XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ceny energií.

Ceny energií.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Reakce na ceny energií.
Vážení.
Před nějakým časem jsem požádal o založení nového tématu „Ceny energií“ na fóru „Ekonomika finance“. Takové téma potřebuje na rozběh nějaký zajímavý impuls a tím by byly nové sazby za elektrickou energii. Zatím jste toto téma neotevřeli a tak byl vhodný čas promeškaný.

Proto prosím o stornování mé žádosti o otevření tohoto tématu.

Děkuji.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 28.06.2018 18:51:30 ... (Strom/Strom)
Podvody.
Podomním prodejcům vždycky řeknu, že smlouvu mám s vítězem D testu a řeknu jim, že až vyhrají tuto soutěž jsem jejich. Většinou říkají, že do takových soutěží se nepřihlašují a já na to že to je jejich chyba.

Nikdy jim neukazujte vyúčtování za energie.

Starosta obce, pokud zjistí, že někdo takový do obce přijel, hned hlásí v místním rozhlasu: Do obce přijely podezřelé osoby, které nabízejí energie buďte velmi obezřetní.

Jinak ceny se dají zjistit na adrese:
https://www.eru.cz/pro-spotrebitele/ka...ory-srovnani-nabidek

eru je státní organizace, srovnání cen na jiném webu nemusí odpovídat pravdě. Jenže objektivní srovnání cen není všechno. Ve smlouvě mohou být nějaké podrazy, které jen těžko odhalíte.

D test je nezávislý časopis pro spotřebitele. Čas od času vyhlásí soutěž o nejlepšího dodavatele energií a v soutěži vítězí nejen nejlepší cenová nabídka ale i nejférovější z hlediska podmínek. Navíc ani přihláška do této akce není závazná, rozhodujete se až po seznámení s cenovou nabídkou. Já jsem se přihlásil v roce 2016 a jsem spokojený, jak níže uvádím, ušetřil jsem docela dost.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: