XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Dotazy

 

Dotazy

Dotazy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy ohledně služby XChat.cz
Pozor   *90* Než přispějete:

► Před přispěním zkuste nejprve hledat v nápovědě.
► Ujistěte se, zda nemáte zapnuto Greasemonkey, Stylish nebo jiné rozšíření ve svém prohlížeči, které může způsobovat Váš problém.
► Pokud se vám něco nezobrazuje, jak má, zkuste nejprve vymazat cache prohlížeče.
► Pokud máte potíže s místností a tamními java skripty, na LITE verzi můžete v místnosti snadno přeskočit, pokud na konec URL (řádek s adresou stránky) připíšete: &js=0&nonjs=1 Problémy se mohou nejčastěji vyskytovat u starších verzí internetových prohlížečů (Internet Explorer 5 ve Windows 98, 2000 apod.).

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 272 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 06.03.2013 21:19:46 ... (2600/2720)
Re (9): Dědictví
Prazdroj..
.. Prostě se musíš smířit s tím, že jsi populární, no :oD Slavní to nemají nikdy lehké - buď rád, že Ti ještě někteří nefotí soukromí *40*
.. Já spíš nechápu, proč někdo řeší, co dělá ten druhý... Pochopila bych to, kdyby někoho Tvoje "hodiny" ovlivňovaly - že by to někdo odnášel, ale když ne... pro boha... *34* *40*
.. Ale máš pravdu... "ostatní to stejně nepochopí" *40*
.. A mně se to tajemno líbilo *70* *20* .o) (třeba na nějaké té chatě.... hm, to jsou detailní informace *21* *3* .... akorát vím, že když jsme někam pak šli, tak tam byl sníh *71* *3* )

Giggo..
.. Ahoj fešáku *100* :o)
.. Já bych psala, ale když tady není o čem *71* *40* .... A hlavně - já pak začnu právě vzpomínat na ty "staré dobré časy" a začne se mi po některých hrozně stýskat :o( .... snowman, keithtidlo, vlčátko.... no prostě raději jmenovat nebudu, na někoho zapomenu, náhodou si to tu přečte a pak budu mít průšvih *85* :o) ( :o((( )
.. Když pro Tebe je přitažlivý každý, to se nepočítá *71* *40* ;o))))

Rop..
.. Jdi do háje, draku *40* ... Jak Ti může být líto někoho, komu prostě chat nevadí? *21* Až tím bude Prazdroj trpět, až tím bude trpět Angel, tak pak ho lituj... To, že Tebe baví něco jiného, je logické - je to Tvůj život, Ty si ho žij, jak chceš. Prazdroje baví něco jiného a taky si žije svůj život .o) ... Děláš, jak kdyby chat byl hrozné zlo *21* ... Všichni víme, o čem chat je... Všem nám něco dal, něco vzal - záleží na tom, co si kdo pustil k tělu...
Ač jsem tu už opravdu jen výjimečně (no, teď to tak nevypadá :oD ), tak na xchat nedám dopustit... A jestli někdo tvrdíte, jak jste se strašně posunuli, poněvadž už tu netrávíte hodiny a jak je ten chat vlastně hrozný a kolik vám vzal času, tak buď si vymýšlíte a děláte ze sebe stejné hrdiny, které jste dělali před časem tady, když jste se porovnávali s hodinama a nebo jste strašně ovladatelní jedinci, poněvadž vás pohltilo něco, od čeho jste se nedokázali odpoutat. Ale to není chyba chatu, ale vás - nás *4* :o)
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 06.03.2013 20:30:40 ... (2599/2720)
Re (10): Dědictví
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 06.03.2013 20:00:37:

Rope, nestarej se o ostatní a odsuň se na místo, kam ses "posunul". Už seš s tím svým filozofováním trapnej a o tvojí lítost tady nikdo nestojí *4*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 06.03.2013 20:00:37 ... (2598/2720)
Re (9): Dědictví
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 05.03.2013 22:06:58:

Jenom taková poznámka, kterou jsme nakousli na srazu ... všichni se někam od toho chatování posunuli ... jenom ty zůstáváš ... je mi tě líto
--------------------
Awe lama *109*
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista.
Jsem nejšukéznější Xchat user.
Llama here, llama there, I see llamas everywhere
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 06.03.2013 15:30:25 ... (2597/2720)
Re (8): Dědictví
Odpověď na příspěvek od xTUNTAx ( mailto:sabina.tunta@centrum.cz ) z 05.03.2013 21:08:23:

Jůůů Ťunťa :)

Jak milé číst zase něco od Tebe. Chjo kde jsou časy tvých slohových prací na téma moderování for.

Jinak pro mě David bude přitažlivej vždy ... muhehe :D

*44*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 05.03.2013 22:06:58 ... (2596/2720)
Re (8): Dědictví
Odpověď na příspěvek od xTUNTAx ( mailto:sabina.tunta@centrum.cz ) z 05.03.2013 21:08:23:

Nevím, kdo se dnes může považovat za normálního, kdo může určovat, co je normální, co nenormální, co abnormální. I v té době byly chaty (než je zrušily) nebo i tady (než si nechali zrušit nicky), kde někteří měli lepší "výsledky" a nikdo neztrácel čas nějakým rozebíráním. Ale tak každého věc, jak se svým časem nakládá. Neodvážil bych se odsuzovat někoho jen proto, že životem zachází v rozporu s mými představami, byť by mé vidění světa z mého subjektivního pohledu bylo sebelepší. Ale tobě to vysvětlovat nemusím a ostatní to stejně nepochopí.

Jo, v hlavě krom chatování mám zrovna hrdlo láhve Prazdroje.

Červené hvězdička, a obecně i další nemodré hvězdičky, už dávno ztratily to dřívější kouzlo, tajemno. Už sem většinou chodí lidi, kterým to nic neříká nebo je jim to ukradené. Dalo by se říci naštěstí.
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 05.03.2013 21:08:23 ... (2595/2720)
Re (7): Dědictví
Prazdroj..
.. Ale přiznej, že prostě pro normálního smrtelníka jsou Tvoje hodiny neuvěřitelné (ok - byly neuvěřitelné :o)) ) *40* A jen někteří pak mohli i zjistit, že máš krom chatování i něco v hlavě *18* :o) .... Myslím, že až jednoho dne odložíš červenou hvězdičku (a angel žlutou :o) ), tak pak už tak přitažlivý taky nebudeš *100* *40* No jo, každý na Tobě holt vidí něco jiného *20* :o)
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 05.03.2013 20:50:05 ... (2594/2720)
Re (6): Dědictví
Odpověď na příspěvek od xTUNTAx ( mailto:sabina.tunta@centrum.cz ) z 05.03.2013 18:58:30:

To víš, Rop se zase po čase uklikl a musel tu trochu rozhývat stojaté vody. Ale už by to chtělo vydat druhé aktualizované vydání, v době mobilního připojení, 45 minut na vyhození a chatování pod lavicí tu v současnosti někteří dosahují mhohem lepších výkonů, než já v dobách své největší slávy. Ale chápu, oni nejsou tak mediálně přitažliví ve srovnání se mnou, nesahají mi ani po palce u nohou.
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 05.03.2013 18:58:30 ... (2593/2720)
Re (5): Dědictví
vrrr .... že vás to baví se pořád urážet .... po tolika letech *40*

Palas byla super....
Prazdroj je super...

... každý je jiný *40*
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 04.03.2013 21:28:21 ... (2592/2720)
Re (5): Dědictví
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 04.03.2013 19:44:33:

Jsem sice blondýna, ale srovnávat se s člověkem, který ve 24 letech nevěděl, že den má 24 hodin a ať chceme nebo ne, víc ještě dlouho mít nebude? Full verzi svého sci-fi příběhu už koukám nereprezentuje, ta stála teprve za to. Ať ti ji kamarádka pošle :-))

Pro havajskýho podpultové info: Je smluvně ošetřeno, že ve chvíli, kdy Prazdroj nachatuje 1 500 dní, nick přejde za úplatu jako reklamní pod Plzeňský Prazdroj. Tudíž nebude předmětem dědictví, za to bude za co rozšířit statek.

Game over *54*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 04.03.2013 19:44:33 ... (2591/2720)
Re (4): Dědictví
Odpověď na příspěvek od AnGeL8Lady ( mailto:angel8lady@centrum.cz ) z 03.03.2013 07:49:19:

řekl někdo kdo jí nesahá ani po kotníky ... no spíš někdo kdo jí nesahá ani po palce u nohou *3*
--------------------
Awe lama *109*
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista.
Jsem nejšukéznější Xchat user.
Llama here, llama there, I see llamas everywhere

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 272 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: