XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 226 | 226 | » | Poslední

 

guest Muž a2b ... 25.09.2007 17:25:27 ... (13/2253)
Re: enter
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 25.09.2007 14:33:26:
Myslím, že to ohrazování jinými weby jsi docela nepochopil, mělo to sloužit pouze jako příklad toho, že svou IP stejně neukryje, při téměř každé návštěvě jakéhokoliv serveru se uloží jeho IP do logu, který jsou majiteli webu přístupné a když ji někdo bude chtít, dostane ji i mnohem jednodušším způsobem, než porovnávámím IP a nicků *6* ... z toho usuzuju, že tu někdo dělá z komára velblouda a tím to pro mě končí. A ještě ke spojivání nicků, IP a zaměstnavatele ... proč to bude zaměstnavatel dělat tak složitě, když tě bude chtít vychytat, zanalyzuje log firemního proxy serveru a hned vím, kde se na netu flákáš *6*
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 25.09.2007 14:33:26 ... (12/2253)
enter
Myslím že toto förum je dobrý nápad... zde by nemusela panovat tak nepřílemná atmosféra, vznikající na foru nápady na vylepšení tím že forum by mělo být nediskuzní. Zároveň by sem mohli být směrováni uživatelé kteří se chtějí pozr zeptat na nějajkouá drobnost... ani já nevím o xchatu všechno, to snad jen vývojáři a možná ani i oni ne jak to tak občas vypadá *261*

Na úvod můžete každý napsat svůj názor na zabezpečení FlexiFrame... Návrhy ba vylepšení tu jistě všichni čtete a mě by docela zajímalo jaký k tomu mají postoj i ostatní (ti co se nemájí potřebu vyjadřovat tam)

hezký den *44*
guest Muž Forum ... 20.09.2007 18:40:38 ... (11/2253)
Zodpovězené dotazy, nápady a připomínky
● 14:13:04 S.a.H.a.R.a: http://fotoalba.cz/fotky/69086 - Otevře se mi na skle homepage místo odkazu. // Mně to funguje.
● V místnosti mám pod oblíbenejma smajlíkama bílou čáru // U jakého vzhledu? Šel by udělat screenshot?
● dále refresh. krásné, jak se mi to dole na liště odpočítává, ale když dojde na 0, nestane se nic, protože se celý chat kousne. připadá vám to normální? mi teda ne. // Co to znamená "kousne"? Stále problém přetrvává?
● Hej jako je možný že kwůli tomu extra nowýmu vzhledu nemůžu na místnost kde je víc lidí pac se me to hend sekne ??? jako nejsem jedina*8* A jak se mam dostat na profil uziwatele kdyz se me tam obevi jen jeho fotka ?? :D // Na řešení se pracuje. Jinak co to znamená "sekne"?
● Mám jen ten pocit, nebo si v nastavení nemůžu přidat pár místností? Nechybí mi tam nějaké? Zkoušel jsme tam přidat Báječný sex a Filmy a seriály ale oni nikde. *105* (cca před 30 min). // Šlo o dočasnou chybu při exportu v databázi, vše je již opraveno.
● System->mArTaN3k: *1310* mArTaN3k vstoupil do ................. Co třeba tam udělat "System->mArTaN3k: *391* *1310* mArTaN3k vstoupil do ................." // Zbytečný údaj.
● Mám jen jednoho nápada: v místnosti změnit název záložky "Nastavit" na "Nastavení" *18* Možná by to bylo lepší *148* // Počet znaků v ● záložce má nejspíš svůj důvod, kam bys tam pak nacpal správce?! :-)
● okolo času Nemluvil jsi:XX:XX je bílý rámeček , vypadá to trochu divně v černý liště*2* // To je tam schválně pro hodináře, aby jim to trklo do očí a nezapomněli včas napsat lomítko. :-)
● Mela sem skin " HOKEJ" bo ho mam radsi, ale nelibila se mi ta obalka uprostred obrazovky*712* ale to je fuk, myslim si, ze ten Carbon nemel byt hned jak nekdo vleze do roomu.*105* // Je třeba vymazat cachce prohlížeče. ;) Návod najdeš tady.
● Do toho panelu, kde jsou televize dát i rádia, ať to je nějak u se. // Rádia máš vpravo dole, to se teď předělávat určitě nebude.
● No, vzhledem k tomu, že odstranit si někoho, kdo si mě dal do přátel by byl asi trochu prekérec, možná by šlo, aby byla možnost nezobrazovat některé nicky, sice asi kousek komplikovanější, ale aspoň by to fungovalo líp...Zkuste se nad tím někdo zamyslet. // Ne, nespočetkrát zamítáno.
● půjde si přenastavit barvu písma pomocí skriptů ve stylish? třeba černá barva na černym pozadí...? Staré scripty to asi lecke rozhodé, ale zkus #link [ http://forum.xchat.centrum.cz/forum/t...amp;id_topic=1299494,tohle] pro úpravu Carbon vyhledu.
● Zdravím, když vstoupím do místnosti tak se mi nezobrazí sklo co kdo napíše, jen je tam napsáno: Nahrávám..
mužu čekat jak dlouho chci a stále nic Zřejmě používáš starší verzi prohlížeče Internet Explorer (5 a nižší), aktualizuj na novější nebo použij jiný prohlížeč, třeba http://redir.xchat.cz/?url=http%3A%2F...czilla.cz.%3C%2Fb%3E">http://firefox.czilla.cz.
● Pokud vyplním formulář návrhu nového fora a odešlu ke schválení, tak svůj návrh už nemůžu vzít zpět a vymazat. Schvalující admin se tím musí zcela zbytečně zabývat.
Nebylo by možné dát autorovi pravomoc smazat svůj návrh kdykoliv před schválením? Máš možnost požádat administrátorku mict_ik o smazání. ;)
● Čumte na ten čas http://wenca2.ic.cz/xchat.png // Nějak se to poto. *3*
● Když v oranžový liště kliknu na fotoalba http://martan777.ic.cz/xchat/chyby/fotoalba.jpg , tak tam skočí hlavní stránka fotoalb , co třeba udělat , aby ta skočila hlavní stránka mých fotek??* // Když je to hlavní lišta, tak to logicky skočí na hlavní stránku.
● Kdyz jdu na stranku "profily" do okynka si napisu jakykoliv nick, dam hledej - neukaze se mi ani, ze uzivatel nebyl nazelen // O tom se už ví, díky.
● jsem přihlášená,ale vubec jse nemužu dostat do místnosti.Tyhle vaše inovace jsou na....poradte,co mám udělat,jak jse dostat do místnosti.Dík. // Jak se konkrétně projevuje to, že se nemůžeš dostat do místnosti? Píše to nějakou chybu? Co to dělá? Tohle je dost neurčitý popis, podle kterého Ti nelze pomoct.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 01.09.2007 11:24:08 ... (10/2253)
Re: Nezodpopvězené nápady a chyby
Odpověď na příspěvek od Forum z 31.08.2007 00:13:31:

► Proč nejde během vyhledávání v profilech třídit nalezené lidi např. podle data posledního přihlášení apod. ??? .. // .. nikdy to nebylo v zadani... navic ne podle vsech parametru by slo efektivne tridit

► V případě že se trefím s odesláním textu do refreshe skla, tak se ztratí text. Bude (dá) se s tím něco dělat ? .. // .. zatim to bohuzel vypada, ze neda :( uvidime, zda se nam podari neco najit

► Aby bylo možné vkládat do příspěvků na forech, vzkazů, uvítání v profilu, inzerátů na moje rande atd. náhledy obrázků z fotoalb. Ty by zároveň měly funkci odkazu na fotografii ve fotoalbu. .. // .. mozna do budoucna

► "Profil na xchatu je vaše tvář a oblečení zároveň. Díky němu nejste anonymním. Sdělte ostatním, jací opravdu jste, jak vypdáte, co máte rádi." http://fora.xchat.centrum.cz/xpromo .. // .. Predam

► Moje menu >> místnosti: Zobrazovat tam i věk uživatele. Nebylo by to od věci, zvlášť v kategorii sex a neřesti. .. // .. mne to prijde dost zbytecne... jako vek si clovek muze vyplnit stejne cokoliv

► Moje menu >> místnosti: Zobrazovat tam možnost: zobrazit jen holky / kluky v té místnosti. .. // .. mozna nekdy

► Fotky: Kdyby mi nějaký administrátor smazal fotku, tak aby mi přišel vzkaz o tom, že mi byla nějaká fotka smazána .. // .. ja mel za to, ze takove vzkazy chodi

► Při editaci nebo při psaní úvodního příspěvku fóra či nějakého nového příspěvku, zobrazovat kolik z kolika možných znaků jsem již napsal. .. // .. A jaky presne to ma smysl?

► Zobrazovat / nezobrazovat seznam dlouho nemluvících uživatelů. .. // .. do budoucna

► Možnost zvolit si v nastavení jestli v profilu zobrazovat poslední vložené fotky, nebo náhodné, případně nastavit 4 fotky které chci zobrazit. .. // .. mely by se vzdy zobrazovat nahodne a nemyslim si, ze ve stavajici verzi profilu/fotoalb by se to melo menit

► Na stránce s přehledem fotek mám u jedné fotky 3 komentáře, ale jakmile si tu fotku otevřu, tak tam mám komentář jen jeden ( http://max.gigabox.info/xchat/foto01.png http://max.gigabox.info/xchat/foto02.png) .. // .. ty pocty se obcas rozchazi, bohuzel zatim nevime proc

► Nikde mi nebliká obálka, ani v room ani když jsem na profilu pouze jen když kliknu na vzkazy tak mám v rámečku napravo Vzkazy 1/x vzkazu, ale ve výpisu vzkazu žádnej nový neni. (pozn. vzkaz od systému o schválení fora) .. // .. a kdyz byl novej, tak tam svitilo co?

► Co takhle dát filtr na vzkazy?Každý si určitě občas chce přečíst nějaký vzkaz od určité osoby,jenřže mezi tím se mu pletou desítky jiných vzkazů .Do filtru by se napsal nick a už by se ukázaly pouze vzkazy od té osoby .. // .. mozna do budoucna

http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=72#help_289 "Nová témata jsou schvalována nejpozději do pěti dnů." /// http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=106#help_293 "Lhůta je 5 pracovních dní," [opravit :o)] .. // .. slovickareni, predam

► Přednastavený pozadí by se podle mě mohlo posouvat stejně jako původní obsah stránky - neměnná pozice pozadí má u mě spíš rušivej efekt .. // .. Ja myslim, ze nekdy je stojici pozadi pro zmenu zase lepsi :)

► Nejdou jen mě posouvat fotky na začátek nebo konec alba?Alba posouvat jdou, ale fotky v albech ne Koukám na tebe *18* .. // .. ono to asi funguje, co se tyce presunuti, jen se to nikde nezobrazuje, zda se

► To nove nasteveni vzhledu profilu se mi opravdu libi a myslim ze je celkem povedene. Jen me trosku zarazilo, ze kdyz clovek klikne treba na vztahy, ze to nasteveni skoci zase do zakladniho, a to same je i ve fotoalbech. Nemohlo by se to jeste nejak vylepsit. .. // .. je otazka, co je lepsi... nekdy muze byt vyhodnejsi spise cist udaje z profilu v nejake forme, proto se meni pouze uvodni stranka profilu

► Na indexu jsou kategorie místností a pod nimi jsou 4místnosti.. Šlo by udělat náhodný výběr těch místností, které tam budou a né jedny a ty samé místnosti? .. // .. nesel :)

► Ti, co mám v přátelích, aby viděli moje zamčené album, které by pro všechny ostatní bylo zamknuté, jen pro přátelé ne. .. // .. mozna do budoucna

► Kdyz kliknu na jakykoliv profil, otevre se mi stranka, ale pouze jen pulka. screen: http://bunisco.xf.cz/Clipboard01.png .. // .. to uz je imho opraveno

► když se koukam přihlášený ve fotoalbech na fotku, a odhlásim se, nemuselo by mě to přesměrovávat na hlavní stránku fotoalb, ale nechat na tý fotce, kde jsem jako guesta .. // .. trochu mi unika smysl, nicmene predam

► Moznost nechat se upozornit vzkazem na narozeniny ci svatky lidi, ktere mam v pratelich nebo v poznamkach. Tedy pokud maji v profilu vyplnena spravna data. .. // .. mozna nekdy do budoucna
guest Muž Forum ... 31.08.2007 00:12:05 ... (9/2253)
Zodpovězené nápady a chyby
● Když už si nějakej trouba vymyslel, že pozadí na fórech nebude čistě bílé, tak by to chtělo k tomu doladit i grafiku, ..//.. Se obavam, ze to by se muselo udelat u vsech obrazku, co se vyskytuji v tele stranky... po tom, co se to zahrnulo do nove hlavicky. Bohuzel se take obavam, ze v tuto chvili to nikdo nebude resit.
● Admin key pro celou sekci místností, použitelné na sekci Sex a neřesti pro mladší 15 let - zamezí vstupu do jakékoliv místnosti v této sekci, ..//.. Nereálné. Použitelné použe v případě certifikovaných. JInak není problém pro toho mladšího 15 změnit si věk v profilu.
● Napadlo mě, že by bylo docela zajímavé, kdyby se ukládalo alespoň posledních pár soubojů. Myslím tím, že bych si já mohl prohlédnout, s kým jsem se naposledy utkal v souboji. ..//.. Nee
● Mám jeden návrhl. Nešlo by zařídit, aby se dal snadno zjistit věkový průměr žen / mužů v místnosti ? Třeba kdyby BOT místnosti měl takovou funkci ..//.. Reálné by to bylo pouze u CRT lidí. Pokud by tam byli necertifikovaní tak nevíš jestli věk který mají v profilu (pokud mají) odpovídá skutečnosti.
● co takhle u vzkazu z místnosti napsat z jaký místnosti byl vzkaz poslán? ..//.. Zbytenčné Pokud je ještě online, vidíš kde je online. Pokud online není tak je Ti tato informace k ničemu
● Pokud bych byl v nějaké místnosti online a někdo se mi mrkl do profilu, tak systémovka o tom kdo (nick + věk) a kdy. ..//.. Nee. Zbytečné zatížení systému.
● Mám na dvou nickách nastavenej sms email, na obou mám BS, z jednoho nicku mi choděj sms o nových vzkazech a z druhýho ne. Číslo tam mám stejně a mám nastavený zasílání sms. ..//.. Nevyhoda neplacenych bran operatoru. Funguji jak se jim zachce. Me tu pul dne chodi SMS a pritelkyni ne a druhou pulku dne je to naopak. Z XChatu ty SMS odchazi urcite
● Jen mě tak napadlo...co kdyby se dalo vybrat, jestli chci místnosti a fora uspořádat podle abecedy, nebo podle lidí, příspěvků na fóru ..//.. Zbytečné
● Co při kliknutí na vstup do místnosti v sexu, vyhazovat okno s textem "Je mi více než 15 let - ANO / NE" ..//.. K čemu by to bylo? Kdo nečetl pravidla nebude číst ani toto. Kdo ji četl ten to vi
● Je planovane jeste nejakej rozsireni na upravu vzhledu profilu? ja bych docela ocenil odstraneni oramovani infa k nicku je to takovej slabounkej ctverec ..//.. V tuto chvili ne, nicmene do budoucna zrejme dojde k rozsireni moznosti, preci jen, zatim je to relativne omezene.
● Docela by to chtělo aby tyto symboly neměli bílé pozadí ale průhledné .... ten bílý obdelníček kolem každého vypadá neprosto hrozivě ..//.. To jsem rikal jeste driv, nez se to pustilo... do budoucna se s tim pocita.
● Ahoj, je možné, že už to tu někdy nekdo psal, ale já to nezahlídnul. Dost by se mi hodilo počítadlo odchatovaných hodin. Nejsem na Xchatu chvíli a dost by mě zajímalo, kolik a kdy toho prochatuju. ..//.. http://redir.xchat.cz/?url=http%3A%2F...xhodiny.cz%3C%2Fb%3E">http://ww.xhodiny.cz
● Na co vyber z jazyku ? podle me zbytecnost ..//.. Jazyk v místnosti určuje, jakým jazykem se v místnosti komunikuje. Jsou tu třeba místnosti jako English apod.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 19.07.2007 07:44:54 ... (8/2253)
Re: Nezodpovězené nápady a chyby
Odpověď na příspěvek od Forum z 19.07.2007 00:02:52:

-> Webík : Podtrhnout, tučnost, kurzíva tam není. Plus možnost označit tagem jen část textu a ne celé textové pole .. // .. to bohuzel v tuto chvili pry nejde :(
-> Pro uživatele s BS udělit ve fotoalbech funkci, že když jim tam někdo napíše komentář k nějaké fotce - možnost si nastavit, že by se jim ten komentář (text) mohl odeslat i emailem i s linkem na tu danou fotku. Případně jiným způsobem zvýraznit nové komentáře u fotek. .. // .. obavam se, ze to by znamenalo rozsahle predelani komentaru, ale zvazim tu moznost poslani vzkazu/emailu
-> Ještě jsem se chtěl zeptat, proč když si najedu na " odeslané vzkazy " a po jednom je mažu tak se mi to vždycky po smáznutí vrátí na složku " přijaté vzkazy " ? Nebylo to dřív, že se smáznul vzkaz a obejvil se další v pořadí odeslaných? Nejde to nějak vrátit? .. // .. to bude chybicka, se na to zkusime podivat, az se bude neco ve vzkazech delat
-> Zobrazovat kdy naposled a kolikrát někdo s heslem vstoupil do tohoto alba. Případně jen kdo, pokud byl nalogován. .. // .. predam
-> Bylo by možný, kdyby se aspoň o pár míst zvětšil obsah u komentářů přátel? Řekl bych, že nejsem sám komu nesatčí tak málo znaků. .. // .. Ne
-> Po zadání a uložení uživatele do poznámek by se formulář mohl automaticky vyčistit, pro zadání dalšího .. // .. poznamky jak jsou ted se upravovat nebudou... toto je delane kvuli dalsim moznym opravam textu
-> Koukal sem na přihlášený lidi na srázek a všiml sem si, že nesedí počet u infa o sraze a výpisu (jeden chybí) -> http://xsraz.ic.cz/sraz1.PNG a oproti tomu v Pardubicích jim jeden přebývá -> http://xsraz.ic.cz/sraz2.PNG .. // .. to je klidne mozne kvuli nejake chybicce... je to tak moc podstatny rozdil?
-> /admin bez nicku by mohlo fungovat jako automaticke predani spravce... .. // .. mohlo, ale rozhodne v tom nevidim zadnou velkou prioritu
-> Když mi přijde vzkaz z místnosti, tak mi nebliká obálka. .. // .. zkusime se na to podivat
-> Z nějakého důvodu se mi při prohlížení mého profilu nezobrazují některé údaje. Např. u ideálního protějšku věk a výška, přestože v editačním režimu jsou zadané, při běžném zobrazení nejdou vidět. .. // .. podivam se na to
-> Nejdou posílat vzkazy z místnosti.. normálně přes obálku jo. ale přes /vzkaz nick ne (možná "plná" schránka?.Nejde nasimulovat) .. // .. pretrvava to, nebo ne?
-> 9:50:01 Ankata - O Nejlepší avatar (obrázek do Fóra) Ukaž i Ty ten svůj !- odkaz z téhle reklamy nefunguje .. // .. do reklam nekoukam, takze nevidim moc realne, ze to opravi nekdo driv, nez se prazdroj vrati z dovolene
guest Muž Forum ... 19.07.2007 00:02:12 ... (7/2253)
Zodpovězené chyby a nápady na vylepšení
-> Možnost stahovat fotky z fotoalb nějakým programem ../ Ne. Fotoalba nejsou zálohovací server
-> Zdrawím máme tu novinku ,,Fotoalba uploader" co kdyby se přes něj mohli nahrávat i videa?? třebas jenom do určité velikosti dejme tomu 50 MB ..//.. Možná ano.Možná ne *6*
-> Potvrzení o přečtení vzkazu ..//.. Ne. Vzkazy nejsou e-mail.
-> Nějakej poznámkovej blok, kde bude co mám kdy udělat.. ..//.. Zápisník funguje v rámci emailu centra ;-)
-> Co třeba vytvořit Top fora? ..//.. Ne
-> Po nově založenym ůčtu (registraci nového uživatel) udělat aby měl automaticky BS na 10 dnů nebo na týden aby jsi mohl vyskoušet všechny možné funkce xchatu. ..//.. Zbytečné. Funkce BSky jsou popsány dosti detailně
-> Pokud má někdo SS nebo vypnuté předávání správce. System->xxx: Nick yyy se ti snaží předat správce. ..//.. Dosti zbytečné. Pokud má někdo vypnuté předávání asi si nepřeje být ani obtěžován hláškou o pokusu předání
-> Nešlo by také udělat, když si chci zakrýt má mě za přítelé tak mám já za přítele? Já vim, že když nechci kamarády tak si je tam nedávám ale mohlo by to tak být ne?*105* když nechci, aby oni věděli koho tam mám ... ..//.. Když si chceš někam lidi ukládat a nechceš, aby to ostatní viděli, ukládej si je do poznámek. Jinak je to trochu zbytečný nápad, protože přátelé potom ztrácí trochu smysl
-> Nebylo by na skodu kdyz k nekomu na fotku napisu komentar abych ho mohl editovat obcas se clovek prepise a obcas z toho je i pekna blbost ..//.. To bohuzel nepujde. Takze si to pred odeslanim po sobe musis precist, nebo si to nekam napsat nanecisto (poznamkovy blok, napr.).
-> Na hlavní stránce, kde v nabídce kategorií místností je i 'Oblíbené mísnosti' by mohla být možnost na to kliknout a tam mít ty 1-3 místnosti vypsané + kdo v nich zrovna je. ..//.. Zbytečnost, oblíbené místnosti na hlavní stránce slouží pro rychlý přístup do nich. Pokud se chceš podívat, kdo v nich je a nechceš být všude, koukni do všech tří místností a odejdi, kde zrovna nechceš být.
-> Nešlo by psaní komentářů k profilu jako je u fotek ..//.. Pokud chces okomentovat fotku, je potreba to mit "navazane" k te jedne urcite fotce. Ale profil ma uzivatel jen jeden
-> Bylo by fajn, kdyby u guesta po patnácti minutách nezčervenalo sklo. ..//.. Řešení guesta se v současné době zvažuje
-> Aby při přijetí vzkazu do samostatného okna šeptání začalo dole na liště toto okno blikat jako je to u ICQ když přijde nová zpráva ..//.. Nerealizovatelné
-> Nedalo by se uděl když šeptám z jedné místnosti do druhé abych byl aktivní v obou místnostech ..//.. Dosti nereálné. Při nulování času se ti rovnou připočítává nachatovaný čas. Tedy by se počítal 2x.M usíš si hlídat kdy kde s kým jsi :)
-> Prosím jak je ,,Vzkaz návštěvníkům " tak aby se tam vytvořilo více místa,alespoň dvojnásobně ..//.. Pokud chceš větší prostor do vzkazu, použij k tomu učelu webík, nebo si tam dej odkaz na svoje stránky kam si můžeš napsat co chceš klidně i s obrázkama.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 08.06.2007 08:08:57 ... (6/2253)
Re: Nezodpovězené nápady a chyby Xchatu
Odpověď na příspěvek od Forum z 07.06.2007 23:40:52:

❑ V současnosti se mi nedaří nahrát na webík foto vůbec, protože doba načítání fota při vkládání je neskutečně dlouhá. Jedná se o foto čerstvě nahrané do fotoalb, náhled se zobrazí, vyberu rámeček, čekám a nic ... pouze se načítá a načítá .. // .. v soucasnosti bych rekl je to ovlivnene hlavne rychlosti fotoalb samotnych, na tom se pracuje
❑ Nemám nahranou osobní fotku, takže mám místo ní jen tu malou ikonku šedé kočeny... ale když kliknu na jakýkoliv výpis místnosti, je z ní chlapeček .. // .. ze by chybicka... zkusime se na to casem podivat, to zase tak moc nespecha
❑ Nevim jestli je to tak schvalne ale obcas kdyz mi nekdo preda spravce tak mi od systemu vyskoci 2x za sebou na sklo hlaska Jste novy Spravce, Kliknete zde. Jestli je to chybka mozna by stala za opravu Mrkající *4* jestli je to naschval tak nechapu proc Hroznej smích *3* .. // .. Je to chybicka, ale pouze kosmeticka, takze oprava ma nizkou prioritu
❑ V Duelu dívek by mohli být názvy nicků nad fotkamy červeně /// V duchu tradic xchatu bych preferoval červené nicky i ve fotoalbech dívek. Vím, že jsou alba laděna do modra, ale je to krapet matoucí že je modrý nick :) .. // .. u toho duelu bych to mozna jeste pochopil, ale u fotoalb moc ne, prislo by mi to jak pest na oko... zkusime predat dal
❑ Pridat do filtru hledání srázku možnost: Hledat nick :) Myslim že by se to uživatelům hodilo, a konec konců asi i mě když občas zapomenu na co sem se vlastně přihlásil, případně si vyhledat kamaráda ne které srazy půjde. .. // .. podle me to vyuziti neni tak velke, aby se to vyplatilo delat...
❑ U Poznámek v tom oranžovém zobrazovat: Kolik lidí z kolika možných v nich mám. .. // .. Snad v nejake budouci verzi poznamek se to zapracuje
❑ Moje fotky >> Statistika tvých fotek: U tvých fotek je 123456 komentářů, poslední z dd.mm.rrrr hh:mm >> když kliknu na ten počet, zobrazovat jen ty fotky, u kterých komentáře opravdu jsou a né všechny.Případně poskládat od nejnovějšího komentáře po nejstarší. .. // .. V soucasne dobe to neni realne upocitat, nicmene casem bychom to chteli udelat
❑ Víc kategorií při výběru kategorií ve fotoalbech, je jich tam málo. Např.: Filmy a Seriály... .. // .. to neni ani tak vyvojarska, jako produkcni vec... takze to zkusim predat
❑ Možnost vytvářet v nějakém albu další pod-alba. .. // .. tomu bych se rad vyhnul, sice si umim predstavit vyuziti, ale imho to nebude poradne vyuzitelne v soucasnem systemu fa
❑ Pokud mám zamknuté album a zvolím možnost: Kdo může prohlížet toto album? - Pouze já nebo človek s heslem: Tak pod tím: Heslo pro tvé přátele - udělat to stejné, pro kontrolu. (Já to nepochopil dávám to sem :]) .. // .. myslim, ze to neni tak kriticke misto, aby se heslo muselo zadavat 2x pro kontrolu, spoustu lidi by to spis odradilo, kdyz ho zadas spatne, tak to proste zmenis
❑ Možnost nejen přidávat komentáře zvlášť ke každé fotce, ale tako okomentovat album jako celek. .. // .. to je sice na zvazeni, ale myslim, ze narozdil od komentaru fotek by se to tolik nepouzivalo
❑ Pod fotky jak je tam počet komentářů tak i třeba červeně napsat (číslo), kolik je tam nových (nepřečtených). .. // .. Urcite ne, pri tom, kolik je fotek a uzivatelu by to bylo naprosto vrazedne
❑ Když mám někde nějaký komentář, možnost ho editovat, pokud v něm mám např. chybu a napsat i předmět toho komentáře (něco jako na fórech "nadpis") aby na to mohl kdyžtak někdo reagovat. .. // .. nemyslim si, ze by editovani komentaru bylo zrovna podstatnou veci... to uz radeji snad nejaky nahled pred odeslanim
❑ Tagy - když nahrávám fotku tak mohu k tomu zadávat různé tagy. Ale pokud jsem žádné nezadal, a později bych chtěl, bylo by lepší, kdybych mohl při editaci alba také mít možnost změnit tagy všech fotek v něm, pokud žádné tagy ještě neměly. .. // .. pouzij hromadnou editaci fotek a zadej tagy ke vsem fotkam najednou
❑ Mít tagy i u alb, kdyby někdo hledal nejen fotky ale i (určitá) alba. .. // .. alba lze hledat podle nazvu, to podle me staci, ten nazev vetsinou vyjadruje obsah alba
❑ Přidat položku fotoalba do Moje menu. .. // .. do budoucna
❑ Více barev písma + možnost vybrat si font (druh) písma (Arial, Times New Roman, ...) .. // .. mame 16 milionu barev pisma, ze kterych sice nektere nejdou precist, ale to uz je problem jiny... vic barev RGB neumoznuje ... vyber fontu treba nekdy do budoucna
❑ Mohl bych se jen zeptat treba jen jestli kdyz najedu mysi na nejakou osobu v pratelich ze by se zobrazil komentáře? tak jak to bylo driv.. .. // .. Ja to neodebiral, ani nevim kdo... tak uvidime
❑ Měl jsem v poznámkách a zároveň ve sledování jistou uživatelku. Dotyčná si změnila nick, ale v poznámkách mám stále její původní nick.Neměl by se náhodou změnit v mých poznámkách její původní nick na nový? Soudím tak podle toho, že v mých přátelích se převodem nicku změnil její starý nick na současný. .. // .. ne, poznamky se nemeni, ale uzivatel si muze zazadat, ze chce prevest svuj nick v seznamu pratel
❑ Mají mě za přítele, nemelo by to byt nejak barevne odliseno krome tech hlavicek? je to vsechno v jedne barve .. // .. Mohlo, to je chyba
❑ Jak je to se záložkou oblíbení. Funguje / nefunguje / má fungovat / nemá fungovat ?? :) .. // .. funguje castecne... pri malem poctu lidi to propocita pro nejdele nalogovane nicky... nicmene spis nefunguje a v tuto chvili ani nebude, do budoucna pocitame s jejim obnovenim
❑ Napsat zprávu jde, odeslat klávesou Enter ne. dělá to jen u první zprávy po vstupu do místnosti, dál už to funguje normálně. Projevuje se na dvou počítačích, jeden má Windows XP prof. ed. a IE7, druhý má Windows XP home ed. a IE6. závada v klávesnici by se projevovala i jinde. .. // .. to je chovani prohlizece, ne xchatu
❑ V mapě smajlíků nefunguje skok na danou stránku. .. // .. opravime
❑ Nějak mi nesedí počet nových vzkazů ve složce Nové vzkazy s uvedeným počtem v pravé části obrazovky: http://araver.spsei.cz/vzkazy.png Přitom jsem žádný vzkaz teď po přihlášení ještě nečetl... Edit: Ten počet o jeden rovněž nesouhlasí v hodnotě vzkazů celkem. Je jich opravdu 29 (viz Zobrazuji zprávy...), nikoliv jen 28. .. // .. bohuzel se mi nepodarilo jeste vysledovat, kde je problem, myslim si, ze v hromadnych vzkazech, ale nemuzu to nasimulovat :(
guest Muž Forum ... 07.06.2007 23:40:20 ... (5/2253)
Zodpovězené nápady a chyby Xchatu
➧ Možnost vkládat do webiku fotografie z uzamčených alb ..//.. Zbytečné potom zamykat album. Pokud se někdo bojí kradení fotografií, ať si tam dá podpis, vodoznak nebo cokoliv podobného.
➧ Opravit pojmenování Forum na Fórum ..//.. Nezavěšujte jste v pořadí. aktuálně je spousta jiných problému.
➧ Když nebude vyplněná položka vzkaz návštěvníkům, tak by se ani nezobrazoval v profilu ten nadpis VZKAZ NÁVŠTĚVNÍKŮM ..//.. ta kolonka je prázdná třeba z nějakého důvodu. Aby si človíček vůbec mohl všimnout, že má nějakou možnost si nastavit vzkaz návštěvníkům profilu.
➧ Co třeba příkaz /friend NICK popisek, /unfriend Nick . Vobčas by to mohlo ušetřit čas ..//.. Již několikrát zde bylo zmítnuto. Přátele nepřidáváš a neodebíráš každou chvíli. Navíc k nim můžeš dopsat popisek a tak ej lepší používat standardní postupy.
➧ Ahoj.Chtěla bych vylepšit XChat aby tam nebyly jenom duely kluků a holek ale také duely webíků. ..//.. Duely webíků vlastně jsou. probíhá soutěž o nejhezčí webík
➧ Na levo, nad Infem, položka: Moje fotky >> zobrazovat u toho (číselně zamozřejmě) počet fotek / alb ..//.. Počet fotak a alb je zobrazeno vlevo ve fotoalbu uživatele
➧ Zobrazovat kolik celkem MB mám na fotoalbech právě nahráno /nebo kolik jsem již nahrál - jen pro zajímavost ..//.. tato zajímavost je ve fotoalbu dostupná
➧ Když nahrávám více fotek a chci dát každou do různého alba, tak to nejde a musím nahrávat zrovna ty, které chci někam dát. Takže při nahrávání pod každou fotku (např.: pod tagy a klíčová slova) možnost: Do kterého alba chceš fotky vložit? - Zvol album: *NÁZEV* ..//.. Zbytečné komplikování práce. Můžeš nahrávat fotografie hromadně do alb. Méně chaotické je postupné nahrávání do různých alb.
➧ Když se mi někdo podívá do fotoalba, na výpis mých alb, tak jako obrázek ke každému albu je poslední nahrávaná fotka. Možnost si sám vybrat, která fotka, se bude na tom místě ukazovat ..//.. Tato možnost je ve fotoalbech od spuštění. Stačí posunout fotografii kterou chceš mít jako na poslední místo ve fotoalbu.
➧ Když už mám nějaká album s heslem, tak když ho měním nebo po prvé ukládám, zobrazit hlášku, že heslo bylo (úspěšně) změněno. ..//.. Heslo je změněno pokaždé. To že změna proběhla poznáš podle načtení hlavní stránky fotoalb.
➧ Takže by nebylo špatný přidat vedle Smazat, Ignorovat a Uschovat by se hodilo něco jako "Označit jako nepřečtený" - a obálka by se zase rozblikala *712**3* ..//.. Zbytečné. Už takhel to občas blbne že to bliká kdy nemá a naopak. Co si to přeposlat. Pokud Ti chybí tlačítko přeposlat, zkus použít hlavu a dát opdpovědět a vložit původní příspěvek :o).
➧ CO takhle u zakládání nicku šli i háčky i čárky?? Bylo by to hezký kdyby to šlo ..//.. Ja si myslim, ze by to prineslo znacne vic problemu... napr. xchat.cz/nick by pak nebyl korektni, kdo je zvykly septat pres prikazy by musel zacit psat pres hacky a carky, ve chvili, kdy by se z nejakeho duvodu poslaly znaky ve spatnem kodovani by system psal, ze nejde zpravu dorucit, protoze by mu to nesedelo atp.
➧ Hodně lidí používá IRC Bránu na XChat, aby po napsání nicku mu tam automaticky skočil smajlík. Co udělat v Nastavení služeb další záložku, jako je na podpis na fóru, tak vložení jednoho smajlíka, který by vyskočil za nickem stejně, jako u irc brány? ..//.. jasně a pak uděláme autoamtický pozdrav, pak se udělá automatické loučení a nakonec autopozdravy. Nedělejme z chatu "usnadňování"
➧ Kdy uz budou vsude stejny hlavicky? ..//.. Jednou budou. Jsou dulezitejsi veci, takze priorita vymeny hlavicek je nizka.
➧ Trvalé příhlášení...pomocí cookies. Myslím, že to tu kdysi bylo ..//.. Bylo stáhnuto kvůli problémům. Pokud se podaří je vyřešit, třeba se to zase vrátí
➧ Newím jestli je chyba na mé straně nebo na vaší,ale pokud kouknu na profil někomu kdo má dlouhej nick např ,,havajSky_doMoVNiK" tak jeho věk není vidět uplně dobře ..//.. Prijde mi znacne lepsi schovat vek a kraj, nez zkratit nick, v takovem pripade. Bohuzel to, ze nekdo ma dlouhy nick neovlivnime, obvzlast kdyz je dlouhy predevsim visualne a vetsina nicku se tam bude zobrazovat spravne. A prizpusobovat vsechno tak, aby se tam vesel maximalne dlouhy nick, tak tu kazda stranka zabira 10x tolik mista co ted.
➧ Aby byly označeno jakop NOVÝ příspěvky i na dalších stránkách dokud si je neprohlídnu ..//.. Pravděpodobně přijd ena řadu ve chvíli kdy se budou předělávat fora,
➧ 17:50:02 Anketa o nejznámější osobu XChatu: Výsledky ankety zveřejněny, překvapily tě? Po kliknutí se mi zobrazí "Ad blocked here by KPF." Zkoušel sem to jak v Opeře tak ve Firefoxu *71* ..//.. Blokováno firewallem nebo pdoobnou lahůdkou. Zksu projít programy co máš v PC *148* Na straně chatu chyba není.
➧ V kategorii Hudební styly a kapely mi chybí místnost Hudba - bez jakéhokoliv rozlišení atd ..//.. Máš možnost pokusit se ji ustálit. Podmínky udtálení jsou zde : http://xchat.centrum.cz/help/index.ph...oot=122#help_454">http://xchat.centrum.cz/help/index.ph...122#help_454
➧ Je to vcelku zbytečnost .... ale puňtíky "li"čkového seznamu by mohlý být v některých místech nápovědy odsazeny, aby nezasahovali do okraje ..//.. To nejsou zapomenuté tagy, dřív to bylo správně, nebyly potřeba. Ale s novou verzí puntíky začaly zasahovat do ohraničení a když na to narazím nebo mě někdo upozorní, průběžně to upravuji. Děkujeme ROPovi za upozornění
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 04.05.2007 07:29:57 ... (4/2253)
Re: Nezodpovězené nápady a chyby
Odpověď na příspěvek od Forum z 03.05.2007 22:06:58:

❑ Napadlo mě že když na fotoalbech dostaneš komentář tak tě na to upozorní hned při přihlášení na fotoalba. // nebo "Zobrazit nové komentáře" a pod tím výpis všech nových + u které fotky. // nebo Mě by se zase třeba líbil RSS feed .. // .. v tuto chvili to resit nebudeme, mozna casem
❑ Nastavit možnost nevyplňovat rok narození v profilu .. // .. obavam se, ze snaha je spise opacna, aby to lidi meli vyplnene co nejpresneji
❑ Jsou servery které atomaticky generují obrázky na základě nějakého údaje...(odkazující URL, případně dalších externích informací vycházejících z URL)Navrhuju aby místo nahráni avataru na web centra.cz byla i možnost vložit URL Jsem si vědom i možných problémů... obrázek na vlastnim webu lze měnit libovolně a tak by se vyhnul procesu schvalování, ale pokud by se schvalující admin podíval na URL... s trochou soudnosti by dokázal určit zda se jedná o osobní stránky nebo o generátor obrázků. .. // .. Ja v tom vidim jen spoustu problemu... s kontrolovanim, s bezpecnosti, s vypadky... takze ne

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 226 | 226 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: