XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Lili_en1 (lili_en1@centrum.cz) ... 27.11.2012 15:03:01 ... (Strom/Strom)
opravdu krásný příběhy na téma Prettywomen
Proč s námi partner není pořád

Ahojky, přítele mám deset let a už mě nebaví, je daleko, nežijeme spolu, přitom
> je stále svobodný,. Komanduje mne, že mám pocit, že on je můj tata a já jeho
> nezbedná holka. Rád přijede za mnou do Prahy, rád má když naplánuji akce, těší
> se, jenže v neděli večer je nervózní tak, že se pohádáme. Jsme sice jako dvojčata ,
> stejný názor, vkus, představy, oblékání, zájmy, přání, často se stává že souzněně vykřiknem
> stejnou větu. Konečně jsem našla partnera s kterým si rozumím.
Taková shoda jako dvojčata. Oblékání, styl, jídlo, stravování, zábava, názory, práce, kamarádství.
Avšak se mnou není stále. K čemu to je?

K ničemu!
>
> Když se s ním rozcházím pláče, ať s ním jsem dále, ať to s ním vydržím, že si
> myslí že už budem spolu do konce života. Jenže já jsem divoké nevybouřené
> děvče.Chodím všude sama na kulturu, sport, zábavu a spíš se mi už stává, že nikam nejdu. Gepím doma třeba tři dny a nevylezu.
>
> Chci abychom spolu žili, sdíleli starosti, radosti, bláznili, prostě dělali
> všechno spolu. - sdíleli nejen lože.
guest Muž SLAd ... 19.07.2014 16:04:43 ... (Strom/Strom)
Re: opravdu krásný příběhy na téma Prettywomen
Odpověď na příspěvek od Lili_en1 ( mailto:lili_en1@centrum.cz ) z 27.11.2012 15:03:01:
Tohle ale není partnerství na plnohodnotný vztah se vším všudy jak o tom sníte paní jedná se o hraní si na jistou formu vztahu a právý název po 10ti letech je kamarádství. Paradoxně vzato se máte oba stejně a jste jako mínu a mínus nebo jako plus a plus ale nikdy nebudete mínus s plusem. Problém ale bude že se cítíte jak píšete jako nevybouřená holka to znamená nedospělost nic ve zlém ale kterej chlap ve vašem věku (nebudeme si tu hrát že jste tá slečna jak se cítíte) chce do vztahu nedospělou nevybouřenou holku která bude radši někde jezdit na akce když on už chce ženu která když on přijede z práce ( hledáte přece zajištěného a to půjde těžko když bude žít jak student) a má navařeno a po čase bude chtít i rodinu. Otázkou ovšem zůstává proč ještě nejste vybouřená za ty roky? Na takový životní styl jaký očekáváte je ideální období studentské a pak už jen jednou za čas pokud bude čas a nálada. Ono tá moje charakteristika se ve většině týká i jeho a není to útok na nikoho.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: