XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ceny energií.

Ceny energií.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Reakce na ceny energií.
Vážení.
Před nějakým časem jsem požádal o založení nového tématu „Ceny energií“ na fóru „Ekonomika finance“. Takové téma potřebuje na rozběh nějaký zajímavý impuls a tím by byly nové sazby za elektrickou energii. Zatím jste toto téma neotevřeli a tak byl vhodný čas promeškaný.

Proto prosím o stornování mé žádosti o otevření tohoto tématu.

Děkuji.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 27.04.2016 19:03:07 ... (Strom/Strom)
Uvidíme jak to dopadne.
Pozoruji že vedení Xchatu není moc pozorné (přečtěte si to nahoře). No ale i když byl vhodný čas na rozjetí takové diskuze promeškaný a můj návrh na zrušení tématu nebyl akceptovaný, přece jen tu něco napíšu a uvítám i zkušenosti jiných.
25.1.2016 jsem v tématu Aktuality napsal o iniciativě časopisu D test. Dnes jsem poslal svůj souhlas ke změně dodavatele plynu i elektřiny, který byl tímto časopisem vybraný. Další zájemci se už za těchto podmínek přihlásit nemohou, jen pokud by někdo ze zaregistrovaných nabídky nevyužil a dodavatel měl ještě volnou kapacitu.

Takže jak jsem dopadl: Stávající spotřeba plynu 9 077 kwh
Stávající spotřeba elektřiny 2 784 kwh Jistč 3x25A sazba D02d.

Roční náklady prozatím na plyn + elektřina 16 543 Kč + 13 664 Kč = 30 207 Kč
Roční náklady nové plyn + elektřina 21 787 Kč
Roční úspora plyn +elektřina 8 420 Kč

Smlouva je na rok. Vím že to vše je zatím jen na papíře uvidíme jaká bude skutečnost ale doufám že tak solidní časopis jako je D test by se neblamoval.
Nedělám si iluze o tom že cena bude po roce stejná, ale už úspora za jeden rok se vyplatí.
guest Muž PaulK22 (poczta@americanoutlet.pl) ... 16.08.2016 21:17:58 ... (Strom/Strom)
Re: Uvidíme jak to dopadne.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 27.04.2016 19:03:07:
Hi, You will save money for fuel buy on www.americanoutlet.cz!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: