XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Antixchat

 

Antixchat

Antixchat

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o stránkách bojujících proti XChatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 40 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.02.2006 18:07:59 ... (283/393)
Re (8): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od JA_osobne z 28.02.2006 17:45:35:

Rozhodně mi nešlo o nějakou hádku. V tomhle punktu měl fabrics pravdu a Pravidla jsou si protiřečná. Vágní odpověď je právě to, že e-mail může být uveden kdekoli (profil, sklo, fóra, možná fotky v albu & avatar) s výjimkou osobní fotky, bo "každý prostě má svý místo". To fakt nechápu a ty mi to vysvětluješ zbytečně; je vidět, že se naprosto míjíme (bože, jak by mohl někdo někomu kazit chatování tím, že si nahraje svoji vlastní fotku chráněnou proti zneužití vepsaným e-mailem? *9**3*).

Myslím, že tato hádka má daleko k té "zábavě" a bude lepší, když se zeptám povolanějších... *14*
guest Muž JA_osobne ... 28.02.2006 17:45:35 ... (282/393)
Re (7): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2006 16:39:57:
Smysl je v tom že lidi sem většinou choděj za zábavou a prudiči jim jí kazej jen pro svoje pobavení... O co ti vůbec de? a co myslíš tou vágní odpovědí? zřejmě to nechápeš tak vysvětluju... a jestli se někomu ty pravidla nelíběj tak můžou jít jinak když si myslej že jinde to je lepší... nebo si klidně vytvořit svůj vlastní chat a ne kazit chatování jinejm...
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.02.2006 16:39:57 ... (281/393)
Re (6): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od JA_osobne z 28.02.2006 16:00:12:

No, a právě AX2 je místo pro lidi, kteří nebyli spokojeni s tak vágní odpovědí a odnesli to nálepkou prudiče. *49* V tomhle případě nejde o to, jestli to dodržovat chcou nebo ne, ale jaký to má smysl. Koneckonců Pravidla se upravovala tak dlouho, až ti "nahoře" došli k současné stručné, řízné a především ze "selského rozumu" vyplývající formulaci (s výjimkou kontroverzního "narušování chodu místnosti"). Takže nepochybuju, že jednou podobnou proměnou projdou i zbytečně omezující, detailní a především vlezlá pravidla pro fotky. *14*
guest Muž JA_osobne ... 28.02.2006 16:00:12 ... (280/393)
Re (5): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2006 14:20:03:
Mno já ty pravidla nevytvářel jen je dodržuju... Ten kdo je dodržovat nechce tak tu bejt nemusí... Jestli je chceš změnit tak máš nepochybně možnost... Tam de prostě o to fotku... Místo určený pro mail je jinde... Každý prostě má svý místo...
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.02.2006 14:20:03 ... (279/393)
Re (4): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od JA_osobne z 28.02.2006 11:37:17:

Takže by teoreticky mělo být zakázáno i zveřejňování e-mailů kdekoli s výjimku šeptungů? *9**40*
guest Muž JA_osobne ... 28.02.2006 11:37:17 ... (278/393)
Re (3): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2006 04:43:26:
Řek bych že by teoreticky mohlo jít o propagaci čehokoli... Firmy a tak dál...
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.02.2006 04:43:26 ... (277/393)
Re (2): moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od JA_osobne z 24.02.2006 19:07:03:

Spíš bych řekl, že na příkladu je závadný ten telefon. Nechápu, jak by mohl být závadný e-mail, když si ho může do profilu dát tak jako tak & i zde na fórech tato "osobní kontaktní informace" nikomu nevadí. *9**14*
guest Muž JA_osobne ... 24.02.2006 19:07:03 ... (276/393)
Re: moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od fabrics ( mailto:fabrics@seznam.cz ) z 23.02.2006 17:57:58:
Souhlasím s Vidzew... Přečti si pravidla... Dyt to každou chvíli běhá na skle*4* a nic nejde ale nadáváš zbytečně...
guest Muž Vidzew (vj.vidzej@post.cz) ... 23.02.2006 20:53:18 ... (275/393)
Re: moje zkušenosti
Odpověď na příspěvek od fabrics ( mailto:fabrics@seznam.cz ) z 23.02.2006 17:57:58:
Zkus se prvne zamyslet co je spatne na te Tve fotce, nez obvinis jine. Konkretne porusuje sedmy bod pravidel ohledne schvalovani fotek. Presneji Tva "fotka obsahuje osobní kontaktní informace" Viz http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=61 . Na prikladu je uveden pro lepsi pochopeni i e-mail. Uvedom si, ze i kdyz si tim tu fotku chranis a zadas vyjimku, pak by tu vyjimku mohl chtit kazdy.. Doporucuji nechat si do profilu schvalit takovou fotku, ktera pri zneuziti nespacha skody. Koneckoncu i s tim musis pri zverejnovani fotek pocitat.
Mej se pekne *1225*
guest Muž fabrics (fabrics@seznam.cz) ... 23.02.2006 17:57:58 ... (274/393)
moje zkušenosti
Muj příspěvek , nevím zcela jestli tento příspěvek tu bude in , jen bych se chtěl s Váma podělit o mé zkušenosti co se týče chatu. Na chat chodím od roku 2001, už jsem na něm něco zažil a pročetoval hafol hodin radši to nepočítám a byl na pár srazech. Upřimně poslední dobou asi po odpadnutí mého nadšení si začínám všímat jaký ve skuečnosti je. Upřimně mě vždy bylo jedno jestli jsem jen guest nebo správce, neměl jsem a nemám potřebu si na něco hrát a někomu něco dokazovat já si na chat přišel hlavně pokecat. Pokud mám být upřimný , někteří ted už u mě převažuje názor většina adminu a ta celá elita na hoře , nebo jak je mám nazývat nevím na co si hrajou. Člověk napíše svuj názor, bez vulgarit a urážek a je vyhozen , nevím u mě to svědčí o dost níském IQ nevím jak to slušněji nazvat. Připadá mě, že si výše uvedené osoby musí dokazovat , že mají tu moc někoho vyhodit a zakázat mu vstup. Řekl,bych že většina adminů jsou zakomplexovaní lidé, kteří si tímto způsobem lečí své komplexi v podstatě admina za určitých podmínek muže dělat každej a tak to i vypadá. Kdyby xchat , byl ok , tak žádnej Antixchat nevznikne jsem rád , že si každý nenechá srát na hlavu a někdo si dal práci vytvořit takové stránky , dotyčný člověk co je stvořil je u mě osobně borec a chtěl bych mu tím poděkovat, dozvěděl jsem se plno věcí , které nezneužívám,ale když vidím namyšlené hovado , které se schovává za admina a vyhodíme dám mu to na jevo ,absolutně bez žádných výčitek. Má poslední zkušenost s xchat Teamem je taková, že jsem měl v profilu své foto , toto foto jsem vymazal a následně jsem si to samé foto chtěl dát na stejné místo do profilu , podotýkám na fotce jsem, byl opravdu já kamarád mě fotil v ateliéru , jen proti zneužití mého fota jsem si dal do fota svuj email, který nezakrýval tvář a nacházel se ve spodní části fota a taková mi došla odpověď.

Ahoj, jedna z tebou uploadovaných fotek do profilu byla zamítnuta z důvodu: "oddelej prosim ten email". Jednalo se o osobní fotku.
Osobní fotka v profilu by nadále měla být opravdu osobní, tedy mělo by být snadné pro ostatní rozpoznat uživatele na fotografii. Tebou nahrávaná fotka toto bohužel pravděpodobně nesplňovala, prosím, nahraj si novou. Přesné podmínky zveřejňování fotografií najdeš v nápovědě.
Xchat Team

nemám co bych k tomu dodal

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 40 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: