XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Formule 1

Formule 1

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*1537*je prostě originál*18*
žádné rallye, žádné motorky, prostě jedinečná formule 1Pozor   *90* Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Gremlinss (gremo@gmail.com) ... 23.11.2014 17:58:41 ... (Strom/Strom)
jak se cekalo
rosberg mel problemy uz start podelal a pak se to vezlo hemilton vyhral ma titul a rosberg musi cekat jestli nekdy napodobni sveho tatku kekeho rosberga ,- a jeste co je nejhorsi tak od 2015 kdo nema satelit nebo nechyta nemecke ci rakouske programy tak ma smulu nova skoncila s F1 ma to placena televize sport 1 ,-
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 23.11.2014 22:01:44 ... (Strom/Strom)
Re: jak se cekalo
Odpověď na příspěvek od Gremlinss ( mailto:gremo@gmail.com ) z 23.11.2014 17:58:41:

Já jsem naopak rád a doufám, že Formule dostane prostor a kvalitu, kterou si zaslouží. Stejně jsem poslední sezǒnu sledoval F1 hlavně na Slovácích, kde je to bez reklam. Satelit mám tak jako tak, takže mě to nebude stát nic navíc.

Jo, snad to vyjde Rosbergovi příští rok, protože nečekám, že by jiný tým ohrozil dominanci. Možná jim to více zkomplikuje. Ale budu příjemně překvapen, pokud se mýlím.
guest Muž KuAl ... 17.12.2014 10:14:33 ... (Strom/Strom)
Re (2): jak se cekalo
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 23.11.2014 22:01:44:
Ja osobne jsem zvedavej na MecLaren ve stojeni s Hondou.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 30.09.2019 12:20:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): jak se cekalo
Odpověď na příspěvek od KuAl z 17.12.2014 10:14:33:

Také jsem byl zvědavý, jak si s tím poradí. Ale byli netrpěliví a prokoučovali to. Mohli být továrním týmem, to nejhorší odedřeli sami a Red Bullu už dali celkem schopný motor.

A ani s Renaultem moc dlouho nevydrželi a za dva roky se vrátí k výrobci motorů, od kterého utekli z rozumných důvodů. Asi jim stačí hrát druhé housle, protože těžko budou mít lepší auto než tovární Mercedes.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: