XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 z 139 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 04.01.2011 10:23:01 ... (128/1388)
Městečko prokletých (film z r. 1995)
.
Alan: Další člověk je mrtvý! Proč nás tak nenávidíte, Maro?
Mara: Tady nejde o nenávist, ale o biologickou nutnost. Myslíš na to, co se stalo ostatním dětem. Pak by tě naše činy neměly překvapovat. Musíme přežít za každou cenu. Jsme jediné děti, které přežily.
Alan: Nevím, proč bychom se nemohli nějak dohodnout. Žít společně.
Mara: Budeme-li žít společně, ovládneme vás. To je nevyhnutelné. Dříve či později nás budete chtít zlikvidovat. Jsme všichni tvorové životní síly, která nás postavila proti sobě, aby viděla, kdo zvítězí.
Alan: To je krutá zábava.
Mara: Život je krutý. Všichni využíváme druhých, abychom přežili.
Alan: Nesouhlasím s tebou. Myslím, že k přežití je nutná přizpůsobivost. Spolupráce a vzájemná pomoc... a soucit!
Mara: Proč si myslíš, že vaše přežití závisí na našich citech? Máme vás snad litovat? Vcítit se do vaší situace?
Alan: Měly byste mít pocity! Měly byste něco cítit! Bez pocitů nejste ničím. Jste jen druhořadá nápodoba vyššího organismu. Ano, vyššího organismu. My jsme vám nadřazeni, pokud jde o lásku. Bez soucitu jste odsouzeni k zániku.
Mara: Pocity nejsou důležité. Nejsou v našem ustrojení.
Alan: Nejsem si jistý, jestli máš pravdu.
Mara: Víš ale o těch dalších koloniích. Takže si musíš být v omezené míře vědom toho, kdo jsme.
Alan: Ano.
Mara: Tudíž vyvstává otázka tvého přežití. [...] Musíme odjet, rozjet se do různých míst. Brzy dosáhneme stádia, kdy budeme moci vytvořit nové kolonie. Zařídíš nám odjezd.
Alan: A co když odmítnu?
Mara: Jsi v zajetí morálních hodnot a nebudeš nás moci oklamat. To víš, že? Otče?
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 02.01.2011 17:25:57 ... (127/1388)
Gorillácké diskuse o reality shows
.
bankomat: tady je někdo třeskutě vtipný
Macík: ...ráda se veselím, i toho paňáčka dám a také chápu suchary s ironickými poznámkami...:-))

Z odkazu Talentové soutěže aneb televiz...í zábava 21. století mě zaujalo akorát šokující přiznání autora: Má cenu se na to vůbec koukat? Jako menší jsem s touhle otázkou problém neměl - na Nově to v neděli večer dávali a jak jinak taky trávit nedělní večer, že? Navíc, bavili se o tomtehdy všichni, lidí z mé třídy nevyjímaje, tak jsem nechtěl být za exota.
(To pak není divu, že je tolik frustrovaných diváků, kteří si stěžují na TV program. V životě jsem si nesedl k telce jen proto, že bych neměl co dělat, a už vůbec se mi nestalo, že bych nevěděl, jak jinak trávit nedělní večer, než čučením na bednu, ať už tam je, co tam je. *9**69**369*)

Vlastně, něco ocitovatelného jsem tam našel - ivi inski: s touto kritikou komercie sa zaoberal nemecky filozof Nietche a viete kde potom skoncil? na psychiatrii. no a teraz sa po nom opicia vsetci pseudointelektuali. zda sa mi to otrepane klise, ktore nema ziadne opodstanenie v logike. aj valciky J. Straussa boli v 19. stor. povazovane za nizke a komercne kvaziumenie no a dnes je to tazka klasika z vysokou umeleckou hodnotou. je to vec vkusu, kazdemu sa paci nieco ine, nemusime hned paranoidne odmietat nieco, len preto ze je to komercne. to znamena ze vsetky, nezname nekomercne diela su uzasne a mame sa z nich vsetci posrat? keby talentmaniu premietali v kine pre narocneho osameleho "depresivneho" divaka, tak by ten osamely divak tlieskal o dusu a ani by netusil comu tlieska, hlavne, ze sa tvari ako tazky intelektual a vsetkemu rozumie.
(V podstatě s ní souhlasím, i když se zbytečně trefuje do "náročných diváků" a dost je podceňuje - já bych se vsadil, že takový divák by za Talentmánii chtěl vrátit peníze, protože na takový pseudoart není zvědavej. *69**30**3*)

lola: [V] té tlupě [v pořadu Na nože!] není ani jeden špičkový šéfkuchař, jenom nabubřelé neschopné nuly. Čím nejistější, tím trapnější...

Lukáš Franta: Není to jen tanec o tyči, je to akrobatický sport - přesně to je pole dance, kterému se [Dominika Kormaňak] věnuje. Fajn, jenže Česko Slovensko hledá talent a v tomto směru vím i v mém okolí o pár tanečnicích, které dokáží dát do tančení kolem čehokoliv (například kolem mě:-D víc sexy energie než Dominika. Nemluvě o tom, co se válí na youtube. I ten Jakub [Prachař] byl na tyči zajímavější, i když uznávám, že osobní přímá zkušenost s Dominičiným tančením by nejspíš celou situaci výrazně relativizovala.

Lukáš Franta: Druhé semifinále se oproti minulému vysílání po technické stránce zlepšilo, na kvalitě vystoupení ale naopak ztratilo. Problémy se zvukem sice přetrvávaly, ale už se je podařilo odladit tak, že největší kiksy se nekonaly. Ve střihu a snímání jsem na rozdíl od čtenářů žádné změny nezaznamenal, u tanečních skupin se pořád stříhá jak o život a člověk si tak ani nevychutná některé choreografické parádičky, které vyniknou jen z určitého pohledu (většinou čelního). Kvalita samotných vystoupení pak šla výrazně dolů - nebyl tu nikdo, kdo by v sobě spojoval výraznou originalitu s vysokým řemeslným provedením. Za sebe bych nenechal do semifinále postoupit nikoho. Nakonec to byl ale podle hlasování hluchých diváků Marián Zázrivý a k němu porota vybrala z dvojice TS Beethoven a Radek Bakalář druhého jmenovaného. Asi správně, taneční skupina dětí má na Las Vegas ještě čas. Radek na sobě ovšem musí zapracovat, triky s napůl rozříznutými balonky už dnes nikoho nedostanou. Byť je to pořád o stupeň výš, než vaginální pískání v Talentmanii.
Kamila: Sice jsem to neviděla, dávám přednost ČSMT, ale někde jsem četla,že je to (určitě najatá Novou) herečka,která vystupuje i na HBO v Na stojáka,takže ta předvede cokoli a ještě k tomu to "pískání" má být na playback. Myslíš, že v takovém přenosu zapíská naživo čistě?A že to vůbec jde?To Vás zas Nova napálila.
Lukáš Franta: [Asi] stárnu a jsem přizdisráč, ale show ve které se píská pindou je pro mě mrtvá show...to už je holé zoufalství, laťka padá dolů a přeleze ji každý včetně Suchánka s Genzerem. To tam jako v rámci osvěžujícího extrému má příště naklusat Mr. Methan co odprdí Beethovena? A kdo pak?
(Tady by mi vytržení z kontextu vadilo, takže předesílám, že to nejsou vzájemné reakce, jen tématicky příbuzné výseky. *40**3**3*)

Pořád se ploužím a nikam nespěchám, koneckonců už na jaře má být ČSS2, u níž spíš očekávám, že se u ní sejde stará parta. Možná taky ne a souboj TM vs ČSMT diváky přesytil talentovkami a vyčerpal talenty (podle ohlasů byli zpěváci a zpěvačky velmi slabí). Navíc mám dojem, že na jaře byla úspěšná jedině ČHS1. Každopádně můžu pak plynule navázat. Zatím jsem neměl žádné nutkání vyvolávat flamewary a diskuse bez mých flamewarů se mi čtou výborně.
(Samozřejmě s předpokladem, že diskuse z dob ČHS1 - těch jsem se ani nezúčastnil - a VV1 jsou neopakovatelně unikátní svým rozsahem a bouřlivostí tlumenou nadšením z nového formátu. To se ostatně týká i zdejších fór - nepatřím k "zakladatelské generaci" 90. let min. stol., ale ještě v r. 2003 zde byla podobná situace: všechno hašteření bylo tlumeno zájmem o možnosti online a offline komunikace. Pak to postupně opadávalo, jak vycházelo najevo, že uživatelé od chatování očekávali příliš a dostali málo. To si dovolím posoudit i ze zúženého - hehe - pohledu z buzních a ještě k tomu sexových roomů a z ohlasů - či spíše stýskánek - v těch místnostech i na příslušných fórech; většina uživatelů tam hledala celoživotní lásky a partnery, popř. přátele, s čímž musela nevyhnutelně narazit – sexový odštěpek "slušnější" - už zaniklé - pokecové místnosti nevznikl jen tak, i pro nejhlasitější odmítače povrchního hodnocení byl, je a bude zjev prvořadej a nakonec homosexualita není společné téma ani hobby. I když uživateké časem slevili jen na ten sex, podle všeho ani v tomto směru si nelze slibovat mnoho, ba prakticky nic. *40**3**14*


http://www.gorilla.cz/
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 27.12.2010 14:57:35 ... (126/1388)
PF 2011...
…a prodlužuju si xchatovou dovolenou do 2. 1. 2011.

Ale stále platí, že cíl 400 postů mám pořád na dohled. Třebaže se chystám ještě v polovině ledna na hory. *47**1**14*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 27.12.2010 14:34:53 ... (125/1388)
Zoufalé manželky 6.17: Návrat ztracených synů
.
Bob: Kdysi jsem spal s desítkami holek.
Lee: Nemusíš se tím pořád chlubit.
Bob: Bylo to divný. Pak jsem se vyspal s chlapem a bylo to ono.
Lee: A pak po tisíci chlapech potkal mě.

(Ano, jedná se o velmi tradiční rozdělení rolí – Bob je zjevně top a Lee bezpochyby bottom… *3**66**3*)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.12.2010 21:37:59 ... (124/1388)
Dovolená...
...min. do 27. 12. Jestli mi to tu nesmažou kvůli 14idennímu výpadku (ne, neotevřu diskusi, aby si tu někdo ulevoval), tak se pak ozvu - těch 400 postů vzdát nemíním, i když už teď se i mně zdá, že Wildboy i Antiwildboy skeptik se stali někdy v pravěku, nemluvě o flamewaru tuším někde v Orientu nebo nebo na nějakém teplejším místě... *85**3**66**3* ...to muselo být ještě před Velkým třeskem. *47**47**14*

Tož - šťastné, veselé a štědré Vánoce. *1*

(Jen si nic nemalujte, i to může být zlomyslné přání. Jako že zrovna teď... no... není. *66**3**3*)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.12.2010 21:29:24 ... (123/1388)
Gorillácké diskuse o reality shows
.
jojo: Já [...] tušil, že se chceš dobrat k nule :-) Přeci jsme oba velcí vědátoři, tak co si budem vysvětlovat nějaký počty. [...] No už jen krátce, původně jsem ale myslel něco v tom smyslu, že když bylo v Talentmanii kupříkladu od dvacáté do třicáté minuty nějaké nezajímavé vyřazování, pořad tím mohl ztratit švih a spád, tak mohli diváce přejít ke konkurenci a změnit sledovanost. O to mi šlo. Tak proč nepočítat vyřazování i Primě. Ovšem sám tomu úbytku a nezajímavosti ani za mák nevěřím, použil jsem to jen z principu, když už jednou oponuju. Neuvěřitelný, kolik jsem napsal slovíček kvůli takové prkotině a ještě tak jednoduchému problému. Nějak se mi nedaří vyjadřovat se stručně a jasně. A všechno kvůli jedné větě v článku, že vše není jak vypadá, jak si to Nova nezaslouží, že začala dřív atd. Žádný další slovo už ale nenapíšu :-)
Macík: [...] k těm výpočtům nebo přepočtům, já se musím přiznat, že jsem také dělala do statistiky a analytiky... no ja :-)... a proto vím, že vždycky záleží, JAK jsou nastavena kritéria, aby výsledek byl co nejvíce vypovídající, neboť se nikdy nedojde k přesným údajům a počítá se s určitou odchylkou, přesto dostaneme +/- informaci, která se přibližuje skutečnosti, což my oba samozřejmě víme, to jen tak pro shrnutí :-)...pokud jsou kritéria nastavena blbě nebo účelově, tak tomu odpovídá i výstup, žejo :-)) ...no a jsme zpět u kritérií obou formátů, oficiálně jsou nastaveny tak, že primácký formát je rozdělen na dva časové úseky (pořady), kdežto novácký se počítá jako jeden...zčásti ovlivňujícím faktorem, v průběhu sledovanosti, je přepínání a kanálové přelézání diváků, a to nemluvím o tom, že někteří u TV v klídku hnípou a jiným telka poskytuje pouhou zvukovou kulisu :-))...takže nám z toho sami diváci, svou neukázněností, dělají intervalovou statistickou hypotézu, neboli bordel !!!.... v případě celkového absolutního výpočtu diváků by bylo samozřejmě nejideálnější, kdyby byly časové parametry shodné a oba formáty se měřily v jednom časovém úseku...nebylo by co řešit, že...nebo v různém časovém úseku, ale každý v jiný den, přesto i v tomto případě by zase na sledovanost měla vliv atraktivita zrovna vysílaných pořadů na ostatních kanálech...ofšem při nynějším nastavení je to tak, že ke konci TM se nováčtí diváci přelejou na vyhlášení na primu, čímž se ČSMT ideálně navýší celkový počet, který by mohl být srovnatelný s novou...nakonec tím, že oba formáty bojují o diváky, taktizují a různě si mění vysílací čas... kritéria.nekritéria, dělají nám v těch číslech taktéž neskutečný maglajs !!! ...pro mne z toho plyne jediné, 3% rozdílu mohu vnímat jako běžnou statistickou odchylku a v důsledku stejně fandím primě, neboť nova se na obrazovku nakýblovala se svou nepodařenou kopií :-)) ty se na to díváš samozřejmě z jiného, principiálního a vědeckého úhlu, jako oponent s jiným propočtem sledovanosti, což je v pořádku, jelikož neznamená, že když nám kdokoli předhodí před nos nějaký podíl sledovanosti, že musí být nutně správný :-)) prostě, my vědečtí fachmani, se nespokojíme jen tak s nějakou cifrou, že :*-) proto nikdy není škoda slov (viz.můj případ), od toho jsou diskuze na úrovni (jako ta naše) a nelze se jednoznačně a urputně držet všeho, co je dané...to by nevznikaly nové objevy a špenát by dodnes obsahoval železo :-))) takže piš..piš !!!
jojo: No vidíš, taky dokážeš být stručná jako já, jen se musí chtít a mít na to dost času :-)
(Špenát už neobsahuje železo?! No, kam jsme to přišli?! *3**30**3*)

jakortunejsem: Abych pravdu řekl... ..už mě to nějak přestalo zajímat. Prima přišla s originálem, Nova splichtila Marešovu estrádu s Troškou tak lidovým až bliju. A my se tu přeme o detaily proč bylo to či ono sledovanější. A přitom se koukáme na unfair hru. Prima se strikně drží licence, Nova kope pod pás jen aby si zvýšila podíl na svém žluklém koláči slerdovanosti. Je to nudné, schmutzig a vůbec, jdu se koukat na nějaký béčkový akčňák. Tady už přestává zábavnost.. Tady už je to pouze a jen o tom, kdo bude mít víc a dražších reklam. Dá se o této tragikomické bitvě vůbec diskutovat? Možná ano, ale je to diskuze....jak to říci slušně?...je to diskuse o hovnu.
(To pro úplnost. IMHO je to „diskuse o hovnu“ pro někoho, kdo předpokládá, že se v diskusi o estrádách nebo reality show něco zásadního dozví. Ta možnost tam sice je, najmě s takovým obsazením, ale to jaksi mimochodem, prvotní je ta zábavnost. A pro mě to zábavné je a vůbec ne zlomyslně. Mě reality shows baví - i když ani ČSMT, ani TM mě nezaujaly natolik, aby se na ně díval celý nedělní večer - a pro mě je radost číst k tomu názory od lidí, kteří se umí vyjadřovat, mají bohatou slovní zásobu, rozhled a často i vtip. Ostatně můžu dát ještě jednou slovo té, které se to týkalo bezprostředně:)
Macík: ...jak už tady někdo poznamenal, výsledkem konkurenčního boje často dochází k otravě diváka a k zazdění celého formátu...a jak jsi ty správně poznamenal...jde především o peníze, čemuž se na druhou stranu vůbec nepodivuju, neboť chápu, že každá TV a jakákoliv jiná firma potřebuje příjem, který u médií plyne především z reklamy v závislosti na sledovanosti :-) mne na tom celém vadí pouze jedno, a to, že nova nedokázala přijít s jiným typem RS, s něčím novým a místo toho nasadila pouhý klon...jinak, možná je zde diskuze k h nebo o h..., ale i to h...se dá rozebrat zajímavě :-)

http://www.gorilla.cz/
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 11.12.2010 14:05:25 ... (122/1388)
Gorillácké diskuse o reality shows
Pro změnu mám více citací, tak je prostě rozdělím na dva dny: *1**14*

inmax: tak nějak.. .. souhlas s tím, co už tu bylo napsáno. Pyrotechnici měli jít [v ČSMT] dál místo těch artistů, to jejich vystoupení mě vůbec nebralo, pyrotechnici měli větší show. mako!mako jsou klubová skupina, nehodí se na velké pódium. zažívají teď boom, bo lidi zjistili, že existuje i něco jinýho než Chinaski nebo Kryštof, ale nikdy nebudou tak slavní. každopádně jejich cd musim mít a až tu někdy budou vystupovat, budu tam mezi prvníma :) Brejkdens bradrs udělali tu největší chybu.. svlíkli tepláky, kdyby pokračovali v duchu castingu, měli by větší šanci. Sekáče mi bylo líto pokaždé, když mu nikdo netleskal :) Jinak zvukaře propustit, moderátory zmrskat a Slávika zastřelit.

JUDr. Marek Kalina: Který idiot dal dva nejlepší z celého večera do páru???? Myslím samozřejmě geniálního a třeskutě vtipného ajznboňáckého chlapečka s velmi dobrou psicí????? Proč??? Může mi někdo vysvětlit, jak ty dvojice vybírají??? To je los, nebo tento zločin někdo spáchal úmyslně???
(Aha, tak pan doktor si diskusi ani pořady přeci jen nenechal ujít. Nu ano, to musel být skandál! *3**3*)

jojo: Viděl jsem z [TM i ČMST] něco, a můj první hlavní dojem byl, že neschopný kameraman z Novy přešel na Primu. Pak mi ale došlo, že neustálé střihy na diváky během vystoupení musí mít Talent v licenci. Ukázky z jiných Talentů to nade vší pochybnost dokazují, všechny vypadají, jako by si sobě z oka vypadly. Jasně vidím předepsané dávkování lety osvědčeného formátu. 15 vteřin výkon, 10 vteřin střih na jásající či dojaté diváky, zabrat emoce! 15 výk., střih 10 vteřin na užaslou porotu, 15 výkon, 10 ohromení moderátoři, emoce, emoce!!! A stále dokola. Nezapomenout na světýlka, co nejvíc blikajících a co nejbarevnějších světýlek. I kdyby tam někdo jen odříkal pozpátku planety sluneční soustavy, a ještě na polovinu z nich zapomněl, však my diváka přesvědčíme, že nic tak fenomenálního ještě nikdy neviděl a neslyšel. Jasný kontrast např. oproti America's Best Dance Crew, kde se zaměřují na soutěžící a jejich výkony, hlavní důvod, proč se na to diváci dívají, navíc tomu většinou i rozumí. A kdyby v tamní režii někoho napadlo jednou jedinkrát za celou sezónu střihnout při vystoupení na diváky, tak je ti televizní sežerou zaživa. Nebo skoro stejný přístup mají v So You Think You Can Dance.

Macík: :-)) ...já jsem teda byla celá u vytržení, když jsem se z nova.zpráv dozvěděla, že se žonglér pořezal motorovou pilou a je vážně zraněn...pááni, říkám si...nejspíš si něco ušmik...a vono z toho bylo jen pět štychů na ruce...:-)) zdali jsou diváci taáák morbidní jako já, určitě si řekli, budu se dívat na TM, třeba se ZASE nezadaří ??? :-)))
jojo: Ne, nejsme tak morbidní. My ostatní, slušně vychovaní diváci, na žádnou stříkající krev, oddělené končetiny, nervy drásající řev a truchlící pozůstalé zvědaví nejsme. My se toho děsíme, hlasitě voláme po zákazu vystoupení. Po úrazu se pak škodolibě nesmějeme jako někdo, ale promptně zakládáme sbírky na drahou léčbu, posíláme nitě, jehly, sešívačky, darujeme vlastní orgány. Jednodušší asi bylo bez obalu napsat, že jsi monstrum :-)
Macík: ..nedala bych ani kačku, ani chloupek, natož orgán...krve mám sama málo a ještě se mi často vaří...navíc nejsem nezištná a tu výhru bych nejraději shrábla sama...já máám přeci taky talent, nemůžu za to, že ho ostatní nevidí...:-))...nejsem monstrum, já jsem jenom obyčejnej, vděčnej, českej divák, ni ? :*-)

jojo: Při logickém myšlení ale nestačí se jen držet za hlavu, občas se musíš na hlavě zamyšleně podrbat. Samozřejmě nejdůležitější je nosit přitom brejle, stačí i sluneční, ale nejsou úplně metodické :-)

http://www.gorilla.cz/
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 10.12.2010 20:32:28 ... (121/1388)
Pat Condell: Hook, Line and Rapture / Háček, udice a nanebevzetí
Návnada:

[Pat] Robertson není jen obyčejný pánbíčkářský magor a nazývat ho tak by bylo nespravedlivé. Protože on je velmi zvláštním druhem magora: Jednou za rok totiž odchází do zvláštní modlitebny hovořit s Bohem a - ano uhodli jste: Bůh mu odpovídá. Bývaly časy, kdy by tohle bylo považováno za schizofrenii, nevím, možná jsem v tomhle prostě staromódní, ale… takhle on to prostě dělá, dostává tyhle zprávy od Boha a následně je předává šťastným divákům [svého] televizního pořadu. [...] Protože já náhodou s jistotou vím, že Bůh neexistuje. Neboť ke mně nedávno přišel ve snu a řekl mi to. Ó ano. Vy přece věříte v Boží vnuknutí, ne? Protože já v něj rozhodně věřím. Odteď. Zpočátku jsem byl skeptický. Kupodivu jsem slyšel sám sebe ptát se: "Ale Bože, jestli neexistuješ, jako to, že se mnou teď mluvíš?" A on odpověděl: "Tohle je sen, [blbče]." No, s tím jsem [samozřejmě mohl těžko polemizovat], takže jsem řekl: "Tak dobře, ale myslíš, že bych to aspoň mohl dostat písemně?" A On říká: "Jasně, proč ne, vezmi si tuhle kopii bible." Já říkám: "Jaké bible? Vždyť je to jen prázdný list papíru." A On na to: "Jo, v téhle verzi je jen to, co se skutečně stalo." A mimochodem, tohle je pravdivý příběh. Vím, že někteří o tom budou pochybovat, ale prosím, dovolte mi vás ujistit, že je to naprostá pravda. [Pravda samozřejmě v biblickém smyslu], jinými slovy je to fantasticky nepravděpodobné a nemožné ověřit, takže od teď s tím přirozeně hodlám žít svůj život v přísném souladu, ke škodě všech v mém okolí. A chtěl bych, aby to všichni respektovali. Chtěl bych také kázat toto poselství tam i zpět celou zemí, všem, kteří ho chtějí slyšet. A - všem, kteří nechtějí. A chtěl bych jim to kázat znovu a znovu, ať už se jim to bude líbit nebo ne. Chtěl bych touto aktivitou bokem vydělávat velké množství peněz, z nichž nechci platit žádné daně. Chtěl bych, aby mé názory byly vtlačeny do školních osnov, disproporčně zastoupeny v právním řádu a výrazně zobrazeny před každou soudní budovou. Pokud by vás to příliš neobtěžovalo. A - pokud by se někdo chtěl k mé organizaci přidat, protože touhle dobou to už bude organizace, bude ho to stát jen 10% všeho, co vydělá, po zbytek života. Chvála Hospodinu, bratři a sestry, neb mi odhalil pravdu: Že je pouhým výplodem naší fantazie [a také, že většina náboženství jsou pouhé primitivní kulty smrti. Amen.]



Ha, a to mě jistý moderátor za srovnání "hovorů s Bohem" (aka "modlitby") se schizofrenií hnal málem až do Štrasburku. Nicméně mě spíš zaujalo, že na konspiračním fóru o teroristických útocích 11. září 2001 vůbec nezazněla Robertsonova neotřelá teorie, že jsou v pozadí "potratáří a lesbičky, mimo jiné". *9**369**3**3*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 07.12.2010 23:11:44 ... (120/1388)
Pat Condell: Pár slov islamofašistům
Návnada:

Víte, co je dobré pro smír mezi komunitami? Lidé, kteří přijdou [na Západ] a s radostí se přizpůsobí našemu způsobu života. A nebo, když zjistí, že jim úplně nevyhovuje, se seberou a jdou žít někam jinam. To opravdu prospívá smíru mezi komunitami. Jestli se vám nelíbí, jak to [na Západě] vedeme - táhněte. Nikdo vás sem nezval a nikdo tu o vás nestojí. A prosím - nepoučujte nás o morálních hodnotách. Když ani nedokážete zrušit trest smrti ukamenováním, je zjevné, že vaše morálka odpovídá úrovni neandrtálce. A pro vaši informaci - tady [na Západě] máme silné morální hodnoty. Jen necítíme potřebu vynucovat si je železnou tyčí, protože nejsme tak nejistí jako vy a protože věříme, že lidé mají právo rozhodovat v životě za sebe a nenechat si rozkazovat středověkými zabedněnci, kteří nesnáší vše, co [Západ] symbolizuje. A tohle nemá mimochodem nic společného s imigrací, v tomhle se vyjádřím naprosto jasně: Já vítám imigraci [na Západ]. Myslím, že v rozumné míře je zdravá pro ekonomii i prospěšná pro [společnost]. Tohle se týká náboženství. A pouze náboženství. Takže… vzkaz všem zastáncům árijské síly, kteří by chtěli parazitovat na [mých názorech] tak, jako to zkoušeli už [v minulosti], zní: Jděte se vychcat na neuzemněné vedení. Protože já nejsem váš spojenec. Jsem váš nepřítel. A jsem hrdý na to, že jsem váš nepřítel. Stejně jako jsem hrdý na to, že jsem nepřítelem každého slizkého islamofašisty na této planetě. Protože vy jste dvěma stranami stejné mince. [...] Podle mého názoru, má-li náboženství legitimní účel, není jím být záminkou pro ovládání a podřizování si jiných, jak asi věříte vy, ale jako osobní prostředek - a vážně myslím osobní - jako osobní prostředek pro dosažení klidu duše.



Dle mého je důležitá citace takto vcelku, kdy jasně vymezil, co mu vadí a co naopak ne. Ale pořád si myslím, že problémem jsou i ústupky, které děláme křesťanství, jenž vystrkuje rohy jen opatrně, protože nemá tu moc, jaké se těší islám doma. Dalším problémem je, jak můžeme nepůsobit sami jako pokrytci, když vocaď novodobé kolonizátory vyhazujeme, my, s naší kolonizátorskou minulostí? (Condell by měl jako Brit vědět, že jeho královna je hlavou Commonwealthu, pohrobku Britského impéria, který dodnes zahrnuje většinu britských kolonií vč. Kanady, Indie, Austrálie a států jihovýchodní Afriky). Když odhlédnu od náboženských důvodů, muslimové si můžou myslet, že je to druh historické spravedlnosti. *40*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 06.12.2010 20:11:30 ... (119/1388)
Gorillácké diskuse o reality shows
.
Macík: ...sorry...ale mne přestaly bavit [TM i ČSMT] ...nejspíš proto, že mne až tak nenadchli vybraní talenti...asi jsem zhýčkaná :-)) nebaví mne ani porotci, neboť je to pořád dokola...ty samé reakce, ty samé fráze, často *suchaři*...geňa se suchošem to bohužel nevytrhli :-)) můj oblíbenec Kraus se mi zdá poněkud otrávený, Lucka [Bílá] moc srdíčková a Jaro [Slávik] všechny posílá do Vegas...já nevím, kde se stala chyba ?...:-))

Klondike: Katastrofa. Trapné. Hrad, dážď, zmoknutí moderátori, anonymné skupiny, v ktorých totálne zaniknú ich členovia krčiaci sa pod dáždnikmi a zhora (nemohli to vyhlasovať z vrtulníku?) "veľké" slová poroty. Talentovanú tanečnú skupinu necháme bojovať v battle, aby sme ju nakoniec vyhodili, lebo nevieme počítať. Houby, počítať vieme, ale miesto talentu chceme ukazovať emocie, takže budeme drásať nervy divákom aj pánovi Zázrivému. A účastníkov, o ktorých pri prezeraní fotiek povieme, že im hádam v show už aj stačilo nakoniec pustíme dalej, kým ak o niekom povieme, že by to celé mohol aj vyhrať, tak ho pre istotu vyhodíme. CSMT má obrovskú výhodu v pestrosti čísel, čiže chybu na strane účinkujúcich nevidím. Dramaturgia a porota to ale totálne skazila a celý Veľký tresk bol skôr Veľkým trestom zato, že sa dívame len preto, lebo je Talentmania ešte horšia. Začínam mať dojem, že súťaž bude úplne nelogická a zmanipulovaná a že sa nám do semifinále dostane naozaj len malý zlomok toho, čo by tam právom patrilo. Nemám záujem.

(Ajvaj, to není dobrý. Na začátku samé nadšení z ČSMT... a teď toto?! *40*)

jojo: No dobrá, už jsem tu měl vybrané a uložené stranou dva strašlivé blesky, tři ohlušující hromy a jedno ukrutné zemětřesení, které jsem se na tebe tam dole chystal seslat, ale ukonejšil jsi mě. Ovšem kolega Zeus zatím stále moc smířlivě nevypadá, něco si v koutě schraňuje, zahlídl jsem mimo jiné tsunami, hejno komárů a pytel blech, radši si dávej pozor. Bezpodmínečně nutné nošení nevodivé helmy na hlavě snad ani nemusím zmiňovat:-)
Samanta: Kdy to vypukne? Já nechápu, že [jsou všichni] tak [klidní]....

A dvě úchvatná videa z recenzí: oslava rodinných hodnot Adagio z představení Saltimbanco od Cirque du Soleil...



...a gumoví Spellbound, vítězové 4. řady Britain’s Got Talent:



http://www.gorilla.cz/ (TM i ČSMT už skončily, tak dávám obecnější link. Já si to v klidu dočtu, nikam nespěchám.)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 z 139 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: