XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kontakt s adminy / Pomoc s problémy na XChatu

 

Pomoc s problémy na XChatu

Pomoc s problémy na XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozcestník s čím se na koho obracet a odpovědi na nejčastější problémy
Jednoduchý průvodce základními dotazy na XChatu a na koho se obracet v případě jiných problémů.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 26.11.2022 21:10:07 ... (Strom/Strom)
Průvodce, jak získat nejrychleji pomoc při problémech
Máš problémy a chceš co nejrychleji získat pomoc ? Přečti si tohoto průvodce!

 Mám jeden z následujících problémů:

 Mám jiný problém v místnosti

Pokud tě obtěžuje nějaký nick šeptáním, které tě nezajímá, využij ignoraci. Nick přidáš do ignorace tak, že napíšeš v místnosti /ignor nick. A od této chvíle neuvidíš co daný nick píše a nemusíš se tím zatěžovat. Kdykoliv potom můžeš nick zase odebrat. Pokud tě někdo obtěžuje na skle, nebo máš jiné potíže v místnosti, podívej se nejdřív, jestli se v ní nenachází stálý správce. Seznam online stálých správců pro danou místnost najdeš po kliknutí Moje menu a zvolení položky Pomoc online.

 Mám jiný problém či dotaz, nebo v místnosti není přítomen stálý správce

Pokud není stálý správce přítomen nebo máš jiný problém, se kterým si neví rady, můžeš kontaktovat někoho z administrátorů, rádi ti pomohou. Jejich výpis v místnosti najdeš napravo pod tlačítkem Moje menu - Pomoc online. Online administrátorům máš možnost poslat zprávu do jejich místnosti přes položku šeptat, či za nimi přímo přejít. Při kontaktování rovnou řekni o co jde, případně jaké místnosti se problém týká.
Než však se zeptáš, zkus se podívat do nápovědy, zda tam nenajdeš odpověď na tvou otázku.
V prvé řadě se, prosím tě, obracej na administrátory se zelenou či žlutou hvězdičkou.

Pokud žádný z administrátorů (nebo administrátor kterého potřebuješ) není momentálně on-line, využij vzkaz. Pokud jsi přihlášen stačí ve výpisu níže klepnout na odkaz vzkaz. Ve vzkazu se pokus co nejpřesněji popsat svůj problém, nejlepší je přiložit screenshot. Až v případě, že z nějakého důvodu není možné použít ani vzkaz, využij e-mail.

*3199* Žluté hvězdičky pro online pomoc
Pro řešení většiny problémů včetně blokací nicků, nastavování filtrů, neoprávněné vyhazování a jiné porušování zákonů a pravidel. Pro nahlášení špatných místností, příspěvků na fórech nebo závadných fotografií dávej přednost administrátorům, kteří mají danou oblast na starost.

*3199* AnGeL8Lady - vzkaz - angel8lady@centrum.cz - Schvalování smajlíků, fotek a avatarů, filtry stálých místností
*3199* cetkar - vzkaz - hermann75@centrum.cz - Rušení zakázaných místností
*3199* Hatikva - vzkaz - ha-tikva@seznam.cz - Mediační centrum
*3199* hudyna - vzkaz - hudyna@centrum.cz - Rušení zakázaných místností
*3199* Jajananek - vzkaz - jajananek@gmail.com - Rušení zakázaných místností
*3199* Johny_travnikar - vzkaz - Johny_travnikar@centrum.cz - Rušení zakázaných místností
*3199* opiFka - vzkaz - opifka@centrum.cz - Kosa na zlobidla
*3199* Sissi - vzkaz - rocnik1837@centrum.cz - Rušení zakázaných místností
*3199* Xoof - vzkaz - stiznosti.xchat@outlook.cz - Nestálé místnosti a ostatní náležitosti

*3200* Červené hvězdičky řešící výjimečné případy
Na tým červených hvězdiček se obracej pouze v případě nouze. Ten nastává v okamžiku, kdy tvůj problém nemůže vyřešit nebo není přítomna zelená či žlutá hvězdička. Problémy, se kterými ti mohou pomoci jen červené hvězdičky jsou například případy se zapomenutým heslem nebo změna pohlaví. Informace o internetovém připojení a IP adresách nesděluje žádný z administrátorů.

*3200* Giggo - vzkaz - XChat.Giggo@gmail.com - Vedení XChat Teamu, Stálí správci, stálé místnosti, Nápověda,
Srazy a tombola, postihování podvodníků a botařů

Online administrátoři

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: