XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ebisek

Ebisek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lord of The Spam, ...physics, internet, networks... :)))
Inovace !

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Ebisek Muž Ebisek ... 16.04.2016 01:40:16 ... (Strom/Strom)
Advert
Když jsem si dneska pročítal materiály ohledně etičnosti blokování reklamy, narazil jsem v jednom vedlejším článku na Lupě na velmi výstižný komentář, který se týká sice kina (nikoli televize), ale myslím si, že by se nad ním měl celý filmový průmysl zamyslet.

"Já už jenom čekám kdy dostanu v kině od obsluhy po hubě za to že tam pravidelně přicházím až po reklamách cpaných lidem za jejich peníze!"

Docela živě si pamatuju, jak jsem byl naposledy asi po deseti letech v kině. Nechal jsem tam ve dvou lidech asi pětistovku (včetně předražené Coly) a PŮL HODINY jsem se za svých 500Kč díval na reklamy na Sportku a Hyundai... Pak mi teprve za mé peníze pustili hodinu a půl dlouhý film. Cítil jsem se tím okraden. O své peníze a o svůj čas. A pochopil jsem, proč lidi raději film ukradou na torrentu v shit kvalitě nahrávané mobilem z klína v kině, než aby na to šli na velké plátno...
kotatkozModrá hvězdička Žena kotatkoz (kotatkoz@xchat.cz) ... 16.04.2016 10:52:12 ... (Strom/Strom)
Re: Advert
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 16.04.2016 01:40:16:
Njn, vsak podobne vtipny je, kdyz si koupis original DVD/BR ... nez doklikas na samotny film, nevyhnes se hlaskam, ze stahovani filmu je kradez a zlocin, atd.. To jiste ten, kdo kouka na original placku, potrebuje vedet a vuuubec ho neotravuje, ze musi tyhle chujoviny pri kazdym spusteni pretrpet :D

Ale v kine to je samozrejme peklo nejvetsi... taky mi to dost vadi.

Filmovy prumysl je v tomto cely zvraceny a moc neumi nakladat s tim, jak si platici divaky nenasirat :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: