XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 651 | 652 | 653 | 654 | 655 | 656 | 657 | 658 | 659 | 660 z 660 | » | Poslední

 

guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 04.05.2005 14:58:47 ... (10/6600)
Re (2): eeeeh
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 04.05.2005 14:16:21:
Já ti přeju ať ti to na těch Kontaktech jde *31* bude to tam asi těžký. Jinak co se týče SS a S s tím s tebou souhlasim. Například nynější SS na místnosti Jungle a DnB je příkladem těch špatných SS. *8* Ale už se tam precuje na obnově vedení. *66*
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 04.05.2005 14:16:21 ... (9/6600)
Re: eeeeh
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:tenter@centrum.cz ) z 04.05.2005 01:10:16:

Zrovna zmíněné tomboly a BS jsou docela specifické věci. Jinak si myslím že je XChat slušně pokryt systémem SS a administrátorů. Pokud by všichni svojí funkci vykonávali svědomitě (teď mluvím o SS popřípadě S, na práci adminů není co řici) tak by nebylo problémem rychle a efektivně řešit cokoliv. Bohužel se těžko vybírají schopní lidé a je spoustu lidí kterým nová funkce vleze namozek. Sám jsem si touhle fází jakožto SS prošel, tak vím o čem mluvím :o)
Fóra jsou taky celkem slušně pokrytá moderátory a pokud se o ně moderátoři starají není sebemenší problém. Ale je tomu stejně jak jsem psal výše. Je pravda že zrovna fórum hlášky z místností by do popisku potřebovalo přidat (Za hlášky jako rotfl, lol, hustý a podobně se bude mazat a opakovaně odměňovat read-only převzato z diskuzního serveru) ale myslím si že časem se najde nějaký schopný moderátor který bude na své funkci dostatečně dlouho a bude dostatečně svědomitý aby prosadil nějaký systém který se ukáže jako fungující a zůstane i třeba po jeho odchodu z moderátorského postu :o)
Celý xchat je do určité úrovně o dobrovolnosti. Takže najít člověka který dobrovolně a bez jakékoliv odměny (spíš naopak) budě vykonávat kvalitně svojí práci není zas tak lehké :o)

Howg :o)
guest Muž MEtRisZ (Metrisz@centrum.cz) ... 04.05.2005 06:54:15 ... (8/6600)
Re: eeeeh
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:tenter@centrum.cz ) z 04.05.2005 01:10:16:
Taky mě to napadlo ale zas bych musel otravovat ElfkaM hech a to ne...Oni to moc často ty fora neschvalujou sem si všim ale jinak jako v poho hmm jo myslím si že Prazdroj Lipp a a ještě Mocelaumbra a carnero ty tu vidím často,ale ňák moc nic po
nich neshanim a když je třeba nejsou ntak večer napišu vzkazik a ráno to mám....
Skus Hecovi tedy napsat vzkazik..

*44*metrisz
guest Muž MEtRisZ (Metrisz@centrum.cz) ... 04.05.2005 06:50:49 ... (7/6600)
Re: no problem
Odpověď na příspěvek od wnn z 04.05.2005 00:37:20:
Hmm jo stím souhlasím ale carnero pro tebe udělá schvalování fotky když mu řekneš a Prazdroj
ti samé líbí se mi na něm že je ochotnej a že mi aspoň 2x věřil *18*
Jinak žadné problémy nevidím až na nejake bonzaky co te bonznou adminum a on ten admin to
třeba mu sni jako že mu bude věřit a pak máte zbytečnej problém kvůli nějakého KKTA...

*44* MetRisZ
guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 04.05.2005 01:10:16 ... (6/6600)
eeeeh
Jestli dovolíte, využil bych toto forum pro psaní věcí, které v kategorii "Kontakt s admini" nejsou tak prioritní.

Poslední dobou si čím dál víc všímám, že je na nějakou funkci chatu nasazeno buď málo lidí, takže když jsou potřeba nejsou moc dostupní. Například sem teď za poslední dny čekal až bude Hec on-line, protože jsem se potřeboval domluvit na něco ohledně srazu a tomboly (nemám nic proti Hecovi, svojí práci dělá podle mě důsledně a neni jeho povinost být na chatu neustále on-line). Ten samý případ je jsou možná věci týkající se BS a triček. Obojí jsou věci, na které je lepší mít jen jednoho člověka, který v tom má přehled, ale zase neni po ruce vždy když je potřeba. A druhá věc: že ačkoliv je na něco nasazeno dost lidí, tak na to ty lidi kašlou viz fora v kategorii "Uživatelská fóra / Humor a zábava", kde se stále častěji nacházejí příspěvky, které nejsou k tématu (ne že by tento příspěvek byl k tématu :-D ), nebo to jsou příspěvky typu odpověď na něčí hlášku z místnosti jo tak to je hustý atp. a zodpovědné osoby za mazání těchto příspěvků tyto fora ani nečtou, takže když se tam objeví nějaký nevhodný příspěvek, člověk jim musí nejdřív říct rsp napsat vzkaz a když jsou potom on-line tak to možná smažou. *36*
guest Muž wnn ... 04.05.2005 00:37:20 ... (5/6600)
no problem
pokud neotravujete adminy zbytecnyma picovinama...a jdete za nima oprvadu jen kdyz je jejich pomoc nutna tak sou vsici ochotni a bezproblemovy.
guest Muž MEtRisZ (Metrisz@centrum.cz) ... 02.05.2005 06:48:02 ... (4/6600)
Aministrátor
Vyjadřete svůj nazor k jakemukoliv adminovi co nedela jak má..Jen povidejte dotazy atd..


*44* MEtRiSz
guest Muž Metrisz (Metrisz@centrum.cz) ... 30.04.2005 17:33:57 ... (3/6600)
Re: carnero a ELfkaM
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:tenter@centrum.cz ) z 30.04.2005 17:23:32:
Hmmm carnero si myslím že má navíc,než na žlutou hvězdičku je hodně dělá pro Xchat a hodně idí ho má rádo si myslím a myslím si že se nepletu s ELfkaM bych taky souhlasil ale tolik moc ho neznám....A prazdroj je take dobrý *4*
*76* metrisz
guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 30.04.2005 17:23:32 ... (2/6600)
carnero a ELfkaM
Myslim, že tahle dvojice adminů, kteří jsou kámoši už dlouho i ve skutečném životě, dali XChatu hodně. Myslim, že to jsou hodně dobří admini *1*
guest Muž Metrisz (Metrisz@centrum.cz) ... 30.04.2005 10:39:45 ... (1/6600)
Admin
Tak co si o nakem adminovi myslite a co od nej ocekavate....Nebo co dela špatně..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 651 | 652 | 653 | 654 | 655 | 656 | 657 | 658 | 659 | 660 z 660 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: