XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kontakt s adminy / Modré hvězdičky a trička

 

Modré hvězdičky a trička

Modré hvězdičky a trička

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy a oznámení kolem modrých hvězdiček a triček
Vše o možnostech získání a placení
https://xchat.cz/help/index.php?root=75

Náhledy triček a možnosti objednání
Trička nejsou momentálně k dispozici!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

KeruomModrá hvězdička Muž Keruom (Keruom@centrum.cz) ... 09.03.2016 11:46:10 ... (Strom/Strom)
jen dotaz
Budu si moci s modrou hvězdičkou sám rozhodovat kdo mne bude a nebo nebude mít v přátelích? Nyní si mne může dát do přátel kdokoliv a já s tím nic nemůžu udělat. Tak až tuhle možnost mít budu tak si tu hvězdičku rád zaplatím. Děkuji za odpověď. Keruom
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 09.03.2016 13:57:11 ... (Strom/Strom)
Re: jen dotaz
Odpověď na příspěvek od Keruom ( mailto:Keruom@centrum.cz ) z 09.03.2016 11:46:10:

Ahoj, toto nelze, ale můžeš si alespoň v nastavení skrýt zobrazení všech přátel na svém profilu, pokud Ti tam někdo píše nevhodné komentáře.
KeruomModrá hvězdička Muž Keruom (Keruom@centrum.cz) ... 09.03.2016 15:20:36 ... (Strom/Strom)
Re (2): jen dotaz
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@post.cz ) z 09.03.2016 13:57:11:Tak ještě počkám. Třeba se Vám to někdy povede. Když někoho skryji tak se nebudu tvářit že není. Na jeho profilu tam stále jsem. Na jiných chatech to je, že dotyčný žádá o přidání do přátel a až teprve po schválení( a nebo zamítnutí) se teprve v seznamu načte. Nikdo mne neobtěžuje ani nepíše nevhodné komentáře ale tady jde o princip. Keruom
Jeremy.cz Muž Jeremy.cz (jeremy.cz@centrum.cz) ... 09.03.2016 19:13:24 ... (Strom/Strom)
Re (3): jen dotaz
Odpověď na příspěvek od Keruom ( mailto:Keruom@centrum.cz ) z 09.03.2016 15:20:36:
Já s tím souhlasim mohli změnit xchat na profily

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: