XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Formule 1

Formule 1

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*1537*je prostě originál*18*
žádné rallye, žádné motorky, prostě jedinečná formule 1Pozor   *90* Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 11 | 10 | 11 | » | Poslední

 

Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 25.06.2009 16:30:15 ... (25/105)
Re (4): Turecko
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 24.06.2009 14:24:04:

Jenže Moto GP jsou motorky, to se nedá srovnávat, také by se mi to líbilo, ale to ve Formuli 1 nebylo nikdy. A právě Brawn od počátku letošní sezóny vítězí proto, že si našel skulinku v pravidlech. Tu skulinku, která dělá bordel za utem a znemožňuje být těsně za ním a dát aspoň teoretickou šanci k předjetí. A FIA jim po schválila, takže se časem přizpůsobili i ostatní a Red Bull to udělal podle všeho zatím nejlépe. Přitom to mělo být jedno z pravidel, které zatraktivní závody. Jak píše Josh, zvýšil se přítlak díky hladkým pneumatikám, oproti tomu se přítlak zmenšil novými předpisy, co se vzhledu týče. A tohle to "očůrání" je krokem zpět, příští rok mají být pravidla stejná, takže se žádných velkých změn, co se závodění týče, nedočkáme.

A co se týče závodů rallye, tam se přímých soubojů nedočkáme nikdy a kralování Loeba je ještě horší, než v dobách MS v F1. A to byly kecy pořád, jak je rallye dobré, že F1 je nuda a vyhrává jen jeden. Není to tak dávno a podobně všem ujížděl Rossi i v motorkách, než přešel k Yamaze.

Cestovní vozy jsou zajímavé spíš jak kdy. Ta ukázka je fakt pěkná, ale spíš jde o výjimku. Nevím tedy jak je to v britském šampionátu, ale v tom světovém je to často větší nuda než F1. Brno byla spíš výjimka díky šířce trati a velkému převýšení. A to se tam snaží upravovat výkon aut závažími, omezeváním vstřiku o dieselů, ale ani tak to moc atraktivitě nepomáhá. Nemluvě o malém počtu značek.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 24.06.2009 14:24:04 ... (24/105)
Re (3): Turecko
Odpověď na příspěvek od Josh.Chamberlain ( mailto:the.kubiz@gmail.com ) z 23.06.2009 20:38:45:
Jo, to souhlasím. V F1 už bylo zakázáno tolik prvků, že by se něco místo křídel našlo.

I na čtyřech kolech jsou samozřejmě vidět zajímavé závody, neřekl jsem, že ne. Jen mě napadl poslední závod MotoGP, protože to bylo fakt něco.
guest Muž Josh.Chamberlain (the.kubiz@gmail.com) ... 23.06.2009 20:38:45 ... (23/105)
Re (2): Turecko
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 22.06.2009 20:00:47:

Formule 1 divácky moc atraktivní není, ale na čtyřech kolech je možné vidět velmi pěkné závody i tak:
http://www.youtube.com/watch?v=7MZDdA...&feature=related

:-)

pod čarou - proč závodění v F1 není na první pohled tak atraktivní jako cesťáky?
Řekl bych, že to souvisí s aerodynamickým přítlakem - čím méně aerodynamického přítlaku auta mají, tím blíže k sobě mohou jezdit. Recept pro F1 by mohl být omezení přítlačných křídel ve prospěch prostředků vytvářejících mechanickou přilnavost...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 22.06.2009 20:00:47 ... (22/105)
Re: Turecko
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 07.06.2009 21:29:50:
V Silverstone vyhrál Vettel a byla to stejná nuda jako vždy. Jde o to, co se děje na trati a je jedno, kdo vyhrává. Ať si někdo klidně vyhraje všechny závody, ale když bude s ostatními předvádět souboje do poslední zatáčky, jako byly vidět ve Španělsku při MotoGP, tak je mi to lhostejné. Výsledky jsou důležité jen pro fanouška určitého jezdce či značky, ostatní chtějí něco vidět. A mimochodem, tahle sezóna se mi z výsledkového hlediska velice líbí, protože jezdci "Hondy" a Vettel jsou jediní, jen si ty dobré výsledky (respektive dobrá auta) zaslouží.
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 07.06.2009 21:29:50 ... (21/105)
Turecko
šit. A už po prvním kole jsem viděl, že závod je rozhodnut a že to dopadne přesně tak, jak jsem si nepřál. Proč tu smůlu na startu neměl Button, aby to bylo letos konečně trochu víc zajímavé. Čekal jsem v podání Ferrari, že ta předjetí během závodu zvrátí, posunou se výše, ale ani to se nestalo. Takže jediným pro mě pozitivním výsledkem z celého závodu je sedmé místo Kubici, který se konečně dočkal prvních letošních bodů.
guest Muž jmckvak (JMcKvak@seznam.cz) ... 06.06.2009 12:43:46 ... (20/105)
Re (2): Button si zadělává na titul
Odpověď na příspěvek od GuaRangA ( mailto:guaranga@centrum.cz ) z 26.05.2009 23:08:54:
Rubens by si to zasloužil víc, kdyby se to mělo brát podle zásluh... Už je to takový veterán a stále bez titulu... *7* Ale o zásluhách to není... Ani snad o tom, kdo je lepší, spíš mi připadá, že to je jen o tom, kdo si líp zaplatí... *71*
Fandům *1537* zdar, Žabka =)
guest Muž GuaRangA (guaranga@centrum.cz) ... 31.05.2009 23:30:46 ... (19/105)
Re (5): Button si zadělává na titul
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 31.05.2009 19:08:34:

Tak jinak.. není to o zásluhách.. ale Buttonovi ho přeju.. i když spousta lidí může říkat, že to není fér kvůli jiným difuzorům atd... :)

Letošní sezóna hlavně dokazuje, že nezáleží na přísnosti omezení.. v dobách, kdy skoro žádná omezení nebyla to bylo závodění o třídu lepší :)
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 31.05.2009 19:08:34 ... (18/105)
Re (4): Button si zadělává na titul
Odpověď na příspěvek od GuaRangA ( mailto:guaranga@centrum.cz ) z 28.05.2009 16:08:59:

Ale formule není o zásluhách nebo o tom, kdo jaký je, kdyby tomu tak bylo, nikdy nevyhraje třeba Hamilton :-). Ale jinak mi Button nevadí, jen bych rád vídal souboje více týmů a hlavně jiné motory pod kapotou Brown GP, takto je to z mého pohledu z bláta do louže :-).
guest Muž GuaRangA (guaranga@centrum.cz) ... 28.05.2009 16:08:59 ... (17/105)
Re (3): Button si zadělává na titul
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 27.05.2009 09:36:01:

To je věc názoru a Jenson si to zaslouží i za to, jaký je :)
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 27.05.2009 09:36:01 ... (16/105)
Re (2): Button si zadělává na titul
Odpověď na příspěvek od GuaRangA ( mailto:guaranga@centrum.cz ) z 26.05.2009 23:08:54:

Za ty roky by si to zasloužil spíš Rubens.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 11 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: