XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 68 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | » | Poslední

 

guest Muž PaSHao ... 23.09.2007 22:55:29 ... (482/672)
hold když je někdo blbej tak j blbej
už přes 8 měsíců mám lásku na dálku...j to nejúžasnější člověk kterýho sem kdy poznala miluju ho...a on mě miluje taky..i přsto že bydlí 300km ode mě..tak se vídáme docla často..jenže jednou přišla chvíle kdy sem byla dně a potřebovala sem to mužský obejmutí, něžnosti,... a on byl daleko..já ho podvedla.. vim že to byla blbost.. vim že kdybych mu zavolala, on by mi pomohl s z toho dostat, jenomž nj já sem hold blbá a zvolila sem tu druhou možnost... jelikož jsem to udělala pod vlivem alkoholu...druhj den byly ty výčitky dalko horší...mám strach m uto říct, mám strach ž o něj přijdu..vim že bych mu to měla říct...ale chybí mi odvaha, kuráž...ach jo..nevim co s tim
guest Muž InTeRcOuRsE (SwEeTMaJa@seznam.cz) ... 19.09.2007 21:32:40 ... (481/672)
:'(
...nejhorsi co muze bejt ... sem mela rozdil Praha - vyškov .. to prece nejde takhle udrzowat kdyz me ten druhej hrozne chybi .. kdyz ale blizko zadni normalne zase vetsinou nejsou že*38* :D
guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 10.09.2007 20:37:05 ... (480/672)
Re: na dálku pozor...
Odpověď na příspěvek od SunnyRain ( mailto:ona20on31@atlas.cz ) z 10.07.2007 00:22:45:
To je pěkný a všeříkající příspěvek.. Je to jako naschvál, že potkáte někoho s kým vám je fakt nádherně a kdo je ještě navíc krásnej a přesně takovej jakýho jste si vždycky představovali a potom bum,bydlí 200 km daleko... Pro mě to bylo hrozně těžký nemoci se ho dotknout když chci, nemoci se schoulit do náruče, když mi bylo smutno a nevidět jeho úsměv, nevidět jak se raduje nebo rozčiluje, když se mu něco nedaří.. A taky nevidět jestli třeba nemá další holčinu mimo mě... I když jsou tohle všechno mínusy, stejně budu pořád stejně naivní a půjdu za svým srdcem, dokud se nezamiluju správně..
guest Muž SunnyRain (ona20on31@atlas.cz) ... 10.07.2007 00:22:45 ... (479/672)
na dálku pozor...
Láska na dálku?
Budu mluvit jen o své zkušenosti. Jen o 7 letech na dálku a o 7 letech společného života. O několika letech poté, kdy jsem měl čas si uvědomit, jak to všechno doopravdy bylo...

Záleží, co už víte o životě. A jak moc znáte sami sebe. A nejvíc asi na štěstí. Když se zajiskří, nic s tím nenaděláte. Nebo snad ano?

Já toho o životě a o lásce věděl málo. Mnohem míň, než jsem si myslel. Ani teď nevím nic, ale tehdy jsem věděl tisíckrát míň.
Zamilovali jsme se. A trvalo spoustu let, než jsme pochopili, že cit mezi náma nemizí, a nikdo jiný jej nenahradí. Nedokázali jsme zapomenout a ani kilometry ani jiné vztahy nepomohly vyléčit to pouto mezi náma.

Na dálku pozor.
Fantazie. Dopisy a telefonáty. Ojedinělé kradené schůzky... Neznali jsme se. Jak se chcete znát na dálku? Je to obdobné jako CHAToví kamarádi, také jich několik máte, ale bydlí 500 km daleko a nezajdete každej večer na zmrzku. Je to jiné, než s lidmi, které opravdu znáte, se kterýma se smějete, kterých se můžete dotknout...

Jenže někdy to život zamotá. Potkáte kohosi oslňujícího. Tak oslňujícího, že se jí žádná jiná nevyrovná, za spoustu let nepotkáte nikoho, kdo by vám uvízl v srdci hlouběji, než ona. Při každém rozhodnutí zní vaše volba jednoznačně a rozhodně. Není absolutně o čem pochybovat. Láska na dálku.

Kdybychom spolu byli hned od začátku? Možná bychom si dříve všimli, jak moc jsme rozdílní. Možná bychom se smířili s tím, že přes všechnu přitažlivost, s jinými lidmi se cítíme bližší, rozumíme si, čteme si myšlenky... A my dva to neumíme. A nebudeme umět. Jiný jazyk lásky. Jiné představy o životě. Protikladné názory.
Protiklady se přitahují. Ale může to být malér. Pokud to pouto mezi náma mělo čas sílit a sílit, během let. Láska na dálku. To nejčistší z lásky, ty nejhlubší přestavy, tu nejsilnější vůli, pokud to NEJ z vás nevědomky zakotvíte na té spojnici mezi váma dvěma, vznikne vyjímečně silný vztah. A vyjímečně silná past. Ze které sami neuniknete.

Láska na dálku? Ne, nevidím v tom problém. Proč ne? Všechno se smí.
Ale když je vám 15, možná je ještě příliš brzy rozlišit, co jsou sny, a co je realita. Promíchat jedno s druhým může způsobit malér...
guest Muž YumY ... 29.06.2007 20:03:46 ... (478/672)
Re (18): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 29.06.2007 16:09:24:

Nemyslela jsem jít přes mrtvoly.

Jde o to, že se Ti někdo líbí a chceš s ním být - ale třeba to není tak jednoduché, stojí v cestě spoustu překážek a ani nevíš, jestli to nakonec nebude zbytečné. A pak je tu někdo druhý, kdo chce Tebe, s ním by to šlo, líbí se Ti taky, ale něco tomu chybí. Víš, že u něj máš tu jistotu, bude na tebe hodnej a všechny tyhle věci...ale Ty prahneš po tom, koho možná nemůžeš mít a možná je to ten "špatnej kluk"...a nebo možná ne.

Roztomilek by volila jistotu.
Já ráda riskuju....pak stojí ta šťáva za vymačkání.....

Ale to je můj přístup....nenutím nikomu :)
Abych zjistila, že nakonec není tak skvělej, musím to nejdřív zjistit......




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/ Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 29.06.2007 17:05:16 ... (477/672)
Re (18): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 29.06.2007 16:09:24:
Mě se moje výchova líbila a takhle chci i já vychovávat svoje děti.
Nechci být jako mamka, to je fakt a taky vím, že taková nebudu, protože se nenechám od chlapa urážet a taky si nenajdu chlapa o 16 let mladšího, tohle prostě VÍM!!!
guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 29.06.2007 16:09:24 ... (476/672)
Re (17): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 29.06.2007 11:28:13:

Spravne, poucit se z chyb jinych a ze svych... Ale to mas jako s vychovou deti, taky si spousta lidi rika nikdy nebudu vychovavat svoje deti jako jsem byl/a vychovavana ja...A nakonec se pristihnou pri tom, ze to nebyla zas tak spatna vychova. Nerikam vsichni, ale vetsina to bude.

to YumY (tusim): nj, kdyz nekoho chces a on tebe ne, tak mas opravdu pramalou sanci na to s nim byt. Je dulezite co a koho chci JA, ano, ale ma smysl jit za nekym pres mrtvoly a delat ze sebe blbecka treba? A pak zjistit ze ten, za kterym jsi sla vlastne neni tak skvelej?
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 29.06.2007 13:41:20 ... (475/672)
Re (19): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od YumY z 29.06.2007 12:07:31:
Taky jsem mockrát bojovala a bylo to k ničemu, ale to je jedno, jejich problém, že mě nechali jít:oP
guest Muž YumY ... 29.06.2007 12:07:31 ... (474/672)
Re (18): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 29.06.2007 11:27:20:

zbytečné? já to ale nevzdávám.

Bylo pár takových co to nevzdalo a nakonec jsem zjistila, že je to ten správný...

Nezamilovávám se každej den. A když se tak stane, tak bojuju.

A když někdo chce Tebe? co s tím? to není určující....





*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/ Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 29.06.2007 11:28:13 ... (473/672)
Re (16): Láska na dálku
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 29.06.2007 10:16:39:
Jasně, vím, že se chovám podobně, taky jsem taková hodná trubka, ale pozoruju, že se měním. Sice ne moc, ale už nejsem tak přehodná jako kdysi.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 68 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: