XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Certifikace

 

Certifikace

Certifikace

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zážitky, rady, prostě všeee
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 115 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 21.10.2009 13:09:15 ... (1074/1144)
Re (6): pochvala
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 21.10.2009 12:08:10:

Vem si to tak. Kdybych mě těch 104 lidí každej dal 100kč takže bych měl 104 * 100 kč. To by byly docela dobrý prachy. A teď si vem, že některý lidi mají za to, že já udělám certifikaci 50kč, tak kolik jsem někomu vydělal když jsem udělal 104 certifikací že? On jen sedí a má za to prachy. To jsou věci že, to by se mě taky líbilo. :-D
Tak to muselo bejt taky dobrý. To se mě ještě nestalo. Jen se mě myslím stalo to, že jsem zadával certifikace nakalenej a to dopadlo. :-d Však pav.m mě pak píše, že mě zabije atd a že jsem prostě piča. :-D Se nedivím, bo někdy takový úlety jsou. :-D
Já kolikrát chodím po Šumperku a potkávám lidi z xchatu s někým novým a hned hele, certifikátzor zdarek ty voe, udělůej mě to a tady mám slečnu, ona to chce taky. Tak já ji to teda taky udělám, ukaž mě papíry od podvozku. :-D pak na mě všeci chvilu čumí a pak se v zápětí začnou řepit. Dělaj si srandu taky. Papíry nosím furt u sebe a jen jednou se mě stalo, že jsem neměl a prostě 1 chyběl. :-D Nikdy jsem po lidech nechtěl, aby mě donesly papíry vyplněný, vždy jsem si je vyplnil na místě. Certifikoval jsem na různých místech, za různého počasí. :-D
Počky musím přemejšlet, jestli jsem nějakou slečnu někdy ceritifkoval do detailu *2852**3* Ne, necertifikoval jsem žádnou do detailu, ale sáhl jsem si. Když nějaká slečna přijde s hlubokým výstřihem, tak řeknu, A´t se zapne, že si připadám jak Vinetů. Pokud se nezapne, že si sáhnu. Pak nikdo nechápe, proč jak Vinetů. :-D
Já taky nevěděl a pak jsem na ty fóra přišel.
Pokud chceš vidět krásný, i ne moc krásný slečna a kluky, tak za mnou přijď do místnosti a ukážu ti ty nejhezčí, nebo ti ke každé něco řeknu, teda pokud chceš. *88* ke každému ti řeknu certifikace kde a za jakých podmínek a nějakou příhodu k tomu. :-D
Čekám na tebe u sebe.:-D

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 21.10.2009 12:08:10 ... (1073/1144)
Re (5): pochvala
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 21.10.2009 01:22:06:

Hele byl by to slušnej vedlejšák... *3* Na dlouho, já mám času dost... *3**3*
Ne, seřval mě a nikdy v životě mi certifikaci nedělal... *69* Šel jsem za ním, když jsem se chtěl nechat poprvé certifikovat... Odebranou jsem ji měl pouze jednou a první i druhou CRT mi dělal Koja.. Na tu druhou Pav.m určo rád vzpomíná, jak se nechtěla zobrazovat... *3* btw Koja asi taky, když jsme byli domluvený že oba budem v Brně a já si zapoměl doma papíry, pač on je ve škole neměl možnost vytisknout, takže se termín zase měnil a nakonec jsem jel k němu skoro domů a on nachlazenej musel do takovýho hnusnýho mlhavýho počasí, brrr... *1* Achjo, sem hroznej, takový práce co semnou lidi maji... *1*
Jak si psal, že se s těma lidma pak i dál bavíš, tak sem myslel, že napíšeš, že s těma holkama pak i spíš... *3**3* Pak by to možná i bolelo některý třeba... *3**3**3*
Já taky nějak zpočátku nevěděl o nějakých forech, ani jsem se o ně nezajímal a nepotřeboval jsem je, po půl roce jsem se dověděl, že jsou... No jo, ale kde? *3* A to mě pak taky někdo naučil hned druhej den... *1*
104, to je dost dušiček... :) Máš to i rozdelený nějak? Holky -> hezký/ošklivý, Kluci -> oškliví atp... *3**3*

http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
*82*http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=16541">Pohádky jsou zpět, přijďte se podívat *845*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 21.10.2009 01:22:06 ... (1072/1144)
Re (4): pochvala
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 21.10.2009 00:55:18:
Kdybych měl přijmout od každého, koho jsem ocertifikoval, na kafe nebo na pivko, tak bych nedělal nic jiného. *3**3*
Brej si vždy řekl kolik chce. Byly to 200kč. Už jsem tak přemejšlel, že bych to dělal, ale nejsem svině, abych tohle dělal. I kdybych neměl vůbec prachy,m tak bych tohle neudělal, tak jako víc věcí, ale to by bylo na dlouho. :-D
Na ten papír by se to mohlo napsat, aby to lidi věděli a někteří certifikátoři toho nezneužívali.
Já mám takovej pocit, že někteří certifikátoři tu funcki maj jen proto, že jim sluší napsána pod fotkou v profilu. jen že ji prostě mají a nic nedělají.
Možné je to, že jak jsi mu psal, tak že tě seřval. Možná to bylo proto, protože jsi po němchtěl certifikaci po několikáté. Mám takovej pocit, že ty jsi si ji už nechal i několikrát odebrat ne? někteří jsou prostě takový, že tě seřvou za to, co je vůbec otravuješ a přitom je jejich povinnost se s tebou domluvit kdy a kde.
když si mě někdo na icq přidá a napíše mě ahoj, mám zájem o certifikaci, tak hned se s tím člověkem začnu bavit a prolamuju ledy, aby certifikace proběhla co nejrychleji a v nejkratší možné době. Pak se s těma lidma třeba bavím dál a chodím s něma ven nebo i do třídy. :-.D některé holky, které chcou certifikaci se mě i bojí ( nevím proč) :-D Asi se bojí samotné certifikace, ale ta přece vůbec nebolí.
Já bych rád věděl to, jestli by mě lidi pochválili za to, jak kdy a kde jsem certifikaci udělal. To by ale lidi museli vědět, že taky existujou na xchatu fora že. někteří to neví. Já to třeba taky 2 roky nevěděl. :-D
Některým certifikátorům bych funcki odebral, bo dělaj vyloženě howno. nebo na xchatu už prostě nechodí, tak proč to teda dal maj? Na co, k čemu? K hownu. Já třeba dělám skupinové certifikace. za den ocertifikuju min 1 člověka a když se dokážu s těma lidma domluvit na stejnej den, tak třeba dělám v danou hodinu 2 lidi, pak další 3 atd. nediv se, když jsem za první měsíc ocertifikoval 35 lidí že. Už jich mám dohromady cca 104. Docela slušné číslo ne? A to není ani rok.
Safra, jsem se nějak rozepsal. :-D

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 21.10.2009 00:55:18 ... (1071/1144)
Re (3): pochvala
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 21.10.2009 00:20:15:

*2715*
Jako pochopím, že tě ocertifikovaný pozve na pivo nebo na kafe...
Ale to že si certifikátor bral něco tak jak říkáš, to je už moc...
No asi by se mělo na ty formuláře napsat velkým tučným písmem !!! Certifikace je zcela ZDARMA !!!
Člověk nikdy neví jestli náhodou někde někdo ještě nevybírá alespoň od nováčků co si dělají CRT...
Já co měl problém s certifikátorem, tak že na Xchat nechodil, tak sem si z profilu opsal na něj ICQ a napsal mu... nu tak mě seřval, že ho otravuju na ajsku, poslal do patřičných míst a víc se mnou nekomunikoval (už teda cerťák není)... Tak sem šel za jiným z jinýho města... sice to bylo o něco dál, ale služba luxus u obou certifikací... *18* Tak ho taky můžu tímto pochválit, on bude vědět... *1*


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
*82*http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=16541">Pohádky jsou zpět, přijďte se podívat *845*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 21.10.2009 00:20:15 ... (1070/1144)
Re (2): pochvala
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 20.10.2009 20:26:39:

Ty, takovejch lidí už jsem taky potkal dost, kteří si mysleli to, že se za to platí. Někteří mě chtěli dávat nevím co. někteří flašku, prachy, ale ani jedno jsem si nevzal. někteří mě chcou za to, že jim udělám certifikaci ožrat, ale to taky nejde. Když jsem to odkejvl, tak jsem se druhej den divil, že jich mám tolik, bo to najednou začne chodit tolik lidí z xchatu a najednou je hele zdar, poj´d on ti udělá certifikaci a už to jede. Někdy si vemu teda cígo, když nemám, ale to je jedno.
Už jsem se setkal s lidma, který jsem dělal certifikaci po několikáté, že jim je předtím dělal někdo jinej a bral si od nich po 200kč. Nechtěli mě ale říct nick toho certifikátora. bylo to asi tím, že vůbec nevěděli jeho nick, nebo už ho zapomněli. Hodně se divím ale bylo to tak. jen se divím tomu, že na to nikdy nepřišlo CH nebo někdo, kdo se o certifikátory stará. Většina lidi totiž vůbec neví, že se o certifikátory někdo stará a že existujou admini.

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
guest Muž Pav.m (*700*kapipa@centrum.cz*700*) ... 20.10.2009 20:33:25 ... (1069/1144)
Re (2): pochvala
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 20.10.2009 20:26:39:
protože dneska má v plánu psát na fora ne platit *47**40*:))

*700*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 20.10.2009 20:26:39 ... (1068/1144)
Re: pochvala
Odpověď na příspěvek od Martin.Sima ( mailto:marsima@centrum.cz ) z 20.10.2009 20:18:17:

A proč jsi mu nedal nějaké spropitné? *40*


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
*82*http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=16541">Pohádky jsou zpět, přijďte se podívat *845*
guest Muž Martin.Sima (marsima@centrum.cz) ... 20.10.2009 20:18:17 ... (1067/1144)
pochvala
musím pochválit certifikátora pro Zlínký kraj Johny203 ten chlap je borec a strašně příjemnej kéž by se za certifikaci platilo těm certákům *4114*
guest Muž Pav.m (*700*kapipa@centrum.cz*700*) ... 12.01.2009 19:47:41 ... (1066/1144)
Re: certfikator neodeslal žádost
Odpověď na příspěvek od kubaiss.com ( mailto:kubaiss@kubaiss.com ) z 12.01.2009 16:29:09:

Kisant s Ropem mají pravdu :)

už jsem ho kontaktovla,ale pokud to je jak ty píšeš nebude jiná možnost než si jí nechat udělat někým jiným bohužel *105* o winn18 se já postarám když ho to už nezajímá..

dořešíme vzkazem.

Ahoj *700*
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 12.01.2009 19:07:05 ... (1065/1144)
Re (4): certfikator neodeslal žádost
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 12.01.2009 18:40:08:
Tak to jsem byl pomýlený. Naštěstí já měl pořádného certifikátora (to je jasné,pak jsme se domluvili,že jsme kolegové) a tak jsem neměl tyto problémy

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 115 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: