XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 z 139 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 07.02.2011 21:00:28 ... (168/1388)
Hannah Montana 3.13: Co se mi na tobě nelíbí
.
Jackson: Neboj, tati. Teorie mi možná trochu uniká, ale v praxi jsem nepřekonatelný. Pojďme si ten pohovor zkusit. Zeptej se, proč jsou moje známky... Jak je to slovo?
Robbie (otec): Hrozné? Skličující? Ostudné?
Jackson: Řekl jsem "slovo", tati. Nikdo nemá rád vejtahy.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 06.02.2011 18:07:44 ... (167/1388)
Z gorilláckých diskusí o reality shows
.
eM: Osobně jsem se [30. 10. 2010] víc bavila u polední politické debaty než u večerní show, což je smutné. Zato Slavik mě vytačel víc než parlamentní a vladni kecalove. Začalo to už hodnocením první vystupující paní, a to ještě před jejim projevem. Zarazilo mě, že si dovolí říci, že "šoubyz" si žádá mladé a krásné lidi a dotyčná dáma není ani jedno (parafráze). Její vystoupení ať si hodnotí, jak chce (taky ho řadím do kategorie kuriozit), ale žádný muž, a už vůbec ne takový, který se tváří jako vychovaný, světaznalý borec, by si neměl dovolit prohlásit o žádné dámě něco takového!
Zora: Většího křupana než je Slávik [v ČSMT] jsem dlouho neviděla. Chová se jako blazoevaný mamlas už dlouho, ale [30. 10. 2010] svýmu buranství nasadil korunu, když vytáhl obchodníka z Ameriky. A ten jeho nevěřícný výraz, když zjistil, že budou vybírat mezi [Křečkovými muži] a Lucií [Smolíkovou s psem Angelem], to bylo dílo. Jak se snažil ukázat, že hlasující diváci jsou kreténi. On by vybral jinak a on do toho vidí. Má číslo na obchodníka z Emeriky. Pro mě Talent končí. Na tohohle křupana nemám nervy.

°_m-M-m_°: Stále si myslím, že talentový potenciál mělo ČSMT větší. Velký třesk ale byl zlomovým bodem, kdy porota svým výběrem postupujících nakormidlovala loď s pořadem plnou parou do ledové kry. Díra v lodi se postupně plní vodou a posílá celou show ke dnu.

Lukáš Franta: [Česko Slovensko má talent si dál] přes občasné výkyvy drží úroveň a nikdo tam nikdy nebude tak trapný jako Mr.GS, neuvidím tam pískající frndy, postižené děti, ultratrapné baviče a WTF Zdeňka Trošku.

°_m-M-m_°: Prodej hudby stagnuje, cédéčka jako nosič oficiálně skončila už před lety a online prodej to nevynahradí. Vydavatelství jsou v předsmrtné agónii. Platinové desky se udělují za dva prodané kusy. [...] Je to taky jeden z důvodů, proč za posledních 10 let nevzniklo v hudbě nic nového. Hudba jako žánr se svým vývojem v podstatě skončila s příchodem nového milénia. Od té doby se jen recykluje.

Klondike: Česko Slovensko má Hanbu. Po dobre urobených strihových kolách, kde sa to zaujímavými súťažiacimi len tak hemžilo si urobíme Veľký Trest a odmeníme sa divákom, ktorým sa to páčilo tým, že vyrazíme poriadnu časť perspektívnych účinkujúcich a nahradíme ich tými, čo sme ich pustili až sem omylom. Potom urobíme semifinálové kolá, ktoré trvajú štyri hodiny, z čoho sú asi dve hodiny reklamy a hodina opakovanie telefonnych čísel. Necháme to moderovať dvojicu, ktorá by mala veľké šance na akejkoľvek súťaži hľadajúcej najhoršie moderátorské dvojice, pretože jeden by mal asi radšej moderovať sám a druhý vôbec. Nevadí, istí to predsa naša porota. Tá sa na začiatku prenosu dohodne, kto si to zaslúži vyhrať bez ohľadu na jeho výkon a podľa toho celý večer frčíme ako podľa scenára. Spevákov dávame zásadne na koniec, zásadne sa pri tlieskačke postavíme a nešetríme superlatívmi. Máme spevákov radi. Nevadí, že to nie je spevácka súťaž a že je tu hromada zaujímavejších vystúpení. Chceme, aby speváci vyhrávali, chceme určovať vopred, kto je favorit a kto má byť zlatým klincom programu. Máme tiež radi veľké slová po malých vystúpeniach. Máme výhodu. Nie sme Nova, nie je u nás ani Troška, ani Mareš a ani tí primitívni baviči, takže sa nedivte, že sme Prima a robíme, čo uznáme za vhodné. Nova spravila svetovému formátu plagiát, takže my mu môžeme spraviť hanbu, ak budeme chcieť. Nabudúce sa nedivte, ak členovia poroty vstanú, rozbehnú sa do hľadiska a začnú brať ludom mobily, z ktorých budú odosielať smsky na podľa nich vhodné čísla.

°_m-M-m_°: [Porotce] by měl být především silná, nezávislá osobnost. To je aspekt, ve kterém porota ČSMT osudově selhala. Porotce nemůže být slaboch. Jaro Slávik potřebuje pomoc publika i k tomu, aby věděl, kdy se má zasmát Krausovu vtipu.

Klondike: Nora Mojsejová [ako ideálna porotkyňa do ČSMT]? Leda tak do poroty súťaže v znášaní vajec a aj to by sa sliepky určite nechali dobrovoľne diskvalifikovať. Mojsejová nie je svojská ani zaujímavá ani kontroverzná ako sa nám niektorí ľudia snažia stále nahovoriť. Mojsejová je jednoducho primitívna. Má to obrovskú výhodu proti ostatným v tom, že je na obrazovke vždy sama sebou, ale u nej je to kvôli tomu, že sa ani nevie do žiadnej inej úlohy štylizovať. Byť takýmto človekom nie je žiadny kumšt, o primitívov núdza nikdy nebola, kumšt je však už zrejme aj to zažiť rozum a nepustiť hned každé indivídum do televízie.
°_m-M-m_°: Nora by byla [i] porotkyní, která by byla schopná demonstrativně odejít ze soutěže po prvním vypadnutí svého favorita nebo prvním negativním ohlasu v médiích, a ještě by za to zažalovala Evropskou unii.

Z diskuse pod linkovaných článkem Proč sledovanost ČS má talent tak prudce klesá:
juchajda: Dle mého názoru naprosto nesoudná porota. Jejich manipulace s méně inteligentním publikem je příliš do očí bijící, protekcionismus, vychvalování a opěvování průměrných výkonů v každém kole. Není divu že soudná část diváků prchá jinam.Systém hlasování je taky nespravedlivý, protože se hlasuje týden předem a ne až po předvedeném výkonu. V posledním kole postoupili do finále soutěžící po naprosto mizerném výkonu. Divák má pocit, že nikoho nezajímá jeho názor, vše je rozhodnuto předem a dáno shora.
Karel: Můj osobní názor je, že talenty nevybírala porota ( myslím Velký třesk). Prima musela určitě do těchto rozhodnutí zasahovat. Nevěřím, že by pustily tyto tři osobnosti do semifinále takového Torače a jiné. No, i když na druhou stranu...oni přece pustili dál i Haškovou, a to v přímém přenosu, takže jestli jsou hluší a nevadí jim, když někdo půlku písničky odšeptá a zbytek vyječí a vyprská do mikrofonu, tak už se opravdu ničemu nedivím. Promarněná šance je ten správný výraz. ČS má talent si začala vyskakovat po pár úspěšných dílech. Holt primitivní český národ se opět zase jednou ukázal. Už s tím pošhaným hlasováním na začátku něco smrdělo…že by prachama? Ale to snad ne!?

http://www.gorilla.cz/
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 05.02.2011 21:54:03 ... (166/1388)
Hannah Montana 3.12: Dáváš obědu špatnou pověst
.
babi: Vidím, že jste vyfintění na nějaký mejdan. Jen běžte a bavte se.
Miley: Díky, babi.
Jackson: Nashle pak!
babi: Co na tom, že jsem trčela v přecpaném letadle plném nakažlivých nemocí a myslela jen na svá vnoučata, která jsem skoro rok neviděla?
Miley & Jackson (unisono): Ještě se uvidíme!
babi: Pak mi ztratili kufry. Můj taxík se porouchal. Ale já věděla, že na všechno zapomenu v náruči milující rodiny. Ne, počkat. Oni musí za kamarády, kteří mají před sebou mnohem delší život než já.
Miley: Ach jo.
Jackson: Možná bychom tu mohli zůstat s tebou, babi.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 04.02.2011 20:35:25 ... (165/1388)
Hannah Montana 3.11: Klepání na Jacksonovu hlavu
.
Jackson: Tady jseš! Nechala sis doma opalovací krém, hlupáčku.
Miley: Myslím, že už jsem namazaná.
Jackson: Ale nejsi. Nechci, aby se moje sestřička spálila. A když už jsme u toho spálení - ty jsi kdo?
Gabe: Já jsme Gabe.
Jackson: Školní průměr?
Gabe: 3,2.
Jackson: Chystáš se na vysokou?
Gabe: Zatím ne.
Jackson: Pracovní cíle?
Gabe: Je mi jen 16!
Jackson: Vypadni.
Gabe: Co?
Jackson: Řekl jsem "vypadni", svalovče!
Miley: Ne! Ne. Ty...
Jackson: Já vím, bylo to o chlup. Ale neboj, od teď se k tobě frajírek Gabe ani jemu podobní ani nepřiblíží.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 04.02.2011 20:33:03 ... (164/1388)
Hannah Montana 3.11: Klepání na Jacksonovu hlavu
.
Robbie (otec): Kdo si dá tu poslední vynikající křupavoučkou palačinku na probuzení?
Miley & Jackson (unisono): Já!
Jackson: Už si měla dvě, ty žroute!
Miley: Netušila jsem, že umíš do tolika počítat. Dej to sem!
Jackson: Já jsem ještě ve vývinu!
Miley: Od čtvrtý třídy se už nevyvíjíš. Pusť to!
Robbie (otec): Ach jo. Vaše máma chtěla děti, já chtěl psy. Pořád chci psy, tak si to přeberte.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 03.02.2011 21:37:14 ... (163/1388)
Hannah Montana 3.10: Podváděj
.
Seňor Pára: Ahoj, vítejte u Seňora Páry. Chcete-li přepojit na zákaznický servis, stiskněte jedničku. *...* Stiskli jste jedničku. Volbu potvrďte jedničkou.
Robbie: Jdi s tím někam!
Seňor Pára: Jestli se Vám v naší sauně kroutí cedrová lavice, stiskněte jedničku. Jestli Vám z ní lezou třísky, stiskněte dvojku. Jestli Vám zahnívá, stiskněte trojku. *...* Pokud se z ní uvolňují škodlivé a potenciálně smrtelně jedovaté látky, stiskněte 67.
Robbie: 67 mi bude, než tohle skončí!
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 03.02.2011 21:36:11 ... (162/1388)
Hannah Montana 3.10: Podváděj
.
Robbie (otec):
Já uklízím dům.
Ten prachu stín.
Já vytírám zem.
Jsem v tom přeborník.
I když mě bolí každý můj sval.
Já chudák dříč tu zpívám
tohle chlapský, bolavý blues.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 03.02.2011 21:33:26 ... (161/1388)
Hannah Montana 3.10: Podváděj
.
Miley: Co to je? To vypadá jako odpovědi k testu!
Jackson: Cože? Ne, to nejsou žádné odpovědi k testu. To je... to je... mapa k pokladu.
Miley: K jakému pokladu, kapitáne Zloději? K jedničce z písemky z dějáku?
Jackson: To by mi neprošlo. Tak blbej nejsem. Napíšu to na dvojku.
Miley: Ne. To ti nedovolím. Víš proč? Když budeš podvádět, vyloučí tě, nikdy nedostaneš práci a až táta skončí v domově důchodců, budeš chtít bydlet u mě. Což nedovolím, protože k Ranceovi Juniorovi nepustím žádného podvodníka.
Jackson: Ranceovi Juniorovi?
Miley: V mých snech se můj muž jmenuje Rance.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 01.02.2011 21:41:27 ... (160/1388)
Hannah Montana 3.09: Táta má nového kamaráda
.
Miley/Hannah: Panebože, dělal jste choreografie pro *NSYNC, Madonnu a MC Hammera?
Nahnah: Jo. Tohle... *bye, bye, bye*... jsem vymyslel. Tohle... *vogue*... taky. A "Hammer time"? ...To jsem nevymyslel, ale rád to dělám.
Miley/Hannah: Beru Vás!
Robbie/Billy (otec/manažer): Tak moment, slečinko. To je velké rozhodnutí. Mohla by ses ještě na pár věcí zeptat.
Miley/Hannah: Máš pravdu. Všimla jsem si ve Vašem životopise, že jste pár let nepracoval, Nahnahu. Co jste dělal?
Nahnah: Dal jsem si pauzu. Rybařil jsem, jezdil na koni, toulal se po venkově a hledal nejlepší broskvový koláč.
Robbie/Billy (otec/manažer): Beru Vás!
Miley/Hannah: Cože?
Robbie/Billy (otec/manažer): Nemá cenu ho trápit. Nahnahu, řekněte mi o tom koláči.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 31.01.2011 20:11:30 ... (159/1388)
Hannah Montana 3.08: Vítejte v problémech
.
Jackson: Tak si teď ten slovní taneček zkusíme. Jaká je tvoje oblíbená barva?
Miley: To je lehký. Fialová.
Jackson: Ne! Ne, ne! Základní pravidlo vyhýbavých řečí: Nikdy neodpovídej přímo! Přímé odpovědi tě zničí!
Miley: Ale to je pravda.
Jackson: Pravda tě zničí! Když řekneš, že máš ráda fialovou, znepřátelíš si všechny ostatní barvy duhy. Jak to zítra v televizi řekneš, miliony holčiček v růžovém ti nebudou moct přijít na jméno.
Miley: Tak jak na to mám podle tebe odpovědět?
Jackson: Když se tě na něco zeptají, musíš na ně s úhybným manévrem. Zkusíme to. Tati, zeptej se mě. Na cokoliv.
Robbie (otec): Synku, už máš hotové úkoly?
Jackson: Musím ti říct, jak mě potěšilo, že ti tak záleží na mém vzdělání, tati. Zrovna jsme to probírali s Maxem, když jsme hráli basket... Mimochodem, jeho táta má lístky na Lakers, kdybys chtěl jít...
Robbie (otec): Děláš si legraci? Dej mi jeho číslo a... Aha, je fakt dobrý!
Jackson: Zkusíme to znovu, Miley.
Miley: Dobře.
Jackson: Hanno, jaká je tvoje oblíbená barva?
Miley: To je dobře, že se ptáš. Zrovna jsem o tom mluvila se svou kamarádkou Lolou...
Jackson: Skvělý začátek. Teď to rozveď.
Miley: ...cestou ze San Diega...
Jackson: Jen pokračuj!
Miley: ...ve vzducholodi Donalda Trumpa...
Jackson: Fajn!
Miley: ...když jsme se dívaly na nedozírný Tichý oceán.
Jackson: Neurážej jiné oceány.
Miley: Nedozírné vody.
Jackson: Hezky. Teď to zakonči!
Miley: A říkala jsem si, jaké mám štěstí, že žiju v tak krásném, barevném světě.
Jackson: Žák překonal mistra. Tím končím a mizím.
Robbie (otec): Počkej chvíli! Máš už ty úkoly, nebo ne?
Jackson: Ale tati. Příští rok jdu na vejšku a ty tam nebudeš, abys mě otravoval s úkoly. To si budu muset vyřešit sám. Ale to půjde, až to všechno necháš na mně.
Robbie (otec): Promiň, máš pravdu.
Jackson: Díky. Tak ahoj.
Miley: Tati?
Robbie (otec): Krindapána, zas mě dostal!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 z 139 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: