XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Jiří Paroubek

 

Jiří Paroubek

Jiří Paroubek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o něm myslíte ?
Máte rádi naše bývaleho premiera Bude to super   *88*Koukám na tebe   *18* ? Jíří Paroubek :)) nebo ho naopak nesnášíte a když ho vidíte v televizi zvedá se vám žaludek (nejen z jeho bradaviceMoc chutnalo, sladké   *32*).

Vyjadřete seHopsahejsa   *82*. řekněte nam jeho klady a zapory ... pojdte si o této osobnosti (podle mě silně populistické:)) popovídat:o) ... tak se přidejte .... hned ! :D

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 z 50 | 48 | 49 | 50 | » | Poslední

 

guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 23.09.2005 22:15:34 ... (37/497)
Re: Takže - sumasumárum (peckový album :-)....
Odpověď na příspěvek od Tyrannn ( mailto:janxmusil@centrum.cz ) z 23.09.2005 22:13:09:

sice je to organizačně zoufalá...organizace :), ale ideologicky jsou jedinou víceméně rozumnou stranou liberálové (LiRA) *4*
guest Muž Tyrannn (janxmusil@centrum.cz) ... 23.09.2005 22:13:09 ... (36/497)
Takže - sumasumárum (peckový album :-)....
Po posledním týdnu, kdy mi soudruh Paroubek dokázal, že nemá špetku inteligence, resp. rozumu, mi došla trpělivost a vím, které strany u voleb do Parlamentu můj hlas určitě nedostanou... *51*

V první řadě to budou komunisté (z KSČM - aby nedošlo k omylu *40*)... Z velmi prostých důvodů, jež tady osvětlovat by bylo plýtvání místem...

Hned za nimi stojí komunisti (z ČSSD *3*), kteří si hlas nezaslouží proto, že nedokážou plnit slby a svoje závazky... Aby si "vážený" předseda těsně-většinové vlády dovolil prohlásit, že vyhodí nejmocnějšího koaličního partnera z vlády "jen" kvůli zákoníku práce o jehož působnosti jsou mezi větší částí země pochyby - to ať se nezlobí, ale to se nedělá... A jeho směšná argumentace, že :Kdyby tohle udělali G. Schröderovi, tak je ihned vyhodí z koalice..." - to je pěkná blbost, protože kancléř (bývalý? budoucí?*105*) by si nedovolil za zády koaličních partnerů vyjednávat (navíc s komunisty!!!) a tak jim do odkrytých zad vrazit dýku...!!!

Třetími v pořadí jsou lidovci... Hmm...co k nim? Třeba, že za cenu setrvání v koalici se nebojí usmívat se do objektivů kamer a reportérům tvrdit, že "tato krize zdá se nám poněkud nešťastnou a není v našem zájmu tuto koalici bořit, protože lidé se od takovýchto ničitelů distancují" (čti : pokud budeme pokračovat v boření koalice, lidé nás nebudou volit a my se příští rok nedostaneme ke korytům)... Jejich strach z neúspěchu a možné fiasko je straší natolik, že budou raději držet "hubu a krok"... *11*

Mno, jak jsem již dříve prohlásil, ani ODS se nedostane té pocty pyšnit se mým hlasem... Za jejich vlády se tu víc rozkradlo než vzniklo (kromě oboru stavebnictví - rozmach stavby tunelů), takže ani rovná daň mne nemotivuje k pádu do spárů modrého ptáka sedícího na kývajícím se Topolu... *41*

Marně přemýšlím, která strana zbyla... US-DEU, o které asi přemýšlíte Vy, nepovažuji za stranu...spíš sešlost nadšenců, kteří mimoděk zasedají ve vládě a ještě jí kazí pověst (P. Němec)... *447*

Takže z parlamentních stran nikdo. Smutná bilance... *20*

Mám jedinou, zakončující otázku - mohou překvapit malé strany???????

*160*
guest Muž dash-a ... 15.09.2005 12:23:43 ... (35/497)
Re (3): Jirka P.
Odpověď na příspěvek od hugoo.maceska ( mailto:hugo.maceska@centrum.cz ) z 30.08.2005 17:55:17:

Začínám být velmi skeptická, konkrétních kroků by se našlo poměrně dost, problém je v tom, že ne všechny jsou účinné, stačí se kouknout na www.policejnistat.cz, kde člověk pochopí, že dnešním světem hýbou média a okurková sezóna už skončila, takže asi budem muset počkat do voleb. :-/
guest Muž hugoo.maceska (hugo.maceska@centrum.cz) ... 12.09.2005 00:09:10 ... (34/497)
Re: Tlustý dobytek zase kydal hnoje do éteru....
Odpověď na příspěvek od Gerhard ( mailto:gerharddererste@centrum.cz ) z 08.09.2005 17:45:43:
Já bych obnovil Tuzex !
guest Muž Tyrannn (janxmusil@centrum.cz) ... 08.09.2005 18:04:47 ... (33/497)
Re: Tlustý dobytek zase kydal hnoje do éteru....
Odpověď na příspěvek od Gerhard ( mailto:gerharddererste@centrum.cz ) z 08.09.2005 17:45:43:
*41* Když už přejmenovávat...tak na Havla... *3* To by radši abdikoval... LOL *3*

*160*
guest Muž Gerhard (gerharddererste@centrum.cz) ... 08.09.2005 17:45:43 ... (32/497)
Tlustý dobytek zase kydal hnoje do éteru....
Nedavno mě zase dostal, jak chtěl obnovit značku MADE IN CZECHOSLOVAKIA, že si ji v zaharničí dodnes lépe pamatují, tak místo toho, aby hospodářsky a politicky upevnil stagnující a neznámou značku MADE IN CZECH REPUBLIC, tak raději bude oživovat věci ze záhrobí. Co takhle donutit Klause, aby se přejmenoval na Masaryka? V zahraničí si ho přeci lépe pamatují.....
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 06.09.2005 12:05:51 ... (31/497)
Re: nenechte si utect rozum,prosim
Odpověď na příspěvek od colb ( mailto:colb@seznam.cz ) z 05.09.2005 11:51:43:

Doporučuji třikrát denně kalikor po dvou tabletách + nějaké prášky na psychickou vyrovnanost a uklidnění. Časem se vaše paměť a prokrvení mozku zlepší.
guest Muž colb (colb@seznam.cz) ... 05.09.2005 11:51:43 ... (30/497)
nenechte si utect rozum,prosim
Myslim ze vase predsudky k realne politice a k solidnim lidem jsou velice smutne.To cssd dokazala stat vytahnout z bidy po pusobeni pana pseudoprofesora Klause.HDP roste o skoro 5procent,zahranicni obchod je v prebytku,rostou realne mzdy..Myslim ze duvodu proc podporovat CSSD a ne ods je sposta.Narozdil od placeni skolnyho na vejskach,placeni doktoru,zdrazeni potravin a blahobyt pro podnikatele...Z ODS je mi na bliti,jestli zde budou vladnout,tak jakmile dostuduju,tak emigruju.Pod takovou vladou nacku a populistickejch arogantnich dementu,bych zde nezil..CSSD neni dokonala,dela spoustu chyb,ale v porovnani s ODS jsou SKVELI!!!!!
guest Muž IchBin ... 01.09.2005 00:06:38 ... (29/497)
živel za strakovky
Takovýho živla jako je ten ve strakovce, by měli naložit a odvést na hranice. Ať si dělá nepořádek třeba ve Francii.
guest Muž hugoo.maceska (hugo.maceska@centrum.cz) ... 30.08.2005 17:55:17 ... (28/497)
Re (2): Jirka P.
Odpověď na příspěvek od dash-a ( mailto:dasha.nova@centrum.cz ) z 28.08.2005 17:21:12:
Pěkně zdravím soudružko,
nejsem žádným příznivcem Paroubkovým,ani této (prozatím) vládnoucí strany,ale jak bys chtěla v tuto danou chvíli nějakými konkretními kroky řešit jeho bytí premiérem ?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 z 50 | 48 | 49 | 50 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: