XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 660 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 30.11.2019 23:02:07 ... (6560/6600)
PRUMAZ
Děcka, ty blbosti si řešte spolu u piva, třeba si roztrhejte občanky :)

*44*
pastoun Muž pastoun ... 25.01.2019 19:23:06 ... (6559/6600)
Re: Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od Mythos z 21.11.2018 17:40:21:
Protest je sice hezká věc, ale tady, bohužel, naprosto neúčinná. Stejně tak je naprosto neúčinné psát cokoli tady na diskusi. Proč? Protože admini si vždy a všechno nějak zdůvodní a za každých okolností musí mít pravdu! Vždyť přeci: Všude byli, všechno znají, všemu rozumí a všechno vědí úplně nejlíp!
Jeden příklad za všechny:
Když admin zruší bez jakéhokoliv varování zruší místnost, ve které se aktivně baví cca 80 lidí (slovy OSMDESÁT!), čehož jsem byl svědkem, tak to vskutku není normální a ten dotyčný by se měl nechat vyšetřit! To je opravdu postavené na hlavu!
Tak se tady raději nehádejte, nic neřešte a na nic si nestěžujte, obrátí se to stejně proti vám...
danlop1 Muž danlop1 ... 27.11.2018 22:55:39 ... (6558/6600)
Re (3): Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od opiFka ( opifka@centrum.cz ) z 27.11.2018 22:48:34:
to je pravda*3* ja osobně to vím že to je marný, ale když se rozepíšu už to nejde zastavit*3*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (opifka@centrum.cz) ... 27.11.2018 22:48:34 ... (6557/6600)
Re (2): Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od danlop1 z 24.11.2018 13:52:40:

Myslím si, že tuhle diskuzi nemá smysl dál rozvádět. Ne s lidmi, co mají nachatováno devět hodin a pletou si zábavní stránky s politickým hnutím :D

*5645* opY *5644*
danlop1 Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:52:40 ... (6556/6600)
Re: Ohlášení protestu
Odpověď na příspěvek od Mythos z 21.11.2018 17:40:21:
protest místnost si klidně zakladej jak chceš,,Vip je placena služba takže pokud všem co jej maj vyplatíš celkovou častku s transakčním poplatkem tak se o tom da uvažovat, protože zrušit předplacenou službu je rozvázaní smlouvy proti podepsaným podmínkam a z právního hlediska by se jednalo o trestný čin podvod, obohacování se, dale tu píšeš politické agitační vzorce, ja na xchat chodim od roku 2001 od roku 2005 mam změnu nicku system který tu funguje byl sepsan pravnim oddělenim centrumu holdings, a majitele bylo centrum, tehdy tato pravidla pro tuto volbu byla sepsána v souladu se zakonem o socialních sítích, dnešní změny pravního precedentu jsou vyhrazeny zakonem GDPR ktere nedovolují některé opatřen ktera byla na xchatu nastavena před vznikem tohoto zákona..
zrušit ss? proč, nemužeš mít funkci tak ani nikdo jiný? Volební system na xchatu? trošku paranoa, tady není politické ani jine hnutí, navíc tyhle kecy a agitace mi dost připomínají eru komunismu, připomínají mi Drahoše a Havla. Celý tvuj navrh se da v pravnim systemu nazvat jako podněcování k nepokojum, dá se i dost přirovnat k schyzofrenímu jednání pomateneho jedince a k pražské kavárně, Taky mi to hodně vnucuje myšlenku že tady ma být diktatura jakož si ji představuje frau Merkel.

co se týče adminu a jejich volby, volba je dle jistých kriterii, ta volba už funguje od založení xchatu. vzít lidem černé hvězdy? proč, zavidíš jim je? post admina je dobrovolně vykonávaná činnost bez naroku na mzdu, většina těch co tu hvězdu mají ji nemají jen za adminství ale za celkový přínos, a nedostane ji každý, podmínky nejsou jen tak ahoj ja jsem hodnej tak mi ji dejte,, Luke cz ji ma třeba za to že v dobách kdy se pořádali velké srazy dělal fotografa akcí a vytvořil fotoalba xgallery, spoustu lidí si ji zaslouží protože čas neni zadarmo a oni jej xchatu věnovali.

a když už jsme u toho, xchat je soukromý majetek, tudíž to co tu píšeš je ti k ničemu, protože zaleží jen na majiteli jak to bude dál, a vzhledem k tomu že majitel jede podle zakona, nemusí si s vedením týmu a dalšími lamat hlavu zda vybral jeho pověřený tým dobře. další věc je že když ti vadí zavedený systém, nikdo tě sem nenutí chodit, Nepoužíváš hlavu ani selský rozum, take mi přijde že jsi bud uplakanek nebo rozdvojena osobnost, xchat je o pokecu a ne o volební agitaci. a maš jedinou kliku že nejsem majitelem já, už by jsi měl zablokovanou mac masku počítače pro přístup na server.nezaložil by jsi ani nick.

Jinak třeba SS si navrhují stalí navštěvníci místnosti, pak trvá zhruba měsíc kdy je ss sledováno a pokud sledovaním projde funkci získá pokud neprojde nezíská, Admini se taky vybírají dle jistých kriterii, vše ma svou posloupnost. Dale Adminem se nemuže stat člověk, který si o tu funkci řekne. další věc je že tohle je jen xchat, jen o pokecu, to že tu sou lidi co obchazí pravidla a tím prudí, zakladají si nové přezdívky a provokují jine uživatele... bvt ja za poslední tři měsíce poslal do bloku přez 300 prudících fejků, udělal jsem screen a ten jsem odeslal adminum, a ti je blokli, to že si blokovaný najde zpusob jak blok obejít, je věc jiná. Kick zakladatelů nevhodných místností, tam je to danné víc než jasně, Uživatel který založí místnost v rozporu s providli dostane kill a místnost se smaže, pokud založí místnost která je tematem v rozporu se zákony země, kde je portál provozován, muže být trest trvalejšího řádu, protože to muže ohrozit i provozovatele. Je hezké politické smýšlení, ale neznalost zakonů je k tomu podmínkou, jsou prostě nastolená pravidla, proti kterým bojuješ, ale uvědom si že jsi podepsal souhlasem s podmínkama smlouvu, která podléhá právnímu systému, v důsledku tím že zde vyvolaš nějakej radoby protest, porušuješ smluvní podmínky užívání xchatu. A taky zde bez prukazných materialu obvinuješ a očernuješ posty a tím i dle ujednání pravnickou osobu. a zajimavé je že nařknutí z kamaradíčkování..no za ty leta co sem chodím tak znam většinu adminu co se zde vystřídala, většina z nich se s vedením a adminama bavili jen jako sska při žadosti o pomoc s tím na co ss nemá práva, dale z logiky vyplývá že se bavili jen na urovni mist s vedoucim který ma vyšší prav trestu, když si myslíš že kamaradičkování tu něco znamená mýlíš se, ale to je lidské, přijde mi že ti nejde o to jak to funguje, ale že nemáš žadnou moc, ale nedělaš nic pro to aby jsi si zasloužil ji mít ...

nic ve zlém,
danlop1 Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:05:20 ... (6555/6600)
Re (20): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od lovec_lebek z 21.11.2018 15:22:08:
fejky nelze vyřešit, bude to věčný problém, a ne jen na xchatu. bohužel sou nějake směrnice, vzhledem k tomu že je xchat něco jako veřejna služba, nelze blokovat fejk hned po jeho založení ale až po jeho provinění, dale fejk nicky si zakladají hlavně lidé s chorou myslí a ti co si myslí jak naštvou vícero lidí, je to stale do kola už od roku 99
danlop1 Muž danlop1 ... 24.11.2018 13:00:59 ... (6554/6600)
Re (21): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od forele z 21.11.2018 16:12:44:
nereaguji jen na tebe ale i na ty schyzofrení jedince, kteří tu řeší nesmysl. Dvojí metr zde neplatí, adminé jsou jen lidé ne storje bez emocí, Pokud se stala chyba je to zhlediska lidského naprosto normální, definice o zneužití prav SS, tak o tom vím své, a taky vím že ssko za porušovaní pravidel je trestáno stejně jako každý jiný. admini nemohou být u všeho, někdy, spíš mnohdy řeší samé žabomyší valky. to narušovaní chodu místnosti se bere třeba hadka, nadávaní si jmenovitě, tapetace textem, smajliky či jiná tapetace, dale se řeší i to v jake kategorii se to stane. za místnost ma zodpovědnost DS (dočasný správce) pokud nefunguje tak je tam vyšší entita jako ss, až potom tu jsou admini. Pokud maš problem s SS je tu Giggo který je má na starost, mužeš mu poslat screen s dukazem o pochybení či provinění, pokud maš screen z šeptu tak to je jen a jen mezi tebou a dannou osobou, Dále vadí li ti někdo svim chováním, existuje ignorace, ignorace zamezí to že bys viděl ty co ti vadí,,
guest Muž Mythos ... 21.11.2018 17:40:21 ... (6553/6600)
Ohlášení protestu
Na vědomost se dává že dne 17.12.2018 se v sekci pokec a klábosení založí protestní místnost.
Protestní místnost může být zakládána kýmkoliv ale musí být přístupná všem.

Protest bude proti celkovému vedení Xchatu.

Požadavky: celkové zrušení funkcí všem SS. Zrušení dosavadních černých hvězdiček pro exadminy. Zrušení všech VIP vybraných osobního fora.
zavedení volby SS v délce hlasování 30 dní a každý hlas se počítá nejen stále osazenstvo. Smazání dosavadních místností které jasně už dlouho nesplňují pravidla pro ustálení místností. Revoluční zavedení systémů definice požadavků na funkci SS a adminů žlutých hvězdiček. Rudé hvězdy klidně ať se vybírají dle dosavadního kamarádské domluvy na pivu. Systém výběru adminů ... dotyční se přihlásí na forum - proběhne veřejné hlasování 30 dní konec prvního kola pro užší výběr po kterém mají zelenou hvězdu ... po zkušební lhůtě se hlasuje tak že pokud je shoda většiny adminů s většinou ostatních lidí na postupu do žlutého stavu tak je to ideální, pokud budou admini proti ostatním vybere se kompromis výběru dle předchozích hlasů a postoupí 50% favoritů adminů a 50% favoritů veřejnosti do počtu potřebném do party žlutých.

Když už se vybírá doposud z řad obyčejných uživatelů tak proč né volebním systémem? Že by to nahrávalo pravdě xchat kamarádů kteří doporučují další kamarády?
guest Muž forele ... 21.11.2018 16:12:44 ... (6552/6600)
Re (20): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od lovec_lebek z 21.11.2018 15:22:08:
Ja bych se rad zeptal na nize popsane "narusovani chodu mistnosti", co si pod tim predstavit? Pokud nekdo dostane ban za to ze si na skle povida s jinym, zatimco jina dvojice, ktera mluvi o lidech jako o alkoholicích, debilech, ze jsou v deliriu apod. nedostane ban, prijde mi to divne. Neda mi to ale mam pocit ze na xchatu mají admini dvoji metr a to je velice spatne.
guest Muž lovec_lebek ... 21.11.2018 15:22:08 ... (6551/6600)
Re (19): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od Mythos z 20.11.2018 21:04:07:
Máš pravdu,fér to tu moc není:( Pokzd někoho vykopnou nebo bloknou tak si přece dotyčný(á) zvládne během několika vteřin založit jiný účet ze kterého může vesele prudit a fejkovat do nekonečna..Mně tu vadí spíš falešný profily.V BF a Průša cimrách povětšinou jen samá "spící" pamela,která hodí jednou za půl hodiny na sklo pipismajl nebo primitivní holou větu na kterou může reagovat jen jinej fejk nebo hlupák a když na to člověk upozorňuje tak se to většinou obrátí akorát proti němu.Opifku neřeším,jen jí nevěřím,nechci jí urážet a ani nesouhlasím s tím co o ní píšeš.Asi je zbytečný se v tom tady pitvat,stejně to k ničemu nevede a jak je vidět tak tento trend místním "hvězdám" nejspíš vyhovuje.Za mě tady konečná kačer off*4581*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 660 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: