XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Astrální cestování

 

Astrální cestování

Astrální cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jev, při němž cestuje duše bez těla.
Taky vás fascinují ty řeči o astrálním cestování, tedy jevu, při němž se duše odpojí od těla a sama si cestuje? A věříte na to vůbec, nebo to jsou podle vás jen kecy, kecy a kecy?
Doufám, že toto forum bude navštěvované..!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 14 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž Morph_ru (MixMastaSlava@seznam.cz) ... 21.05.2008 13:29:02 ... (71/131)
nebezpecne
Tatka ma znamou a ta mu vypravela o svem kamaradovi,ktery se zajimal o cernou magii,o chyromantii atd...take se naucil odelovat dusi od tela. Zprva pozoroval sve telo z vrchu,pak se postupne ucil chodit (vsechno to trvalo nejakou dobu,nez se to naucil),potom dokazal vyjit na balkon a to co uvidel me ohromilo,videl myslim cerne panelaky a cerveno fialovou oblohu nad nimi,v nebi videl nejaky obrovsky jakoby chobotnice(ti se myslim zivi lidskym strachem,zlobou a proste negativni energii...).Celou dobu mel pocit ze se na nej nekdo diva(tu jsem si vzpomnel na Pana prstenu :D).Popsal to presne tak jako v jedne knizce.Jednoho dne cely jeho byt shorel a on nikde nic,zadny pozustatky!Zajimave bylo take to,ze ohen vznikl nahore v koute,zadny potrubi ani elektrina tam nebyla.V cem je nebezpeci?V tom,ze kdyz duse opousti sve telo,opousti svuj "ukryt" a tim padem ho nechava na pospas demonum a certum,duse je take ohrozena a muzou ji take odnest.
guest Muž Imargen ... 09.03.2008 08:02:05 ... (70/131)
Re (2): Astrální cestování
Odpověď na příspěvek od HankaKahlan ( mailto:hankaKAHLAN@gmail.com ) z 01.02.2008 05:22:40:
Mně se asptrální cestování podřilo několikrát. Ale jen na velmi krátkou dobu. Aby člověk mohl astrálně cestovat, neměl by mít na sobě žádné kovové předměty, čili prsteny atd. A někdo tvrdí, že by neměl mít zkřížené ruce ani nohy. Základ je absolutní uvolnění, uvědomnění si svého dechu. Pak nastane lehké mravenčení v rukou a nohou (u mě dřív v nohou) a člověk se uvolní od těla. Neuvidí nic, ale šestý smysl a vnímání pocitů okolních lidí se mu zesílí natolik, že uvidí auru lidí kolem sebe. A pak vás většinou někdo probudí :-)
guest Muž berserg ... 02.02.2008 20:33:56 ... (69/131)
Re (2): Astrální cestování
Odpověď na příspěvek od HankaKahlan ( mailto:hankaKAHLAN@gmail.com ) z 01.02.2008 05:22:40:
Zkus knihy od Castanedy. Třeba tě osloví.
guest Muž HankaKahlan (hankaKAHLAN@gmail.com) ... 01.02.2008 05:22:40 ... (68/131)
Re: Astrální cestování
Odpověď na příspěvek od Imargen z 06.01.2008 11:07:48:
Prosím, mohla bys mi Ty anebo někdo jiný vysvětlit,co se s duší děje, když se učí opouštět tělo a má tyto Tebou popisované doprovodné jevy - viz vidění svého těla,to si to ten člověk opravdu jenom myslel...i když duše nemá žádné smysly vlastní tělesnému je to jasné...
Mě se tedy nikdy vědomě uvolnit nepodařilo,ale mám dojem,že je možné nevědomě cestovat ve spánku...snažím se naučit alespoň si své sny,co nejvíce pamatovat!
Znáte někdo postupy na ulehčení této cesty?
Předem Vám děkuji
guest Muž Imargen ... 06.01.2008 11:07:48 ... (67/131)
Astrální cestování
Astrální cestování.... Velice vzácný jev projevující se u lidí ve stavu Tranzu nebo jak už tu bylo řečeno, pod vlivem halucinogenů. Většina lidí se totiž nedokáže z normálního stavu dostat do tak hluboké formy meditace, aby správu nad tělem zastával pouze mozek a duše se mohla oddělit. V každém případě pokud se tak stane, duše se dostane do světa, ve kterém je možné úplně všechno. A i když člověk tvrdí, že vidí třeba své tělo, tak to není v podstatě možné, protože v astrálním světě nemá duše oči ani uši a to co vidíme je pouze obraz, který si pak mozek vytvoří z toho, co duše cítila 6.smyslem. Protože v astrálním světě existuje pouze 6. smysl.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 05.12.2007 17:20:42 ... (66/131)
Re (2): hledá m radu
Odpověď na příspěvek od Svaty.prorok z 05.12.2007 13:58:40:

Výrazně doporučuju se mírnit ve vyjadřování.


Cody
||► Moderátor sekce Filosofie a náboženství
||► http://bloxxter.info
guest Muž Svaty.prorok ... 05.12.2007 14:00:54 ... (65/131)
Re: prosba
Odpověď na příspěvek od berserg z 29.08.2007 20:08:10: Mas uplnou pravdu.
guest Muž Svaty.prorok ... 05.12.2007 13:58:40 ... (64/131)
Re: hledá m radu
Odpověď na příspěvek od trifina ( mailto:trifiniti@centrum.cz ) z 30.12.2006 14:46:12: A nikdy ti to ani nepujde. Astralne cestuji jen dusevne nemocni lide a lide pod vlivem halucinogenu.
guest Muž berserg ... 21.10.2007 09:38:14 ... (63/131)
Re (2): prosba
Odpověď na příspěvek od Elliie ( mailto:wampire0kessy@centrum.cz ) z 10.10.2007 12:01:12:
Vidím, že mě máš přečteného. Zřejmě k tvé schopnosti astrálně cestovat, dokážeš i číst myšlenky. Začínám se tě bát.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 12.10.2007 12:13:39 ... (62/131)
Moderátorské upozornění
Milá a drahá calla_white.wolf , trošku se uklidni a začni se chovat normálně, v opačném případě bychom museli Tvé zcela nevhodné příspěvky nějak více řešit. Tvůj poslední jsem smazal.

Hezký den.

Cody
||► Moderátor sekce Filosofie a náboženství

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 14 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: