XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Antixchat

 

Antixchat

Antixchat

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o stránkách bojujících proti XChatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 40 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 

guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 28.06.2005 10:28:53 ... (53/393)
Re (9): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od KeithT ( mailto:kvancura@bluebottle.com ) z 27.06.2005 15:19:10:
Ano v pripade hodne prace , je dobre rict ze mame praci a omluvit ze nemuzu pomoct ale ne stylem rvani apod.
Jak to rika muj deda demokracie je bordel *40*napriklad kdyby aspon byla prezidentska demokracie kdyz ,,prezident " ma v rukou docela velkou moc, tohle by se hodilo i pro xchat , napriklad podobny system jako maji v USA ,to by se pro xchat hodilo , nebo pak je tu moznost diktatury ,ale to by se musel najit schopny a charizmaticky jedinec s vuli ridit xchat a dat do toho vse*40* takovych lidi se vidi za historii prevelice malo , myslim ze na xchatu je bordel *40*
Slusne chovani o dnesni mladeze(mezi kterou patrim i ja *17*) lze docilit pouze danymi pravidly a slusnym chovanim ze strany okoli, to znamena ze kdyby se admini chovali slusne dodrzovali pravidla a sli prikladem xchatu , urcite by si ,,zlobilove"vzali za priklad adminy a sli by v jejich slepejich *40*jak jednoduche
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 28.06.2005 10:13:12 ... (52/393)
Re: Celkove...
Odpověď na příspěvek od CERNA.duse z 28.06.2005 05:49:10:
No je pravda ze AX2 kdyz na to koukne bezny uzivatel , tak tento web nema zadnou mistifikaci , cim by nalakal ,cim by primel ty masy jit na jeho stranu, tak proto mozna na nej nadavas asi si ho nepochopil .
A kam jinam jit bojovat? *40*Xchat je technicky nejdokonalejs chat, ale jak uz jsem psal pokulhava po strance socialni, od toho se nemuze jen tak udtikat , ale musi se bojovat na stejnych pozicich , to je jako kdyby vojaci opustili sve pozice , to by vypadalo*47* by pak prohrali valku
Nevidim duvod proc prudit Armadu CR ,sam tam chci slouzit *40*, a samozrejme ze tam jsou vyssi hodnosti , ktere maji i vesti prava , ale jsou cestni a spravedlivy*4*nebudu ti tady jmenovat vicet zahranicnich misi ktere absolvovali apod, xchat je neco jineho, admini nemaji narozdil od napriklad velitele autoritu , a neumi si ji udelat *47*,ACR je uplne neco jineho nez xchat *34*
guest Muž CERNA.duse ... 28.06.2005 05:49:10 ... (51/393)
Celkove...
Trocha shrnutí...

1)
Na AX2 web jsem šel abych se podíval čím mě již po třistašedesáté za den otravuje offline bot.

2)
Nechápu proč někdo bojuje proti serveru, který prostě nemusí používat a může jít jinam... kde nejsou již zmíněné zatuchlé bažiny (ale jelikož se rád bahnim, zůstanu a zůstanu rád). A co vy?

3)
Pokud se někteří jedinci (LordDoom4) hodlají navážet do lidí s více právy... ať jdou prudit členy Armády České Republiky, myslím že jim bude záhy vysvětleno zač je toho držková *3*
KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 27.06.2005 15:21:21 ... (50/393)
Re (10): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 27.06.2005 11:00:40:

Nebudu psát žádnou esej, jen tě vyzvu k tomu, aby jsi definoval způsob, jak zničit xchat a přitom neporušit zákony ČR... :}

A ještě bych podotkl, že jsi tu někde psal, že by jsi přijal nabídku na administrátorství... a teď zas píšeš o tapetování... není to úsměvné? :}
KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 27.06.2005 15:19:10 ... (49/393)
Re (8): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 27.06.2005 10:46:28:

Když jsem byl admin, tak jsem taky občas psal, že nemám čas... přijde mi to docela lidské... :}

A když se dožaduješ demokracie... nezdá se ti, že naopak někdy mluvíš docela proti ní? :}

A tím přístupem jsem prostě myslel slušné chování, což bude nutný předpoklad koexistence adminů, SS, BÚ a prostě lidstva... :}
guest Muž detolnator ... 27.06.2005 14:57:05 ... (48/393)
Re (10): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 27.06.2005 11:00:40:

Z Německa se stala (duraz na "la") supervelmoc díky obrovské pomoci USA,takže jsi hodný, že chceš finančně přispět (nemalou částkou) na zlepšení, nebo dokonce rekonstrukci xchatu.


Poděkujte Lordovi *5*
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 27.06.2005 11:00:40 ... (47/393)
Re (9): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od KeithT ( mailto:kvancura@bluebottle.com ) z 27.06.2005 09:34:11:
Hned v prvnim odstavci davas najevo ze admini, je seskupeni moci v rukou urcite skupiny lidi , to je diktatura *34**47*Ukolem valky neni nicit ,ale pouze donutit druhou stranu ke kapitulaci *47* samozrejme to nese jiste nasledky pokud se druha strana nejak vzepre *40* ale to uz je valka , ukolem valky neni zemi znici az tak ze by se uz nikdy z toho nevzpamatovala , staci se podivat na Marshalluv plan ,povalecne obnoveni jak zniceneho Nemecka tak cele Evropy , podle me ma AX2 stenjny cil *19* navic kdyz se podiva xchat se nachazi ve stadiu predvalecneho obdovi pak bude valka ,xchat bude absolutne zniceny , od utoku apod *40* no a pak prijde obnova ktera prinese ovoce , z Nemecka se po valce na zapadny strane vybudovala supervelmoc stejne tak by se to melo stat i s xchatem ne? NErikam ze tapetovani je zrovna vhodne, ale jak jinak ponaucit adminy , ja jsem nikdy netapetoval ale vim proc to ti dotycni delaji *19*AX2 ma dobry strategicky cil , xchat se nesmi znicit pouze premenit
Dale o tom treninku jsem myslel trenink pro spravce , nikoli pro tapetare, neni tak od veci ze nekteri spravci si zvou do roomu tapetare aby si procvicili sve kickani *47**40* Teda ja jsem to tak abych mel rychle reflexy a rychle psal a kickal delal *34*
AX2 bude mit pozice , dobre strategicky umistene , zatim myslim na vsem pracuji *40*
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 27.06.2005 10:46:28 ... (46/393)
Re (7): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od KeithT ( mailto:kvancura@bluebottle.com ) z 27.06.2005 09:29:00:
Je to samozrejme i o pristupu , napriklad clovek muze prosit jak chce a slusne se chovat jak chce presto mu admini nevyhovi protoze sami takovi nejsou *19*,,nemaji cas" nebo ,,pockej za chvili se na to podivam" (*34*nikdy se uz na to nepodivat)To same plati ze jim clovek muze 100x davat screeny kde byli nepravem udeleny kicky a bloky , a oni nad tim mavnou rukou a haji si sve rady , ktere by meli byt restruktulizovane,je to videt i na forech , kde pravdu ma vzdicky admin a bezny uzivatel musi ,,drzet poslusne hubu" nerikam ze je to spatne , ale neni to demokraticky zpusob ,sebe vic muzu hajit pravidla xchatu a stejne mi nebude vyhoveno, protoze druha strana (ta vedouci strana) je nedodrzuje *19*Takze to neni o pristupu beznych uzivatelu k adminum ,ale o pristupu adminu k SS a k BU ,proste v hierarchii komunikace vazne *19*
KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 27.06.2005 09:34:11 ... (45/393)
Re (8): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 26.06.2005 14:26:39:

Hitlerovi? Leninovi? Puč? Silně pochybuji, že bys někdy udělal ve virtuálním světě jakýkoli puč, pokud bys za sebou neměl většinu adminů. Což by ale pak nebyl puč, ale jen demokratická restrukturalizace... :}

A další věc... je rozdíl mezi válčením a ničením. Je rozdíl město dobýt a město vyvraždit a půdu posypat solí (abych se dostal do toho tvého militaristického paradigmatu... :} ). Prostě tapetováním ničeho nedosáhneš... jen někomu znepříjemníš život, ale nic nezměníš. A pokud je cílem AX2 jen znepříjemňovat život, tak nevím, zda je to dobrý strategický cíl... .}

A nazývat tapetování tréninkem je skutečně mimo mísu... :}

PS> "Kdyz se valci tak se musi valcit do posledni kapky krve do posledniho muze a branit ty same pozice" - AX2 brání nějaké pozice? Má nějaké pozice? Odpověz si sám... :}
KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 27.06.2005 09:29:00 ... (44/393)
Re (6): Antixchat2
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 25.06.2005 22:25:22:

Náhodou... když jsem něco potřeboval ohledně fór a byl jsem na xchatu schován pod jiným nickem a neuvědomil jsem si to... tak jsem několikrát psal adminovi s nějakou prosbou (občas i nad rámec toho, co admini dělat musí) a nikdy jsem neměl problém...

Takže to možná taky bude o přístupu... :}

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 40 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: