XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Nejstupidnější výroky xchatařů

 

Nejstupidnější výroky xchatařů

Nejstupidnější výroky xchatařů

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sbírka citací těch nejhloupější výroků z místností, fór a profilů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 33 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 04.11.2012 14:31:51 ... (185/325)
Re (4): Z fóra Dotazy z 12.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 03.11.2012 16:54:27:
Není nad to, když komunista věřícímu připomene, že vše je v rukou Božích:)
Ebisek Muž Ebisek ... 03.11.2012 16:54:27 ... (184/325)
Re (3): Z fóra Dotazy z 12.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.11.2012 15:42:48:

Já se nesnažil porovnávat mapky, ale skutečnost. Buď vliv máme a nebo nemáme. Každopádně nějaké ledovce... :-) Viděl jsi někdy, jak jsi veliký z pohledu boha, z vesmíru? *18*
guest Muž Joe73 ... 03.11.2012 15:42:48 ... (183/325)
Re (2): Z fóra Dotazy z 12.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 00:21:15:
Tys akorát napsal, že mapka ukazující jak razantně u nás klesl oxid siřičitý v ovzduší je v rozporu s mapkou ukazující tání ledovců:) Velice se omlouvám, že jsem si dovolil zesměšnit tvé závěry. Hned si píšu, že tvé věty jsou závaznější než Bible a jejich bagatelizace je velký hřích:)
Ebisek Muž Ebisek ... 03.11.2012 15:27:14 ... (182/325)
Re (4): Z fóra Dotazy z 8.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.11.2012 12:25:38:

Kdyby Havel nebyl v KSČ, tak by ho zastřelili tak jako každého jiného, ale někdo to divadlo zahrát musel :-)
Ebisek Muž Ebisek ... 03.11.2012 15:26:37 ... (181/325)
Re (3): Z fóra Dotazy z 8.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.11.2012 11:39:13:

Píšu takové kraviny proto, že mám novou kapitalistickou klávesnici , ta stará sovětská měla obrovskou C a P klávesu.
guest Muž Joe73 ... 03.11.2012 12:25:38 ... (180/325)
Re (3): Z fóra Dotazy z 8.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 00:27:50:
Že byl Havel v KSČ, zmínil údajně kdysi komunista Mlynář, který za normalizace emigroval, ale nepovažuje se to většinou za pravdivé.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/...vel-clenem-ksc-.aspx
guest Muž Joe73 ... 03.11.2012 11:39:13 ... (179/325)
Re (2): Z fóra Dotazy z 8.10.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 00:26:47:
Suverénního diskutéra musím jsa správcem tohoto fóra upozornit, že dědictví se nepíše děditství. Asi mu brzy v rámci restitucí zabavím jeho ruskou klávesnici, aby se na ni přestal vymlouvat:)
guest Muž Joe73 ... 03.11.2012 11:11:21 ... (178/325)
Z osobního fóra Deleatur z 29.10.2012 od Deleatura
"Zbytek je víceméně určen pro jiného oponenta, mě spíš vždycky zajímalo, proč se výzkumníci veřejného mínění Američanů ptali jen na jejich názor, kdo stojí za útoky z 11. září 2001, a následně předali výsledky ke komentování sociologům, psychologům a dalším -ogům, místo aby se přímo zeptali, jak si Američan může myslet, že americká vláda konspirovala proti americkému lidu, ba mu dokoce úmyslně způsobila ztráty na životech. Zda to můžou podložit nějakým skandálem vlády nebo armády, o nichž celý svět přece ví, že jsou naprosto bez poskvrnky, nanejvýš se dopustily nějakých ojedinělých excesů. To by nebylo překvapivé kdybychom si to mysleli my (pro Američany srozumitelnější příklad - Rusové), ale Američané..."

Tak to je opravdu pikantní, že Deleaturovi, kterému přijde jako zcela uhozené věřit v Boha, přijde divné, že ve státě, kde skoro všichni klidně věří v takovou pitomost, že je Bůh, by mohli věřit v jinou pitomost. To najednou přijde s teorií, že na tom asi něco bude, i když v to v USA věří mnohem míň lidí než v Boha:)

"Na mé planetě multikulturní společnost bohužel nefunguje - i komunistickou morálkou a bezbřehou korupcí zatížená Česká republika je daleko bezpečnějším místem pro život než USA a Čech cestující do Indie prodělává kulturní šok i při zjištění, že z evropského pohledu relativně mírumilovné náboženství jako hinduismus se může vražedně vymezovat vůči jinému náboženství"

Za prvé jsem neporovnával Česko s USA či Indií, nýbrž EU s USA či Indií. Za druhé si myslím, že my zde v Evropě jsme se tu mezi sebou vraždili víc než lidi v USA či Indii a nesnášíme se kdekdo s kdekým dodnes. Stačí dle mě málo, třeba právě jen aby se rozpadla EU, a začnem se zas brzy mydlit hlava nehlava. Že je Česko bezpečnější než USA Deleatur asi myslí tak, že tu v neděli kostely mnohde zejí prázdnotou:) To je ovšem jen jeho problém, že má fóbii ze shluku věřících:) Možná je to s ním ale ještě horší a dodnes věří komunistické propagandě, že USA jsou plné vrahounů typu břatři Mašínové, kteří kdekoho na potkání podříznou jak podsvinče:)
Tak to je mi jasné, že pro průměrného Čecha, který má věřící lidi za krvelačné bestie, je to v Indii šok, když zjistí, že se tam ještě všichni nepovraždili mezi sebou, ba naopak, že jich tam je jako much:)

"V případě kritiky EU jsme zřejmě evropský unikát - kritizujeme ji z levicových pozic, i z ní tyjeme z levicových pozic. My jsme tu přece centrálně řízenou ekonomiku měli a dnes zjišťujeme, že to nebyl špatný model nejen podle nás, ale i podle většiny Evropy. *47**369*"

Jo jo, EU je nový Sovětský svaz. A Klaus to má se svazy jako s ženskýma. Když uviděl EU, hned do ní podal přihlášku, poznal v ní totiž bolševický paskvil. Když si v ní zadováděl a vyvedl jí různé vylomeniny, omrzela ho stejně jako letušky a rád by se vrátil ke staré lásce - SSSR:)

"Očividnější to bylo, s jakou rychlostí USA přispěchaly na pomoc Husajnem napadenému Kuvajtu, který má až 4. největší ropné zásoby, zatímco se do vleklých jugoslávských občanských válek nechaly zatáhnout až na jejich konci, a aktuálně vstoupily do libyjského občanské války a naopak u syrské občanské války asi čekají, až se sama od sebe vyřeší, přičemž je rozdíl opět v tom, že Libye má až 8. největší ropné zásoby, zatímco Sýrie je jeden z těch blízkovýchodních států, které ropu vůbec nemají."

Deleaturovy závěry jsou na chlup stejné jako závěry herečky Květy Fialové. U ní ovšem chápu, že když ji v r.1945 v rámci osvobození Československa znásilnili 2 Rusové a drželi ji přitom pistoli u hlavy, že se jí to v hlavě pořádně pomotalo a že dnes tvrdí kraviny typu, že za okupaci r.1968 mohou hamižné USA, neboť nám nepřišly pomoci kvůli tomu, že nemáme ropu. Asi bychom měli Rusům poděkovat, jací jsou to kabrňáci, že sem přišli znásilňovat, vraždit atd. a nemuseli jsme mít ani ropu. Važme si toho a spolu s Klausem pracujme na tom, aby sem brzy zas mohli přijít:) Tak mě napadá, jak se sem chtěli Amíci vetřít s tím radarem, že v Brdech je určitě ropa:)

"Ale stejně si rejpnu, že i kdyby byly "prosovětské" výplody pravda, co do toho má co rejpat někdo, kdo by zřejmě rád, aby byl obnoven Protektorát Čechy a Morava? *70**369*"

Rejpu většinou do Klause, ateistů a podprostředních bez ohledu na to, zda někdo jiný rejpe do Ježíše, papeže a věřících. Chápu, že pro Deleatura je dnešní Německo stejné jako za Hitlera, když ho vedou věřící lidé. Já mám Německo za demokratičtější stát, než je Česko, tudíž mi přijde zcela normální chtít připojení k němu a zároveň kritizovat Klause toužícího nás připojit k Putinově despocii.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2012 01:55:03 ... (177/325)
Re (34): Aneb
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 02.11.2012 00:35:21:

To že byl Havel zrádce mi nemusíš říkat. Z pohledu dnešní demokracie to posral jak jen mohl. Kdyby to nechal být, líp by udělal, dřív nebo později by se našel někdo, kdo by změnu režimu vyřešil tak, že by po dvaceti letech volby opět nevyhrávali komunisté, neměli jsme tady mafii napojenou přímo na policii a BIS a nebyli by jsme služebníky chamtivého kapitalismu.
guest Muž Joe73 ... 02.11.2012 00:35:21 ... (176/325)
Re (33): Aneb
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 00:15:50:
A jéje, máme tu dalšího jelimánka, který naletěl konspirační teorii:) Tu, kterou cituješ, jsem vymyslel speciálně pro Turunena. Řeknu ti, jak to bylo doopravdy. Husák tehdy řekl: Tak agilnú svazačku som ešte nevidel. Iba Václav Havel bol vraj taký horlivý v ČSM, keď študoval v Poděbradoch. Zvuková nahrávka těchto slov byla později zničena Havlem, neboť to bylo poprvé a naposled, kdy Husák nelhal.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 33 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: