XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.02.2024 21:47:28 ... (Strom/Strom)
Stop prokrastinaci! :)))
.
(Samozřejmě, že následující není nic důležitého a je to jen narcistická móda, ale mně to pomáhá. A baví. *14**1*)

Před Vánoci jsem měl dost neprozřetelný nápad, proč malovat jen částečně, proč si při úklidu potom konečně nedat dohromady knihy, filmy, časáky a to, čemu říkám "papíry" (různé poznámky, výstřižky, faktury, paragony, návody, recepty, adresáře), ale ani jsem si neuvědomil kolik toho mám. Jsou toho stovky a "papírů" 20 krabic. Do toho konec Uložta, kdy jsem jeden týden jen stahoval, až jsem prostahoval 1 TB navzdory tomu, že už u vytahaných DVDček jsem si říkal, že to snad nenakoukám ani v důchodu. (Obdobná situace jako Uložto - taky zuřivé skupování, jakmile to vypadalo na soumrak disků, ceny letěly dolů, likvidovaly se půjčovny, Levné knihy najednou přestaly chrlit klenoty světové kinematografie a nakonec to zabalil i Bontonland v Koruně.)

I když něco málo uklízím ještě teď, jsem rád, že jsem s tím konečně nějak pohnul a jsem pevně rozhodnut pokračovat v třídění a zpracovávání. Zatím ale mám problém se soustředit na jednu věc, takže nejbližších restů mám hned několik: ritual de lo habitual, pravidelné cvičení, úkoly z angličtiny, soupis kde co mám na externích discích (bez přesouvání a likvidace starých) a přepis linků z mobilu.
.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: