XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vzhled XChatu

 

Vzhled XChatu

Vzhled XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o něm myslíte ?
Anketa - o nejhezčí chatovací sklo Usmívající se   *6*

Ná upload screeny můžete použít - http://img57.imageshack.us

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 141 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž terry.uiu ... 20.09.2007 11:45:23 ... (1353/1403)
Re: Nový vzhled xchatu
Odpověď na příspěvek od Martineq ( mailto:martineq@centrum.cz ) z 20.09.2007 10:57:02:
*21* pokud vím, tak já jsem nezačala se znevažováním postavení funkce na xchatu, jen se bráním. A nikdo se tě o radu neprosil. Děkuji.
guest Muž Martineq (martineq@centrum.cz) ... 20.09.2007 10:57:02 ... (1352/1403)
Nový vzhled xchatu
Odpověď na příspěvek od terry.uiu z 20.09.2007 07:13:51:

.. my přijde k smíchu a dětinské :D // Šlo by to naznačit i jasněji, ale takhle jsem se i zasmál, a to stačí. :D Gym odpověděl krátce, souvisle a výstižně, zatímco důležitější uživatel se chová pouze trapně arogantně, ač mu slečna podrobně vypsala, co ji na xchatu trápí. *18* Překrásné to chování "od důležitějších". A velmi užitečné a progresivní.
guest Muž stizy (stizy@centrum.cz) ... 20.09.2007 09:02:01 ... (1351/1403)
User friendly ?
Je mi předem jasné, že ze všech změn zde uvedených se snad žádná, díky těmto názorům, nemodifikuje zpět do staré podoby.Mé ego mi ale nedalo a taky si musím postěžovat. X Chat se zkrátka snaží lahodit okům mnoha mladých lidí kteří tvoří většinový kmen populačního limitu tady. Tedy snaží se graficky a funkčně modernizovat tak aby se uživatel bavil i když si s ním nikdo nepovída. Jenže čeho je moc toho je příliš.
Grafické i systémové novinky sebou přinesli spoustu bugů. Tím připomínam dlouho omílající se nepohodlí v nastavení velikosti písma.Nutnost zadávat kód u větších místností kvůli ochraně proti ,,robotům". Špatná funkce odkazů a jejich do očí bijící gifové zpracování pro zobrazení ve frámu. Nekompatibilita některých prohlížeců. Zasekávání místnosti a nutnost aktualizovat celou roomku.Velice malé písmo v historii. Opravdu striktní změna default vzhledu ,takže jsem několik hodin stávil na ICQ vysvětlováním že je možné vrátit částečne chat do staré podoby a jak toto provéct. Neustále vyjíždění lišty a zobrazovani stránek v ní. Celkově si chat ,,sežvejkne" o mnoho více operační paměti i vytížení processoru než tomu bylo kdy dřív.Načitaní je velice pomalé a nepřehledné. Uživatel si nemá možnost tyto výdobitky vypnout což ho značne indisponuje a znevažuje mu pocit z toho pro což tato zaležitost existuje. Z komunikace mezi lidmy. Zkrátka sme šikanováni angažovaností tvůrcu v akci bojůjící proti nudě vetšiny lídí. Videíčko rádiječko či jen hrátky si se vzhledem ? Začína se tu z toho stávat multimedialni nefunkční a neustále bugující směska. IRC Chat je sice uz starodobý ale vzpomeňme jak hladká jeho komunikace byla.Je toto ještě stále přijemný chat nebo NON USER FRIENDLY chuchvalec nových nechtěných prvků? Nad tím by se vývojáří mohli zamyslet a přestat dělat updaty tak razantním způsobem.

Toť vše :o)
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 20.09.2007 09:01:32 ... (1350/1403)
Re (3): Nový vzhled xchatu
Odpověď na příspěvek od terry.uiu z 20.09.2007 07:13:51:

Nektere veci se budou dale upravovat, urcite velikost a patkove pismo, ale jsem presdvedceny, ze i dalsi... urcite ne vsechny, protoze nektere nazory jdou do extremu.
guest Muž terry.uiu ... 20.09.2007 07:13:51 ... (1349/1403)
Re (2): Nový vzhled xchatu
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 20.09.2007 07:00:37:
Takže, mám Mozzilu Firefox a při každém vstupu se mi ten postranní panel otevírá, veř mi nebo ne *4**21*

Myslíš si, že jako obyčejný uživatel má tvůj názor větší váhu? *21* musím v místnosti udržovat pořádek, takže hlavně záleží na mém názoru, čímž neříkám, že názor obyčejných uživatelů má menší míru, takže tvé vychloubání: Já jsem obyčejný uživatel a ty SS, můj názor má větší váhu, heč... my přijde k smíchu a dětinské :D a když se mi sklo sekne na 2 minuty, tak si nejdu pro šťávu, ale nechápu, co se děje a snažím se to zpravit.

Jinak děkuji za objasnění ohledně botů a vstupu do místnosti.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 20.09.2007 07:00:37 ... (1348/1403)
Re: Nový vzhled xchatu
Odpověď na příspěvek od terry.uiu z 20.09.2007 06:46:53:

Postranní panel se ti sám otevírá při vstupu do místnosti? Jaký máš prohlížeč a jeho verzi? Mně to v IE7+ jde v poho. S tím písmem a historií nejsi sama, třeba se ještě něco možná vymyslí.

Možná se budeš divit, ale pro mě je to nepříjemné i jako pro běžného uživatele, což je většina z nás, takže můj názor má větší váhu, než většiny SSáků, čili i větší než Tvůj, heč. :-)

U těch vstupních stránek místností jde spíš o to, aby si lidé přečetli pravidla a zabránilo se reklamním botíkům ve páchání neplech.

Šmarjá, 2 minuty říkáš? To si alespoň stihnu dojít přitom na záchod nebo pro udělat šťávu se sodovkou do kuchyně, kupujeme doma teď lesní směs, docela dobrá příchuť. :-)

Mohla bys pořídit screenshot, jak to s těmi smajlíky vypadá? Jinak může jít taky i jen o dočasný výpadek nebo nějaký zádrhel. A pak před chvílí byl restart některých serverů, může to třebas souviset i s tím.

Anketu, abys se mohla vyjádřit? Tož teď se tu nevyjadřuješ? *18*
*54*
guest Muž terry.uiu ... 20.09.2007 06:46:53 ... (1347/1403)
Nový vzhled xchatu
Zajímalo by mě, jestli všechny tyto výtky a připomínky, občas i pochvaly budou vyslyšeny a budou upraveny. Nebo se na nás xchataře pohlíží jen jako na zákazníky, kteří nemají co remcat do toho, na čem grafici tak dlouho pracovali. Vysouvací obrazovku bych překousla, kdyby se mi při každém vstupu do místnosti neotevřela sama od sebe! Písmo 3 je pro krátkozraké dědečky a písmo 2 je na čtení pod lupou, nemluvně o historii, která je mravenčím písmem. Nezajímá mě žádné ctrl - nebo crtl +. Chci vejít do místnosti a chatovat a ne ještě 10 minut si upravovat nastavení. Jako SS je to pro mě opravdu nepříjemné a okno je pro mě nepřehledné. Stejně tak nechápu zaheslované místnosti a vůbec to, že ještě musím odkliknout, že opravdu chci do oné místnosti. Ještě k tomu se mi stává, že se mi okno zasekne i na 2 minuty, což je pro SS další nepříjemnost. Když vejdu do místnosti, tak se mi stává, že na liště Oblíbení smajlíci vidím jen čísla a na skle místo smajlíků jen prázdná místa. Pochopila bych, kdybyste provedli nějakou anketu, jak bychom chtěli, aby nový xchat vypadal nebo to udělali jen na zkoušku, ale hodit to takhle na nás za plného provozu, to se nedělá!
guest Muž Martineq (martineq@centrum.cz) ... 19.09.2007 22:40:23 ... (1346/1403)
New Look
Hele, taky nemůžeme jen kritizovat. Třeba ta vysouvací lišta se mi líbí, když jsou v ní zápasy, videa, tv kanály a tak. Ale ta nová okna, linky a reklamy bych do ní neotevíral, je to dost zbytečné, když chci vidět celek a je tam třetina. Ale teď si tam něco k chatu pouštím a docela to ujde.
Tahle připomínka je drobná chvála pokusu o interaktivnost. ))
guest Muž terry.uiu ... 19.09.2007 22:01:17 ... (1345/1403)
Re: Koho to zase napadlo?
Odpověď na příspěvek od PauLofWoCC ( mailto:paulofwocc@centrum.cz ) z 19.09.2007 21:07:25:
Zcela souhlasím a to písmo, to je hrůza!!! velikost písma číslo 3 je jak pro slepce a velikost písma číslo 2 luštím s lupou, tak se vzpamatujte a vraťte všechno do normálu!!!!
guest Muž Hawkeye_ (mash@xhodonin.net) ... 19.09.2007 21:23:59 ... (1344/1403)
hm
me je vzhled vicemene ukradeny... akurat by pri kazde zmene nemuseli drbat do systemu tak ze se pak musi predelavat gate-bttrw, to je pak na ranu *3*

hawk *901*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 141 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: