XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Životní příhody.

 

Životní příhody.

Životní příhody.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatníma co zajímavého jste prožili v životě, Každé dva týdny jiné téma:-)
  • Máte nějakou veselou či špatnou příhodu o kterou se chcete podělit s ostatními?? Tak ji sem napišteUsmívající se   *6*
  • Každý týden jiné téma

    __________________________________________________

    Ovlivňují filmy a hudba náš žiivot?

    __________________________________________________

  • Probraná témata:

    Krása - věčná, či pomíjivá?
    15.9. 29.9. - Největší zklamání v životě
    1.9. - 14.9. - Dovolená
    1.7. - 31.8. - Prázdniny
    25.6. - 30.6. - Na jakýkoliv způsob :)
    10.6. - 24.6. - Neuvěříte, co se mi stalo ...
    26.5. - 9.6. - Já a politika
    8.5. - 25.5. - Moje práce/moje škola
    29.4. - 7. 5. - Nick - co, proč, jak, kterýTotálně vysmátý   *1*
    14.4. - 28.4. - Co bych si vzal/a na pustý ostrov a proč
    22.3. - 5. 4. - My a "naši" důchodci
    6.3. - 21.3. - My a naše fantazie :)
    26.2. - 5.3. - Můj strach - můj nepřítel
    18.2. - 25.2. - Žádné téma Já nic   *712*
    31.1. - 17.2. - Láska přes internet Tlučící srdce   *15*
    22.1. - 29.1. - "Wilda" Hroznej smích   *3*
    14.1. - 21.1. - Moje zkušenosti s administrátory Xchatu
    7.1. - 14.1. - Moje závislosti :)
    20.12 - 27.12 - Nejhorší den v životě
    12.12 - 19.12 - Mé "poprvé"Koukám na tebe   *18*
    4.12 - 11.12 - Moje první láska
    26.11 - 2.12 - Můj trapas
    11.11 - 18.11 - Cestování
    16.10 - 23.10 - Téma život.
    23.10 - 30.10 - Téma sex
    1.11 - 11.11 - Téma smrt.
    __________________________________________________

    Zewláci na tomto fóru + počet příspěvků

  • TOP

  • _1-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368* liska-E - 255 Příspěvků
    _2-> Neviditelný   *412*Certifikovaná žena   *368* djHedus - 236 Příspěvků
    _3-> Neviditelný   *412*Muž   *1310* BranDuff - 89 Příspěvků
    _4-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* zooomek - 74 příspěvků
    _5-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* CommandTheVindobona - 46 Příspěvků
    _6-> Neviditelný   *412*Certifikovaný muž   *370* kralicekxx - 16 Příspěvků
    _7-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* Blimakr - 15 Příspěvků
    _8-> Neviditelný   *412*Muž   *1310* Rosher - 9 Příspěvků
    _9-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368* paja5. - 4 Příspěvky
    _10-> Neviditelný   *412*Certifikovaná žena   *368* medvideksi - 4 Příspěvky
    _11-> Neviditelný   *412*Muž   *1310* XXXmean - 3 Příspěvky
    _12-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* PeatyX - 2 Příspěvky
    _13-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* P..i..p..a - 1 Příspěvek
    _14-> Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368* opiFka - 1 Příspěvek
    _15-> Neviditelný   *412*Certifikovaný muž   *370* Martin.Sima - 1 Příspěvek
    _16-> Neviditelný   *412*Žena   *1311* stejskalovaja - 1 Příspěvek
    _17-> Modrá hvězdička   *391*Žena   *1311* bes-tie - 1 Příspěvek

    [ aktualizace 3.9. 2010 - 758 Celkových ]


    A na závěr trocha reklamy Totálně vysmátý   *1* ... Totálně vysmátý   *1*

    Moderátoři: CommandTheVindobona

    Aktualizuj


    » Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

    První | « | 1 z 83 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

     

    guest Muž djHedus (djHedus@seznam.cz) ... 22.06.2014 13:23:55 ... (823/823)
    A staléé nic?

    *2454**707*Na životě miluju zejména tu rozmanitost... Každý den mě nasere někdo jiný ...*47**2465*
    - Errare humanum est - Mýlit se je lidské *148*
    guest Muž djHedus (djHedus@seznam.cz) ... 31.05.2013 00:04:33 ... (822/823)
    Teeda?
    Teeeda?? Trošku menší neaktivita?? Nedostatek času?? Přatele našeho foorového udolíí,co takhle Nějaké téma na povídku? Trošku mi to začíná chybět*1*



    *2454**707*Na životě miluju zejména tu rozmanitost... Každý den mě nasere někdo jiný ...*47**2465*
    - Errare humanum est - Mýlit se je lidské *148*
    guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 19.11.2012 11:47:32 ... (821/823)
    Re (2): Trable s úřady
    Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.08.2011 08:26:04:

    Nooo .. Venušina želvička je ze stejného sortimentu *1*
    guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.08.2011 08:29:46 ... (820/823)
    Re (2): Žádost o občanský průkaz:-)
    Odpověď na příspěvek od IchbinTeufelin ( mailto:91Kachna@seznam.cz ) z 02.05.2011 09:20:17:

    To máš recht s tou psychinou,oni mě tam brzy doženou,přistihla jsem se,že když jdu cokoliv vyřizovat,začínám mít tiky,převážně v levém oku.*3*
    Doufám,že si úřednice nemyslí,že na ni mrkám,měla bych předem upozorňovat,že jsem heterosexuální.*3*
    guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.08.2011 08:26:04 ... (819/823)
    Re: Trable s úřady
    Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 02.05.2011 13:32:59:

    Liško,já jsem napoprvé četla Venušinu kuličku.*3*
    No tu absurditu s papírkem,který člověk dostane místo občanky,to znám.
    Úřednice mě ale upozornila,že s ním nemůžu jít nic vybírat ani na poštu,ani do banky atd.
    Když jsem se jí zeptala k čemu mi tedy je,tak odpověděla,že vlastně k ničemu,ale dát mi ho musí.*3*
    Jelikož hodně nakupuji na Aukru a různých e-shopech,tak jsem musela chodit pořád s cestovním pasem:-)
    Ale kdybych ho neměla,tak byla byla v pěkné pr...:-)
    guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 01.08.2011 17:04:51 ... (818/823)
    Re: ???????????????????? ?
    Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@seznam.cz ) z 07.07.2011 23:46:33:

    pšššššt nekřič , plašíš mi rybičky :( chuděrky malé :(


    Go n-éirí an bóthar leat!
    guest Muž djHedus (djHedus@seznam.cz) ... 07.07.2011 23:46:33 ... (817/823)
    ???????????????????? ?
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaallllllllllllllllooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooo???????????????????????????? ????????????????????????????



    *2454**707*Na životě miluju zejména tu rozmanitost... Každý den mě nasere někdo jiný ...*47**2465*
    - Errare humanum est - Mýlit se je lidské *148*
    guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 02.05.2011 13:32:59 ... (816/823)
    Trable s úřady
    Když tak pročítám příspěvek bes-tie, mám chuť i já se pochlubit se s vým zážitkem ...

    Objednala jsem si na internetu Venušinu želvičku. Protože jsem se nedávno stěhovala, nechala jsem si ji poslat na kamarádčinu adresu. Želvičk přišla, na email přišla odpověď, že děkují za objednávku. Poslali nám to na poštu na dobírku. Co jsme si ale neuvědomily - že kamarádka má propadlý OP a čeká na nový. Nicméně šla tedy s papírkem (který má být údajně plnohodnotnou zástavou za OP) na poštu vyzvednout balík. Ten jí nedali se slovy, že na tento papírek nemůžou, že musí mít jiný od magistrátu.

    Psala jsem tedy email na eschop, že mám problém s vyzvednutím, zda by dotyčná paní z eshopu mohla poslat kontakt na někoho, kdo by byl zplnomocněn na poštu zavolat a změnit či jen nahlásit, že zásilku vyzvedne někdo jiný. Paní mi poslala číslo na sebe s tím, že se s tím nikdy nesetkala a že snad není problém dojít na poštu, aby tam balík nechali déle. Tedy, došla jsem s kamarádkou na poštu.

    Do toho ale přišly svátky Velikonoční , měli s balíkem počkat do 26. 4. a 26. 4. mi přišel rozhořčený mail z eshopu, že se jim balík vrátil zpět. Ani nechtějte vědět, co mi ta zatracená baba poslala.

    Odpověděla jsem jí tedy v podobném duchu, že je mi velmi líto, že nemohu za trable s úřady, že nemusí být tak sprostá a jestli by bylo možné se domluvit na opětovném zaslání (s tím, že samozřejmě uhradím náklady spojené s dvojím zasláním). Paní mi odepsala, že se informovala na poště, že zásilku může vyzvednout kdokoliv, že po mně chce zaplatit náklady spojené s posláním a vrácením a dál se s mnou nebavila.

    Tak jsem jí napsala, že by mne zajímalo, na jaké poště se informovala, že zásilku, která je poslána na OP (ač na dobírku) nesmí vyzvednout ani manžel, natož někdo cizí, že pokud bydlí někde v Krucáncích, kde paní pošťačka zná každého křestním jménem a balíky vydává podle známosti - bez ohledu na adresáta, tak je mi líto, ale já tam nežiji. Chtěla jsem po ní vstřícný krok, který nebyla schopná udělat a ještě hrozně nadává, že to je z mé strany nekorektní jednání (toto slovo nepoužila, začínám pochybovat, že ho zná). Jsem bez želvičky, ale s OP a s dobrým pocitem, že je v tom nepřeberném množství internetových obchodů, ze kterých budu příště vybírat, o jeden méně.

    Tak, jsem si též vylila své rozhořčení a děkuji z apozornost *1*


    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
    guest Muž IchbinTeufelin (91Kachna@seznam.cz) ... 02.05.2011 09:20:17 ... (815/823)
    Re: Žádost o občanský průkaz:-)
    Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 29.04.2011 05:57:17:
    páni... tak tohle taky nechápu... ale úředníci jsou bohužel dutý hlavy a všechno zbytečně kombinují a zbytečně si přidělávají práci... bohužel, někdy si člověk na úřadu připadá jak na psychině...*3*
    guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 29.04.2011 05:57:17 ... (814/823)
    Žádost o občanský průkaz:-)
    Holky já vám závidím,že se vám nestávají žádné neuvěřitelné příhody:-) Já bych tady mohla vypisovat takřka každý druhý den...tak nevím,jestli absurdní situace přitahuji anebo žiju v Absurdistánu:-)

    Tak jedna příhoda z mnoha těžko uvěřitelných:-)

    Jsem člověk,který dodržuje zákony,včas platí,co platit má,(nájem,paušál,UPC,služby atd.)někdy i to,co by platit ani neměl:-)
    Ale povedla se mi zanedbat jedna věc,za kterou budu pokutována,právem...ta pokuta mě ale ani trochu netrápí.

    Rozvedla jsem se,rozsudek nabyl právní moci dne 2.9.2009.Jelikož jsem se ale od exmanžela odstěhovala už v dubnu 2008,nechala jsem si zavčasu vyměnit občanský průkaz,abych v něm měla uvedeno jiné trvalé bydliště,budu psát dejme tomu Novákova ulice.

    Po rozvodu jsem výměnu občanského průkazu pořád odkládala,prostě z mé strany „bordelářství“,přizn ávám,nepopírám.

    Dne 4.3.2011 jsem se konečně přinutila k tomu,abych šla podat žádost o nový občanský průkaz,nebyl pro mě ani tak důležitý údaj o změně rodinného stavu,(stejně to má každý u p*dele a já nejvíc:-D)jako hlavně to,že jsem se zase přestěhovala (dejme tomu na Procházkovou ulici)a nechtěla jsem z osobních důvodů mít s bývalým,trvalým bydlištěm nic společného.

    Vypsala jsem žádost,přiložila fotku,ale zapoměla jsem,že na změnu trvalého bydliště mi nestačí,když ukážu paní v podatelně nájemní smlouvu.
    Nevadí,všechno šlo příjemně,žádná fronta,paní si ponechala žádost i fotku a já jsem šla na ohlašovnu trvalého pobytu,s tím,že jsem za chvíli zpátky.

    Předložila jsem nájemní smlouvu,paní si zadala mé nacionále do počítače a od té chvíle jsem si začala myslet,že jsem se ocitla v nějakém zlém snu anebo v pořadu „Natoč to prosím“.

    Paní mi řekla,že můj občanský průkaz je neplatný už hodně dlouho,z toho důvodu,že jsem nedodržela zákonnou lhůtu,ve které jsem si měla jít vyměnit občanský průkaz,po rozvodu.
    To mi neoznámila novinku,řekla jsem ať mi tedy dá to potvrzení o novém trvalém pobytu a že zaplatím pokutu,jaká je stanovená v těchto případech.
    NE,paní mi řekla,že mi bohužel ten trvalý pobyt nemůže potvrdit,protože jsem jí předložila neplatný občanský průkaz.

    Odpověděla jsem „no ano,to přece vím,proto jsem tady,abych si věci konečně dala do pořádku,proto žádám o nový občanský průkaz,kde budou uvedené platné údaje,čili to,že jsem rozvedená a mám jiné trvalé bydliště- Procházkova ulice.

    Nějak mi pořád nedocházelo,v čem je problém...

    Nový občanský průkaz,kde budou pravdivé VŠECHNY údaje,dostanu až si zažádám o NOVÝ občanský průkaz,ve kterém bude údaj o tom,že jsem rozvedená,ale staré trvalé bydliště – Novákova ulice….

    Takže je třeba si podat žádost o občanský průkaz,abych si po měsíci až ho dostanu,mohla zažádat o NOVÝ občanský průkaz.

    Já nevím,jestli to píšu srozumitelně,zní to strašně blbě,ono to totiž blbé JE.

    Vracím se do podatelny,kde paní vylíčím,co se děje,ta mou žádost stornuje a já vypíšu novou žádost,na ní je rodinný stav: rozvedená,ALE trvalé bydliště,na kterém se již rok nezdržuji:Novákova ulice…

    Upřímně,pořád jsem si myslela,že někdo něco udělá,že někdo „zastaví“ celou tu absurdní situaci.

    Musím přiznat paní z podatelny,že měla snahu,kupodivu i jí to připadalo nesmyslné,postavené na hlavu.Volala na hlavní magistrát,snažila se to nějak lidsky domluvit,že bych teda zaplatila pokutu a nemusela si vyřizovat nový občanský průkaz,abych si hned poté mohla zažádat o nový občanský průkaz:-)

    Že bych si zkrátka vyřídila JEN jeden občanský průkaz.

    Nenene,není možné vyřídit si nový občanský průkaz na neplatný občanský průkaz,na to jsou SMĚRNICE.

    Já se tedy pokusím to shrnout,myslím si o sobě,že umím celkem srozumitelně psát,ale tady se v tom motám,ještě jsem se nenaučila popsat srozumitelně něco naprosto nepochopitelného.

    Za měsíc si půjdu vyzvednout NOVÝ občanský průkaz,vyjdu s ním na chodbu a vejdu hned do vedlejších dveří,kde ho podám úřednici,ona ho dá okamžitě do skartovačky a přijme moji novou žádost (s další fotkou) o NOVÝ občanský průkaz:-D

    No a zase za měsíc si půjdu vyzvednout další občanský průkaz,který už bude platný se vším všudy,to znamená – rodinný stav:
    rozvedená,trvalé bydliště: Procházkova ulice.


    Jsem dost výřečný člověk,ale na tom úřadě mi opravdu "zamrznul" jazyk...

    Jaký výraz jsem asi tak měla v obličeji,to jsem se dozvěděla záhy naprosto bez problémů...určitě přesně takový,jako měli všichni známí a celá moje rodina,když jsem jim to líčila,čili těžce dementní …A to jsem to vykládala lidem,kteří mají opravdu slušnou inteligenci:-)

    Můj mladší syn řekl,že netušil na co všechno odvádí státu daně a že by ho zajímalo,KOLIK úředníků se bude zabývat mými DVĚMI občanskými průkazy.
    Kolik tipujete? Pět,deset…víc???!!! Kolik papírů se při tom asi tak spotřebuje?

    KTERÁ DUTÁ HLAVA PŘIŠLA NA TAKOVOU PÍ*OVINU???!!!!

    » Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

    První | « | 1 z 83 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

     




    Hledej příspěvek:
    Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
    Pouze toto téma: