XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Ano, moje království :-)

 

Ano, moje království :-)

Ano, moje království :-)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
píšu si jen tak před usnutím, myšlenky co mi plynou hlavou, můžeš se přidat.....
Zalezu si do postele po rušném dni, vezmu telefon a jen tak si přemýšlím... Dnes jsem byla v domově důchodců, měli výzvu že hledají dobrovolníky kteří by měli alespoň hodinu týdně čas na návštěvu opuštěných starých lidí. Já jako aktivistka jsem se šla hned přihlásit :-), ale celkem mně zchladili....prý bude výběrové řízení! Musím se přihlásit do dobrovolnického centra, přinést výpis z rejstříku trestů a když budu mít jo štěstí, budou mi babička či dědeček přiděleni a mým úkolem bude jim předčítat....tak to asi ne :-(....představovala jsem si to jinak.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 2 | » | Poslední

 

guest Muž StastnaMysLenka ... 23.02.2010 22:01:25 ... (4/14)
Klavir
Učím se hrát na klavír. Obdivuju každého kdo umí hrát na nějaký nástroj. Nejen nástroj, ale i každého kdo s nadšením, s láskou a dobře umí dělat svoji práci.
guest Muž StastnaMysLenka (Pampelisak@seznam.cz) ... 23.02.2010 21:58:45 ... (3/14)
Dokončení vtipu :-)
A zákazník říká rád bych koupil vosu. Prosím? Vosu. Promiňte pane, ale vosy tu neprodáváme. Zákazník: Jak to? Jednu máte ve výloze. :-)
guest Muž StastnaMysLenka (Pampelisak@seznam.cz) ... 21.02.2010 23:21:16 ... (2/14)
Anglictina
Angličtina nas provází na každém kroku. Anglické písničky, nápisy na tričkách, pokyny v počítači.. Když budeš umět anglicky, otevře se Ti celý svět. Budeš si moct číst anglické články, sledovat filmy v originále a smát se anglickým vtipům. Třeba tenhle jsem poprvé slyšela v angličtině. Pan přijde do zvěříméxu a prodavač mu říká, co si přejete?
guest Muž StastnaMysLenka (pampelisak@seznam.cz) ... 20.02.2010 21:52:57 ... (1/14)
20.2
Mam pocit, že muži jsou opravdu z Marsu a ženy z Venuše. Když mluvím s mým mužem, téměř pokaždé mne pochopí jinak. V naprosté většině případů to pochopí proti sobě. Nebo to ukončí větou: už zase provokujes? Často je to ubijejici. Přesto toho svého marťana miluju :-).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 2 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: