XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 z 139 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.10.2010 19:48:47 ... (88/1388)
Klub zlomených srdcí (film)
.
Patrick: První zápas sezóny a oni nás postavěj proti hollywoodským hasičům. Nejenže jsou lepší, ale ještě nás rozptylujou.
Benji: Howie si myslí, že jeden z nich je teplej.
Howie: Je dokázaný, že každej desátej muž je homosexuál. Včetně lavice maj 11 hráčů. Tak si to spočítej.
Patrick: Opovaž se jim to říct.
Howie: Podle mě je to spojka, protože si jako jedinej strká triko do kalhot.

(Btw. já cokoli zastrčenýho nesnáším a dělám to jen při pohybu z bodu a do bodu b, aby mě neofouklo. *3**3**3*)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.10.2010 19:46:45 ... (87/1388)
Klub zlomených srdcí (film)
.
Patrick a Benji, jeden přes druhýho: Benji mi vyprávěl o dokumentu o opicích v Somálsku. Žijou spolu až do doby páření, a pak se prostě začnou napadat. Přežije ten nejsilnější. My jsme jako ty opice. A já jsem ta, co má problém se vzhledem. Jedině Coleovi to nevadí. Cejtím se uboze, jen se na něj podívám. Je úchvatnej. Chová se jako heterosexuál. Je to dokonalej chlap a nemá srdce. Podle mě je Cole právě to, co naší partě škodí. Všichni chceme bejt jako on, ale bojíme se to přiznat. Vlastně, Howie by to možná přiznal...
Howie: Chci bejt Cole. Proč nemůžu bejt Cole? Proč ze mě Bůh neudělal Colea?
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.10.2010 19:44:54 ... (86/1388)
Klub zlomených srdcí (film)
.
Larry: Jsi horší než všichni ti svalovci z posilovny. Oni aspoň nepředstírají, že toužej po vztahu.
Cole: Nikdy jsem neřekl, že toužím po vztahu.
Larry: Tak cos chtěl?
Cole: Něco neformálního.
Larry: Neformální je sportovní bunda nebo plavky. Šoustat někoho není neformální!
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 27.10.2010 22:15:08 ... (85/1388)
Muži, co zírají na kozy
.
Bob: Ježíši! Mohli jsme vzít mapu.
Skip: Beduíni tu putují celá staletí a zvládají to bez mapy. V konjunkci se sluncem je možné použít hodinky.
Bob: No?
Skip: No, co?
Bob: No, použij hodinky.
Skip: Žádné nemám.
Bob: Pro lásku boží! Tady, na.
Skip: Tyhle jsou digitální.
Bob: No a?
Skip: Potřebuju hodinky s ručičkama.
Bob: Jak to mám vědět?! Ty jsi expert na navigaci! Ty jsi ten, kdo tvrdil, že najde cestu i v poušti!
Skip: Najdu, když budeš zticha.
Bob: [...] Tak jak se odsud dostaneme?
Skip: Využiju úroveň dvě.
Bob: To je co?
Skip: Úroveň dvě - intuice. Byli jsme vycvičeni, abychom dělali správná rozhodnutí. Někdo k tobě přijde: "Je tu rozcestí. Pojedeme doleva, nebo doprava?" A ty řekneš: "Pojedeme doprava!"
Bob: Co? Okamžitě?
Skip: Okamžitě. Jen tak.
Bob: Sedíme tu už 30 minut. Co je na tom okamžitého?
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 27.10.2010 22:08:04 ... (84/1388)
Muži, co zírají na kozy
.
Todd Nixon: Todd Nixon, armádní maloobchod. [Právě] teď se starám o kvalitu života. Máme tu přes 25 miliónů Iráčanů, kteří touží po nezávislosti. Chtějí něco dokázat. A víc než co jiného, chtějí nakupovat. Mobily, kamery, obleky... cokoliv. A když to můžeme prodávat v Bostonu, zvládneme to i v Bagdádu. [...] Nabízíme Halliburton, Parsons, Perini... a to je jen špička. Dostaneme sem McDonalda, Starbucks. A díky nízkým daním to bude zlatý důl. A mimochodem, srát na Frantíky! Slyšeli jste tu kravinu? Chirac sem chce dostat francouzské firmy! Hej, Phile, jaká je nejpoužívanější francouzská fráze?
Phil: Vzdávám se.
Todd Nixon: To je, kurva, vtipný! Rok nula, chlapi, rok nula!

Halliburton, Parsons Corporation, Tutor Perini - nadnárodní průmyslové komplexy původem ze USA, všechny s vládními zakázkami na "poválečnou rekonstrukci" Iráku; některé kontrakty získaly pochybnou cestou (podezření z korupce) a některé události nahrávají konspiračním teoriím o "vojensko-průmyslovných komplexech" - např. Halliburton už před 3 lety otevřel svou pobočku "zaměřenou na růst společnosti na východní polokouli" sice v luxusním Dubaji (jeden ze Spojených arabských emirátů), ale ve válkami zmítaném regionu, a byl jedním z prvních, kdo uzavřel multimiliardový kontrakt v Iráku (nepřekvapivě v ropném průmyslu).
Jacques Chirac (1932) - francouzský prezident v l. 1995 - 2007.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 26.10.2010 22:45:53 ... (83/1388)
Dlouhý polibek na dobrou noc
.
Mitch: Můj ty bože! Kolik [bouchaček] ještě máš?
Waldman: Tři. Rameno, bok a jedna tady u pana Velkýho, kde většina šmátralů nic neodhalí, protože agenti nechtěj šahat jinejm chlapům na koule. Další [otázka]?
Mitch: Jo. Jaký je na vaší planetě počasí?
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 25.10.2010 22:03:18 ... (82/1388)
Pat Condell: Co je na náboženství dobré?
Návnada:

[Musíme] poděkovat radikálnímu islámu za to, že nám tak názorně ukázal, jakým problémem se náboženství může stát. Nebýt [všech těch hysterických, arogantních útoků, jimž] jsme byli za poslední léta vystaveni, spousta z nás by ještě mohla žít v iluzi, že náboženství je celkem neškodná záležitost. [Jedna] věc, kterou bychom si měli zapamatovat, je, že náboženství dokáže být zdrojem [...] ohromných tragédií, pocitu viny, nenávisti k sobě samému, strachu, mizérie, krutosti a bolesti. [Ale] no tak - tohle má být pozitivní video. A nechci to zkazit soustředěním se na to negativní - selektivní zdůvodňování, zaměňování přání za realitu a to nestydaté [zbavování se] osobní zodpovědnosti, které náboženská víra přijímá takovým sebeklamným a zbabělým způsobem - raději bych se zaměřil na to dobré. A to nejpozitivnější, co mne napadá, a to je něco, co mi také říkala spousta věřících, je, že náboženství dává lidem naději. Dávám jim optimismus do budoucna. A to je každopádně velmi dobrá věc. Vlastně je to něco, s čím [jsem schopen se] ztotožnit, protože i po staletím útlaku, bigotnosti a dokonalé dementní stupidity, pořád jsem dostatečně optimistický, abych věřil, že je náboženství prostě příliš absurdní, než aby přetrvalo navždy.A že dřív nebo později kolektivní inteligence lidstva stoupne natolik, že uvidíme v náboženství to, čí skutečně je - krutým a manipulativním [systémem], který se udržuje nikoli pozvedáním lidského ducha, ale jeho lámáním.



Já tak optimistický rozhodně nejsem, IMO si málokdo všímá, že radikální islám radikalizuje křesťanskou pravici. Četl jsem na jedněch muslimských stránkách posměch, že muslimové v Evropě "vyhrají dělohami svých žen" - tím myslí to, že se bezstarostně rozmnožují stylem „Alláh se postará“. Ale nějak je nezajímá, jak v Evropě roste sociální napětí proti nim (Francie, Německo, dokonce i hypertolerantní Nizozemsko nebo Švýcarsko), které může v extrémním případě přerůst v etnické čistky - jugoslávské války byl nejvražednějším konfliktem od 2. světové války a nebýt zásahu NATO, Srbové by bosenské muslimy úplně vyhladili či vyhnali a bosenské muslimky donutili ještě masovějším znásilňováním, aby rozmnožovali je (smůla, jak u muslimů, tak i křesťanů se náboženství dědí po otcovské, nikoli mateřské, linii a zřejmě kvůli společnému balkánskému původu Srbům původ bosenských muslimek vůbec nepřekážel). Druhý scénář je pravděpodobnější, protože radikální muslimové zároveň do Evropy importují kulturu bezohledného zabíjení a vysmívají se Evropanům, jakou pro ně má život cenu. Kromě toho, že je od nich kontraproduktivní svým nepřátelům připomínat, že jejich vlastní život nemá žádnou cenu, Evropa drží dveře do pekla světové války zuby nehty zavřené proto, že naposledy ji jejich otevření stálo 60 miliónů obětí (a pamětníci toho dosud žijí). To ale neznamená, že je nemůže nějaký výřečný Hitlerův nástupce vykopnout. Dokonce by měl lepší pozici než skutečný Hitler, protože nebude na muslimy útočit pod smyšlenými záminkami (jako Hitler na Židy), (aspoň pro začátek) nepovede Evropany do občanské války a dokonce by mohl mít v Izraeli strategického spojence, který by jen uvítal možnost konečného řešení palestinské otázky a rozšíření Izraele do biblických hranic.

I kdyby se muslimům podařilo Evropu nějak ovládnout, začnou se vybíjet mezi sebou - jak jsme svědky teď na Středním východě; což je podle některých cyničtějších amerických komentátorů to skutečné americké vítězství - pokračující afghánská občanská válka a irácká občanská válka si celkem vyžádaly více obětí než samotné okupace. Nemluvě o tom, že i počet obětí těchto občanských válek vysoce převyšuje počty všech teroristických útoků v Evropě i Izraeli. Jistěže radikální muslimská hnutí sílí, ale když vezmu v úvahu, že muslimové dle vlastních slov disponují silou přes miliardu stoupenců, jediný jejich význam je autogenocidní. Z toho hlediska je pak pro mě pochopitelné i to, proč chce Izrael riskovat útok na Írán - cílem je pouze zasáhnout průmysl, poničit infrastruktury a tím celkově destabilizovat zemi s využitím "kontrarevolučních" sil.

(Ale v tomhle osobně podporuju spíš Obamovu snahu útoku zabránit, protože se riskuje globální konflikt a navíc zničení zdrojů strategických surovin - koneckonců i Izrael sám bude potřebovat hafo ropy k útokům přes 2 státy, najmě pokud se USA z Iráku úplně stáhnou. Dále nevěřím, že by si Írán nedokázal v bezprostředním ohrožení koupit jaderné zbraně třeba v Pákistánu. A to navzdory tomu, že jsem přesvědčen, že přes velkohubé antisemitské a protiizraelské Ahmadínežádovy proklamace - a pokud vím, „kontrarevoluční“ Íránci nejsou spokojeni s domácími poměry, nikoli s jeho zahraniční politikou - pokud Írán pracuje na vývoji jaderných zbraní, dělá to na ochranu před šíitskými sousedy, z nichž v Iráku zuří občanská válka většinových sunnitů proti menšinovým šiítům (připomínám, že to bylo íránské letectvo, které vybombardovalo irácký jaderný reaktor Osirak, teprve pak ho izraelské letectvo "dobombardovalo") a z Afghánistánu se do jaderné velmoci a sunnitského Pákistánu rozlézá radikálnější Tálibán, který v době svého nejtužšího režimu započal etnickou čistku - Tálibán tvoří většinoví Paštúni - proti šíitským Hazárům výslovně s tím, že "Hazárové nejsou muslimové, jsou to šiíté, kafiři" tak jako zbytek nemuslimského světa. A opět to byl Západ, který vybíjenou muslimskou minoritu zachránil.)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 24.10.2010 23:43:24 ... (81/1388)
Gorillácké diskuse o reality shows
.
Lukáš Franta: Absolutně největším zjevením je pro mě Veronika Stieblová. Jeden z největších talentů, jaké se kdy v české nebo slovenské castingové show zjevil. Veronika má rozsah a především neuvěřitelnou lehkost, s kterou těžké pasáže zpívá. Je to onen americký styl zpívání, ale je autentický, přirozený, není v tom žádné nepodobování nebo vydřenost pod dohledem učitele. Husí kůži jsem měl taky.
°_m-M-m_°: No stará ohraná písnička. Zatím stále ani jediná dobrá zpěvačka v soutěži, zato přibývající zástup nesoudně přechválených podprůměrných snaživek. Veronika byla pro mě jasná hvězdná pěchota, s tak šíleně falešným zpěvem, nezvládnutou techniknou, zoufale utrápeným hlasem, kterým se při své přemíře ambicí snaží ze sebe na sílu tlačit efektní zákruty, které jsou mimo její možnosti, by se jí na castingu SuperStar vysmáli. Tedy doufám. Oni už ani ti superstároví porotci na té Nově nemají moc soudnost - když Prima má českého Pottse, oni musí mít malou operní divu. I když zpívá taky blbě. Ale o to v té soutěži nejde. Hlavně že jsme všichni dojatí.
Lukáš Franta: [Mě] se Veronika líbila, myslím že jste na ni opravdu zbytečně přísnej, podle mě byla vynikající a to jsem si říkal ještě dřív, než něco řekla porota. Pokud tam chyby byly (já zaznamenal nějaké ke konci, kdy jí to výrazně ujelo na dvě nebo tři fráze), tak se dají připsat na vrub nervozitě.
°_m-M-m_°: Ke konci a uprostřed tam byly chyby, ale nejhorší byl začátek. :-) Ten byl celý tak falešný, že jsem byl fakt nejdřív přesvědčený, že ji tam dali jako pěchotu pro pobavení. :-)
(Možná je to tím, že zatím nezaznamenávám tak „masovou“ diskusi jako u ČHS i ČSS, nebo tím, že Lukáš Franta není konfliktní, ale z tak propastně rozdílného „slyšení“ – a ono to možné je - by obvykle byl kilometr dlouhej flamewar, tady to sfoukli raz dva.)

http://www.gorilla.cz/article/televize/reality-show
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 22.10.2010 22:12:12 ... (80/1388)
Pat Condell: Jsem rasista?
Návnada:

Žiji [v Evropě] a my jsme velmi tolerantní společnost. Někteří říkají, že jsme tolerantnější, než by pro nás bylo zdrávo, ale já jsem na naši tolerantnost pyšný. Proto tolerujeme lidi, kteří nám nadávají do rasistů a zároveň jedním dechem do kafirů a ďáblů. Tolerujeme lidi, kteří učí své děti nenávidět Židy. Tolerujeme lidi používající svobodu slova k protestům proti svobodě slova. Dokonce tolerujeme i lidi, kteří [západní společnost] nenávidí za ty hodnoty, kvůli které sem utekli z té jejich středověké totalitní díry.



Opět jeden monolog, kdy na jednu stranu Condellovi musím dát za pravdu, ale zároveň musím i dost nesouhlasit. Ze zahalování udělali symbol útlaku fundamentalisté, samo o sobě to neubližuje (na rozdíl třeba od obřízky) a pokud se žena k tomu rozhodne dobrovolně, je to její právo. Koneckonců respektujeme uniformy jeptišek, které mají svojí funkcí k čádoru a hidžábu dost blízko (i když burka už je extrém). Přestože si osobně myslím, že je to urážlivé jak k ženám (že nejsou oběti, ale provokatérky), tak i k mužům (že jsou prasata, která se neumí ovládat a každou odhalenější ženu by určitě hned znásilnili). Condell má pravdu i v tom, že současný islám je určitě nejmilitantnější náboženský směr, ale zase na druhou stranu multikulturalisté vycházejí z toho, že vražedné tendence se projevují jen v totalitních společnostech, demokratická jim obrušuje hrany, zvlášť pokud se oddělí náboženství a stát. Všechna náboženství učí nesnášenlivosti, neexistuje žádné - ani multikulturalismus *40* - které by tvrdilo, že ostatní jsou jim rovnocenná a že nezáleží na tom, čemu věříte, stačí když budete žít dobře, to bude vaše ctnost a v tom bude vaše spása, teď a tady na tomto světě. I když k tomu má blízko buddhismus. *1*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 21.10.2010 20:19:47 ... (79/1388)
Pat Condell: Absolutní jistota
Návnada:

Ačkoli jsem ateista, raději o sobě přemýšlím jako o agnostickém fundamentalistovi. Jinými slovy - nevím. Nemyslím si ani, že by někdo jiný mohl vědět. A kdokoliv se mnou nesouhlasí, je špinavá pohanská svině. Omlouvám se za ten poslední kousek, ale taková jsou zjevně pravidla. [Na] lidských bytostech je prostě něco podivného, když dojde na Neznámo. Nejsme, zdá se, schopni se nad něčím jen tak podivovat a tvořivě spekulovat, možná si s tím trochu pohrát, kdepak. Místo toho se raději rozhodneme nade vší pochybnost, bez jediného kousku důkazu. [...] Absolutní jistota je droga, která nutí lidi dělat ty [nejhroznější] věci. Je to ďábelská droga. [Žádný čin už pro ně] není příliš krutý, příliš nenávistný nebo příliš zákeřný, aby nemohl být ospravedlněn. A pokud na tom ujede i vy a začnete to brát, může se i vám stát, že se jednoho dne probudíte tak plni spravedlivého hněvu, že to jediné, co vám ještě bude připadat smysluplné, bude něčí smrt.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 z 139 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: