XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Soukromá / Sraz Drahouš u Jesenice

 

Sraz Drahouš u Jesenice

Sraz Drahouš u Jesenice

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Každoroční mecheche pod stanem
Veškeré potřebné informace naleznete na webu srazu: http://www.drahous.eu { @ }

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 z 46 | » | Poslední

 

guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 21:15:38 ... (4/454)
Názory návštěvníků - přesunuto z Elzova fóra (IV)
zikes16 (zikes16@centrum.cz) ... 04.08.2008 20:16:04 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 18:35:49:
Takže začnu hezky jedno po druhým.Jak víte,minulý rok,jsem na srazu byla a nebyla,jen jsme se podívala,tudíš jsem čekala,že když je toto muj první pořádnej sraz,že to bude něco extra,že to bude zařízený do detailů.Veeeeeliký zklamání..

Jistě,sraz je od toho,aby se lidi pobavili,zachlastali a užili si legraci,ale tohle mělo do legrace kurnik daleko.Účastníci se rozdělili relativně do skupinek,víme o čem je řeč, a odmítali se zapojit k druhým.Na tom,že si někdo přivezl hru a naučil jí i někoho jiného,na tom nevidím nic špatnýho.Kdyby ti dotyční hru hrát nechtěli,nehrají ji a baví se po svém,ale jak jsem si všimla,hra sklidila docela úspěch,viz sobotní odpoledne,tak nevidím důvod proč tu řešit to,že se někdo bavil.Každej se baví jinak,někdo se válí na dece mimo ostatní a někdo se baví hrou.Nevím *105*Já osobně jí nehrála,ale ani drobet mi nevadilo,že jí hrají ostatní a snaží se jak zabít nudnej čas,tak se díky ní i seznámit s novýma lidma.

U ohně jsme moc nebyla,ale co jsme viděla,staral se tam o to zajíc a Dops a pak Lupin,takže nevímNevím *105*je možný že ses někde,Honzo, mihnul,ale pochybuju že jsi na tom měl nějaký velký zásluhy.Ale nechci to nějak posuzovat,když ani nevím jak to bylo.

Jinak s pořádáním.Myslím že všichni semnou budou souhlasit,když řeknu že bych nechala příští srazy na zajdeem a na Jonášovi.Stejně věčně někde ti dva někde lítali a ty budeš mít tedy doooost času na to povalování se u stanu a mazání zad přítelkyní,když jsme tě tedy o to všichni tak ošidili a kvůli nám jsi jí tak strašně moc zanedbával.Omlouváme se,ale už tě nebudeme otravovat se srazem.Btw,já bych řekla že je spíš lepší nechat přítelkyni doma než zrušit sraz.Očividně se jí stejně společnost nezamlouvala,ale to bychom byli někde jinde.

JInak úklid,jediný koho jsme viděla uklízet jsem byla já a zajdee s pipinnem.Tebe jsem opět nějak propásla,ale třeba to opět byla náhoda a já asi neměla brýle.

Každopádně nedoufam,že bych byla pozvaná ještě na nějaký sraz a ani po tom ani netoužím po tomhle.Opravdu jsem od toho čekala daleko víc a přišlo hodně velký zklamání a pochybuju že jsem jediná.Na tohle opravdu nezapomenu a nemyslim to kladně.A myslim že ani sluníčko a další...

Sbohem přátelé *87*

Elza 04.08.2008 21:06
Odpoved na prispevek od zikes16 ( mailto:zikes16@centrum.cz ) z 04.08.2008 20:16:04:

To ze se vsici rozdelili bylo dano tim, ze tam bylo lidi az moc (to tak byva). Proti hre nic nemam, psal jsem, ze bych si i sam zahral a nebranim se napadum, ale proti tomu, ze se lidi oddeli, nemuzou se divit, ze zbytek se urazi.

Do ohniste jsem prikladal tak tri hodiny vkuse jenom ja, kdyz zbytek lidi byl vsude okolo, jen ne u ohniste (tj. za hospou a pred hospou). Mimo to i sbiral sklo a odpadky a zarizoval spacaky a spani.

Nikdo me se srazem neotravoval, delal jsem ho z vlastni iniciativy, nemuzu za to, ze holky dorazely na vas a vy na ne. Ani jednech jsem se nezastaval.

Tak si vezmi priste bryle s sebou, byl jsem asi trikrat sbirat sklo, kdyz pani Johnova vyrazila ven v kostymu s baterkou pres rameno a pomohl ho donest (sbiral ho z louky, od ohniste, od stanu, z pole, ze strech aut, ... a to vc. odpadku).

Pokud mas ty nebo opiFka neco proti moji pritelkyni, reknete to rovnou, ale nesvadejte to na moji spatnou organizaci, budu radsi, kdyz budete osklive uprimny nez hezky hnusny. :)

Na sraze vas rad potkam a pokecam s vami, ale ztratil jsem chut na to, poradat nekdy v budoucnu dalsi, takze to radsi necham na Radkovi, Jondovi a Lence, kdyz se vam moje organizace nelibi.

Bohuzel ted nemam cas reagovat na prispevky na foru, jeste musim jit resit zapujcene stany, mixazni pult, spacaky a mikrofon po telefonu, vsecko objet a povracet stejne tak jako kdyz jsem si to pujcoval a sehnat Jondu, kterej byl pres den nedostupnej.
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 21:11:28 ... (3/454)
Názory návštěvníků - přesunuto z Elzova fóra (III)
zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 19:35:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 18:35:49:

Sraz na Drahouši býval myslím hlavně o tom poznat se a pokecat s lidmi, se kterými se dlouho nevídáš (původně sraz Seznamky, později Hlavičkářů, letos Rakovníka a okolí + pozvaných). Chlast tam byl jako doplněk, kterej dokázal návštěvníky večer uvolnit a ráno zničit Hroznej smích *3*

Pro porovnání: Kdo byl na prvním sraze v roce 2005:
http://xchat.centrum.cz/~guest~/meeti.../meeting.php?id=2301
Seznamy z 2006 a 2007 se bohužel nezachovaly, byly v systému zřejmě pod Hlavičkáři a jelikož místnost neexistuje, nejsou ani srazy :-(

Pátek byl tak nějak roztrhanej a mně se taky moc nelíbilo, že skupinka šla hrát Aktivity k vedjelšímu stolu. Upřímně, mohli hrát u stolu hlavního, alespoň by většina lidí věděla, co to ty aktivity jsou a třeba by se po první hře zapojili. Když si odsedli, vedlo to samozřejmě k tomu, že se k nim nikdo další nepřidal - tak to bývá, vypadá to, že jedna skupinka o tu druhou nemá zájem.
Že pak pár lidí šlo pít ven, to už radši nekomentuju, jejich důvody moc neznám...
Nejasnost v přehrávání bych pochopil, kdybys pokračoval svým původním způsobem, tj. přidat písničku jako další v pořadí - jenže tys prostě mazal playlisty, což useklo písničku, která právě hrála, a smazalo všechno, co si lidi přáli předtím. Nu což, příště v tom bude systém už od začátku. A ad winamp - nepamatuju si, že bych ho rekonfiguroval na původní nastavení - zkus si v total commanderu dvojkliknout na mp3 a jestli se přidá na konec playlistu (za aktuální písničky), je tam pořád to nastavení ode mě.
Mně osobně nejvíc sedlo asi nočně-ranní polehávání u Jardovo auta, tam jsem si pokecal.

V sobotu kolem poledne měla většina lidí hlad (aby taky ne) a tak vyrazili jíst. Odpoledne (když se po těch několika hodinách všichni vrátili na Drahouš) se pak věnovali odpočinku a Aktivitám - tedy většina lidí byla alespoň poblíž a tlachala. Bohužel ty a Jarda s manželkama jste až do večera zůstávali u svých stanů - tedy odsunutí od ostatních. A večer že nebylo potřeba dříví? Nezlob se na mě, ale dříví bylo potřeba na zátop - s tím mi pomohl Dops, ten pak i oheň udržoval, než se vystřídal s Lupinem. Oheň vůbec byla myšlenka, která nejdřív neměla moc podpory, ani Jondovi se do toho nechtělo, ale já jsem to stejně chtěl zkusit. Možnost jít dovnitř koneckonců byla ještě dlouho po začátku táborákování, ale lidi byli radši u ohně (zase až na pár výjimek) a tlachali spolu - s výjimkou tebe, Jardy a vašich manželek - u ohně jste sice byli, ale seděli jste tak nějak bokem od ostatních.

Neříkám to proto, že bych vám to měl za zlý, ale v kontextu událostí (včetně toho celodenního odloučení od zbytku srazáků) mi to zvlášť u tebe přišlo jako protiklad k tomu, cos tu napsal.

Oheň se nakonec vydařil a myslím, že se líbil i Necroniovi, který chtěl původně zůstat v hospě na zábavě.

A tady ti musím přiznat něco, cos opravdu dělal - obíhals ty auta a sbíral půllitry. Bohužel jen v sobotu večer, v neděli jsme se s úklidem prali já, Necro, Jonda a pár dalších lidí (taky tu musím poděkovat Zikes, že douklidila ty střepy, na který už jsem já tak nějak neměl sílu). Ostatním bohužel bylo zatěžko odnést odpadky na jedno místo, odkud by se daly odvézt.

Což mi připomíná, doufám, že ty dvě igelitky s odpadem někdo odvezl a nenechal je tam ležet...

Suma sumárum: Letos se toho dost nepovedlo, ale úplná katastrofa to snad nebyla. Sraz 2009 určitě bude - minimálně já s opifkou si to na starost vezmeme. Dneska jsme se rozhodli založit nové fórum (soukromé, kam nezvaní nebudou moct ani přispívat ani nakukovat), obeslat všechny letošní účastníky vzkazem a požádat je o vyjádření k tomu, co se jim (ne)líbilo, co jim chybělo a co by rádi viděli příští rok. Plánovat a zařizovat začneme radši dřív (včetně termínu, aby si lidi mohli dlouho dopředu zakroužkovat v kalendáři víkend, který vybereme, a nemuseli na poslední chvíli shánět volno). Sraz bude opět jen pro pozvané a výběru lidí budeme věnovat čas - i když tam bude míň lidí, než letos, nebude nám to tolik vadit za předpokladu, že si tam všichni pokecají a nikdo nebude tvořit hloučky odtržené od ostatních...

Tož zatím tak.

Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 20:25:58 ... (Strom/Strom)
Re (3): Drahouš
Odpověď na příspěvek od zajDee ( zajdee@seznam.cz ) z 04.08.2008 19:35:38:

S tím Winampem je škoda, že jsme se nedomluvili dřív, ale příští rok prý sraz by ráda uspořádala i Lenka, tak se domlouvej spíš s ní a Jondou. Mě docela přešla chuť něco už pořádat, když mě to stojí čas, úsilí, provolaný minuty telefonem, benzín, obíhání kamarádů, půjčování mix pultů a mikrofonů, půjčování stanů a spacáků a kdesi cosi a ve finále se dozvím od přátel, jak jsem špatnej, že si hledím víc srazu, než přítelkyně a ještě od Lenky, jak moc jsem neschopnej atd. Docela mě to naštvalo a přešla mě veškerá chuť něco příště pořádat. Nedělám to pro sebe, ale pro ostatní, takže tohle mě fakt od Lenky hodně mrzí.

Jo, v pátek večer u toho Jardovo (ono je to Stáňovo auto :-)), tak to bylo fajn. :)

No jo, však já Jardu a holky přemlouval, ať jdou ke zbytku, taky mě to mrzelo, tak jsem za zbytkem došel alespoň občas já. Musel jsem to bohužel skloubit tak, abych se věnoval i přítelkyni. Ve finále mi vyčetl ještě pár Jarda + Stáňa to, že jsem se ji věnoval málo. Ale přeci jen je to sraz a ne dovolená, abych všici byli odloučení, tak jsem se snažil, jak jsem mohl.

Moc rád se příští rok na Drahouši ukážu, snad mi vyjde čas a alespoň budu mít víc času kecat s ostatníma. :-)
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 21:11:12 ... (2/454)
Názory návštěvníků - přesunuto z Elzova fóra (II)
Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 19:07:34 ... (Strom/Strom)
Re (3): Drahouš
Odpověď na příspěvek od slunicko273 ( slunicko273@centrum.cz ) z 04.08.2008 18:46:44:

Co nemám zkoušet? Já ti za to ani Lence nenadávám, jen říkám, že se to nelíbilo ostatním, však to sama asi víš, když píšeš, že na tebe koukali jak na vraha. ;) Jinak jsem rád za to, že se někdo něco snaží vymýšlet, i já bych si možná šel na chvíli býval zahrát, mít na to čas.

slunicko273 (slunicko273@centrum.cz) ... 04.08.2008 19:11:38 ... (Strom/Strom)
Re (4): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 19:07:34:

Koukali na mě jako na vraha, když jsem je zvala. Pak se nudili u stolu. Jako nevim co se jim pak nelíbilo, za mnou nikdo nepřišel a nic mi neřekl. Už nám tam za to nedával ZajDee.

Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 19:39:34 ... (Strom/Strom)
Re (5): Drahouš
Odpověď na příspěvek od slunicko273 ( slunicko273@centrum.cz ) z 04.08.2008 19:11:38:

Na jednu stranu je blbý když se skupinka lidí osloučí od ostatních a jdou si dělat svojí zábavu, na druhou stranu je problém té skupiny, co zůstane sedět u piva, že si neumí najít zábavu.

slunicko273 (slunicko273@centrum.cz) ... 04.08.2008 19:42:38 ... (Strom/Strom)
Re (6): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 19:39:34:

My jsme si sedli k jinýmu stolu abysme se slyšeli. Sedět před reprákem když to řve na celou místnost je u týhle hry blbost, když se potřebujeme slyšet.

Sluníčko *31*

Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 19:51:59 ... (Strom/Strom)
Re (7): Drahouš
Odpověď na příspěvek od slunicko273 ( slunicko273@centrum.cz ) z 04.08.2008 19:42:38:

Nebyl problém přijít a domluvit se na tom, že hluk snížíme. Navíc neřekl bych, že by hudba nějak řvala, spíš sloužila jako podkres, alespoň já se snažil hlasitost kolikrát koridovat směrem dolů.

zikes16 (zikes16@centrum.cz) ... 04.08.2008 20:24:07 ... (Strom/Strom)
Re (6): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 19:39:34:
Jenže my u piva si najdem zábavu snadno a řekla bych že docela legrační zábavu než ta skupinka co sebou plácne na druhou stranu louky a drbe a nadává do krav a podobně..Urcite strasne ti verim *1009*

opiFka (djmonky@centrum.cz) ... 04.08.2008 19:25:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 18:35:49:
Ad. 1 Odstavec: Drahouš začala vznikat fotbalovým turnajem, ze kterého jsem pak šlo pít a užívat si srandy. Za poslední dva roky, co to organizoval JerryT. se vždycky dával dohromady fotbalový tým. S tím děckým táborem bych to nehrotila, například Sissi říkala, že je škoda, že se nešlo někam do okolí. Jet dálku z Ostravy jen kvůli chlastání, to mohli zajít do Stodolní a opít se tam :) A oběd jako zábavu bych nebrala, spíš bych to brala jako nutnou záležitost.

Ad. 2. Odstavec: Jestli myslíš hlouček 4 lidí, co šli hrát Activity, tak důvod ti jistě řeknu. Lidi tam přijeli nově, neznali pomalu ani polovinu těch další a tak seděli u stolu, nemohli si příliš povídat přes hudbu a tak se nějaká akce protáhla až do dvou do rána, kdy se začalo tedy opravdu kalit. Že lidi odcházeli bude nejspíš záležitost nudy a hlavně venku bylo hezky, tak se sedět uvnitř, kde bylo navíc šílené vedro, nechtělo. Kdo se hádal? Děláš si srandu? Zrovna tebe Jonda napadl, že hovno děláš, div jste si nerozbili držky :)) Nehledě na tu reakci s qvasou venku a potom ty kecy na zzeelvu :))
Sraz jsme se domluvili, že si vezmeme na starosti zajDee, Jonda a já a ty se můžeš klidně příští rok věnovat své slečně.

Ad.3. odstavec: Tak pro jídlo a pro pití jsme si chodili celkem všichni, že ano :)) Dřevo tam možná byly špalky, ale jestli si myslíš, že ti z nich vzplane oheň, tak to se mýlíš. Bylo potřeba natahat klestí a nalámat ho, což mmj. udělal Dops zcela sám a v žabkách :D Oheň udržoval Lupin, který se tam přijel bavit a ne jako vrchní topič, takže jestli ti způsobilo zatápění takovou újmu na zdraví, tak to se omlouvám. Dále nechápu, proč jsi v noci sbíral sklo, když se to mohlo nechat na ráno. Navíc rozflákaným půlitrům to nezabránilo. Konfliktů bylo za sobotu víc, než jeden, to bys měl myslím taky vědět...

Myslím, že Jonda a zajDee na tebe byli kolikrát nasraní i právem. Ale zastávej si svůj názor, hlavní je, že všichni přežili a nedopadli jako Slamik.

Opice... *1730*
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 21:05:26 ... (1/454)
Názory návštěvníků - přesunuto z Elzova fóra
mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 03.08.2008 19:35:37 ... (374/393)
Kukanec
Čauko Koukám na tebe *18*,

děkuju za pozvání a prima víkend. Cestu zpátky jsem celou prospala a probudila se až před barákem. Příště třeba naviděnou :-).

Plovák *4220* Plováček *4652*

opiFka (djmonky@centrum.cz) ... 03.08.2008 22:30:22 ... (Strom/Strom)
Drahouš
I já děkuji všem, co přijeli, víkend jsem si celkem užila, i když to teda oproti loňskýmu roku srovnávat opravdu nemůžu :)

Trochu mě mrzí, že tenhle sraz byl čistě za účelem jet se ožrat - samozřejmě co jiného večer může nastat :)) - ale program přes den jaksi neexistoval. Ale dokázali jsme se zabavit sami, což je jedině dobře.
Symbolem srazu bývat fotbal, což je taky jedna z věcí, co tmelí lidi k sobě. Ale tak místo fotbalu se pár jedinců stmelilo k sobě v hospodě na oběděZubatej *40*

Pátek mi přišel teda s velkou upřímností příšerný. Jednak co se organizace uvnitř týkalo (lidi na sebe řvali přes stoly, rezervačky na místech, dost se ocitla i kritika na muziku, žádný program, jak seznámit nováčky se zaběhlíky - až teda potom se přišlo s představováním, ale jakmile první polovina lidí odmluvila, ignorovala další a vesele se bavila o něčem jiném :) ), přišlo mi to dost nepřipravený i přes to, že na organizaci večera byl celkem čas. Pravda je, že jsem šla s pár lidmi radši hrát Activity (mmj. nabízelo se to celému stolu, ale bez úspěchu) a bavit se tak, než sedět jako pecka. A co mě ten večer nejvíc vytočilo, byly hádky. Pokud moje paměť slouží, minulý rok se snad nikdo nepoštěkal tak, aby si rozbil skoro držku. Jako bonus ty ukradené cigarety - je fakt, že to jsou jen cigára, ale jde o ten princip. Rozhodně mi to snížilo důvěru k tomuto srazu.

Sobota mi připomínala sraz Drahouš. Musím říct, že táborák byl snad nejlepší nápad - možná by to bylo tak lepší i příští rok (jestli teda něco bude). S podmínkou, že pokud bude pršet, bude se uvnitř, ale jinak vzduch nám všem celkem prospěl .)). Na příští rok s táborákem hlasuju všema dvaceti. A hlavně si musíme nějak podplatit lupina2, protože umí rozdělávat oheň a Derkana, protože umí "sekat" dříví žabkamaHroznej smích *3*

A ještě jedna poznámka k organizátorům:
Ráda bych poděkovala především Jondovi a zajDeemu, že se snažili hledat možnosti řešení problémů, celkově o lidi na srazu pečovali a ještě byli schopní je obcházet a div jim neutírat nudli u nosu Hroznej smích *3*
Organizace je o zodpovědnosti a o tom se bavit o stupínek míň, než ostatní, což zrovna není moc Elzova vlastnost. Promiň, že to píšu, Elzo, ale když jsem viděla, jak oba organizátoři jdou sami na dřevo zatímco si ten třetí užívá masáž, to mi přišlo trapné :)

Dost bylo kritiky, to umí každý. I tak jsem si to užila a ráno pocítila lehký vliv kocoviny na mou hlavu. Doufám, že příští rok se zase všichni sejdeme a sraz pořádně dopilujeme, abychom se vyvarovali zbytečným konfliktům a problémůmKoukám na tebe *18* Ráda jsem poznala nové tváře a budu ráda, když se i oni stanou elitou tohoto srazu.Hopsahejsa *82* Psychobobo si zažádal o pozlacenou nickovku, takže kdo bude mít zájem jako další, případně došlemeZubatej *40* Což mi připomíná, že na příští rok asi označíme všechny, protože doteď nevím, jaký nicky měli ti dva tuningářiZubatej *40*

Takže zítra marš do práce, žádný ulejvání a snad příští rok se zase sejdeme živí, zdraví a plní energie, kterou pak vložíme do svých půlitrů.
Drahouši zdar,
Pivo *22*Koukám na tebe *18*

Opice... *1730*

zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 04.08.2008 12:06:15 ... (Strom/Strom)
Re: Drahouš
Odpověď na příspěvek od opiFka ( djmonky@centrum.cz ) z 03.08.2008 22:30:22:

Jen doplním:
ad oheň: původně jsme ho rozdělali Dops a já (tedy já jsem spíš přicmrndával dřívka na oheň :)), pak ho udržoval Lupin. Dops si zjevně užíval chvilky, kdy oheň nehasí, ale zakládá Zubatej *40*Hroznej smích *3*
ad muzika v pátek: jsou tu dvě věci: nadávat na muziku se dá snadno, ovšem když většina lidí radši dřepí u stolu a neřekne si o písničku (přitom cesta k notebooku je kratší, než cesta k baru), to už není vina DJe a nejde to na něj svalovat.
Pak je tu druhá věc a to Elza a jeho mazání playlistu. Když už těch pár lidí přišlo říct si o muziku, rád jsem jim ji tam přidal - v jednu chvíli tam bylo až nějakých osm songů v pořadí. A pak přišel Elza a odbouchnul v total commanderu song, kterej buď vybral nebo si ho někdo přál. Jenže tohle odbouchnutí smazalo všechny songy, co jsme tam měli v pořadí my. Když tohle udělal 3x, tak jsem se naštval a překonfiguroval mu ten winamp a pak už se to snad nestalo...

Historku o sobotním zážitku v restauraci Na Cháti sem ještě napíšu, až budu mít chvilku Hroznej smích *3*

Jinak bych rád poděkoval všem, kteří dorazili a měli trpělivost s řešením všech těch problémů, co nastaly... Kéž by to příští rok dopadlo lépe.
Oheň je super nápad, doufám, že příští rok (to už nebudeme ani já ani opiFka ve zkušebce) budeme moct dorazit o pár hodin dřív a rozhýbat to tam už od pátečního odpoledne :-)

Z.

Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 18:44:18 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drahouš
Odpověď na příspěvek od zajDee ( zajdee@seznam.cz ) z 04.08.2008 12:06:15:

No jo, příště se musíš se mnou domluvit na způsobu přidávání písniček do playlistu. Jde o to, že pokaždé když jsem přišel k počítači já a chtěl něco přidat, nevěděl jsem jak na to, stejně tak to nevěděli ani ostatní. Doufám, že jsi mi to nastavení Winapu vrátil nazpátek, nerad bych něco přeinstalovával. Ďáblík *66*

Škoda, že jsem neměl v sobotu hlad, dal si jídlo v hospě a přišel o zážitek Na Cháti. Hroznej smích *3* Ale zase jsem si šel dát místo toho příjemnou koupel v osvěživé vodě jesenického rybníka v tom horkém počasí. :)

Příští rok si to tam pod palec můžete vzít s Opičkou jen vy dva, já s Jondou jsme sraz poslední dva roky pořádali jen proto, že se nám tam oběma předloni líbilo a přišlo nám škoda, že by se sraz vůbec nekonal. Alespoň se budeme moct oba víc věnovat ostatním a chlastu. :)

Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 04.08.2008 18:35:49 ... (Strom/Strom)
Re: Drahouš
Odpověď na příspěvek od opiFka ( djmonky@centrum.cz ) z 03.08.2008 22:30:22:

Sraz se opravdu s předešlými srovnávat vůbec nedá, a to hlavně svou velikostí, protože tolik lidí najednou na Drahouši ještě nikdy nebylo.

Drahouš ale byla vždycky jen o opití. Minulý rok, když jsme s Jondou Drahouš pořádali, jsme program měli (výlet na rozhlednu atd.), nikomu se do něj ale nechtělo, letos jsme tedy žádný časový harmonogram ani nic podobného nedělali, nemá to cenu, navíc při tolika lidech. Stejně si každý jde za svojí zábavou a dětský tábor, který se řídí nějakým režimem opravdu z toho srazu dělat nechceme. Kdo chtěl, mohl se jet vykoupat do rybníka jako my, kde nám to v tom horku fakt bodlo, kdo se nechtěl koupat, jel třeba na oběd do restaurace.

S tím fotbalem je to škoda, i já bych se možná přidal. Ikdyž tuhle možnost několik lidí mělo, nikdo ji letos nevyužil.

Že na sebe lidi řvou přes stoly, tak to při tolika lidech bývá, rezervačky nebyl můj nápad, muzika fungovala tak, že každý, kdo chtěl, si přidal do playlistu nějakou tu svoji písničku na konec seznamu (jinak co konkrétně se ti na muzice nelíbilo?) - Ad muzika: můžeme zaplatit DJe, kterému dáme 2 tis. Kč na večer, ale to by se asi dost sraz všem prodražil a přeci nepořádáme diskotéku, ale spíš posezení v hospě a u ohně, o programu jsem už psal. Dost lidí bylo naopak naštvaných, že skupinka lidí se odloučila od zbytku a šla hrát Activity nebo šla ven, místo aby se bavila se zbytkem u stolu. S těmi ukradenými cigaretami mě to taky mrzí, že se najde vůbec někdo, kdo tohle dokáže udělat, fuj to je ostuda (příští rok budeme striktně stát za tím, že na sraz bude moct jen ten, kdo bude pozvaný, pokud sraz budu mít chuť vůbec zase pořádat). Jinak uvnitř v hospě se snad nikdo v pátek nehádal nebo jo?

Nebyla to žádná masáž, ale přítelkyně mi natírala záda opalovacím krémem. A mimochodem byla to jediná chvíle, kdy jsem si na několik málo minut lehnul na deku, jinak jsem pořád někde lítal a něco zařizoval, a to obzvlášť v sobotu večer. Pro dřevo nebylo třeba chodit, měli jsme ho tam dost, několika lidem jsem zařizoval stany a spacáky, chodil se ptát na jídlo, pro pití, zabránil jedné bitce, sháněl ostatní, přikládal během večera do skoro vyhaslého ohně, několikrát šel po všech sebrat sklo (ze střech aut, od stanů, ze stolů, ... - v té tmě je to opravdu chuť to hledat), které ostatní nebyli schopni odnášet dovnitř a řešil další problémy. Ani jsem neměl čas s mnohými vůbec pokecat, ale jen na začátku srazu se s nimi přivítat a na konci jim říct zase čau. Nehledě na to jsem si ve finále vyslechl ještě od přátel, jak málo se věnuju svojí přítelkyni (ta to naštěstí pochopila, že jsem tam neměl jen ji, ale i lidi, které vidím jednou za rok). A to nemluvím o tom, kolik mě stál ten sraz provolaných minut po telefonu, hodin na XChatu se sepisováním a rozesíláním informací a komunikaci s lidmi. Ano, některé chvíle jsem musel trávit s Pavlínkou, je to moje přítelkyně a bylo by hloupé asi ji tam jen tak sedět a jít se bavit s otatními. Řešení se nachází dvě: Nepořádat srazy nebo na ně nebrat svoji přítelkyni. Příjemněji mi zní první varianta, ubydou aspoň starosti. :)

slunicko273 (slunicko273@centrum.cz) ... 04.08.2008 18:46:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drahouš
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@xrakovnik.cz ) z 04.08.2008 18:35:49:

ad Activity: Tohle vůbec nezkoušej. Já osobně jsem všechny na srazu obešla a zeptala se jich jestli se nechtějí přidat a nebo alespoň koukat. Většina se na mě dívala jako na vraha. Já se vnucovat nebudu a omlouvat se za to, že se zabavim a nebudu sedět a koukat do stolu. To můžu sedět doma.

Sluníčko *31*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 z 46 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: