XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Astrální cestování

 

Astrální cestování

Astrální cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jev, při němž cestuje duše bez těla.
Taky vás fascinují ty řeči o astrálním cestování, tedy jevu, při němž se duše odpojí od těla a sama si cestuje? A věříte na to vůbec, nebo to jsou podle vás jen kecy, kecy a kecy?
Doufám, že toto forum bude navštěvované..!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 14 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž MacCh ... 30.01.2015 03:06:33 ... (111/131)
Re (3): astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od aImas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 30.01.2015 00:27:14:

Diskriminace a pohrdání je totéž.-je to stejná hanebnost jako nactiurhačství nebo stalking,což je poslední dobou zde na forech aktivita dvou psychoušů s nicky Lukyn209 nebo slami990h kteří se tváří jako ovce ale uvnitř jsou draví vlci A chtějí mě pošpínit tím že o mě roznáší fámu že jsem fake a někdo jiný než jsem. To říkám i na svém profilu takovéto jednání beru jako urážku,-nejsem fake no a k věci té náboženské,, jen sem upozornil na tvoje nedostatky nic proti ,-to je problém zdejších diskutníků kteří si myslí že je to odsuzování nebo i obtěžování, mě zase obtěžují oni. No co už bo jak se říká kdo jinému jámu kopá sám do ní padá*3*...


Ten kdo se hlásí k Ježíši Kristu ze Strachu, takový s ním vztah nemá,-jde tu o osobní vztah s živým Bohem. Jakmile se někdo snaží ze strachu Kristu zavděčit ztrácí s ním vztah jeho milost a z takového člověka se pak stává zákoník který se chce zalíbit Bohu vlastními skutky.- vše je dáno předem tím že Bůh si své věrné vybral před založením světa a vede je po správné cestě.
Tento důležitý vztah na základě naši víry v něj nás ospravedlnuje,-i víra je dar. což jsem si také všiml že v některých křesťanských spolcích a shromážděních mnoho lidí ten vztah s Kristem nemají,, jde z nich cítit jak mají strach z Božího trestu tak se snaží horlivostí a vlastní snahou dodržovat zákon. Tapetky s ,,biblickými žalmy" na mě působí jako stále opakující se reklama. (proč nemají vztah s ním?)neboť stojí stále u základu a duchovně nerostou. Kdyby ten vztah měli tak by už dávno místo pěkných zaslíbení, rozsuzovali dobu konce s Biblí, ale zatím to jsou jen ustrašené Tiskárny)*367*

V mém případě to jsou pravdivé tapetky,kdežto u diskutníka slami990h to jsou směsice bludných spamů.nebudu psát znova to samé stačí si to níže přečíst.každý at rozsoudí sám..*1*
guest Muž aImas (nedam@centrum.cz) ... 30.01.2015 00:27:14 ... (110/131)
Re (2): astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od MacCh z 29.01.2015 12:51:35:
potěšilo by mě napříště kdybys nepřekrucoval moje slová....nezlob se fakt su na to citlivej.... Nepsal jsem že pohrdám každým náboženstvím..napsal jsem přesně že diskriminuju každé náboženství a to rovným dílem - to je rozdíl....asi moc jemná nuance na tebe. Jinak okultizmus je moje tajná láska a nemá nic, nebo velice málo společného s jakýmkoliv náboženstvím. Nejlepší by snad bylo napříště argumentovat i když uznávám že v tomto případě nejde dost dobře argumentovat...tak snad alespoň oponovat něčím co by se dalo nazvat solidním a neobviňovat bez rozmyslu z bludů i když i na to jsem zvyklej.

Jinak se omlouvám..tvůj ctěný předešlý příspěvek k tomuto tématu jsem nečetl nebo mě nezaujal natolik abych si ho vryl do paměti. Zkus to znovu a já si ho přepíšu a budu nosit blízko u srdce aby mě tvoje milé slová hřáli.......

P.S. dovolil jsem si už dávno přečíst bibli...Ježíš se podle mě nedopustil slov "Já jest"...nezdá se to, ale je to dost důležité....to nechával vždycky na svého Otce. Ale samozřejmě můžu se mýlit a určitě mi dáš odkaz na příšlušné evangelium...mě to asi uteklo....

almas - achil

aha..už se nemusíš opakovat......ani jsem nevěděl že to právě tvůj příspěvek mědonutil reagovat na "prospěšnost: astrální "projekce"
Ebisek Muž Ebisek ... 29.01.2015 16:32:35 ... (109/131)
Re (2): astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od MacCh z 29.01.2015 12:51:35:

To ale nikomu nebrání mít svůj názor na nějakou věc. *4*
guest Muž MacCh ... 29.01.2015 12:51:35 ... (108/131)
Re: astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od aImas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 29.01.2015 11:11:53:
No pokud si pamatuju tak si mi nedávno psal že pohrdáš každým náboženstvím.*367* A ted si tady dokonce přiznal svoje tajné touhy k okultismu. Bravo ,-k tvému příspěvku můžu říct jen jediné,"píšeš Bludy" níže sem už napsal jak to je doopravdy s astrálním tělem milý synu. *642*Proto Ježíš o sobě řekl "Já Jest"
guest Muž aImas (nedam@centrum.cz) ... 29.01.2015 11:11:53 ... (107/131)
astrálné tělo
Astrálné tělo není škodlivé, ani prospěšné astrálné tělo prostě je a jsme s ním spojeni od narození až do smrti hmotného těla. Za určitých podmínek se s ním můžeme spojit ale většinou s ním komunikujeme nevědomě. Každý člověk ve svém podvědomí cítí toto spojení ale vysvětluje si ho různě...jednou je to strážný anděl, jednou démon a jednou samotný Bůh..... Staré národy nějakým způsobem taky vycítili přítomnost tohoto nehmotného dvojčete lidského těla a snažili se s ním spojit různými způsoby..za pomocí drog ale i za pomocí staveb, anebo myšlenkových konstrukcí v meditacích. Kde "žije" toto astrálné tělo?....Prostor kde sídlí si představujeme jako nebe, podsvětí, očistec.....Fyzikálně jde myslím o dimenzi kde neexistuje prostor ani čas...kde "Je".....ale není tam "byl", není tam ani "bude", protože všechno tohle je projektováno do jediného okamžiku. Historie je plná takových nápověd, které nám říkají že v tomhle prostoru přebývá všechno to, co označujeme slovem "nadpřirozeno"......Proto například když říká Bůh o své "identitě" pouze prohlašuje..." Já jsem"

aImas - achil
Ebisek Muž Ebisek ... 30.12.2014 07:26:23 ... (106/131)
Re: Astrál, Astrální tělo, Astrální cestování.
Odpověď na příspěvek od MacCh z 26.05.2014 00:21:55:

A podle čeho se soudí prospěšnost? Podle počtu dolarů v kapse? Podle zasycení hladu?

Jako jsem tady popisoval v roce 2012, pokud bychom zdravotní stav připisovali astrálnímu cestování (respektivě naopak), pak lze říct že ano, bylo mi to prospěšné. Kdyby nebylo tohoto projevu, nezačal bych se zajímat o svůj zdravotní stav atd.

Pokud si někdo pustí audioprojekci do sluchátek, pro podporu astrálního cestování a po dvou hodinách se z toho pozvrací, také to bude prospěšné, jelikož se tím poučí. Pokud někdo cestuje astrálem a nemá s tím negativní zkušenosti, pravděpodobně jej to obohatilo v pozitivním smyslu. Pak je zde prostor pro diskusi "v čem přesně".
guest Muž MacCh ... 26.05.2014 00:21:55 ... (105/131)
Astrál, Astrální tělo, Astrální cestování.
Astrální Projekce není schopnost, která by byla člověku prospěšná..právě že se jedná o úmyslné démonické propojení duchovního těla a duše a povolení démonické bytosti k ovládaní těla. Subjekt pokoušející se o tento druh iniciace povolí démonické bytosti napadnutí či okupaci, která může přerůst v trvalou démonickou službu a zneuživání člověka. (Toto vlákno je čisté, bez humanistů.)
guest Muž Scipio (svatoslaw1756@centrum.cz) ... 25.10.2013 22:43:30 ... (104/131)
Re (7): Magické astrální cestování
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 25.10.2013 15:58:54:
aha*3**3**3**3*
Jard01 Muž Jard01 (jard01@volny.cz) ... 25.10.2013 15:58:54 ... (103/131)
Re (6): Magické astrální cestování
Odpověď na příspěvek od Scipio ( mailto:svatoslaw1756@centrum.cz ) z 25.10.2013 14:51:52:
dovol mi abychtě opravil, on není satanista ale schizofrenik který skálopevně věří že je vládcem horoucích pekel*901*





Největším vzrušením není zabíjet, ale nechat žít !!
guest Muž Scipio (svatoslaw1756@centrum.cz) ... 25.10.2013 14:51:52 ... (102/131)
Re (5): Magické astrální cestování
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 24.10.2013 22:40:40:
on je satanista ty humanista a mix podobnych hanebnosti tak muj pohled na tebe je stejny jak na nej*1000*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 14 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: