XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

 

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o této víře a co s ní souvisí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

slami990h Muž slami990h ... 26.04.2020 09:33:53 ... (Strom/Strom)
covi
Koronavirus, ačkoliv nezpochybnitelné zlo sebou nese i důvod k zamyšlení, každému je jistě známo, že umřít může i mladý člověk.
Když sledujete rostoucí čísla o nakažených a mrtvých, asi si každý položí otázku, jestli tahle vlna dosáhne až k němu, co bude potom? Jaký je to pocit? Bude to hvězda, či snad kříž?

Možná to někomu připadne morbidní, ale je to jeden z toho mála okamžiků, kdy alespoň na chvíli iluze pocitu falešného bezpečí ztratí nad námi svoji moc a najednou o nás rozhoduje něco jiného, nebo někdo jiný?
Mohu každého ubezpečit, že Bůh existuje a je mi také naprosto jasné, že není mě známého způsobu, jak o tom kohokoliv přesvědčit,
tak temné jsou to časy, dokonce i to málo, co tu zbylo, církev, je vypuzena ze svých kostelů.
Vedle falešné představy bezpečí je i celá řada jiných iluzí, teprve za nimi je skutečnost.

Prý lze najít spasu i v případě, pokud se v okamžiku smrti obrátíme k Bohu, před 16 lety jsem si tím byl jistý, teď nevím určitě, ale za pokus to jistě stojí. Nikdo se vám nebude smát, nikdo se o tom nedozví, tak proč to nezkusit, držím palce.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: