XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Tvorba WWW

Tvorba WWW

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše okolo HTML, PHP, JS,....
Jak se spravně ptát http://www.stare.cz/otazky

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 110 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

EC176AloisNegrelli Muž EC176AloisNegrelli ... 19.01.2019 10:12:12 ... (1096/1096)
Re: nové webovky
Odpověď na příspěvek od Joeeel ( iggy9@seznam.cz ) z 18.01.2019 21:42:22:

A co takový zkusit webnode.cz? Tam si můžeš udělat bezplatné stránky a je to velmi jednoduché, to zvládne opravdu každý
guest Muž Joeeel (iggy9@seznam.cz) ... 18.01.2019 21:42:22 ... (1095/1096)
nové webovky
Čaute, jsem samopodnikatel s v zemědelské produkci a potřeboval by vytvořit kopletně nové stránky. Jenže sám to rozhodně nezvládnu a budu určitě potřebovat profesionální pomoc. Mohli byste mi někdo prosím doporučit nějaké dobré agentury, co tohle dělají? Já jsem zatím našel tuhle společnost https://seoprofy.cz/tvorba-webu/, která je schopna i vytvořit nový web? S nimi náhodou už nemáte někdo zkušenost? Dík za každou radu :)
Ebisek Muž Ebisek ... 26.03.2012 01:32:58 ... (1094/1096)
Re (2): blog
Odpověď na příspěvek od KuBiK_4 ( mailto:kub4jz@gmail.com ) z 25.03.2012 21:58:55:

Aktualizace drupalu, stejne tak jako phpbb jsou diky neohrabanosti techhle systemu zalezitosti psychickych nemoci z vycerpani a bezmoci, protoze ve 100% pripadu to po aktualizaci proste uz nepojede a pak musis pokus-omyl opravovat databaze a moduly...
Ja si myslim ze jednoucelovy blogovaci system bez dalsich kravin neni potreba neustale rozvrtavat a aktualizovat. maximalne tak jednou za 3 roky zmenit xhtml sablonu.
guest Muž KuBiK_4 (kub4jz@gmail.com) ... 25.03.2012 21:58:55 ... (1093/1096)
Re: blog
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 25.03.2012 14:52:45:

A tvůj případný blogovací systém bude jiný? Bude jednoduchý, přehledný a nebudou aktualizace (už jen kvůli tomu bych ho nechtěl)?
Ebisek Muž Ebisek ... 25.03.2012 14:52:45 ... (1092/1096)
blog
Oukej, co ten blogovací systém?

*Hlavní důvod je ten, že když máte blog na nějaké online službě, blogger.com, blog.cz, tak nemáte možnost moc ovlivňovat reklamu. Na blogerovi to jde pomocí google adsense, že si i můžete něco vydělat. Ovšem pokud máte blokovaný GA, tak už si ani neškrtnete. Když mě čte přes 1k lidí za den, tak bych si chtěl přijít alespoň na nějakých 50Kč měsíčně za reklamu *3*
*Navíc je tady stále ta věc autorských práv. Pipláte se s článkama, napíšete tam 3x sprosté slovo a mocný google vás smaže i s vašim youtube účtem, picasa fotoalby, ... a máte kulové. Odvolání neexistuje.
*No a pak samozřejmě neskutečná výhoda, že můžete ovlivnit všechen kód, design, atd...

Pak je otázka, jestli existuje něco jednoduchého, co by už tyto parametry splňovalo. A teď nemyslím Drupal, Wordpress, to mě vždycky šíleně odrazovalo z několika důvodů...
-složitost
-nepřehlednost
-nutné neustále řešit aktualizace, protože po tom hackeři jdou jak po čokoládě
guest Muž hOtShOt (julianoshotty@virgilio.it) ... 25.03.2012 08:52:45 ... (1091/1096)
Re (9): Projekt
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.03.2012 12:16:02:

*3*
Ebisek Muž Ebisek ... 24.03.2012 12:16:02 ... (1090/1096)
Re (8): Projekt
Odpověď na příspěvek od hOtShOt ( mailto:julianoshotty@virgilio.it ) z 24.03.2012 08:05:29:

Časy, kdy na mě soudy dávaly povolení na vyzrazení telekomunikačního tajemství (sledování aktivity na netu) jsou dávno pryč, takže zpátky k internetové kriminalitě už se prostě vrátit nechci. Vím že se to dá před soudem obhajovat jako linkování, embedování atd atd. nahrávat ty knížky přes TOR networks, ruské proxy... Ale už jsem prostě na tohle starý, to dělají třináctiletí zajíci, že nahrajou Big Bang, který stáhli z torrentu na megavideo a pak si to dávají na blog *40*

Prostě chci něco s čím můžu jít ven a říct "toto je můj projekt, jeho cílem je podpora...." a nemuset se jako krysa skrývat před Českou Protipirátskou Unií *3*

Pokud nefixnem tenhle problém, tak je oblast těch knih pozastavená...
guest Muž hOtShOt (julianoshotty@virgilio.it) ... 24.03.2012 08:05:29 ... (1089/1096)
Re (7): Projekt
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.03.2012 02:17:44:

No oba jsme veskrze napsali uplně to samý *3* Takže místo knížek budete dělat něco mezi blogem a idnesem... Takže něco jako třeba starý diskmagy...

To zní dobře, těch je na internetu v češtině asi jen 9 milionů... Otázka je zase stejná, kdo kdy nějakej blog přelouskal a přečetl *3*

ad. 3. větev: Piráti tu byli už za dob kdy se k výrobě lodí používalo místo oceli dřevo, nemyslim si, že je google, nebo 6 milionů dolarů zastaví, je to jako s drogama, chytěj jednoho a večer je tam někdo jinej...

Popravdě, ten web sem našel narychlo, nestudoval sem, poslal sem jako příklad :)
Ebisek Muž Ebisek ... 24.03.2012 02:17:44 ... (1088/1096)
Re (6): Projekt
Odpověď na příspěvek od hOtShOt ( mailto:julianoshotty@virgilio.it ) z 24.03.2012 01:44:22:

Google Books?

Problém vidím v tom, že jsem tu službu osobně využil asi 2x a to jsem tam ještě k tomu z daných knížek našel jen první 4 stránky *3*
Něco podobného chtěl dělat seznam.cz -> koupit práva a digitalizovat půlku knihovem pomocí OCR a skenerů, dokonce už měli objednané skenery, ale nakonec to při zamyšlení "Ivo, a ty jsi to už někdy v životě použil?" zastavili. Mluvil o tom Ivo Lukačovič na své přednášce na MUNI.

K zamyšlení vidím spíše otázky dvou větví.
-> Jít cestou otevřené licence, dávat na ten web pouze díla, které sami návštěvníci napsali. (Můj osobní názor je, že se najdou 3 lidi, kteří tam budou přispívat. Já, který se budu přemáhat a psát tam pičoviny, aby tam alespoň něco bylo. Tady Trávníkář, který tam přepíše svůj nekonečný příběh. A do třetice nechávám pozici volnou, nějaký blázen se vždycky najde.
-> Jít cestou "Megauploadu". Budeme mít jeden bilión uživatelů, kteří k nám budou chodit plnit svoje iPady a Kindle. 50 miliónů každý den. Budeme tvořit 4% obsahu internetu. ...a taky pak skončím(skončíme) jako Kim Dotcom *40*

Pak je větev třetí, ale ta je nereálná. To je ta, když máš dvě věci. Nápad...(ten máme) a pak 6 miliónů euro *3* Skoupit práva, udělat API jako má google books, aby to lidi nemohli stahovat jako warez, digitalizovat knihovny po celé republice a modlit se, aby lidi začali číst *3*

Pokud to bude projekt, kde se nakopírujou životopisy tak jako ten, který jsi tady ukázal a pak pod životopisem bude 12 knížek na 3 eshopech, tak to můžeme rovnou stáhnout prestashop a udělat eshop *40*
guest Muž hOtShOt (julianoshotty@virgilio.it) ... 24.03.2012 01:44:22 ... (1087/1096)
Re (5): Projekt
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.03.2012 20:14:22:

Něco jako je tohle: http://ld.johanesville.net/

Pár problémů:

- Čtenář ti nebude sedět u kompu (u kompu se minimálně čte - čte se spíš ve vlaku, venku, v posteli...)
- Čtenář je zvyklej číst knihy na papíře (proto to jsou knihy a jsou mobilní)
- V každym většim městě je knihovna, kde ti půjčí cokoli zdarma

K zamyšlení:

- Kniha neni nic unikátního a kdyby to fungovalo už takovej web je
- To, že neni znamená, že o něj neni zájem (nebo je zájem takovej, že se provoz nevyplatí)

Kniha se prodává od 200 a vejš a výroba živí tiskárny, vazače, řidiče v dodávce co to rozveze, prodavačku co stojí za pultem v krámu, majitele obchodu, majitele tiskárny, knihovnici a hafo uklízeček co po zákaznících uklidí...

A tihle všichni udělaji všechno proto, aby se podobnej projekt nikdy nerozjel, kdyby se rozjel jsou bez práce :))

Promyslete to víc do hloubky, možná zkuste promyslet něco na způsob e-learning http://cs.wikipedia.org/wiki/E-learning nebo tak nějak, ale projekt jak ho tu vy navrhujete je nerealizovatelnej, popřípadě by stál tolik, že je to nedostižná meta :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 110 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: