XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 230 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

XoofŽlutá hvězdička Muž Xoof (*ladislav.bruna@eposta.cz*) ... 10.09.2016 06:42:46 ... (2268/2298)
Varování
Pokud uživatel bude tapetovat diskuzi s fake-nicky , bez náhrady budou příspěvky promazány.Pokud máš problém s místností BTMR , kontaktuj admina s červenou hvězdičkou , aby posoudil tvůj případ,co se týče klíčování v místností BTMR.

*4485*
first-1. Muž first-1. ... 09.09.2016 10:42:11 ... (2267/2298)
...
*2942* *2944* *2949* *2951* *2956* *3*
guest Muž XAN-X ... 08.09.2016 22:16:59 ... (2266/2298)
Re (2): Petice za odvolání admina Bogemana
Odpověď na příspěvek od HLUBINAMYSLENI z 08.09.2016 22:11:07:
*
AN vyjadřují veřejnou podporu Petici za odvolání Bogemana

AN se rozhodly veřejně podpořit tuto Petici, neboť se domnívají, že zmiňovaný pseudoadmin svými aktivitami a zásahy, a to nejen ve zde zmiňovaných případech místnosti BTMR, působí značné škody Xchatu. Považují Bogemana za neschopného, netololerantního a potíže vyvolávajícího admina bez jakékoliv autority a schopnosti objektivně posuzovat různé situace. Více se nebudeme rozepisovat, své postoje k tomuto jedinci, který dle nás nemá co pohledávat na adminském postu, jsme již sdělovali v minulosti. To co činí v posledních dnech považujeme za naprosto nestoudné a neuvěřitelné.

Za Xchat čistější,krásnější a svobodnější, za Xchat bez Bogemana!

A dovolíme si Vám nabídnout heslo pro celou Petici: "Chat má být o lidech, pro lidi - alias MY UŽIVATELÉ!"

AN
guest Muž HLUBINAMYSLENI ... 08.09.2016 22:11:07 ... (2265/2298)
Re: Petice za odvolání admina Bogemana
Odpověď na příspěvek od Stop_Seafarer z 08.09.2016 20:22:28:

Vážení admini

Na chatu s názvem" Bůh Te má rád.", jsem byl bezpočtukrát vyhozen, zcela bezdůvodne Bogemanem, nebo Team_Advisitorem, nebo Hatikavou s odůvodněním, narušování plynulého chodu místnosti. Dvakrát jsem byl vyhozen i Myšulou. Težko už si lze vymyslet méně odpovídající důvod.

V případě zájmu, pro lepší posouzení, mohu zaslat i nějaké kopie obrazovky. Narušování obvyklého chodu místnosti může být například podrobný rozbor nějakého tématu, na který ostatní nemají odpověd.

Dovoluji si Vás požádat, aby správce stálého dělali jiní lidé.

S pozdravem Hlubinamysleni.
guest Muž Anathemathecursed ... 08.09.2016 21:32:53 ... (2264/2298)
Re: Petice za odvolání admina Bogemana
Odpověď na příspěvek od Stop_Seafarer z 08.09.2016 20:22:28:
To, že se v BTMR dějí věci, které jsou proti x pravidlům Xchatu viz samozné vstupní podmínky jako : Tato místnost je primárně určena pro uživatele, kteří považují víru* za své.
* vírou se rozumí státem uznané církve a náboženská společenství // víra je víra! ne státem uznaná církev a podobné hlody ...3) kdo bude označovat věřící urážlivým způsobem pánbíčkář či podobnou zkomoleninou se dopouští porušení pravidel. // za citaci této básně od K.H.Borovského ERDENGÖTTER [bohové zemští] Karel Havlíček Borovský
Vidím mezi Pánbíčkem a knížaty
vždy větší analogii:
tak na příklad Pán Bůh stvořil psy
a knížata tajnou policii.

§ 1.
Tak zní první kriminální článek:
Každý zloděj, jenž položí na -
oltář spravedlnosti berana,
čist a práv buď jak beránek.
....byla dlouholetá a stálá návštěvnice Charlene_007 vyhozena z místnosti...co k tomu dodat...
4) politiku a světabláboly si řešte jinde. ...světabláboly jsou co zač????? Kdo to posoudí a jak tedy někdo může pak za jakékoliv vyhodnocení něčřeho, co není jasné někoho vyhodit kdy se mu zachce? ...politická situace naopak nyní v souvislosti s migranty z arabských zemí včetně náboženských uprchlílů je naopak přesné téma k diskuzi v rámci rozdílných naboženství a řešení jejich problémů .....to...že "adminem Bogemanem posvědcená křesťanská trojice včetně SS Team_Advisora, Mysuly a Hatikvy soustavně porušují pravidla vyhazováním a klíčováním uživatelů za nic, případně ihned ráno zasypou klíčenku nisky, které v té místnosti ani nebyly....je holý fakt ...viz například zde příklad Mysuly http://imgur.com/a/3ZOqh a http://imgur.com/a/ch0oQ z předvčerejšího dne, která hned ráno zaklíčovala z nepochopitelných důvodů další stálé a dlouholeté návštěvníky místnosti lvicek148 a alfik-123 + dalších pár uživatelů, kteří v místnosti ten den logicky jak je to i vidět ze screenu vůbec nebyly....poté, co jsem je z klíčenky vyhodil, neb bylo naprosto jasné, že se nemohli ničím provinit, byly tam opět touto uživatelkou vráceny. To že SS Team advisor, je leckdy jediným v místnosti, co vytvoří konflikt v do té doby normálně plynoucích diskuzích a vyhrožuje svými "pseudopravidly" v lepším případě, v horším bez vysvětlení kope uživatele například, když nejsou křestan jako on, ale třeba budhisté např. v tomto případě, kdy celý den byl v místnosti klid až do jeho naprosto nesmyslného výstupu http://imgur.com/a/OMYjm , http://imgur.com/a/i7Sm9 , http://imgur.com/a/ypSrl . a to za přítomnosti admina Bogemana, který ho minimálně za narušování chodu místnosti měl kopnout ..nestalo. Proto jsem já mu jeden den pravda až už hrubým způsobem připomenul, že i pro admina patří splňovat pravidla a ne si dělat inkviziční místnost se svými vyvolenými které klíčují a kopou a jsou natvrdo samy povolení v místnosti na úkor jiných uživatelů, kteří mají komflikt jen tím, že nejsou křesťané? Bůh má rád všechny bez rozdílu a diskutovat nad rozdílnými věcmi různých náboženství, slušnou formou podle pravidel není důvod k nesmyslnému klíčování a Banování a prosazování jednoho toho "správného" náboženství...od toho by mohly mít místnost nestálou Křesťané a kopat si koho chtějí. Sám si nestěžuji za Ban od téhož admina, neb jsem ke konci byl skutečně už hrubý a trest jsem si zasloužil. Otázkou je, zda by i on neměl ale zpytovat svědomí nad svými kroky a jeho "božství " v místnosti s "dalšími porušující pravidla uživately, které on prosazuje. Z takovouto se rozhodně svobodný a svobodomylslný diskuzní xchat rozhodně nestane. Děkuji za vyslechnutí. A pokud by mělo být vše bezezměny, nezbývá mi , než s touto peticí tentokráte naprosto souhlasit.
guest Muž Stop_Seafarer ... 08.09.2016 20:22:28 ... (2263/2298)
Petice za odvolání admina Bogemana
Katolickej fanatik terorizuje xchat a úplně jasně teď nezvládá co se děje v btmr. Se svejma soukmenovcema ss team_advisor a hatikvou a mysulou zabraňujou svobodný diskusi, vykopávaj lidi jen za to že mají jiný názor nebo víru i když se chovaj slušně. Mysula navíc klíčuje neoprávněně lidi a taky za to dostala trest od jinýho admina a Bogeman jí to zase zrušil, co to sakra je že jeden admin ruší rozhodnutí jinýho admina. Bogeman řádí jako by byl kousnutej tarantulí při kickování a killování jen za to že se mu něco nelíbí. Kde je ten svobodnej a svobodomyslnej xchat, v btmr určitě ne, ty vstupní podmínky to si dělaj srandu snad. A není to prvně co si tu lidi na tohodle admina stěžujou. Odvolejte už někdo toho strašnýho Bogemana.
Any Muž Any ... 13.08.2016 10:04:53 ... (2262/2298)
Re (10): Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od AnathematheBest ( mailto:anathemathe-best@seznam.cz ) z 04.08.2016 13:35:10:


Internet Explorer? ?? ??? ? ?? ? :D:D:D:D:D

http://i.memeful.com/media/post/oMJ28xM_700wa_0.gif

btw jakej mail? jaký anonymizační co? jakýho bota?

sám se zabanuj :)
first-1. Muž first-1. ... 04.08.2016 16:19:08 ... (2261/2298)
Re (9): Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od Any z 04.08.2016 12:17:29:

Všichni tady smrdíme*3**3*
AnathematheBest Muž AnathematheBest (anathemathe-best@seznam.cz) ... 04.08.2016 13:35:10 ... (2260/2298)
Re (9): Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od Any z 04.08.2016 12:17:29:
ty by jsi se měl spíše zamyslet nad tím, zda spamování vzkazníku viz https://imgur.com/a/OD1gm je normální pro někoho, kdo dělá SS Prahy a je normální prudič, který ke spamování používá bota místnosti nebo anonymizační IP, za které by měl být dávno zabanovaný. A už jsem ti to řekl více než jednou. Vaše osobní spory s Azazelem mne nezajímají a byl bych rád, kdybys mne ze svého spamování mailové adresy a vzkazníku vyřadil. Tvé spamování po několikátém zbytečném upozornění mnou tebe jsem už dal tentokrát k řešení administrátorovi.
Any Muž Any ... 04.08.2016 12:17:29 ... (2259/2298)
Re (8): Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od first-1. z 03.08.2016 15:03:08:

promiňte mi, kdo teda nakonec smrdí?

budu dělat uzávěrku a chci v tom mít pořádek...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 230 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: