XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Nekonečný příběh

 

Nekonečný příběh

Nekonečný příběh

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pišme vlastní příběh, který nekončí...
Napišme si vlastní příběh dle své fantazie, který nikdy neskončí... Koukám na tebe   *18*
Každý napíše kousek příběhu podle své fantazie a nechá otevřený konec, aby mohl další navázat... Mrkám   *148*

Pravidla:
► Hlavní postava nesmí zemřít nebo být nahrazena jinou
► Příspěvky musí být psány tak, aby navazovaly na předchozí a aby na ně bylo možné navázat
► Nikdo do příběhu nesmí zapojit sám sebe (může být zapojen někým jiným)
► Nick jednoho uživatele se smí objevit maximálně ve dvou po sobě jdoucích příspěvcích
► Každý uživatel smí psát objeden příspěvek
► Vaše pokračování piště jako "Reagovat" na přízpěvek předchozí, na který navazujete

Moderátoři: hudyna, Johny, Johny_travnikar

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 12 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

slami990h Muž slami990h ... 28.11.2015 13:40:10 ... (119/119)
Re (15): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 30.08.2015 14:23:48:
Zdálo se mi o mimozemšťanovy, musím se jít projít! Výborně Jimmy, odvětil Vacek jen s velkými obtížemi vstávajícímu kolegovy. Nevypadáš dobře, u nás říkáme, naprav se, čím ses pokazil, nech to na mě. Jimmy rezignovaně pokrčil rameny. Ulice byla zalita svitem odpoledního slunce, kterému sekundoval ruch velkoměsta. Cestou si Jimmy zkusil vybavit včerejší večer, marně, prý tomu tady říkají, "mít okno", taky si vzpomněl na manželku, ten hotelový pokoj byl super nápad, asi bych za tu opici dostal zase pěkně přezdržku, jako posledně. "Už jsme skoro tam", hlásí Vacek a zabočil do jedné z postranních uliček, mimochodem, jsem Jozef a podal Jimmimu ruku, jsem Jimmy, odvětil poněkud nepřítomně. Já vím Jimmy, na to Vacek, s úsměvem. Minuli další roh, "to je ono", Vacek ukázal na vývěsní štít v podobě hodin. "U Fleků", čte Jimmy nápis na fasádě, 1499...?! Vstoupili dovnitř a oba uvítala útulná atmosféra, usedli k volnému stolu. Než se stačil Jimmy rozhlédnout, objevil se před ním džbánek černého piva. Tvůj lék odvětil Vacek, na zdraví. Jimmy uchopil džbánek a napil se. Příjemě vychlazené pivo se sametově jemnou pěnou, hořká a sladová chuť v geniálně vyváženém poměru, Jimy zavřel oči a nechal se vést pivní symfoinií chuti, ta plnost... kulatost..., Jimmy padal a padal..., z jeho snu ho probudilo prázdné dno půllitru. "Náš národní poklad, točí ho tu už od doby, kdy se na Manhattonu proháněli indiáni". Jimmy ucítil, jak jeho nitro naplnujě klid a pohodaˇ, s uznáním pohlédl na odložený půllitr, češi...
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 30.08.2015 14:23:48 ... (118/119)
Re (14): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od slami990h z 08.02.2015 12:45:40:

Navrhl tedy Vackovi, že se půjdou projít...
Ovšem podmínka je, zvolit trasu, jež nepřipomene Jimmymu včerejšek, trasu bez hospod, barů, restaurací a jiných výčepů...
Vacek nevěřícně vyvalil oči: "Taková cesta v Praze neexistuje, Jimmy!", odvětil mu...
Jimmy se beznadějně svalí na postel a přemýšlí......
slami990h Muž slami990h ... 08.02.2015 12:45:40 ... (117/119)
Re (13): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 04.02.2015 18:11:49:
Vtom se do jeho úvah rorezněl zvonek, jeho zvuk Jimmyho probudil a zahnal jeho noční můru. "Do háje". Jimmy si s úlevou uvědomil, že je američan, že je tu jen na stáži. Kde to jsem? Jak jsem se dostal do svého hotelového pokoje? Vzpřímil se na pohovce a vtom mu hlavou projela tupá bolest, Tuzemák, vzpoměl si na předchozí večer. Jimmy se rozhlédl po pokoji, v rohu místnosti zahlédl sedící postavu v obleku s brýlemi, jež ho s mírně ironickým úsměvem sledovala. "Vítej zpět Jimmy"! Poručík Vacek, přidělili mi ho, aby mi ukázal Prahu, problesklo Jimmymu hlavou.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 04.02.2015 18:11:49 ... (116/119)
Re (12): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od slami990h z 31.01.2015 19:05:25:

I když měl už hodně vypito, roztočil mozek do nejvyšších otáček. Jsou li všichni mimozemšťané abstinenti, tak to obyvatelé naší krásné vlasti nebudou mít lehké. Dá se očekávat tvrdší perzekuce než je ta z Bruselu. Určitě se spojí s bruselskou byrokracií a zavedou tu prohibici. Tady už nepůjde jen o přelepení nálepek na rumu tady půjde o základní lidské právo zhulákat se do němoty. Co to dalo snažení a peněz abychom se propracovali na čelní místa spotřeby alkoholu na hlavu a právem patříme v tomto směru k e světové špičce a teď si přiletí nějací tříprstí zelení skřeti a všechno půjde do kopru? To teda ne!
slami990h Muž slami990h ... 31.01.2015 19:05:25 ... (115/119)
Re (11): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od Chickabiddy z 31.01.2015 00:23:45:
Zatím co se snažil zbavit modrého slizu, záblesk, vůně ozonu a spálené trávy, Jimmy pochopil, že se jeho gesto minulo účinkem. Další výstřely paprskometu v rukou vetřelce ho v jeho doměnce utvrdily. Otočil se, aby spásu nalezl v útěku, hlavou se mu honilo, "mimozemšťané nemají rádi Rum". Okamžik, ve kterém zelený mužíček vyměnil zásobník, získal Jimmymu tak cenné vteřiny, aby se skryl za roh nedalekého domu.
Chickabiddy Žena Chickabiddy ... 31.01.2015 00:23:45 ... (114/119)
Re (10): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 30.01.2015 11:27:06:

Zelený mužíček nechápavě zakroutil hlavou a dál na Jimmyho koukal. Jimmy si znovu loknul aby mu ukázal co s lahví a znovu mu ji zkusil podat, ten si láhev vzal a Jimmy si všiml, že má pouze 3 obří prsty. To ho zaujalo. Mužíček se zkusil napít, ale ta podivná tekutina ho pálila v krku, proto se hned rozkašlal. V tom Jimmymu na tváři přistál kousek podivného, temně modrého slizu. Rychle vyskočil a snažil se ho utřít. Vůbec to nešlo, sliz strašně lepil....

Milujte se a množte se *2295* Ale mě do toho prosím netahejte *3954*
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 30.01.2015 11:27:06 ... (113/119)
Re (9): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od Chickabiddy z 30.01.2015 01:24:00:

Vzbudilo jej až rázné poklepání na rameno. Jimmy se probudil, promnul si oči a ke svému úžasu spatřil nad sebou malého zeleného mužíčka, který se mu pro něj nesrozumitelnou řečí snažil něco vysvětlit. Jimmy si pro jistotu ještě pořádně lokl z lahve, aby získal ten správný vhled do situace. To pomohlo. Rázem mu bylo jasné, co musí udělat. Především musí dát jasně najevo přátelské úmysly a učinil tak jak byl zvyklý mezi svými nejbližšími přáteli, podal lahev rumu tomu mužíčkovi aby si taky zavdal.
Chickabiddy Žena Chickabiddy ... 30.01.2015 01:24:00 ... (112/119)
Re (8): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.01.2015 21:25:21:

V televizi nic pořádného nebylo. Přepínal dobrou hodinu, ale nemohl se pořádně soustředit. Stále myslel na to, jak by se dostal k Evanovi. Zvedl se, zašel do večerky a koupil si láhev rumu. "Po pár panácích určitě na něco přijdu, ale nesmím jít domů, tam na mě zase bude číhat ta fůrie s válečkem." Jimmy si sedl do temného parku, ucucl z flašky a zadíval se na oblohu. Hvězdy se najednou začaly ztrácet v mlze a Jimmy usnul....

Milujte se a množte se *2295* Ale mě do toho prosím netahejte *3954*
Ebisek Muž Ebisek ... 24.01.2015 21:25:21 ... (111/119)
Re (7): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 24.01.2015 10:08:17:

Vrcholem vědeckého poznání manželky byla ezoterika. Alternativní léčba tyčkami, magické karty a pověšené duše sající energii. Jimmy dobře věděl, že jakékoli vysvětlování je marné. Býti v takové situaci zvědavý a hledat skutečnou vědecky potvrzenou pravdu bylo doslova kacířstvím v očích manželky. Vykoupal se a lehl si do obýváku k televizi na gauč.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 24.01.2015 10:08:17 ... (110/119)
Re (6): Sci-fi
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.01.2015 17:11:53:

Tak toto všechno se mu honilo hlavou po cestě k domovu. Ve skutečnosti mu o život začalo jít teprve doma, neboť nebyl zrovna ve stavu, aby uspokojivě vysvětlil manželce, kde se zdržel. Těch několik hodin strávených v hustém málo průchodném lese ve společnosti lahváčů z něho vytvořilo tvora, který se jen málo podobal hloubavému gentlemanovi, který se vydal pokořit tajemství svítícího objektu s nepravidelnou dráhou pohybu. Marně doma vysvětloval, co ho vedlo k cestě za chlapíkem, který kdysi dávno viděl něco podobného. Marně se pokoušel blábolit něco o konspiraci a meteorologických balónech, praskajícím zvuku a padající hvězdě, manželka byla nesmlouvavá.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 12 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: