XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Tygrův zvěřinec

 

Tygrův zvěřinec

Tygrův zvěřinec

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
prostě zvěřinec...
"Na orbitální stanici ISS utekl jeden ze dvou pavouků, kteří tam byli přepraveni v rámci biologického experimentu. Zmizel ze své přepravky, potvrdila americká kosmická agentura NASA. Podle ní ale není ztracený, jen není zrovna známo místo, kde se nachází."

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 53 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 02.01.2009 14:05:38 ... (371/521)
Re (2): Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 02.01.2009 10:18:48:

Nu... každý má jiný důvod proč sem chodí... někdo třeba aby mohl poučovat *712* Možná jsem se špatně vyjádřil... myslel jsem to tak, že většina lidí sem přišla proto, že jim v reálném světě něco chybělo... a je celkem jedno co to bylo... A o tom jak spoustu lidí chat změnil myslím nemusím dlouho vykládat. A řekl bych že věšinu stálých změnil k lepšímu.

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 02.01.2009 10:18:48 ... (370/521)
Re: Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 23.12.2008 10:32:39:..

Tak to vůbec není jak píšeš..............proč bychom měli být jiní než zbytek.......jsou tu různí lidé, poznala jsem tu i lidi , kteří nemají problémy žádné (myslím komplexy)..........třeba Béďa, Waistnex, Yumy , Feainne..atd...........je tu moc různých lidí...........i když pravda je, že řada lidí zneužívá chat k tomu , že ze sebe dělají něco jinýho a sami tomu časem uvěří ....*3*

Já sem například chodím, protože ráda poučuju lidi a myslím si, jak sem chytrá a můžu je studovat ......sednu si v noční košili neučesaná, neumytá ráno ke kompu a studuju lidský povahy ......sedím tu třeba 10 hodin a vypiju litrÿ kafe ........a to je ten správnej rajc ...........hrozně mě baví odhalovat, jaký kdo je a proč co píše ..........a bavit se tím , že to přede všema odhalím, jak si tu hraje na hvězdu.........*3*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 02.01.2009 10:04:18 ... (369/521)
Co je podle vás luxus?
Napadlo mě takhle 27. prosince v 6 hodin ráno v Olomouci na nádraží... co je podle vás luxus? Vzpoměl jsem si na debatu na toto téma která nedávno proběhla u Lilinky na fóru. Zajímalo by mě, dokážete někdy vidět luxus i ve zdánlivě obyčejných věcech? Pro mě tehdy na tom nádraží byla naprostým luxusem předposlední bageta zakoupená v nedalekém nostop baru (všude jinde zavřeno, pusto, prázdno, v žaludku vymeteno...*92*)

Luxusní je poslední žvejkačka když jsi po flámu a čeká tě šest hodin cesty (vlakem bez jídelního vozu). Luxus je... sakra, vždyť víte co myslím, ne?

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 30.12.2008 19:23:30 ... (368/521)
Re (2): Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:xchat_spam@mattysek.com ) z 24.12.2008 16:23:32:

Soudím podle většiny těch se kterýma jsem se setkal... I Tygr se může mýlit.

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 24.12.2008 16:23:32 ... (367/521)
Re: Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 23.12.2008 10:32:39:
V tom případě jsem asi vyjímka *40*. Na chat jsem kdysi začal chodit z nudy. Navíc mne lákalo to že si můžeš popovídat s někým kdo je od Tebe desítyk či stovky kilometrů.
A dnes? Dnes je to podobné. Na chatu jsem když se nudím. V práci, doma a podobně. Často se stává že večer tu na men nidko nenarazí, protože prostě nestíhám *1*. A pohnutky proč sem lezu? Furt stejně. Je fajn si pokecat "zadarmo" s lidma z Hradce, ačkoliv tvrdnu v Praglu, či naopak. Teď můžu říct že mám známé po celé republice a to by se live dělalo jen těžko *6*


✄-------------------zde odstřihněte ------------✄
*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
guest Muž Mm.aca ... 23.12.2008 11:09:17 ... (366/521)
Re: Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 23.12.2008 10:32:39:

Tygře, tygře..to jsi zase chlastal nebo na tebe padla jen předvánoční deprese? *40*

V něčem máš určitě pravdu...spoustu lidí tady má nějaký problém..nezapírám, že i já..*71*

Ale věř, že jsou tu i normální ( co, kdo je normální ? ) lidé..bez problému, kteří se třeba jen nudí v práci a nechce se jim makat, tak šup..připojí se na chat a nuda je, alespon na chvíli, zažehnána...

Proč ty jsi začal s chatem? *88*... u mě to třeba nebylo proto,že bych se doma nudila *105**40*..než jsem začala chodit na chat, byla jsem na jedné z akcí v Usa a pár lidí mi víc než dost padlo do oka *18* a jelikož jsem znala lidi většinou pod jejich nickem (nvm co je to za debilní zvyk se tak předstatovat *105**3*), tak chat byl nejlepší prostřed pro to, se s tím člověkem spojit *52**18**1*

..ale časem tě to stejně omrzí..zvlášť, pokud ten ("tvůj") člověk přestane na chat chodit, ať už je to z jakéhokoli důvodu.. mě třeba chat už nic nedává *105*..občas si přijdu přečíst a vyzvednout vzkazy nebo pročtu fóra..občas i přispěju nějakým svým "příspěvkem" (*3*). Ale abych se připojila z mobilu a hupsla do nějaké místnosti, jako dřív? To už mě ani nenapadne a radši někomu napíšu, ať jde ven *105**1*



*447* Máca *1362*
*2760* *2163* *2755*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 23.12.2008 10:32:39 ... (365/521)
Tak jsem se zase dopustil delšího příspěvku...
Můj problém spočívá v tom, že mě vždycky téma na příspěvek napadne v nejnemožnější možnou chvíli. Než se člověk dostane ke kompu aby to sepsal, myšlenka je v tahu. Tentokrát mi ale i po večerním krušovickém resetu v hlavě jedna zůstala.

Napadlo vás někdy, přemýšlet nad tím, proč člověk začne závislačit na Xchatu? Co ho k tomu vede? Možná by to bylo dobré téma na anketu, i když nevím nakolik by se odpovědi pod vlastním nickem dalo věřit. Přece jen, důvody které jednoho každého z nás vedly k tomu, že začal chodit na Xchat (a také k tomu, že tu vydržel) mohou být dost osobní. Pokud jsem ale za svou poměrně krátkou kariéru stihl poznat pár stálých uživatelů, nemůžu se zbavit dojmu, že většina z nás sem přišla s nějakým problémem. Většinou s problémem komunikačním. Má to svoji logiku, člověk který nemá problém s komunikací nepotřebuje sedět u Xchatu, ale radši jde s kamarádama něco podniknout.

Pokud mluvím o problému s komunikací asi si vybavíte zakomplexovaného intelektuála s brejličkama, který sotva vidí hezkou holku koktá a rudne. To je jistě nějaké obecné schéma, ale ve většině případů to je asi trošku jinak. Poznal jsem tady lidi, jejichž převažujcím společným znakem bylo nízké sebevědomí a taková jakási komunikační nejistota ve vztahu k opačnému pohlaví. (Nezapírám, že do této skupiny řadím také sám sebe *47* ).

Poznal jsem kluky frajery, kterým nedělá problém holku "sbalit" ale vydržet s ní déle než tři měsíce ? Kdeže... jejich společným znakem je zpravidla naopak sebevědomí vysoké až moc, skrývající často vnitřně nedořešený rozpad dlouhodobého vztahu, případně strach ze závazku, který sebou každý vztah nese. Poznal jsem kluky, kteří jsou delší dobu bez partnerky, protože holt patří mezi ty "slušné ale slabé" a nedokážou mít holku více méně na háku (což je v některých situacích třeba).

Poznal jsem tu slečny nespokojené se svým tělem, lítající od jednoho příležitostného "vztahu" ke druhému, i superatraktivní dívky, které by sice mohly mít na každém prstě deset chlapů, jenže oni se jich ti chlapi většinou bojí. (Je zvláštní, že tyhle slečny dost často zakotví u chlapíka naprosto neprůbojného, který je asi nejvíc přitahuje tím, že se o ně vůbec nesnaží.)

A je ještě zajímavější pozorovat, kde se ty problémy berou. U těch, které jsem poznal blíž, jsem si nemohl nevšimnout: Problémy v rodině, ztráta jednoho z rodičů, týrání (fyzické či psychické), alespoň jeden z rodičů závislý na drogách, zneužívání, šikana, problémy se vztahem k vlastnímu tělu a spousta dalších věcí... to je jen namátkový výčet.

Co tím chci říct? Troufám si tvrdit, že my všichni co sem chodíme, jsme si prošli něčím nelehkým, co nás do značné míry formovalo a utvářelo. Byli jsme a vždy budeme jiní, než zbytek společnosti. Protože my myslíme jinak. Podíváme-li se dnes zpátky, většina z nás cítí, jakým způsobem nám Xchat zasáhl do života. Jakým způsobem nás změnil a posunul někam dál. Myslím, že alespoň pro některé z nás už je na čase začít uvažovat nad tím, jak to, co jsme dostali, vrátit (předat chcete-li) těm co přijdou po nás. Vlastně ne, už přicházejí. Je jim čtrnáct - patnáct let, mají své problémy, tak trošku podobné těm našim, a přece jiné. Potřebují nás? Co myslíte?

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 12.12.2008 19:34:40 ... (364/521)
Re (5): Tak se to dělá :D
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 10.12.2008 14:56:13:

*144* díky

*4569* chaloupka *4569*
charašoooo padruga maja *111**64*
feainne Muž feainne ... 12.12.2008 16:12:56 ... (363/521)
Re (2): České děti jsou na odpis?
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:xchat_spam@mattysek.com ) z 12.12.2008 11:45:03:

Souhlasím. Ten nadprůměrný výsledek z roku 1995 je dán tím, kdo tehdy na základních školách studoval.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 12.12.2008 13:02:10 ... (362/521)
Re: Spamere ...
Odpověď na příspěvek od Medvidek.M z 12.12.2008 12:04:51:

Blbost, já vím min. o třech kde poslední nejsem a regovat tam nebudu *3*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 53 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: