nejenže bez mihnutí oka dlouhodobě toleruje, ale ještě je v jejich zvrácené zábavě a rozeštvávaní celé místnosti podporuje. Trash i Hondzík mohou někoho klidně VELMI VELMI HRUBĚ urážet i 5 hodin v kuse (teď nepřeháním!) a .. voilá .. stálý správce Don se u toho dobře baví, přisazuje si ještě i své vlastní vyrývání, a vše je v naprostém pořádku, všichni se skvěle baví. Nedejbože ale, aby se napadaný (nebo i někdo jiný, kdo je tomy přítomen) ozval a/anebo něco těm zm**ům z jejich urážení vrátil, tak okamžitě je Donem vykopnut a zaklíčován! Děje se to dnes a denně, nejde o nic neobvyklého.

Všiml si toho vůbec někdo z Xchat teamu? Dokdy tato arogance Donovi bude procházet? Když dokáže tvrdošijně vyhazovat jiné zarputilé prudiče (i dvě hodiny v kuse), a posílat jejich nicky na kill, tak proč ty nejzákeřnější zm**y chrání?

Do stálého správcování se asi většina lidí pouští s tím, že bude všem měřit stejně, časem se to však mnohým přestane dařit. A to je moment, kdy by měli být vyměneni. Anebo i jen neprodleně sesazeni, i za cenu toho, že nebudou naplněny stavy, protože špatný SS je horší než žádný SS. Takovýto **** by prostě SS dělat neměli.
guest Muž princeznabellis ... 29.10.2016 01:34:13 ... (2423/2490)
princeznabellis
Ahojky Vážení SS ...pokládám SS z důvodů věčného napadání mé osoby zmetky....na které jsem sice zvyklá...ale poslední dobou jich je čím dál více a nemají ani trocha soudnosti,,,,a už vůůůbec lidskosti...:-((( Držím Vám všem pěstičky....nedejte se..Vaše Princeznabellis:-)
guest Muž Hugo.Simpson ... 20.02.2016 14:38:46 ... (2422/2490)
Re (3): Zvláštní ss čajovny
Odpověď na příspěvek od first-1. z 19.02.2016 09:57:16:

Ahoj, my z kačerova máme prázdniny stále jelikož jsme přikování k postelí. *40*
AnathematheBest Muž AnathematheBest (anathemathe-best@seznam.cz) ... 20.02.2016 13:44:09 ... (2421/2490)
Re (2): Zvláštní ss čajovny
Odpověď na příspěvek od Policajt z 19.02.2016 01:59:46:
a zvláště ví, že i ty jsi fejk a patříš též mezi ně

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 249 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: