XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / xhodiny2

 

xhodiny2

xhodiny2

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
o projektu 'dalších' xhodin
xhodiny na adrese http://xhodiny.doni.eu

-xchatové mini-fórum -

xhodiny umožňují:
Jdu na 3D film   *999* Vložit svůj nick ke sledování a kdykoliv se podívat kolik času a v kterou denní dobu nick strávil na chatu (v libovolné místnosti).
Jdu na 3D film   *999* Porovnat se s ostaními na xhodinách registrovanými v TOP.
Jdu na 3D film   *999* Sledovat i jiné nicky při registraci s heslem.

mini-FAQ:
Alien   *1096* Projekt sleduje výskyt v místnostech a v reálném čase.
Alien   *1096* Jeden malinký dílek na grafu dne odpovídá 5ti minutám. S touto přesností xhodiny ukazují pohyb na xchatu.
Alien   *1096* Registrace probíhá na stránce projektu.
Alien   *1096* Heslo do xHodin můžete získat od moderátorů fora (vacziik, CommandTheVindobona)
Alien   *1096* Barvy v grafu odpovídají: zelená = online, červená = offline, šedá = nezjištěno

REGISTRACE: http://xhodiny.doni.eu/registrace

Sem můžete vkládat své názory na projekt, nápady na vylepšení, nebo hlásit nefukční části.

Autorem projektu je venda.

xhodiny na adrese http://xhodiny.doni.eu

Moderátoři: CommandTheVindobona, venda

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

CommandTheVindobonaModrá hvězdička Muž CommandTheVindobona (davidk.nj@centrum.cz) ... 27.10.2011 19:57:24 ... (Strom/Strom)
XHODINY - Elza
Jak jsem se koukal na jeho stranky s hodinama tak jsem se fakt z chuti zasmal. Lidi fak nevi jak kde koho obrat tak uz zkousi aji take veci...

Citace:

Příspěvek na provoz

Provoz XStatistik a doména něco stojí, a tak není v silách autora, nekonečně provoz financovat. Sponzorem webhostingu je Radek Zajíc, kterému patří vřelé díky. Avšak na doménu, která stojí cca 240 Kč ročně, je nutné vybrat příspěvky. Pokud bude tento projekt soběstačný, a bude na něj přispívat dostatek uživatelů, bude běžet dál.
Jak lze přispět?
Stačí převést libovolnou částku na účet č. 1693024033/0800 (Česká Spořitelna), jako variabilní symbol uvést UID Vašeho nicku, a do poznámky připsat nick, případně jméno, a zkratku 'XS', aby bylo poznat, že se jedná o příspěvek na XStatistiky. Seznam všech, kteří přispěli, vč. výše částky, bude zveřejňován pravidelně na této stránce. Každému registrovanému příspěvci se zobrazí taktéž tato ikonka .
Kolik je třeba vybrat?
Pro období 23. 11. 2011 až 23. 11. 2012 je potřeba vybrat ještě 240 Kč.
Pro období 23. 11. 2012 až 23. 11. 2013 je potřeba vybrat ještě dalších 240 Kč.
TOP 10 přispěvatelů podle celkové částky:

------

Mne stoji provoz techo xhodin jak se cesky rika nula nula hovno a aji kdyby stalo urcite by mne nenapadlo vybirat od lidi penize takovym zbusobem jak on:-D
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan@elznic.com) ... 13.01.2013 04:16:24 ... (Strom/Strom)
Re: XHODINY - Elza
Odpověď na příspěvek od CommandTheVindobona ( mailto:davidk.nj@centrum.cz ) z 27.10.2011 19:57:24:

To je od Tebe opravdu šlechetné a všichni Tě budou za Tvou skromnost jistě velmi obdivovat, jsi rozhodně lepší než já a fakt s chutí Ti dělá dobře to dávat všem, podle toho, co sem píšeš, najevo.

Mě bohužel provoz nula nula ho... (to třetí slovo si odpustím, abych se nesnížil na Tvou úroveň) nestojí, celá služba je mi v podstatě k ničemu, protože ji dnes už téměř nevyužívám, a tak namísto toho, abych ji jednoduše vypnul, což by pro mě bylo jistě mnohem snažší, jsem dal všem možnost dobrovolně přispět alespoň na doménu, přestože mě stojí provoz nadále čas, kterého si v součtu cením daleko více, než těchto téměř zanedbatelných dobrovolných příspěvků.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: