XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 z 226 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | » | Poslední

 

guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 30.09.2007 21:06:22 ... (53/2253)
Re: Milá Pandoro
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 30.09.2007 20:04:32:

Ono je vzdycky lepsi si stezovat a hazet spinu aniz by clovek vedel, jak to opravdu je *44*

Kuchař Cíba Potter Buchannon*140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117003545
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 30.09.2007 20:04:32 ... (52/2253)
Milá Pandoro
xchat je neplacená služba.
Moderátoři, administrátoři, stálí správci nedostávají finanční odměnu
Lhůta 5 dní pro schválení fora je jen mezní, obvykle bývá schváleno dřív.
S tím mazáním nicků má Prazdroj pravdu.

Ale mě by spíš zajímalo proč řešíš věci do kterých ti je prd a propíráš je na fórech, fórum máš schválené, piš si, pokud je tam špatně nastaven nějaký nick prober to on-line s administrátorem fór (pokud na tebe bude mít nějaký náladu...)
guest Muž Ludivitto (lucer@lucer.cz) ... 30.09.2007 13:25:07 ... (51/2253)
Re (3): Smazání nicku
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 29.09.2007 10:13:34:

Mně nezajímají mraky lidí, kteří si to rozmysleli a bla bla ;) Chci mít můj nick smazán - nezajímají mě modré, zelené, červené hvězdičky nebo co:)

Přemýšlet za uživatele je fajn, když se to umí:) Tak či onak by vždy měla existovat cesta jak dosáhnout i toho, co autor služby nechce, abych já jako uživatel mohl. Laicky řečeno...měly by tam být nějaká zadní vrátka, úniková cesta. Komu mám tedy napsat? helpdesk@centrum.cz? Nějaký top admin? ;)

Díky.
guest Muž Forum ... 30.09.2007 04:22:29 ... (50/2253)
Zodpovězené příspěvky
● Nastavení - nastavení místnosti - "zapnout funkci oblíbení" -> teď už trochu zbytečný. // Stále je na tuhle funkci napojedno dost externích scriptů a navíc do budoucna není vyloučeno, že by tahle funkce mohla být zase znovu využita. Jinak její využití najdeš i v rozbalovací nabídce přezdívek, kterým chceš šeptat, protože ti oblíbení se ti tam zobrazují s nápisem VIP v závorce.
● Mě takhle napadlo když už ten profil a všechno můžeme mít podle svýho což takhle udělat, aby když mi někdo vleze na profil, aby tam hrála nějaká písnička? // Dej si do profilu embed video z YouTube.com s písničkou viz. nápověda http://xchat.centrum.cz/help/index.ph...oot=105#help_469">http://xchat.centrum.cz/help/index.ph...105#help_469
● Guestovi se neobjevuje čas kolik toho nepromluvil. // Chudinka malej omezenej. *20* Ať se guest zaregistruje a bude se mu zobrazovat víc věcí. *88*
● Kam zmizely místnosti kategorie Film, knihy a počítače v seznamové nabídce do nastavení Oblíbené místnosti? // Občas se to potento a nejsou tam, ale ví se o tom. :-)
● Co založit xchatovou psychiatrickou linku, no jako, že by měli uživatelé svého xchatového psychiatra, nebo psychologa. // Pokud potřebuješ psychiatrickou léčbu nebo jinou odbornou pomoc, doporučuju web, který se na to specializuje nebo vyhledat lékaře.
● Máte nějak rozbité kódování u nápisu "Právě vstoupili" // Ve kterém prohlížeči a jeho verzi?
● Z profilu odstranit nebo nejak zminimalizovat "boxi" Konkrétně "Moji přátelé", "Mají mě za přítele", "Moje fotky" // Ne.
● Bude takovýto link konečně někdy fungovat aniž by byl přerušen za první čárkou odkazem flexišmejdu?
příklad: http://supermapy.centrum.cz/?bbox=0000000,0000000,0000000,0000000&poi=2,6,7 // Co použít něco, kde se Ti zkrátí adresa? Tinyurl.com apod.?
● Jen mě tak na přednášce napadlo,co zrušit veřejné počítání nachatovaných hodin,a místo toho používat jakoby tituly,které by se mě měnily třeba po 100 dalších nachatovaných hodinách.By mohlo bejt třeba něco jako Xchat king apod // Ne, pak by se lidi za hodinama honily a měřili si mezi sebou camprlíky ještě víc.
● Co takhle udělat soutěž o nejhezčí web místnosti, když se soutěží v profilech // Zkus Uživatelská fóra / XChat / Ankety. ;)
● když chci vstoupit do mistnosti tak se mi nezobrazi sklo.. od te doby co tam jsou ty nove skiny tak mi to napiše no found a nevidim vubec nic... // Za jakých podmínek to dělá a co přesně znamená, že se ti "nezobrazí sklo"? Jaký používáš prohlížeč? Screenshot by nebyl? Hlásí to nějakou konkrétní chybu?
● U lite verze jsem ošizený o oblíbený smajlíky // Lite verze je ochuzená o víc možností, proto se taky jmenuje "Lite", umožňuje právě to nejzákladnější, a to sice si pokecat.
● Na chatu nějak blbne azbuka.. jde napsat slovo max na 4 znaky, dál už to ukazuje nesmysly // Xchat je server cesky a jsou tedy dulezitejsi veci nez azbuka :)
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 29.09.2007 10:13:34 ... (49/2253)
Re (2): Smazání nicku
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.cc ) z 28.09.2007 14:08:03:

Nedomluví :-). Správně jsi uvedl jeden z důvodů, ale ten hlavní důvod je v tom, že lidi, i když se dušují, že oni určitě ne, že nick prostě nechtějí, skoro vždy přijdou s tím, že by nick zase chtěli zpět. Není pak nic složitého ho jen odblokovat. Bylo mraky lidí, kteří říkali, že nick chtějí smazat, že ho nebudou chtít zpět, že chtějí skončit, bla bla bla. Různé důvody, někdo se vrátil za týden, někdo za měsíc, dva, pět měsíců. Udělalo se pár výjimek, že se jim umožnilo nick smazat, když jsme si byli jisti, že nejde o zloděje, a ti pak měli smůlu, když ho chtěli zpět. Nejčastější důvod k rozhodnutí o smazání je rozchod z holkou, nějaká hádka. Časem to přejde, přebolí a člověk si pak říká, proč jsem byl tak hloupý, že jsem si nechal smazat nick v domnění, že to tomu nějak pomůže.

Windows XP Service pack 3 a Vista Service pack 1
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.cc) ... 28.09.2007 14:08:03 ... (48/2253)
Re: Smazání nicku
Odpověď na příspěvek od Ludivitto ( mailto:lucer@lucer.cz ) z 28.09.2007 13:56:16:

Duvod k nemazani je jednoduchy. Lidi nejsou moc opatrni a na jejich nick se nezridka dostane osoba nepovolana (snadne heslo, zkopirovany link) a ta by bez tohohle omezeni mohla nick smazat cely a bez moznosti navratu. Pro nekoho je to mozna omezeni, pro hodne lidi je to zachrana nicku. Bohuzel ne vsechno, co lidi chteji je take pro jejich dobro.

Zkus online kontaktovat adminstratory s cervenou hvezdickou a treba se s nimi domluvis :)

*1382* carnero
guest Muž Ludivitto (lucer@lucer.cz) ... 28.09.2007 13:56:16 ... (47/2253)
Smazání nicku
Nechápu službu, která nějakým způsobem omezuje uživatele. V čem spočívá pro mě ono omezení? Smazání nicku. Chci si nick smazat, ale nemůžu. "Nachatováno více jak 300 hodin". Nechci mít nick zablokovaný, nechci čekat půl roku - chci nick SMAZAT, teď.

Budu rád, kdyby se mi třeba někdo z pověřených lidí ozval a pomohl mi smazat můj nick. Píšu z mobilu, proto nemám čas pročítat tady diskuze a hledat relevantní dotazy. Díky.
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 28.09.2007 02:58:44 ... (46/2253)
Text ...
Zkopírováno z Kontakt s adminy / Nápady na vylepšení a chyby XChatu Tam to bude časem smazáno
Omlouvám se za velikost, ale chci aby to "někde" bylo v úplné formě, snad mě neukamenujete

miss.Prochy napsala:
Nechci vypadat jako že porát na tom xku něco hledam ale koukam že mam problém *47*...mam pozadí Carbon a občas se mi stane (už asi 3x) že odešlu text a on se mi na skle neobjeví *369* ale ostatním asi ano páč mi na to odpovídaj *105*
________________________________________ _____________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od miss.Prochy ( miss.Prochy@seznam.cz ) z 27.09.2007 13:24:38:

Ano, máš problém, máš pozadí Carbon... zkus třeba šedý:)
___________________________________
fragnatic Odpověď na příspěvek od ARAVER:
No já Carbon teda nemám a text mi zmizí taky *47* Tak by mě zajímalo, co řekneš na tohle chytráku *47* *3**71*

________________________________________ ____________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od fragnatic ( pavelkubelka@centrum.cz ) z 27.09.2007 14:18:45:

Tak používej BTTRW. Já nemám ŽÁDNÉ problémy s textem:o)

Návrh: Udělat zvláštní forum pro chyby ve slavné Mozille *3*
________________________________________ _________________________________
muni-172562 Odpověď na příspěvek od ARAVER ( ARAVER@klikni.cz ) z 27.09.2007 15:11:39:

Odpověď používej něco na co není xchat.cz vůbec stavěn a je to jako doplňková služba je hodná vskutku pouze intelektuála. Máš ale docela kuráž obouvat do Mozilly to je fakt... Ty máš jistě naprogramován uplně vlastní prohlížeč na svém zobrazovacím jádře a ten je uplně dokonalej... A vlastně ani nechápu proč odpovídáš na jakýkoliv dotaz když jakýkoliv vzhled ani nepoužíváš!
________________________________________ _________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( v.dol@seznam.cz ) z 27.09.2007 20:27:34:

Ano, používám to, co používají administrátoři, nemálo SS, pak dost lidi "obyčejných". Pak soudě i někteří zaměstnanci NetCentra.
Co vím, tak na vývoji se malou, ale užitečnou pomocí podílel GymJWM.
Proč stejně nereaguješ na příspěvky, které vnucují uživatelům nějaké nástavby pro Mozillu, je mi záhadou. Říká se tomu eufemisticky Uživatelské modifikace.

Při své skromnosti, se opravdu považuji za intelektuála. Nepotřebuji k chatování reklamy, flexiframe, smajlíky, barevné hlášky a sekající se sklo. a pravý rám. Možná ty, ale já chodím na Xchat chatovat a ne obdivovat grafickou strukturu chatovacího okna.

Mám kuráž, ale když sleduji poslední dobou fora Dotazy či Nápady a chyby, tak mi to nedá sdělit názor. Třeba se mohu mýlit. Ale kolik problémů tady sdělují uživatelů mého prohlížeče. Já používám zřídka k chatování prohlížeč Maxthon 1, doporučil mi to kdysi administrátor Xchatu. A ti mají vždycky pravdu, že.

Programovat prohlížeče neumím. Já maximálně WWW stránky pomocí PHP s použitím MySQL, avšak bez parsování stránek. Dále jsem se nedostal. Věnuji se zatím studijně úplně jiné oblasti.

Možná dokonalý je, ale když občas mi nejde BTTRW, tak mi můj prohlížeč stačí*3*

Já také nechápu, proč si lidé stěžují, když mohou používat něco, co má minimum chyb. Ale pro svou lenost raději chatují na něčem, co je "in", ale pořád se jim něco nelíbí nebo jim nefunguje.

Dokud onovy.brno neudělal upgrade jádra BTTRW, tak jsem používal šedý vzhled. A ve škole jej taky budu používat, neměj strachu, kolego.
_________________ ________________________________________ _____________
me Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@klikni.cz ) z 27.09.2007 23:36:23:

ad 1) Používám to co používají administrátoři. Argument jak pojď na mě z boku. Používej co chceš *105* Dle mého názoru nejsou administrátoři ani bozi ani polobozi, a jakožto svobodní lidé nechť používají třeba bidet, je mi to jedno. Pokud máš dobrý pocit že používáš to samé a je ti kvůli tomu lépe, používej to *105*
ad 2) Na výnoji se podílel GymJWM. To je hezké. Vím o tom... No a?
ad 3) Proč nereaguješ na příspěvky vnucující nadstavby Mozilly? Žádné tu nevidím, pokud tu takové jsou asi je nepsal hlupák a věděl o čem hovoří. Rád reaguji na hlupáky *32*
ad 4) Ano považuji se za intelektuála, protože ... ... nepotřebuji k chatování reklamy, flexiframe, smajlíky, barevné hlášky a sekající se sklo. a pravý rám. Opět se považuj co cokoliv / kohokoliv. Reklamy, FlexiFrame atd. mají svůj účel, jinak by zde nebyly. Smajlíky používám - líbí se mi, sekající se sklo nevedu.
ad 5) Ale kolik problémů tady sdělují uživatelů mého prohlížeče. Zkus příště psát srozumitelněji *44*
ad 6) Já používám zřídka k chatování prohlížeč Maxthon 1. Jak roztomilé *845* no a?
ad 7) doporučil mi to kdysi administrátor Xchatu. A ti mají vždycky pravdu, že. Začínám mít pocit že nemá smysl odpovídat, promiň *20*
ad 8) Programovat prohlížeče neumím, věnuji se jiné oblasti. Díky za vysvětlení, také prakticky neumím téměř nic :)
ad 9) Možná dokonalý je, ale když občas mi nejde BTTRW, tak mi můj prohlížeč stačí*3* Dokonalé je co? Pokoušel jsem se odvodit co si měl na mysli, z textu jsem to nevyluštil. Můj názor je ten že nikdo / nic není dokonalé, z principu a dle mého názoru "dokonalost neexistuje"
ad 10) Lidé pro svou lenost raději chatují na něčem, co je "in", ale pořád se jim něco nelíbí nebo jim nefunguje. Pokud narážíš na FireFox či jiné prohlížeče které jsou tak špatné... Mám pocit že kdyby to nefungovalo ani IN uživatelé to nepoužívají, asi to tak špatné nebude nemyslíš? Mimochodem i z toho důvodu že se stává že něco nefunguje tu je toto fórum
ad 11) Dokud onovy.brno neudělal upgrade jádra BTTRW, tak jsem používal šedý vzhled. A ve škole jej taky budu používat, neměj strachu, Opět roztomilé *845* Toho člověka neznám, jistě tomu rozumí když to udělal, ovšem tato věta je off topic stejně jako to že jsi používal šedý vzhled a budeš ho používat i ve škole. Strach mám, ale s tebou ani xchatem nemá pražádnou souvislost.
ad 12) kolego. Nevím jak hluboce jsme kolegové *105* Nevěřím že chodíš na Masarykovu univerzitu, pokud mě za kolegu považuješ z důvodu že chodím na xchat, tak tedy dobrá :) kolego

Pokud budeš cítit potřebu mi odpovědět, učiň tak zde:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=14366
nejsem přívržencem spamování blbými tlachy v důležitých fórech
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 28.09.2007 02:53:30 ... (45/2253)
Re (7): Pánové ...
Odpověď na příspěvek od a2b z 27.09.2007 23:48:01:

Měl jsem na mysli to že bys do kódu mohl umístit část kde bys zavolal stránku s linkem ... (prostě tim jakym někoho kousněš:) ale nikde bys ji nezobrazil... prostě bys na to jen jakoby kliknul... Snad neříkám uplnou blbost ale snad mě jde pochopit.
guest Muž a2b ... 27.09.2007 23:48:01 ... (44/2253)
Re (6): Pánové ...
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 27.09.2007 19:51:32:
Všechno by šlo, ve světě programování se nedá říct nejde :) častěji je vhodnější spíš slovíčko neumim a nebo taky je to drahé, zbytečné, nerentabilní ... ale nějak mi uchází co přesně máš namysli a co přesně bys chtěl udělat :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 z 226 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: