XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 226 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Mvek ... 12.01.2023 18:22:06 ... (2243/2253)
Re (2): Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@post.cz ) z 12.01.2023 08:32:40:


Střední úroveň taky nepomohla, ale dík, vůbec jsem o té možnosti nevěděl.

A jak jsem psal, zkoušel jsem to na více počítačích, ve více browserech i v privátním okně. A pluginy stejně nepoužívám.

Dnes mě ale zarazilo, že v době, po které jsem vypadl, se mi třeba zasekl na chvilku net, nebo už se mi stalo, že jsem vypadl i z úplně jiného webu. Přesto jsem přesvědčen, že se mi to nestalo jen opakovaně z mobilních dat Vodafone (hotspot přes kabel z mobilu, tedy ani ne wifi, ale mobilní data na konci), nicméně i přes kabelové připojení jinak spolehlivého a stabilního poskytovatele doma. Navíc teda vše fungovalo dobře na obou připojeních vloni, celý rok.
Ještě zjistím, co za připojení má ten druhý uživatel, který si stěžoval před dvěma dny.
guest Muž Mvek ... 12.01.2023 18:18:28 ... (2242/2253)
Re: Chyby v profilu - datum narození a otázka propojení přes mojeId
Objevil jsem svoje vlákno po půlroce... nějak jsem asi čekal někde notifikaci, když někdo zareaguje, pardon.

Ano, křestní jméno skutečně není editovatelné, jen to už dneska se styly není vidět, asi jsem si tehdy změnil skutečně jen příjmení a ok, dává to smysl.


Ale to datum jsme si nerozuměli - jestliže je tam napsáno, že je jen pro účely narozenin, a přitom se pak zobrazuje v profilu, tak je to zavádějící poznámka. A Číňani si ho nemusí kupovat, najdou si ho zadarmo:-).
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 12.01.2023 08:32:40 ... (2241/2253)
Re: Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od Mvek z 11.01.2023 12:22:39:

Ahoj, jaké používáš internetové připojení?

Mohlo by pomoci v Nastavení hesla a zabezpečení zkusit si změnit úroveň zabezpečení na Střední.

Pokud to nepomůže, vyzkoušej ještě XChat v anonymním okně se zakázanými doplňky. Nějaké rozšíření by to také mohlo způsobovat.

Případně promazat cache prohlížeče:
https://support.google.com/accounts/an...E.Platform%3DDesktop
guest Muž Mvek ... 11.01.2023 12:22:39 ... (2240/2253)
Odhlašování i během chatování
Zdravím, cca týden zlobí asi každý den udržení session. Prostě najednou zjistím, že se mi okno místnosti nebo šeptací okno (samozřejmě obojí najednou) nerefreshuje, odeslání zprávy nefunguje, zpráva zůstává napsaná a tlačítko jakoby nereaguje. A když dám refresh (F5), tak se musím přihlásit.
Totéž dám refresh třeba ve svém profilu nebo tak a taky najednou nejsem přihlášený. Někdy se dokonce stane, že v šeptacím okně jednu zprávu odešlu a hned druhou poté už ne. Takže to nevypadá ani jako reakce na neaktivitu.

Je to dost otravné, člověk tak třeba neví, že mu někdo píše, a myslí si, že se odmlčel. A zlobí to v různých browserech na různých počítačích a na různém internetovém připojení, navíc mi to potvrdil nejméně jeden další uživatel.
Prc3k Muž Prc3k ... 05.11.2022 22:20:57 ... (2239/2253)
TOP duel.
Zdravím,

po delší době jsem se přišel mrknout, co je zde nového. Jací krasavci a jaké krasavice okupují TOP pozice mezi nejpřitažlivějšími lidmi na Xchatu. Chápu, že muži jsou automaticky hezčí než holky, protože se nemusí malovat, ale aby jeden člověk byl na několika pozicích zároveň.. nevím.. možná chybka?

https://ibb.co/MsbJRH3
ARAVER Muž ARAVER ... 30.06.2022 19:28:31 ... (2238/2253)
Re (2): Chyby v profilu - datum narození a otázka propojení přes mojeId
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@post.cz ) z 28.06.2022 21:11:25:

Když už by se "někdy" něco s xchatem "dělalo", tak by mohly časem zmiznout, potažmo modernizovat kolonky typu ICQ, MSN, AOL Messenger.Ale jako retro je to pěkné:)
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 28.06.2022 21:11:25 ... (2237/2253)
Re: Chyby v profilu - datum narození a otázka propojení přes mojeId
Odpověď na příspěvek od Mvek ( dracek_m@centrum.cz ) z 27.06.2022 21:44:02:

Ahoj, ověřuje se pouze křestní jméno. Příjmení v profilu můžeš libovolně měnit i po tom, co je účet certifikovaný. Cílem je ověření pohlaví, roku narození a křestního jména (může být zapsané i v nespisovné podobě jako mám třeba já), nikoliv už příjmení.

Opravdu Ti jde uložit úspěšně i změna křestního jména?

Pravda, možná by tam mohla být nějaká ikonka „Ověřeno“ u výše zmíněných kolonek, které jsou ověřené pro ty, kdo jsou na XChatu krátce a nevyznají se ještě tolik.
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 28.06.2022 08:45:22 ... (2236/2253)
Re: Chyby v profilu - datum narození a otázka propojení přes mojeId
Odpověď na příspěvek od Mvek ( dracek_m@centrum.cz ) z 27.06.2022 21:44:02:

Nám neslouží k ničemu jinému než výpočtu narozenin. Neskládáme z něj numerický plán, neprodáváme jej Číně ... takže ta poznámka je zcela v pořádku.

MojeID bohužel nemám, takže to nemohu simulovat. Nicméně pochybuju, že by Ti změna jména šla uložit. Kdyžtak prosím vyzkoušej, dej tam nějakou blbinu a dej mi vědět.

Díky

*44*
guest Muž Mvek (dracek_m@centrum.cz) ... 27.06.2022 21:44:02 ... (2235/2253)
Chyby v profilu - datum narození a otázka propojení přes mojeId
U data narození v nastavení profilu je poznámka, že slouží jen pro výpočet narozenin, ale to není pravda, normálně se všem zobrazuje i anonymně. Takže prosím buď odstraňte poznámku, nebo to opravte.

A pak mi není jasné propojení s mojeID. Data se mi natáhla, omylem jsem si do profilu natáhl i mail a až teď zjistil, že je tam taky viditelný:-), ale je zajímavé, že můžu klidně třeba svoje jméno přepsat a pořád jsem ověřený uživatel. Tak k čemu to ověření je? Abych se ověřil, systém měl moji identitu, kdybych náhodou prováděl něco nekalého:-) a pak jsem si ale klidně mohl změnit všechny údaje na profilu a snad jedině pohlaví zůstalo neměnné?
sicky Muž sicky (sicky_x@centrum.cz) ... 05.06.2022 12:38:22 ... (2234/2253)
405 Not Allowed (nginx)
Zdravim,

proc se me zobrazuje "405 Not Allowed" (nginx) pri zadani spravneho hesla do zaheslovaneho alba (a fotky se neukazou)? Byly doby kdy to fungovalo normalne, pak to takhle blblo obcas a ted uz snad vsude.. Posledni dobou me to tak blbne v Opere i Vilaldi (jeste par mesicu zpet to slo aspon v Opere).
Co s tim? Nedavno se me ty fotky pri druhem pokusu zobrazily bez erroru, ale jestli s tim uzivatelka neco udelala aby to slo nevim. Co by taky mohla udelat?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 226 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: