XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 62 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž chazy-chaz ... 11.05.2008 12:08:01 ... (535/615)
Re (5): SS
Odpověď na příspěvek od bes-tie z 11.05.2008 07:13:38:
Veronika podpořila mě a já jsem na oplatku podpořila jí. Nic víc,takže mě prosím nebuzeruj. To, že je Veronika dobrý ss, je můj názor,kterej mi nikdo nenakukal. Já jsem poslední,kdo by si do něčeho nechal kecat.
Víc už bych se k tomu nevyjadřovala,protože tohle téma se místnosti netýká..
guest Muž BOB-dominator (petepe@post.cz) ... 11.05.2008 10:07:00 ... (534/615)
To jsou věci
Vidím že Angelika by tu měla chodit častěji... jak je vidět vždy když se objeví tak se hned začne něco psát ve foru a to by jistě jako aktivní správce tohoto fora McKay měl velikou radost. Jen škoda že sem nechoděj hodně baculky.
Jen koukám že se tu začíná rozmáhat prolínání různých místností.

>> Zipe je to jasný že už to není co to bejvalo ... máš fakt pravdu
guest Muž bes-tie ... 11.05.2008 07:13:38 ... (533/615)
Re (4): SS
Odpověď na příspěvek od chazy-chaz z 10.05.2008 09:54:50:

Cituji: Já do mamin nechodím vůbec a to o jejím správcovství vím jen z jejího podání a víc jsem se o to nestarala,protože se mě to netýká...
Taky si myslím,že se tě to netýká,nechápu tedy,proč do toho zasahuješ. Myslíš tím,že když ti já nebo kdokoliv jiný napíše,že bude skvělá/ý ss,tak ty tomu uvěříš a půjdeš mě či kohokoliv jiného podpořit? :-))) Asi by jsi měla podle tvé "logiky",prostě by ti to bylo "podáno" :-)))Věříš všemu,co ti kdo nakuká? Neznám tě,neber to jako osobní útok,jen mi to hlava nebere....Vyjadřuj se prosím jen k tomu o čem víš VŠECHNO a znáš souvislosti. Já vám tady taky nebudu chodit kecat do volby ss a nikdo z Mamin,protože víme o vás a o vaší místnosti kulové:-)

Přeji ti hodně štěstí na postu ss. *4*
guest Muž chazy-chaz ... 10.05.2008 09:54:50 ... (532/615)
Re (3): SS
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 10.05.2008 06:01:04:
Jirko,Verča jen vyjádřila svůj názor,když mě jako SS podpořila a to mi udělalo radost,protože je ted fajn každy kladný názor. Já do mamin nechodím vůbec a to o jejím správcovství vím jen z jejího podání a víc jsem se o to nestarala,protože se mě to netýká...
Za to popřání štěstí pokud mi vyjde SS ti děkuji.
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 10.05.2008 06:01:04 ... (531/615)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 07.05.2008 10:56:01:

Je fakt, že sem tam nebyl, tak to nebudu dál komentovat, ikdyž si myslím, že mám celkem kompletní informace :) , měl bych návrh, já ti nebudu komentovat maminy a ty nebudeš komentovat akty :)

BTW: Chazy sem chodí už dlouho? A jak to víš, když jsi sem nechodila...

Omluva Chazy - nemyslel sem to tak, že sem nechodíš dost dlouho, abys získala přehled o místnosti a lidem...

*1367*
guest Muž back_to_bedlam ... 07.05.2008 13:51:20 ... (530/615)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 06.05.2008 16:45:17:
*4460* ten chorý mozek budu asi já *4460* jen aby jsi věděl o kom drahá, skvělá, a ke všem spravedlivá SS mamin hovoří *88* ... zdravím *1581*
guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 07.05.2008 10:56:01 ... (529/615)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 06.05.2008 16:45:17:
Jo zipáku tak ta kurtovláda je vcelku výmysl jednoho chorého mozku, ale to je fuk. A dosazení..... Sám víe že v některých místnostech navrhují stávající Ss další SS aniž by o tom hlasovali SN...... Jsem dobrá SS a na tom trvám a ty to laskvě nekomentuj když v té místnosti nebýváš.Chazy znám, je spolehlivá, spravdelivá a chodí sem už dlouho. kdybys byl co proto, byl bys rád že se tu toho chce někdo ujmout, protože tahle místnost chátrá a je potřeba s tím něco dělat a napsal bys giggovi že chazy je vpoho a že s ní souhlasíš.
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 06.05.2008 16:45:17 ... (528/615)
SS
Nechci vám tu do toho nějak moc kecat, ale... ...však mě znáte (a kdo ne, buďte rádi, není o co stát :)))

> Nevím o tom, že by na zrušení nebo nezrušení místnosti mělo vliv, jestli má SS nebo nemá. Zrušení místnosti pokud vím ovlivňuje jen návštěvnost, tím ale nechci říct, že by tu neměl být SS, naopak...

> to MrtvaNevessta - mno brachu, co jsem sem chodil, tak jsem tě tu neviděl, takže ikdyž se nebudu konkretně vyjadřovat k tomu, kdo by tu měl být SS, dovolím si vyjádřit se k tomu, kdo by tu SS být neměl. Rozhodně si myslím, že jsi jeden z nejmíň vhodných možných kandidátů hlavně proto, že jsem zastáncem "koleček", člověk by měl napřed poznat prostředí a lidi, než se začne hrnout za funkcí...

> to Chazychaz - pokud se domluvíte a budeš tu SSkovat, tak hodně štěstí :)

> to Bobík a Sabluník :) - staré zlaté dobré časy už asi nikdo nevrátí, škoda...

> to Angelika... - o způsobu tvého dosazení do řad SS v maminách a o praktikách tvé "krutovlády" sem lecos slyšel, ale i přesto, hodně štěstí, sem rád, že ti to vyšlo - tam

Kdybyste chtěli ještě do něčeho kafrat, tak hoďte téma :)))

*1367*
guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 06.05.2008 12:22:26 ... (527/615)
Re (3): No tohle ... tento poprask už tu byl .... nedávno ....
Odpověď na příspěvek od chazy-chaz z 25.04.2008 13:56:14:
Jako bývalá pravidelná návštěvnice a neúspěšný kandidát o Ss (zakzila jsme si to sama, uznávám) jsem tady chazy-chaz potkávala velmi často a bývala tu velmi dlouho. Už v té době měla zájem ujmout se tohoto postu, který je bohužel často víc údělem nežli potěšením, jak mám sama možnost zkoušet v Maminách. Myslím si že tato slečna ví co je fotka a ačkoliv se třeba ještě nedostala k aktům (je poměrně mladá, mějte strpení), rozhodně myslím že rozumí jejich významu a že je vcelku ideálním kanidiátem na SS v této místnsoti. Druhého kandidáta jsme v životě neviděla a neznám ho, čili není na místě ho hodnotit. Ale chazy je fajn a já jí držím pěsti.Mějte se tu všichni hezky a nevzpomínejte ve zlém, taky jsem se poučila........ Někdy se na Vás zase přijdu podívat tak doufám, že pokud chazy zvolíte, nebudete ji moc zlobit.
Chazy tobě držím pěsti, oceňuji odvahu a upozorňuji že SS není žádný med, je to velká zodpovědnost, která se setkává s velkým nepochopením u jedinců, kteří žijí v úředstavě že demokracie se rovná anarchii, což tady se, řekla bych, až tak nevyskytuje.

Mějte se všichni moc moc krásně a foťte jako o život, krásných fotek není nikdy dost.
guest Muž chazy-chaz ... 25.04.2008 13:56:14 ... (526/615)
Re (2): No tohle ... tento poprask už tu byl .... nedávno ....
Odpověď na příspěvek od sablunicek ( mailto:sablunicek@centrum.cz ) z 24.04.2008 18:46:21:
Bohužel jsem tu nebyla,když se tahle místnost zakládala,tudíž nevím,jake to tady bylo. Pokud SS nebudu,tak se nic nestane,ale ráda bych to zkusila,aby tuhle místnost do budoucna nezrušili. Když SS budu tak tím nikomu neublížim a za pokus nikdo nic nedá. Když to nepujde,tak to sama uznam a nebudu nic lámat přes koleno.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 62 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: