XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

40 a více

40 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Život začíná po 40tce , do té doby je to průzkum.. 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Czech_Harley_man (Czech_Harley_man@seznam.cz) ... 26.11.2016 21:33:37 ... (Strom/Strom)
jak resit neveru
Žena je doma sama a slyší někoho klepat na dveře. Jde otevřít a vidí před dveřmi stát cizího chlapa. Chlap se jí zeptá,
"Máte vagínu?"
Žena mu znechuceně práskne dveřmi před nosem a dál to neřeší. Příštího dne se situace opakuje. Opět zaklepání a je to stejný muž.
"Máte vagínu?" zeptal se znovu.
Žena mu opět třískne dveřmi před nosem a je znechucená. Když přijde domů z práce její manžel, tak mu poví, co se poslední dva dny děje. Muž na to své ženě láskyplným hlasem plným poch opení odpoví:
"Miláčku, zítra si beru volno a budu doma, kdyby se ten prasák ukázal znovu." Příštího rána oba slyší zaklepání na dveře a běží otevřít. Manžel zašeptá: "Miláčku, já se schovám za dveřmi a budu poslouchat. Když to bude stejnej chlap, tak to hravě vyřídím."
Žena souhlasí kývnutím hlavy a otevře dveře. Opět tam stojí stejný chlápek. "Máte vagínu?"
"Ano, mám," odpoví paní. Na to muž pokračuje:
"Fajn, mohla byste tedy vyřídit Vašemu manželovi, ať nechá vagínu mé ženy na pokoji a používá tu Vaší když jí máte taky?!"

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: