XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Cuckolding / Kandaulismus

 

Cuckolding / Kandaulismus

Cuckolding / Kandaulismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kandaulismus je sexuální praktika nebo fantazie, ve které muž ukazuje svoji partnerku nebo její obrázky jiným lidem pro jejich voyeurské potěšení. Cuckolding je zvláštní sexuální vztah. Cuckold je muž, kterému je jeho partnerka, nejčastěji manželka, nevěrná s jeho vědomím a s jeho souhlasem. Naopak cuckold zůstává většinou věrný.
Tento lifestyle není pro každého. Je to pro lidi, kteří mají v hlavě pořádek a vědí,
co chtějí. Dovedou zvážit rizika a žít svůj život naplno. Pak se tento styl stává úžasným naplněním jejich života.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 20.10.2009 01:07:10 ... (Strom/Strom)
Muj nazor:))
Tak já myslim,že Koukat se mužu*1* Ale aby se někdo koukal na Mě?*51* *3* To asi ne*1* ale když se to libí oběma stranám? Tak proč ne? Muže to byt určitě spestření " Nudného stereotypu" *40*
feainne Muž feainne ... 20.10.2009 10:20:30 ... (Strom/Strom)
Re: Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 20.10.2009 01:07:10:

Ono se to casto vyklada tak, ze to neni jen o koukani. Nektery treba staci si jen nechat vypravet, co se delo nekde jinde s nekym jinym, nebo jen vedet, ze se neco takoveho deje.
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 20.10.2009 12:18:58 ... (Strom/Strom)
Re (2): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od feainne z 20.10.2009 10:20:30:
Tak vypravet, nebo koukat na jine To joooooo, to já rada*161* Ale asi bych nemohla, kdyby se prostě někdo koukal na me, nebo si o me povidal, vypravel, *51* Já vím je to divny, ale......Jsem stydlívý člověk*3* A JAky maš ty nazor? Pokud se mužu zeptat???



*2371* I dont want to stay another minute.I dont want you ,to say a single word,Hush hush*2371*
feainne Muž feainne ... 21.10.2009 00:25:09 ... (Strom/Strom)
Re (3): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 20.10.2009 12:18:58:

Nevím, jestli přesně chápeš oč tu běží :)

Prostě si zkus představit, že by tvého partnera vzrušovalo dívat se na to, jak ty se předvádíš jiným nebo si s někým jiným užíváš. Nebo by třeba tvůj partner chtěl, abys sis užívala s jinými muži a pak mu povídala, co vše jsi s nimi dělala.
O něčem takovém může kandaulismus být.

Nebo snad, že ty bys chtěla vidět svého partnera s jinými ... :)

A můj názor na to? Je asi normální, že mi dělá dobře, když vidím, že má přítelkyni se líbí i jiným, ale nic víc. Navíc mám k této zálibě / úchylce / čert ví jak to nazvat spíš negativní vztah, ale to jen na základě věcí z doslechu.
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 21.10.2009 01:22:09 ... (Strom/Strom)
Re (4): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od feainne z 21.10.2009 00:25:09:
No jasně, :)) Já vím o čem je Kandaulismus, jen jsem to blbě napsala:))) Takže muj nazor: Asi by se mi nelíbilo,kdyby muj partner po me tohle vyžadoval...Ja si mam uživat s někým jiným a On by se na nas dival? nebo Bych mu to vypravela?*51* Tohle je trošku zvláštní "Uchylka?" ...Sex by měl byt s lásky ne? Kdybych teda mela mit neco s nekym jinym nez s mym partnerem, (sice by o tom věděl a byl připadně u toho) Tak asi bych si ten sex nedokazala uživat, protože bych toho "momentalně sexualniho partnera" nemilovala, ,sice by to Mému stavajicimu partnerovi dělalo radost,ale mě ne!*51*Ja potřebuju k sexu lásku,abych si to uživala, ale myslim ,že by v tomto připadě asi ta laska Nebyla.. Nevím..je to jen ma domněnka,Ale par lidi mi kdysi vyprávelo ,že tady toto též vyzkoušeli..a že byli nadšení. Kamoška zase byla nevěrná,ale svěřila se s tim,a k jejimu překvapení partner vyžadoval ať mu o tom povypraví,že ho to vzrušilo...Nevím každy jsme asi jiný*1**148*
guest Muž got2 (got@centrum.cz) ... 26.10.2009 02:27:49 ... (Strom/Strom)
Re (5): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 21.10.2009 01:22:09:
Nikdy jsi nezažila živočišný sex?? Že jsi byla opravdu vzrušená a šlo Ti jen o uspokojení?? Tak nějak takhle se cítí má partnerka při sexu ve třech.
Líbí se jí když leží a z každé strany se o ní někdo stará :-)
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.10.2009 12:13:29 ... (Strom/Strom)
Re (6): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od got2 ( mailto:got@centrum.cz ) z 26.10.2009 02:27:49:
Ale zažila..........Zažila jsem též trojku, mě upřimně se to moc líbílo, ale potom, mě tížílo svědomí , když jsem si uvědomila, že jsem vlastně podvedla přitele......Takže z tohodle duvodu mám asi zafixováno, že už víckrat né............P.S Nejsem Já nějaka divná?? *3*

*2371* I dont want to stay another minute.I dont want you ,to say a single word,Hush hush*2371*
guest Muž got2 (got@centrum.cz) ... 26.10.2009 20:58:21 ... (Strom/Strom)
Re (7): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 26.10.2009 12:13:29:
Jaképak podvedla pokud byl přítomen??
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.10.2009 21:04:16 ... (Strom/Strom)
Re (8): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od got2 ( mailto:got@centrum.cz ) z 26.10.2009 20:58:21:
Nu prave,že nebyl, kdyby byl, tak by to bylo o něčem jiném...vždyť řikam,že jsem divna*3*
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 26.10.2009 22:10:19 ... (Strom/Strom)
Re (9): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 26.10.2009 21:04:16:
Jsem divná taktéž nejsi v tom sama....více méně když by ti mělo ublížit tuhle uchylku dělat tak ji nedělej ale pro mě jako pro vodnáře svobodomyslného je něco co bych nemohla jako výzva musíš ať jsou zábrany u mě nebo jinde.... *2645*
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.10.2009 22:40:32 ... (Strom/Strom)
Re (10): Muj nazor:))
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 26.10.2009 22:10:19:
*712* Ale děkuju, za radu *148*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: