XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kontakt s adminy / Informace pro uživatele

 

Informace pro uživatele

Informace pro uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zde najdeš informace týmu o důležitých věcech týkajících se XChatu
Máš technický problém? Napiš nám - můžeš si vybrat z několika různých způsobů:

fora: http://www.xchat.cz/forum/topic.php?r...arent=1&id=14366
email: help@xchat.cz
facebook: https://www.facebook.com/xchatcz
twitter: https://twitter.com/xchatcz

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 21 | 20 | 21 | » | Poslední

 

StanliČerná hvězdička Muž Stanli (stanli@stanli.net) ... 01.01.2005 13:53:47 ... (22/202)
Brouk-y2k
Dnes z osobních a časových důvodu opustil XChat Tým administrátor Brouk-y2k. Přejeme mu hodně štěstí a děkujeme mu za jeho práci, kterou vykonal. Byla mu za ni přidělena černá hvězdička.
StanliČerná hvězdička Muž Stanli (stanli@stanli.net) ... 26.12.2004 22:33:47 ... (21/202)
carnero
Dnes na vlastní žádost opustil řady XChat Týmu administrátor carnero. Přejeme mu hodně štěstí v dalším životě, hezký zbytek svátků a do nového roku vše nej.
StanliČerná hvězdička Muž Stanli (stanli@stanli.net) ... 24.12.2004 12:59:47 ... (20/202)
Vánoční dárek
Dnešním dnem se do týmu vrací Blondezwerg. Přejeme jí hodně štěstí.

A Vám všem šťastné a veselé.
Prazdroj Muž PraZDroJ (Liberecky@urquell.net) ... 13.12.2004 10:45:17 ... (19/202)
J-H
Další novou posilou se stal J-H, hodně štěstí i jemu *22*
Prazdroj Muž PraZDroJ (Liberecky@urquell.net) ... 12.12.2004 23:00:57 ... (18/202)
Carnero a Lipp
Novými posilami týmu se stali Carnero a Lipp. Hodně štěstí při získávání nových zkušeností.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 07.12.2004 08:46:26 ... (17/202)
Odstoupení
Zdravím,
jak již mnozí z vás nejspíš zjistili, odešel jsem z pozice červené hvězdičky. Nebylo to na základě nějakého nátlaku, důvod byl mnohem prostší. Jak někteří z vás ví, poslední rok se podílím na vývoji XChatu. Online administrace, ač jsme se snažili, aby většinu práce odvedly YS, byla pro mě velkou zátěží, která odvracela mojí pozornost od programování a práce, zabírala mi čas. Proto jsem se rozhodl a po domluvě s NetCentrem přenechal svůj post červené hvězdičky Stanlimu. Věřím tomu, že až se rozkouká, vnese do fungování týmu spoustu nových nápadů, které vylepší jeho fungování a přístup.

Sám jsem v poslední době několikrát prudce reagoval, vůči některým lidem. Byly to jistě chyby, přesto to není důvodem pro mé rozhodnutí. Věřím, že tento můj krok umožní další vývoj kupředu. Osobně do tohoto vývoje vložím své síly z hlediska programování, další své nápady a myšlenky. XChat ovšem není jen o tom, co je napsané, ale také o chování lidí. I to se snad bude posunovat k lepšímu. Ať XChat žije, vyvíjí se, není potřeba uživatele omezovat. Ale to chce nejen snahu administrátorů, ale také snahu uživatelů. Osobně si myslím, že je možné, aby uživatelé a tým v pohodě spolu vycházeli. Chce to jen naslouchat si navzájem. Pokuste se o to společně.

Přeji všem administrátorům, aby svou práci zvládali v klidu a aby se vztahy jen a jen zlepšovaly. Zároveň přeji uživatelům, aby potřebovali zásahy administrátora co nejméně.

Samozřejmě se mně jen tak nezbavíte. Vzhledem k tomu, že budu nadále programovat, budu také rozhodovat o možnostech, které se zařadí na todo list a které budou zavrženy. Jen nebudu mít možnosti administrátora online v místnosti, možnosti RS operovat s nicky, místnostmi a tak podobně.

A teď se již vrhněme na společné úsilí udělat XChat lepším.

GymJWM
Prazdroj Muž PraZDroJ (Liberecky@urquell.net) ... 01.12.2004 00:34:59 ... (16/202)
Blondezwerg a Jardin
Blondezwerg z osobních důvodů opouští řady administrátorů.

Rozhodnutím XChat týmu odebrána práva Jardinovi.

Oběma děkujeme za jejich pomoc a získávají za svou dosavadní práci černou hvězdičku *22*
Prazdroj Muž PraZDroJ (Liberecky@urquell.net) ... 23.11.2004 17:16:27 ... (15/202)
Síň slávy
Historie bývalých administrátorů XChatu a jejich funkční období. Rozděleni jsou podle nejvyšší dosažené pozice. Údaje nejsou úplné, takže uvítáme, pokud někdo bude mít přesnější informace a dá nám vědět. Předem díky.

http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=43#help_207
Prazdroj Muž PraZDroJ (Liberecky@urquell.net) ... 22.11.2004 11:11:17 ... (14/202)
Joe-Black
Dnes požádal Joe-Black o odebrání práv administrátora se žlutou hvězdičkou. Zároveň mu byla přidělena černá VIP hvězdička. Děkujeme mu za víc jak rok spolupráce v rámci XChat Teamu.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 21.11.2004 22:49:59 ... (13/202)
Odvolani Jardin a joe-black
Ahojte,
vzhledem k tomu, ze se v nastale situaci strhla vasniva debata, tak pridam oficialni vyjadreni drive, nez se puvodne zamyslelo.

1) Ano, mate pravdu, Jardin odvadel praci administratora skvele
2) Ne, nemate pravdu, RS to neudelaly z osobnich duvodu

To bylo kratce pro ty, co nemaji radi dlouhe romany. Ted trochu detailneji.

joe-black
Duvody pro odvolani byly jednoduche. Joe-black pred kvetnem 2004 xchat navstevoval malo a neplnil limity. Nasledne byl varovan a jeho navstevnost se prudce zvysila. Zustal tedy na pozici a pracoval dal. Zhruba mesic zpet se navrsily stiznosti uzivatelu i YS na jeho praci (neschvaloval fotky, coz mel, nepomahal online). Mezi tim byl nekolikrat varovan, mnou osobne byl upozornen, ze jsou na nej stiznosti. Dalsi veci byly jeho caste omluvy, ze nemuze to a to protoze to a to. YS se ovsem ve svem hlasovani rozhodli dat mu dalsi sanci... ano, fotky zacal schvalovat (ze dne na den se vyresily vsechny problemy s pocitacema a vsim co mel), ovsem online pomoc stale nic, nema cas, je zaneprazdnen. Toto bylo a je duvodem pro jeho odvolani.

Jardin
Jardin je velice zodpovedny clovek. Praci administratora odvadel vyborne, zavedl spoustu postupu, ktere jsou ted vyuzivany. Bohuzel jeho problemem, jak jsme posledni dobou pozorovali je, ze si vsechno moc bere a nedokaze si odpocinout. V posledni dobe byl Jardin velice napjaty. Zacalo to jiz drive, kdy se pohadal na Kontaktech s adminy s tuntou a rekl, ze ty fora necha byt a at se staraji moderatori. Chvili byl klid, ale pote se situace opakovala. Nasledne to dospelo do situace, kdy tunta odesla z moderace for kvuli Jardinovi, ktereho povazovala za kamarada a bolelo ji, jak se chova. Mezitim byl Jardin nekolikrat varovan smerem od RS, aby sve chovani vuci moderatorum mirnil. Situace pokracovala, hadky Jardina s tuntou neprestaly, ani kdyz uz fora nedelala. Navic se Jardin oprel i do Bohdyho. Tyto veci byly duvodem, proc se tunta vratila do moderace a nadale nam pomaha. Narazky Jardina se neustale stupnovaly. Ze strany RS i YS byl nekolikrat v pratelskem rozhovoru upozornen, ze nema prenaset sve osobni problemy do xchatu, ze si ma dat pauzu a ne vsechno si brat tolik osobne a mirene proti sobe. Bohuzel, situaci se nepovedlo uklidnit a vse dospelo do takove faze, kdy jsem jardina za neustale urazeni moderatoru killnul. Nasledne jsem obdrzel nekolik "slusnych" slov z Jardinova druheho nicku, nasledovala prudka hadka v klidu Jardin vs. vsichni ostatni. A prisla omluva Jardina. Na zaklade teto omluvy byl odblokovan, aby mohl nadale vykonavat svoji praci. Pri teto vymene nazoru jsem Jardinovi rekl, ze nevidim duvod, aby mu byla sebrana zluta. Nasledne prisla streda. Od Prazdroje jsem dostal podklady k Jardinovi, jeho chovani a otazku odvolani. Pro projiti duvodu jsem souhlasil.

Ty duvody:
Jardin v afektu vypeni, neco se stane a potom se zacne omlouvat.
Jardin pomalu propadl xchatu, ktery ho tlakem uzivatelu na jeho osobu nici
Jardin byl nekolikrat varovan ruznymi osobami, jeho chovani si vsimli i bezni uzivatele
dnesnim dnem dalsi duvod... jardin udelal vse pro to, aby si udrzel pozici administratora... pod palbou jeho vet byli nejen administratori, ale i lide, ktere jardin zna a kteri se znaji se mnou ci prazdrojem. A potom take jeho vyjadreni na diskuzich.

Proc nebylo oficialni vyjadreni?
Duvod byl jednoduchy. RS rozhodly... nasledne byly informovany vsechny sluzebne starsi YS, ktere se nam podarilo sehnat, coz byly snad dokonce vsechny krome tri novacku. Bylo jim receno nase rozhodnuti a duvody. Vsichni se shodli na nekorektnosti jardinova vystupovani, nekteri take souhlasili s odebranim, jini byli pro dalsi sanci, zhruba pul na pul. Coz podporilo nase rozhodnuti. Nasledne byl informovan Jardin i joe-black emailem, ze jim budou odebrana prava k 1.12.2004, aby mohli dokoncit co chteji, rozloucit se, aby byli dopredu pripraveni a nebylo to stylem nahla smrt. Od tohoto jsme si slibovali, ze oba pochopi nase duvody a v interni debate si to vsechno probereme. Jak to dopadlo vsichni vime...

My jsme nevyhodili Jardina... my jsme Jardina odvolali, aby si konecne odpocinul. On delal strasne moc prace a odpocinout sam si nedokazal a bylo na nem a jeho chovani videt, jak extremne moc odpocinek potrebuje a jak jej to nici. Chapu, ze uzivatele, kteri nevedi a neznaji vsechny souvislosti budou stat za Jardinem proti RS a bude to pro ne nesmyslne jednani, ale na druhou stranu zkuste pochopit i nas... obcas je nutne udelat rozhodnuti, ktera nejsou jednoducha, nejsou fer, ale jsou nutna. Nebyly v tom zadne osobni veci, nevadilo mi dohadovani se s Jardinem, konstruktivni kritika nikdy neskodi. Ale jsou veci, ktere se probiraji pred lidma a ktere se probiraji v soukromi, coz bohuzel v posledni dobe nebylo pravdive. Nechteli jsme, aby Jardinovy problemy pocitili na vlastni kuzi dalsi a dalsi uzivatele.

Chtel bych obema podekovat za praci, kterou pro team i uzivatele odvedli. Obvzlast co se tyce jardina, byla skvela. A vim, ze k tomuto se pripoji cely zbytek teamu.

Obema bude udelena VIP hvezdicka v soucasne dobe s neomezenou platnosti jako podekovani.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 21 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: