XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Zidane_Tribal

 

Zidane_Tribal

Zidane_Tribal

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny přátele i jiné individua
Můžete kecat o všem o čem chcete Zubatej   *40*
X a V sraz šumperka a Zábřeha
XI a VI sraz Šumperka a zábřeha
neoficialni sraz šumperka a zábřeha
Dábelský mega sraz ostrava | Fotky
3D XChat Párty | Fotky
XChat Párty 2 | Fotky
Sraz místnosti třebíč | Fotky
Sraz místnosti třebíč 2
Vip sraz 6
Sraz Pardubice | Fotky
Fotky ze srazů - jenom já Jo jsem silnej   *338* Zidane_tribal Jo jsem silnej   *338*

1000
. příspěvek byl překročen Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* Zidane_Tribal dne 11.12.2007 v 15:43:24
2000. příspěvek byl překročen Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* Mc2uBa dne 16.01.2008 v 22:39:28
3000. příspěvek byl překročen Šedá hvězdička   *2606*Certifikovaná žena   *368* ZMisulka dne 05.03.2008 v 11:18:42
4000. příspěvek byl překročen Šedá hvězdička   *2606*Certifikovaná žena   *368* ZMisulka dne 04.05.2008 v 23:05:20

Kdo kolik vložil příspěvků: 5039
1666 = Červená hvězdička   *373*Certifikovaný muž   *370*Zidane_Tribal
452 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*MTBbiker
369 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*P..i..p..a
341 = Žlutá hvězdička   *371*Certifikovaná žena   *368*ZMisulka
242 = Šedá hvězdička   *2606*Certifikovaná žena   *368*W-e-R-r-Y
242 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Mc2uBa
222 = Šedá hvězdička   *2606*Certifikovaný muž   *370*Blimakr
205 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*m.polda
158 = Šedá hvězdička   *2606*Žena   *1311*KaYuSqA
106 = Šedá hvězdička   *2606*Žena   *1311*3tenatko
93 = Šedá hvězdička   *2606*Muž   *1310*wooler
79 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*Rija
55 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*ENGLI77
51 = Šedá hvězdička   *2606*Certifikovaný muž   *370*charlie.harper
46 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*KUB1T0
41 = Certifikovaná žena   *368*Nick.iE
39= Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*meedvidekk
37 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*TiK-TaK
36 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*KaM17
35 = Certifikovaná žena   *368* eJen12
33 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*DaNIeL_CeRMaK
26 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*BC.
25 = Muž   *1310* GhEttO_PrcEq
22 = | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370* LookinoK
21 = Certifikovaný muž   *370*etigo
20 = Certifikovaná žena   *368*CarodejkaKaty
19 = Muž   *1310*frostie
16 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*New-name
15 = Certifikovaná žena   *368*ArNEtis
14 = Certifikovaný muž   *370*Glivec | Žena   *1311*Padina | Certifikovaná žena   *368*Clareee
10 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*djkana | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*TAJNaholkA | Certifikovaný muž   *370* Sqoter
9 = Certifikovaný muž   *370*Brasule | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*sabod
8 = Certifikovaná žena   *368*SLadoucKY.BoNBoNeK | Certifikovaný muž   *370* Lakysik
7 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Igiman | Certifikovaná žena   *368* Chickabiddy
6 = Certifikovaná žena   *368*jaja-v | Certifikovaná žena   *368*madelyn | Žena   *1311*MarQetQka | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*mr-kyvka | Žena   *1311*ziWa.mrtWolka | Certifikovaná žena   *368*medvideksi
5 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*M-eKi
4 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*CommandTheVindobona | Certifikovaný muž   *370*Elza | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Mirek.Su | Muž   *1310* KakaNE | Certifikovaný muž   *370* Wiliam_Wallace | Certifikovaný muž   *370* Liner36
3 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Andel_Jirka | Žena   *1311*ineess | Certifikovaný muž   *370*shizok | Certifikovaná žena   *368* JesterkaVIP
2 = Certifikovaný muž   *370*EdDiE_GoRdO | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*Ivushaa | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*matacz | Certifikovaná žena   *368*ruzovapanterka | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Stablo
1 = Modrá hvězdička   *391*Certifikovaná žena   *368*Bedrunecka.cZ | Muž   *1310*bELa66 | Žena   *1311*kyrilaKatcenka | Certifikovaná žena   *368*LibaB | Žena   *1311*marketacoll | Modrá hvězdička   *391*Certifikovaný muž   *370*Prouda | Žena   *1311*SiLWestr_Marushka | Certifikovaný muž   *370*slimejsekk | Muž   *1310*StupidMan

Moderátoři: Zidane_Tribal, Chickabiddy

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 505 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž 3tenatko (TydlaMydla@seznam.cz) ... 26.01.2015 23:50:11 ... (5022/5042)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:23:47:

Zahlídla jsem, že je to tu nějaké červené, tak jsem se stavila to tu omrknout :D
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:42:58 ... (5021/5042)
Re (5): To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:37:08:
V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "hlucheucho"

hlavne, ze nejvetsi smeti tu zustalo. Jasani kdo kdy byl dosazen do funkce ss je opravdu hodnotne. Stejne tak "prespravcovano" nema vetsi hodnotu nez smazane prispevky. Nechcete to smazat vsechno?

hu



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

Pro ty co tam v te galerie vidi nejakej dukaz....uvital bych odkaz na ten screen co ma velka_nevestka v galerii..ja tam nenasel nic co by bylo navrhem na nejake rande.

almas - achil


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

Odpoved na prispevek od Velka_nevestka z 15.01.2015 13:42:32:
Neco mi uteklo?...hledam a hledam...ale nic o rande jsem nenasel...tu "diskusi" s tebou co tam vidim mam ja celou...kdyz jsem ju predlozil prazdrojovi nasledne ti dal trvaly blok do mistnosti za pomluvy a vecne urazky. Ja to vidim tak ze se zamotavas do lzi cim dal tim vic. Nikdy jsem te na zadne rande nezval a ty to moc dobre vis...taky bych byl blbej vyrazit za nejakou zenskou co se chlubi "svobodnym povolanim" nejakych dveste kilometru. Mimochodem...ano..podle me jsi prostitutka..jenom ja nevidim neco urazliveho an tom slovu? Vzdyt to sama naznacujes svymi nicky (velka_kurva, velka_nevestka...)mimo to sama ses na skle chlubila ze v praci mlatis subiky *105*...to znaci ze je sexualne uspokojujes...a ten kdo tohle dela JE jednoduse prostitutka. Muzes me zazalovat uz se na to tesim.
Ja to nebudu rozebirat..me je lhostejne co si kdo si..ja o tebe nemam zajem ani zadarmo ani za penize. Mluvi z tebe urazena jesitnost kdyz jsem te vykopnul za to ze jsi se hadala na skle s happy. To nebyla moje ostuda ze ze ti gooryk uveril bez dukazu..to je jeho ostuda proto ze byl tak blbej a tvoje protoze protoze lzes jako kdyz tiskne*105*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Velka_nevestka"

Odpoved na prispevek od JesterkaVIP z 15.01.2015 11:25:16:
Bohuzel ono nic jeneho ani moc napsat nejde :) napsala jsem screen, ne screeny, delat ze mne prostitutku, je pomluva, cili se jedna o prestupek. Souhlasim pouze s tim, ze je to foto screnu, nikoliv screen jako takovy. Ovsem, kdyz nekdo neni schopen pochopit fakta, tak mu zbyvaji jen jeho pravdy a pomluvy. Zde nic noveho... ovce zustane ovci a clovekt, ktery je zavistivy, zastny zustane v mych ocich chudak, co neumi zit.

PS: Nejlepsi pomsta je mit se dobre, ci at to dotycneho stoji penize.



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "no-a-co"

Odpoved na prispevek od xxsunnyxx z 15.01.2015 10:58:47:

Mam stejny nazor, o zadne svadeni ani navrhy na rande tam nejde jak tady propagovala velka_nevestka, takze jde o pomluvu a nic se neprokazalo. Bylo mi to od zacatku jasny *47* Pes co steka nekouse.*40*

P.S. Nevestko, jestli uz nemas nic jineho, tak uz radsi mlc a soupej nohama a pro priste bez dukazu radsi nic nepis. *161*



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "JesterkaVIP"

*3* *3* *3* *3* *3* *3* nic jineho na to nenapisu, zase to same *3* *3*



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "xxsunnyxx"

Zdravim...uz se to tu stocilo k necemu jinemu...ale musim reagovat na posledni prispevky :)

Vysvetlete uzivatelum xchatu, co je to screen prosim. Nebo si dame male skoleni, treba nam to xchat zasponzoruje *1* Dekujeme za poskytnuti dukaznich materialu *6* , vycetla jsem z nich neco jineho, nez melo byt uvedeno jako dukaz ...ale asi mam bud spatne oci, nebo mozek :))))

K ostatnimu se mi vyjadrovat nechce...dobre ctivo ke kave, diky !!! *161*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "mirsafr"

Odpoved na prispevek od pinki z 15.01.2015 10:14:58:
Se musim smat *161*jsem zvedava na reakci to budu brecet smichy *2374*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "pinki"

A je to tam *3* *2374*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Velka_nevestka"

Screeny nalezeny a jsou u mne v galerii, JesterkaVIP byla tak hodna, ze mi je poslala.



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "mirsafr"

Odpoved na prispevek od pinki z 14.01.2015 19:19:58:
Me taky a to jsme nepsali zadne pomluvy a lzi jako nekdo.Holt nekdo musi byt za kazdou cenu viditelny.Asi nema jiny zivot nez drby na xchatu *1*



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "JesterkaVIP"

Odpoved na prispevek od pinki z 14.01.2015 19:19:58:

No kdo, zeptej se achila ( almase ) ten jedine mam jen plnou hubu kecu *3* *3* *3* a prosadi si svoje prece *3* *3* *3*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "pinki"

Co to je? Kdo mi opet smazal prispevek?


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Bart1975"

Cus Umelci a Umelkyne koukam ze za ta letaci sem nechodim se nic noveho nestalo a stale resite jen sracky a hovna :-D Takze clovek o nic neprichazi :-D a to si rikate dospelaci :-D :-D :-D


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "no-a-co"

Odpoved na prispevek od Velka_nevestka z 14.01.2015 16:44:24:

Tak nam konecne ten screen ukaz a nemel porad dokola to same. *47*



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Velka_nevestka"

Byvaly SS achil me kdysi zval na rande, pak vse verejne poprel a siril informace, ze jsem prostitutka, muzu dolozit i screenem ;) Co dodat k cloveku, ktery neni schopen pochopit ani vetu, ktera je slozena se slov a slova z pismen. Ten screen asi vazne najdu, ci reknu JesterceVIP. Asi nejvic se uzivatele pobavi, jak se chlubil, ze on ma stredoskolske vzdelani, dam otazku: Kdo ho nema?. Myslim, ze vetsina. Nebudu komentovat jeho pomluvy a ozivani drog, on asi vazne zije ve stredovku a nevi, ze jsou testy, ktere to ukazi do par minut, coz v kazde praci znamena vyhazov. Chapu, ze clovek, ktery je zoufaly pouzije cokoliv, hlavne ne fakta. Opravdu uzitecne zivre, ted bych napsala, ze jen k zasmani. Diky bohu (Neberu bozi jmeno nadarmo do ust) nemam neco takoveho jako souseda, partnera a nemusim se s tim v realu bavit, protoze tento tvor mne nic nenauci, nema cim me obohatit, pro mou mysl to je jen zast, zloba, zavist... presne tohle citim a tu v zivote nepotrebuji a nehledam. Vsem hezky podvecer

PS: Nejvic mne pobavilo protipravni jednani, tvor nevi, co to presne znamena :D Nebo mozna nespletla jsem se a neni to trol ;)
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:37:08 ... (5020/5042)
Re (4): To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:34:44:
V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

ten to prispevek mi byl nekym dneska neopravnene smazan.:

Zidane neni ti ani trochu hanba ze smichavas polopravdy se lzi? Nikdy jsem ti nerikal ze me to nebavi a podobne blaboly co tady pises. Rekl jsem ti jeden jedinej duvod proc pokladam funkci SS a to proto ze na to nemam cas. Ty to v pohode zvladas byt dve hodiny denne na chatu…ja protoze jsem zamestnanej tak na to zkratka nemam cas! To byl jedinej duvod ktery jsem ti uvedl..a prazdrojovi jsem jeste napsal jeden…. Odchazim i proto ze si myslim ze jsem uz vekove vzdaleny lidem kteri chodi do mistnosti 30 a vice a bylo by spravedlive aby to vedl nekdo mladsi. Kdyz jsem koncil tak na skle jsem s nekym zertoval ze jim skoncila vlada teroru a ty si tedka ten zert obratil a tvrdis ze jsem to myslel vazne. Ja si na rozdil od tebe nemyslim ze jsem odesel protoze jsem tady byl za toho zleho a podle me jsem si nevedl spatne..mimochodem..taky na rozdil od tebe.
Pro tvoji informaci..nauc se nekde co je spam. Za dalsi…to ze ti zakazali vkladat a mazat prispevky do fora jsem skutecne nekde slysel a ne vedel a pry za to ze sis dovolil kritizovat admina. V tomhle jsi dopadl stejne jako ja dovolil jsem si te kritizovat tak jsem byl obvinenej ze spamovani a bylo mi zakazano vkladat prispevky. Ty – protoze byls poslusnej a zbabelej na to aby si protestoval tak ti to bylo zas povoleno. Ja protoze jsem neposlechl a protestoval tak mi byl nick achil zablokovan. Tedka protoze jsem si dovolil zas neco napsat budu nejspis zas zablokovan a mozna mi bude bloknuta i IP. Nevadi…me neumlcis a vzdycky najdu zpusob jak vyjadrit svuj nazor. Muzu te akorat ubezpecit ze to bude vzdy slusnym zpusobem a otevrene, zadnym spamovanim , zavinacama a podobne jak jsi me ty nebo jesterkaVIP pred prazdrojem nejspis ocernili. Protoze prazdroj jasne uvedl jako duvod ze jsem spamoval. Trema nebo ctyrma prispevkama za tri dny..tomu j
ako rikas spam?..Jsi neschopnej. Ne ne,ne hochu…utrpela tvoje jesitnost, proto jsi ty prispevky smazal a ne ze to byl spam.
Na zaver jenom jedno….to co jsi ty predvedl byt v septu je buranstvi. Screen jsem odeslal adminovi a s radosti ho budu zverejnovat na chatu kde to jenom pujde at se ti co te znaji pobavi

A tedka prosim damy a panove ..VSEM..Loucim se s vama protoze prazdroj mi nejspis zablokuje nejenom nicky ale i IP. Dovolil jsem si totiz kritizovat a stezovat si na soucasneho SS a to se netrpi. Zas bude tvrdit ze spamuju a otravuju. No jasne ze otravuju kdyz se to nevyresilo*161*

Achil +almas+aImas



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Ebisek"

Odpoved na prispevek od aImas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 14.01.2015 15:20:23:

Neni to zbytecne resit? *18* Zbytecny flame, zbytecny konflikt? Uzili jste si jich v posledni dobe dost, tak to nech plavat a bude den hned veselejsi. Nac se zbytecne rozcilovat... *4*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

ktera me dva roky soustavne obvinuje ze ji nadavam do ku*ev a podobne kdyz vim ze vsechno co jsem ji rekl je ze je to takovej malej narcis a umi mluvit jenom o sobe? A kdyz vim ze ji nadaval do svini a prostitutek nekdo uplne jinej?.....snad se ten pravej prihlasi. cervena_vdova, velka_nevestka, velka_kurva a tak dal...pronasledujes me uz dva roky a ja si te snarzim nevsimat dokud neprudis ale ty musis bezmala denne do me neadresne ryt. Adresne se totiz bojis...Ale k veci..skutecne si myslim ze beres drogy, jinak si neumim vysvetlit ze me porad obvinujes s neceho co jsem nikdy neudelal. Ze by urazena jesitrnost protoze kdysi jsem se odmitnul s tebou bavit?..jako napriklad mirsafr ktera mi neumi zapomenout ze jsem ji odmitnul dat fotku? Dobre vis ze ti nadaval nick hodny_jiri....ale s nim se kamaradis a ja su ten zlej *161*... No..uzijte si to...zas mi byli smazany prispevky nekterym z aktivistu, aby to vypadalo jak jsem vam ublizoval. kaslu na vas...piste si co chcete....kdyz
nemuzu odepsat, protoze mi to nekdo maze tak na co se namahat?


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "mirsafr"

Odpoved na prispevek od pinki z 14.01.2015 11:34:14:
A co by jsi od neho jineho cekal??jen urazky,napadani a lzi



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "pinki"

Almas, co si napsal velke neveste, je ubohe, tak jak Ty sam.



V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

Odpoved na prispevek od Velka_nevestka z 13.01.2015 11:04:46:
doloz to a nemel porad ze to mas.....a nefetuj tolik..jde ti to na mozek


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Velka_nevestka"

Odpoved na prispevek od mirsafr ( mailto:mirsafr@seznam.cz ) z 13.01.2015 08:54:44:
A jeste uvidis, ze ti stastnejsi budou souhlasit, zoufalci se opet budou chtit hadat :) A abych napsala fakta, tak radeji si pujdu dat pletovou masku, solarko, nekam na kava s knizkou, ten cist vytvory lidi, kteri v realu maji jen jeden duleztity bod a to je xchat. Smutne, ale bohuzel to tak funguje.


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "mirsafr"

Odpoved na prispevek od Velka_nevestka z 13.01.2015 08:13:05:
Lepe bych to nenapsala a naprosto s tebou souhlasim
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:34:44 ... (5019/5042)
Re (3): To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:29:38:

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Velka_nevestka"

Prave jsem docetla, co se deje zde na foru, presneji pred par dny mi telefonovala ma kamaradka JesterkaVIP a nastinila situaci. Byvaly SS achil me kdysi zval na rande, pak vse verejne poprel a siril informace, ze jsem prostitutka, muzu dolozit i screenem ;) Tenhle clovek, je zapskly a zakomplexovany, nepreje rozhodne nikomu nic dobreho, protoze asi se mu nevede patricne dobre. Na xchat uz chodim jen velmi sporadicky, protoze mam dost z takovych jedincu typu achil, happy a jim podobnych. Muj cas je vzacny a drahy, nehodlam ho plytvat na takovych osobach, ktere jedine, co umeji tak je sirit zlobu a zavist. Achil jako SS byl totalne k nicemu, jen se snazil ukazat ze ma moc, moc ktera je virtualni a vlastne k nicemu nepotrebna. Pravda je, ze jsem ho nazvala uzitecnym zviretem a to konkretne prasetem z povidky: Jak jsme chovali uzitecne zvire (autory jsou Simek a Grossmann) Navic od ostatnich jsem nerada vulgarni. Tem, co achil "pere spinave pradlo" bych doporucila jedno, jemu a podobnym se vyhybat, jsou to lidi, kteri jsou nestastni, nic v zivote nedokazali a snazi se jen tem lepsim otravovat zivot. Bohuzel uz je zde velmi malo lidi, kteri stoji za muj cas a na ty mam vetsinou telefon a fb, cili zde se zdrzuji minimalne. Dostala jsem pocit, ze jsou zde prevazne lidi tohoto nestatneho typu. Je jen otazkou casu, kdy xchat zanikne uplne, protoze snad neni tolik zoufalych a zakomplexovanych lidi, kteri tohle budou podporovat. Tem, kteri jsou stastni se svym zivotem preju, at se jim dari dobre. Zoufalcum bych doporucila schopneho psychiatra. Hezky den




V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "MacCh"

Odpoved na prispevek od happy_z_brna ( mailto:happy613forever@hotmail.com ) z 10.01.2015 19:22:14:
nemas se za co stydet?tak nahraj fotku. *3617*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

Odpoved na prispevek od happy_z_brna ( mailto:happy613forever@hotmail.com ) z 10.01.2015 19:22:14:
vsichni dobre vi ze kdyz ti tady bylo vyhrozovano nasilim tak jsem se verejne distancoval od nejakeho honu na tebe. Dal je zbytecne odpovidat, ty jenom hledas prostor ke by sis mohla steknout...uz ti na to nic nenapisu a vsechny prosim aby ji na nic neodpovidali..jinak se tady nasackuje zas *317*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "happy_z_brna"

Nedalo mi to a musim jeste vlozit top 3 celosvetove PRAVDY *90* : *341*

TOP1= Prazdrojova pravda

TOP2= achilova pravda

TOP3= cetova pravda techto dvou veteranu

*4661* Happy613forever *4661*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "happy_z_brna"

Vskutku dojemne achile, koukam, ze uz na tebe taky doslo a smeju se tzv. na plnou frasnu *161* Odchodem z tve velefunce se zacinas topit ve svych poloargumentech a pololzich a pritom je tady a v cimre opet soudis oujeeee*2374*. No ja jen, ze to ani netrvalo tak dlouho a doslo i na tebe*47* Ty bys mel byt ten nejposlednejsi, ktery nekoho nebo neco na ceticku soudi nemyslis?Hele neznam ani tebe ani zidana, ale co tady vypisujes je absurdni, ty si byl daleko horsi nez je on, vypisujes (pochopitelne za jeho nepritomnosti v cimre, coz je tvym vrozenym zvykem) jak chce jezdit po republice a nekomu davat do drzky a bla blaaaa, ty nicky respektive ten muj smirujes v realu, spiclujes adresy a nemocnym lidem nebol-li tvym velkym kamaradum to sverujes, by to vytahovali na sklo, pac sam si byl priposranej*47*, abys neprisel o svuj SS trun co? Pro ty, kteri neznaj mapu jedna se o jeho giga kamarada irije, znameho na cetu lidma s mozkem vic nez dobre tecka. Nemocne lidi s mozkem taky vytahujes na sklo, ovsem zase ty, co ti nefoukaji pod vocas a nepricmrnduji ti kazde zmrdstvo jako si byl na to zvyklej predevsim ve sve zivotni funkci SS, kdyz si mel za prdeli tu svoji megakolegyni korpulentni co? Achile vzpamatuj se, tys nemohl vystat nikoho, kdo se mnou psal nedej boze me zdravil a nebo me tzv. cetove uznaval. Ted to soudis u druhych, kdyz nekdo drzi se Zidanem a dal to netreba rozepisovat. Vadila ti kazda malickost a uz si kopal, za nic...tys duvod ani nepsal, pac zadnej nikdy nebyl, kdyz byl, drzela sem hubu. Jses hodne zvlastni lidskej tvor ti reknu, karta se obratila, nicky se postupne blokuji a uz ti ani Prazdroj nefouka pod vajca, casy se meni a ty se v tom pekne vymachej, pravem ti to patri. Jeste se vratim k tomu vyhrozovani, tos delal taky, ze si na me pockas a buhvi co si jeste vypisoval za hovna, ze zverejnis moji fotku stariku a u Zidana to zase hanis???? Ja jen, ze toto je cetova fraska mezi chlapama a tys machroval na babu, tak rada bych ti necenzurovane neco napsala od plic, ale uz se jen smeju achiloalmasi bloklej a zij TAK, aby ses za sebe nemusel stydet nebo ta tvoje mlada pritelkyne 607 kdyz uz s tim umis machrovat na skle cimry tricitek*161* ver tomu, ze ja se nemam za co stydet predevsim v realu, tak paaaaa a uzij si to forever happynka613*2374* PRAVDA se cte velmi spatne a ty nikdy nepochopis co to slovo nebo ten vyraz pravda vubec je....... slunce v dusi a bud happy*4661*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "aImas"

Odpoved na prispevek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 09.01.2015 19:25:57:
Zidane neni ti ani trochu hanba ze smichavas polopravdy se lzi? Nikdy jsem ti nerikal ze me to nebavi a podobne blaboly co tady pises. Rekl jsem ti jeden jedinej duvod proc pokladam funkci SS a to proto ze na to nemam cas. Ty to v pohode zvladas byt dve hodiny denne na chatu…ja protoze jsem zamestnanej tak na to zkratka nemam cas! To byl jedinej duvod ktery jsem ti uvedl..a prazdrojovi jsem jeste napsal jeden…. Odchazim i proto ze si myslim ze jsem uz vekove vzdaleny lidem kteri chodi do mistnosti 30 a vice a bylo by spravedlive aby to vedl nekdo mladsi. Kdyz jsem koncil tak na skle jsem s nekym zertoval ze jim skoncila vlada teroru a ty si tedka ten zert obratil a tvrdis ze jsem to myslel vazne. Ja si na rozdil od tebe nemyslim ze jsem odesel protoze jsem tady byl za toho zleho a podle me jsem si nevedl spatne..mimochodem..taky na rozdil od tebe.
Pro tvoji informaci..nauc se nekde co je spam. Za dalsi…to ze ti zakazali vkladat a mazat prispevky do fora jsem skutecne nekde slysel a ne vedel a pry za to ze sis dovolil kritizovat admina. V tomhle jsi dopadl stejne jako ja dovolil jsem si te kritizovat tak jsem byl obvinenej ze spamovani a bylo mi zakazano vkladat prispevky. Ty – protoze byls poslusnej a zbabelej na to aby si protestoval tak ti to bylo zas povoleno. Ja protoze jsem neposlechl a protestoval tak mi byl nick achil zablokovan. Tedka protoze jsem si dovolil zas neco napsat budu nejspis zas zablokovan a mozna mi bude bloknuta i IP. Nevadi…me neumlcis a vzdycky najdu zpusob jak vyjadrit svuj nazor. Muzu te akorat ubezpecit ze to bude vzdy slusnym zpusobem a otevrene, zadnym spamovanim , zavinacama a podobne jak jsi me ty nebo jesterkaVIP pred prazdrojem nejspis ocernili. Protoze prazdroj jasne uvedl jako duvod ze jsem spamoval. Trema nebo ctyrma prispevkama za tri dny..tomu jako rikas spam?..Jsi neschopnej. Ne ne,ne hochu…utrpela tvoje jesitnost, proto jsi ty prispevky smazal a ne ze to byl spam.
Na zaver jenom jedno….to co jsi ty predvedl byt v septu je buranstvi. Screen jsem odeslal adminovi a s radosti ho budu zverejnovat na chatu kde to jenom pujde at se ti co te znaji pobavi

A tedka prosim damy a panove ..VSEM..Loucim se s vama protoze prazdroj mi nejspis zablokuje nejenom nicky ale i IP. Dovolil jsem si totiz kritizovat a stezovat si na soucasneho SS a to se netrpi. Zas bude tvrdit ze spamuju a otravuju. No jasne ze otravuju kdyz se to nevyresilo *161*

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Astamanana"

..prave kvuli tomuto, hadkam prestala spousta lidi navstevovat xchat uplne...bohuzel, to bylo, je a asi bude, neustale se to opakuje toto je muj prvni prispevek na foru z roku 2009


Zena Astamanana (astamanana@centrum.cz) ... 05.03.2009 10:01:12 ... (1/4)
Neda mi to
Fakt, uz se na to vyprdnete VSICHNI- 100 x nic umorilo i vola. Pokud budete porad dokola reagovat, nikdy tomu nebude konec----
sory, ale je to muj nazor a nepiste mi. Nevyzaduji zadne reakce*1*.
Do kolecka do kola hlava se mi toci *76* ze vseho
haf, haf, haf *2*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:29:38 ... (5018/5042)
Re (2): To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:28:29:

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Zidane_Tribal"

Chtel bych v prvni rade vsem podekovat za jejich vysloveni se k tomu, co se tu deje a nekterym i za to, ze se moji osoby timto zastali.

Chtel bych vse uvest na pravou miru a tim vsem rict, jak to vlastne bylo, je a bude. Zacnu uplne od zacatku a u toho, ktery to vse rozjel. Musim se vyjadrit proste ke vsemu. Toto bude posledni prispevek k tomu vsemu, co se tu deje. Nebavi me cist urazky a nejake spekulace o mne, at uz je to stalking, ze si delam co chci a nebo to, co si nekdo s nekym nekde vydedukuje.

Achil:

Bylo to tak, ze me predal SSko s tim, ze uz ho to nebavi, nechce to delat. Jak jsi si i vsiml, tak tu byl nerad a lidi ho moc nemuseli. Sam napsal, ze jeho odchodem prestala era teroru. Ja mu rikal, ze se mam pevne nervy na to, abych to to zvladal, ale ze on bude ten, kterej me na ty nervy bude nakonec hrat, to bych od neho vazne necekal, ze na mne bude v jednom kuse neco vymyslet. Odesel jsi prece, protoze jsi byl za zleho a ted tim, co delas chces bejt hodnej? Tomu se rika obrat. Delas tak, jak se ti to hodi. zacal jsi se bavit s lidma, s kteryma jsi se drive nebavil a to jen pro to, aby jsi mou osobu poskodil jeste vice. Takove veci se nedelaji prece. Vymyslel jsi si agenturu JPP, jenze to jsi ty a par dalsich jedincu. Za ery meho chatovani jsem toho zazil dost. Vzdy se v mistnosti naslo par lidi, kterym se ten clovek nelibil. Vzdy to bylo tak, ze mu chatovani zneprijemnovali.
Ano, je pravda, ze pri dosazeni jsem to trosku prehanel a me samotnemu bylo blby rikat starsim co a jak maji nebo nemaji delat. Samotnemu me to nebylo prijemne. Docela chapu, jak jsem se predvedl a docela mne to i mrzi. Nic s tim bohuzel uz asi neudelam, ale je to tak, ze kdo me nezna, tak to bude brat stejne, kdo me zna, tomu to je jedno a kdo me bude chtit poznat, tak s tim prece neco udela. Nikoho nenutim, aby se se mnou bavil a ani si nevynucuji pozornost od druhych. Vzdy jsme chatovani bral jako zabavu a ne jak tu bylo od vice lidi receno: Ze si honim ego a ze se povysuji nad ostatnima. Se vsema se bavim stejne, takze se nad nikoho nepovysuji. Snazim se se vsema vychazet, ale to prece nikdy neslo a nikdy nepujde. Nejde to, abych se prece libil kazdemu no ne? Proto mne velice udivila tva reakce. Nesnasim, kdyz me nekdo resi, kdyz me ani trosku nezna. Ja sam to nedelam a proto to nesnasim. Proto jsem ti v sepotu napsal, to co jsem ti napsal. Sepot se prece nezverejnuje, to je pro mne a mozna pro vic lidi podraz nejvetsiho kalibru. Je to proste jedna velka prasarna.
Dale bych ti chtel rici: Prispevky, ktere jsem promazal jsem vyhodnotil jako spam. Pokud vim, nebyla tam zadna urazka na moji osobu. To bych mohl smazat uz tve drivejsi prispevky ke me a neudelal jsem to. Jenze ja to smazal, ty jsi hned sel BONZOVAT nejspise pav.m aby s tim neco udelal. Ano, zakazal me mazani na tomto foru. Zakazal me i psat na tomto foru. Ty jsi na to ale napsal, ze jsi SLYSEL, ze pak velkomozny.... neslysel, moc dobre jsi to vedel a napsal jsi to jako vysmech. Promin, ale toto delaji male deti, ne 55 letej pan. Nevim, ale pak ti byl zablokovan nick a zase jsi zautocil na mne, ze jsem bonzoval. Pak i na almasovi ti to bylo bloknuto. Ja v tom prsty nemam a s adminama jsem to, co se deje na tomto foru vubec neresil. Bylo me to docela jedno. Pripadne me, ze ty tady timto zijes, je to priorita c. 1 v tvem zivote, ale takto to neni.
A jeste k tomu chodis poburovat do mistnosti a plakat, jak jsem ti ublizil. Ja ja a zase ja. Chapes, ze to neresim? Jsou to zabomysi valky, ktere stejne k nicemu nevedou. Je to uplne zbytecne, co se tu resi.

Hlucheucho:

Je to vec nazoru. Jsem neobliben u uzivatelu, kterym ja rikam bordelari. Mozna jeste u tech, kterym jsem nepadl do oka, ale jak jsem jiz napsal. Nemohu padnou do oka vsem.
Ano, v sepotu jsem sprosty jako dlazdic. Nepopiram to a davam ti za pravdu. No a co? JSem zvyklej takto mluvit. Mluvim vzdy ke vsem narovinu a tak, jak me zobak narostl.
Certifikatora delam uz 6 let a delam to pro lidi. Necekam, ze za mnou nekdo sam prijde, proto se ptam. Delam to rad a delam to pro LIDI, ne pro moje uspokojeni, nebo soutezeni v nejake tabulce. Jako certikator z toho nic nemam. Delam to rad pro lidi, poznavam timto i lidi osobne. Snazim se kazdemu vysvetlit k cemu to je dobre. Jenze xchat neni to co byval a kazdej chce zustat anonymni. Cim to asi bude.
Nikdy jsem nikoho neslakoval a ani nezacnu. To, ze si s nekym udelam srandu, ze si me nepridal a hned to bere jako stalk? To je teda dobry.
Ptal jsem se slecen. A jeste me bylo malem vynadano, co je to za blbost. Je snad spatne, ze se obcas nekoho zeptam na FB nebo na tel cislo a pak si piseme a volame? Je na tom neco spatneho? Kdyz proste nekdo nechce, tak nechce. Snad to umim pochopit ne?
Vzdy jsem certikatora vykonaval jak mam. Jsem ny to pysny a ze si myslis, ze bych to delat nemel. No to je tva vec a nejspise jen tvuj nazor.
Ty sam jsi byl ve funkci jak jsi sam rekl asi tyden. Nemohl jsem se choval kolegialne, bo jsem v te dobe nemel pc, a nechodil jsem moc. Byli jste 3 SS, tak jsem mel za to, ze to asi zvladnete. Pak dojdu a vidim, ze si odstoupil. Ja k tomu nemohl ani nic rict, ani te nejak predsvedcit, aby jsi to nepokladal.
Tebe, jako SS jsem se nemohl zeptat na to, jestli mohu do funkce dosadit Williho. V te dobe jsi jeste SS nebyl a byl jsi s nim dosazen ve stejny den. Ptal jsem se dark a nice. Vzdy se na tyto veci ptam. Klidne se jich optej.
Ano, vnucovani crt je taky vec nazoru. Verim, ze mas screeny. I na nevlozeni do pratel. Netajim se tim, ze to lidem nabizim. A to ze jsem ji rekl, ze si me dal nedala, teda ze to nepotvrdila. No a co. Toto jsou zbytecnosti podle meho tu resit.
Ani, lidi, hlavne slecny si stezuji jenom tobe a proc taky? Bylo me receno, ze ty sepotas a zavadis rec na moji osobu. Tahas z nich ucelove veci, ktere se jim na moji osobe nelibi. Proc ty lidi- slecny nenapisou me? Ja jsem prece jen clovek. Muzou me napsat, co se jim nelibi, co jim vadi atd atd. Ja to tak vzdy delam. Nemusi se me bat, jako SS. Je to jen vec nazoru, bo si kazdej myslite, ze se povysuji, ale proc bych to delal? Je to prece jen funkce ve virtualnim svete. Nemam proc to delat.
To, ze jsi pozadal o odejmuti certifikace je naprosto zbytecna vec.


Timto beru vec za uzavrenou. Uz se k tomu nebudu vyjadrovat. Napsal jsem to tak jak to je bylo a bude. Pokud tomu neverite, vas problem. Pokud budete chtet vedet, jak to je, nebo jakej jsem, tak se se mnou date do reci, ale nechci resit zbytecne veci. Mam toho leda tak dost. Hodne z vas si tu na neco hraje. Vyuziva toho, ze vam tu nikdo nic nemuze za monitorem udelat, ale v realnem zivote, by jste to tomu cloveku do oci nerekli. Nejednate narovinu, ale delate podrazy za zadama. Neznate me. Ti co me znaji osobne, moc dobre, vi, ze jim dokazu rict do oci a narovinu uplne vse, at je to jak hnusny chce. Bohuzel, nebo bohudik. Jsem uz takovej. Hodne lidi to nesnasi, ale hodne lidi to miluje. Lepsi pravda do oci nez lez za zady.





*5371*Zidane_Tribal*5371*

*370*Certifikator pro Sumperk,Sternberk,Unicov a Zabreh*368

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "JesterkaVIP"

Odpoved na prispevek od hlucheucho ( mailto:hlucheucho@seznam.cz ) z 08.01.2015 20:10:07:


Neprijde Vam uz ubohy jak to omylate porad dokola. Svym pristupem ukazujete pouze to, ze jste mnohem horsi nez ten koho kritizujete.
Dle meho jste dali oba patricne najevo sve duvody nesvaru a neni potreba to porad dokola opakova.
Chapu, ze si pripadate jako byvali SS zodpovedny, ale Vy dva uz SS nejste polozili jste to sami a tohle neni hracka na hrani.

A Vase domnenky by zajimalo vic lidi, kritikou nesetrite tak se pokuste aspon argumentovat necim co muzete dolozit vsem.

Zidane_Tribal nikoho nenabonzoval, aby Vam to bylo jasny,klidne se za to postavim ja. Upozornila jsem Prazdroje, ze je na case,
tohle doresit a uklidnit.
Takze jestli si chcete do nekoho kopnout mate oba panove sanci ...jsem tu ....

a pro achila jeste jedno ... jako chlap by jsi se mel Zidymu omluvit, hazis na nej nepodlozenou spinu, tak jako jsi to udelal kdysi me, ze Ti to za to vubec stoji opravdu se ti divim. Nechovej se jako ukrivdeny jestli vim tak jsi SS polozil sam a mel si k tomu sve duvody, tak prestan bojovat za neco co ti nestalo za to starani.

Jedna osudova veta: Je to jen chaticek lidi :)))
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:28:29 ... (5017/5042)
Re: To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 26.01.2015 23:26:57:

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "hlucheucho"

achil je byvaly ss mistnosti, predchudce zidana.

hlucheucho take byvaly ss mistnosti. Ve funkci jsem byl asi tyden. Jako ss se nechoval moc kolegialne, spis jako samozvany sef. Sam, aniz by se mne t.j. dalsiho ss dotazal, dosadil do funkce Williho. Tehdy jsem tomu nevenoval pozornost. Odesel jsem z funkce 31.10. 2014, viz prispevek prespravcovano. Tehdy jsem duvody uvedl diplomaticky, abych neranil neci utlocit nebo nedej boze ublizil. Jeste ten vecer dostal zidane "cocku" od vice uzivatelu, co jako ss porusil - nepsana pravidla nebo klima mistnosti. Ani po tom to nevypadalo, ze by pochopil podstatu prace ss.

S adminy se moc neznam, netolerovali by mi vic nez komukoliv jinemu.

Na vnucovani crt a buzeraci za nevlozeni do pratel na FB dukazy existuji - mam screeny.

Nikdo si nestezoval: caste je jit si postezovat k nekomu, kdo je po ruce a kdyz ma padnout slovo do pranice, tak byt neviditelny.

Stezovali si jenom mne: dost nepravdepodobny. Asi s takovymi vecmi nakladam jinak. Kazdopadne jsem screen neporizoval a doporucil aby se dotycne sami obracely na adminy.

Kdybych touzil po funkci, setrval bych v ni bez ohledu na svuj nazor ci nazor ostatnich na moje pusobeni ve funkci.

Pozadal jsem Prazdroje o odejmuti certifikace. Pro rejpaly: bez crt se nemohu vratit do funkce ss

hu


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "dCeRMaK"

Odpoved na prispevek od almas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 08.01.2015 11:25:34:

A kde mas jistotu ze to byl zrovna Zidane na ci popud mas zakaz? Nejaky dukazy by nebyly? Jinak se poptej Pav.m proc mas zakaz a doufam ze potom napises znova kdo v tom ma doopravdy prsty. On to muze byt treba nekdo jinej z rad SS nebo treba ja a nebo primo Bakala *47*


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "almas"

Odpoved na prispevek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 08.01.2015 10:50:13:
Doufal jsem ze si to snad kazdej domysli. Samozrejme ze mi pristup na fora zakazal admin ale na podnet Zidana. A to za spamovani fora. Pripada ti ze achil spamuje forum? me teda ne. Ane se mi nezda ze bych nejak otravoval svymi prispevky nebo se choval neprijatelne na foru nebo dokonce na chatu. Prazdroj jednoduse zas jednal bez nejakeho podkladu. Forum je jednoduse od toho aby se tady psalo to co se nekomu nelibi , nebo to co nemuze napsat na sklo aby nenarusoval ostatnym uzivatelum konverzaci. To co navykladal Zidane_tribal administratorovi je snuska vymyslu bez nejakeho podkladu. *18*

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "dCeRMaK"

Odpoved na prispevek od almas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 08.01.2015 10:04:52:

Jakou pohadku si jeste vymyslis? O par prispevku nize jsi psal, ze dostal zakaz mazat prispevky a najednou muze nekomu blokovat pristup? Nevim, ale nejak si timto protirecis. Navic staly spravce ma pravo jen mazat prispevky, takze pokud ti nekdo opravdu zakazal vstup tak jedine admin a to po zvazeni zda je to zaslouzene nebo ne.

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "almas"

Samovladce Zidan se zas projevil. nicku achil byl zakazan pristup na forum pry za opakovane pomluvy. *105***161* Ktere jako pomluvy?...Ze planoval ustanovit jesterku za SS? vzdyt to planoval a jesterka to sama pripustila ze to chvilku planovali. *161*
Ne, ne....pan SS Zidane_Tribal je zkratka sebestrednej omezenec co se projevilo hned jak jsem napsal prvni prispevek. Vyhrozovat nekomu ze objede republiku a dam vsem do drzky jenom za to ze se neco na forum napise muze totiz jenom omezenec. Kaslu na to ze vyhazuje do deseti sekund, prace SS totiz neni v tomhle. Nelibi se mu kdyz nekdo napise na forum neco co se dotkne jeho "majestatu" a proste to smaze, ani se nenamaha to oznamit. TOHLE se mi na nem nelibi a nejenom me.
Kazdej jinej SS by se nad tim ze nekdo napsal prispevek kterej se ho dotknul akorat zasmal a uvedl by to jednoduse na pravou miru, ne tak velkej Zidan, jeho se to dotklo a sili zurivosti*3*...
Na skle tedka dovoli aby si kdokoli chce jen tak kopl napriklad do dark_soul a on se tomu blaznive chechta namisto aby jej napomenul, protoze si taky dovolila si na nej stezovat....
Na zaver vam poslednim prispevajicim: cinnost SS nespociva jen v tom ze vyhazuje do deseti sekund ani v tom ze je tady 12 hodin denne a ostatni SS jsou tak "neschopni ze jsou aktivni "jenom" dve hodiny napriklad. Bezte do prace a ono vas to honeni hodin prejde v*161*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:26:57 ... (5016/5042)
To co bylo smazáno na foru 30 a více.
Sice to není vše, ale vše co mám dám.

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "dCeRMaK"

Odpoved na prispevek od hlucheucho ( mailto:hlucheucho@seznam.cz ) z 01.01.2015 17:01:10:

Je zvlastni, ze jsem na Xchatu od roku 2006 ale tyto prispevky se neustale opakuji. Vzdy si stezuje nekdo, komu byla nejaka funkce odmitnuta ackoliv o ni stal, nebo nekdo, kdo si myslel, ze kdyz zna stale spravce, adminy nebo kohokoliv jineho muze si delat bordel a nic se mu nestane. Drive se tomu dalo alespon zasmat, ale dnes uz je to spise ohrane, nez vtipne. Nebudu te obvinovat z toho, ze by jsi stal o nejakou pozici, Pravdu znas ty a obrazek at si udelaji jini.

To jen na uvod. Co se tyka samotneho prispevku je s podivem, ze si vsichni stezuji tobe (takova zvlastni nahoda, ktera spise skodi duveryhodnosti tvrzeni). Nicmene, co chodim do mistnosti, jeste jsem si nevsiml, ze by Zidane_Tribal nutil kazdemu na potkani certifikaci, ze ji musi mit a podobne, nebo ze by vyzadoval spisovnou cestinu. Ale kdyz nekdo nedokaze napsat slusnou vetu a za kadym slovem musi napsat alespon 2 vulgarity tak je to asi neco jineho a nedivim se, ze se dotycny citi dotcene ze musi psat slusne.

Pokud by byla pravda, ze nekoho obtezuje na FB, proc si jej nezablokuji? Nebo proc si tady nestezuji ty dotcene osoby? Proste tyto vykriky bez dukazu a tvrzeni typu co kdo psal nebo nepsal jsou sice hezke ale o nicem. Proc neukazes screeny ze si nekdo stezoval at dodas na duveryhodnosti svemu tvrzeni?

Proste tvoje jednani a jednani ostatnich pusobi klasickym dojmem, ze Zidane nekomu "slapl na kuri oko" a to nemuzete prenest pres srdce, tak kdyz uz nechce odejit sam z funkce tak musite vytahnout neco co by mu mohlo uskodit. Klasicka ukazka toho, co tu bylo uz nekolikrat a co stejne nikam nevedlo.

Navic je s podivem, ze i kdyz Zidane vykonavi funkci certifikatora nekolik let a dlouho byl i stalym spravcem, ze na nej do ted nebyly stiznosti. Takze podle me jen hrajete hru, na jejiz konci by jsi ty a par ostatnich byl rad, aby se uvolnilo misto SS a mohl jsi je treba ty obsadit.


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "bob.pohodar"

Zdravim.. Jsem tady chvilku na xchatu a chodim vlastne jen do teto mistnosti a nestacim se divit, jak po sobe jdete.. Nechapu proc.. Pripominate mi nektere kolegy z prace, kdy nedokazete vyresit problem s komunikaci a pomlouvate za zady druheho. Vytvarite tady skupinky a jdete po sobe. Ja zatim problemy na chatu nevidim a jak chcete ovlivnit lidi, ktery se sem jdou bavit, nebo resit sve problemy? Je to virtualni zalezitost, ne real.. Je na kazdem, jak si pripusti druheho k telu a prozradi na sebe vse, ci nikoliv..Nesnazte se lidi ovlivnovat.. Ohledne vyhazovani z mistnosti taky nemam problem, pokud jsem spravce, vidim spam ci jinou neplechu, leti bez milosti kazdy takovy.. Co se tyce Zidaneho, problem s nim nemam zadny a jako jediny mi pripada, ze je tu akcni co se tyce spravce..

V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Dudadlafous"

Je tu mnoho a mno kritiky a obvineni na Zdendu. Nemyslim si, ze az tak uplne pravem, kazdy si tu na nekom muze neco najit.
A ted neco k Dark_soul a dalsim. Vis, ze te rad nemam. Naprosto zbytecne urazis, rypes za sproste slovo, ktere je nevinne. Hlidas si zde svou "particku", ve ktere se predhanite ve zmenach prezdivek. Jakou mam mit v cloveka, ktery to toleruje a nechava lezet asi duveru? Odpovidat neni treba.

Jeste malou poznamku k Achilovi, zklamal me. Sept se nezverejnuje, jen pri ochrane pred uchylem napr. pedo...


V tematu "Stale mistnosti / Seznameni a flirt / 30 a vice" je novy prispevek od uzivatele "Lady_P"

Nemam v teto mistnosti zadny problem...Zdenda je fajn a vubec nechapu o co tu jde..nikdo me nepronasleduje...:)) kliidek a nohy v teple:)
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 26.01.2015 23:23:47 ... (5015/5042)
Re: .
Odpověď na příspěvek od 3tenatko ( mailto:TydlaMydla@seznam.cz ) z 26.01.2015 23:11:30:

Je, copak to tu vidím? :-D

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
guest Muž 3tenatko (TydlaMydla@seznam.cz) ... 26.01.2015 23:11:30 ... (5014/5042)
.
*712*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 21.01.2015 14:52:20 ... (5013/5042)
Re (5): Bordel 4
Odpověď na příspěvek od Liner36 ( mailto:liner3x@seznam.cz ) z 21.01.2015 14:41:45:

Divil by jsi se, ale hodně lidí. :-D

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 505 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: