XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ceny energií.

Ceny energií.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Reakce na ceny energií.
Vážení.
Před nějakým časem jsem požádal o založení nového tématu „Ceny energií“ na fóru „Ekonomika finance“. Takové téma potřebuje na rozběh nějaký zajímavý impuls a tím by byly nové sazby za elektrickou energii. Zatím jste toto téma neotevřeli a tak byl vhodný čas promeškaný.

Proto prosím o stornování mé žádosti o otevření tohoto tématu.

Děkuji.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Radagast ... 05.02.2017 09:11:35 ... (Strom/Strom)
dtest
Zdravím lidi nedávno jsem zjistil že dtest vám umožní mít levnější ceny energií výběrem lepšího dodavatele ale jako obvykle to není jen tak aby to klaplo musí se přihlásit víc lidí a až jich bude dost tak bude jakási soutěž. Ano sice nic jistého to není ale proč toho nevyužít a nezkusit to?
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 06.02.2017 08:03:18 ... (Strom/Strom)
Re: dtest
Odpověď na příspěvek od Radagast z 05.02.2017 09:11:35:

Tvůj příspěvek je trošku nepřesný. Sám jsem se do soutěže Dtest přihlásil už loni a tak už odebírám elektřinu i plyn u nového dodavatele doporučeného Dtestem. Ostatně přečti si první příspěvek v této diskusi. Jak se říká nechval den před večerem takže zatím jsem spokojený, ale s konečným hodnocením počkám až na roční vyúčtování.

Teď k té nepřesnosti. Soutěž nezačne probíhat až tam bude dostatek lidí ale v pevně stanovená data jako minule.
Regitrace nejpozději 15. února
16. února výběr nejlepšího dodavatele.
31. března zašle každému nejlepší nabídku.
30. dubna zahájení změny dodavatele.

Přihláška do soutěže je nezávazná. Závazek vzniká až podepsáním smlouvy s vybraným dodavatelem. Já se přihlásil i letos jen proto, abych si zjistil, není li některý dodavatel výhodnější než ten z loňska i když pro menší ušetřenou částku nebudu dodavatele měnit.

Otravné je akorát hledání údajů v minulých smlouvách pro vyplnění přihlášky do soutěže.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: