XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Mvek ... 11.01.2023 12:22:39 ... (Strom/Strom)
Odhlašování i během chatování
Zdravím, cca týden zlobí asi každý den udržení session. Prostě najednou zjistím, že se mi okno místnosti nebo šeptací okno (samozřejmě obojí najednou) nerefreshuje, odeslání zprávy nefunguje, zpráva zůstává napsaná a tlačítko jakoby nereaguje. A když dám refresh (F5), tak se musím přihlásit.
Totéž dám refresh třeba ve svém profilu nebo tak a taky najednou nejsem přihlášený. Někdy se dokonce stane, že v šeptacím okně jednu zprávu odešlu a hned druhou poté už ne. Takže to nevypadá ani jako reakce na neaktivitu.

Je to dost otravné, člověk tak třeba neví, že mu někdo píše, a myslí si, že se odmlčel. A zlobí to v různých browserech na různých počítačích a na různém internetovém připojení, navíc mi to potvrdil nejméně jeden další uživatel.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 12.01.2023 08:32:40 ... (Strom/Strom)
Re: Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od Mvek z 11.01.2023 12:22:39:

Ahoj, jaké používáš internetové připojení?

Mohlo by pomoci v Nastavení hesla a zabezpečení zkusit si změnit úroveň zabezpečení na Střední.

Pokud to nepomůže, vyzkoušej ještě XChat v anonymním okně se zakázanými doplňky. Nějaké rozšíření by to také mohlo způsobovat.

Případně promazat cache prohlížeče:
https://support.google.com/accounts/an...E.Platform%3DDesktop
guest Muž Mvek ... 12.01.2023 18:22:06 ... (Strom/Strom)
Re (2): Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@post.cz ) z 12.01.2023 08:32:40:


Střední úroveň taky nepomohla, ale dík, vůbec jsem o té možnosti nevěděl.

A jak jsem psal, zkoušel jsem to na více počítačích, ve více browserech i v privátním okně. A pluginy stejně nepoužívám.

Dnes mě ale zarazilo, že v době, po které jsem vypadl, se mi třeba zasekl na chvilku net, nebo už se mi stalo, že jsem vypadl i z úplně jiného webu. Přesto jsem přesvědčen, že se mi to nestalo jen opakovaně z mobilních dat Vodafone (hotspot přes kabel z mobilu, tedy ani ne wifi, ale mobilní data na konci), nicméně i přes kabelové připojení jinak spolehlivého a stabilního poskytovatele doma. Navíc teda vše fungovalo dobře na obou připojeních vloni, celý rok.
Ještě zjistím, co za připojení má ten druhý uživatel, který si stěžoval před dvěma dny.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@xchat.cz) ... 13.01.2023 00:10:33 ... (Strom/Strom)
Re (3): Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od Mvek z 12.01.2023 18:22:06:

To co popisujes je casto tim, ze se meni IP adresa pripojeni. Pomerne rad to dela Vodafone, pokud jsi na pomezi dvou a vice vysilacu a cas od casu se mezi nimi prepnes. V takovem pripade je potreba dat uroven zabezpeceni na nejnizsi. U pevneho pripojeni je to dost zvlastni chovani.
guest Muž Mvek ... 20.01.2023 17:12:06 ... (Strom/Strom)
Re (4): Odhlašování i během chatování
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( gymjwm@xchat.cz ) z 13.01.2023 00:10:33:

Vypadá to tak, kontrolovat IP jsem byl líný, ale úplné snížení zabezpečení to vyřešilo. Každopádně je zajímavé, že na stejném místě to začalo zlobit až s novým rokem, dřív měsíce nic. Ta pevná linka asi byla jen jednou, možná něco ojedinělého, ale teď je to stejně díky nastavení ok.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: